עוז בלנד פתח תקווה נווה עוז

צפו: פרויקט "עוז בלנד" (Oz Blend) בנווה עוז פתח תקווה התחיל בשיווק לפני בנייה

מי שעובר ברח' דגניה, שמחבר בין קפלן לדרך יצחק רבין, סמוך לבילינסון-שניידר ומרכז ספורט נווה עוז, לא יכול לפספס את שלטי הענק של אחד מהפרויקטים המיוחדים, שנבנים כיום בעיר. מדובר בפרויקט עירוב שימושים ייחודי, של מגורים-משרדים-מסחר, אותו יוזמת "קבוצת יובלים", בשיתוף עם חברת "עוז הלל". לדברי היזמים שלב המכירות בעיצומו: "התכנון הוא אכלוס מלא בעוד ארבע שנים".

באפריל 2022 דיווחנו לכם על כך ש"מתחם אמסטרדם" קיבל היתר בנייה על שטח בו נמצאת היום רחבת חנייה רחבת מימדים, המשמשת בעיקר את העובדים והמבקרים בבתי החולים בילינסון ושניידר. כיום, הפרויקט עולה שלב, כאשר לפני כחודשיים החל שלב השיווק של "עוז בלנד", שכולל חוץ משלטי הענק המכסים את השטח הפרויקט, גם משרד מכירות – שפועל בימים אלה במרץ.

צפו מה יש כיום בשטח פרויקט עוז בלנד פתח תקווה

85 דירות למכירה, 85 דירות להשכרה

Oz Blend, הוא לא עוד פרויקט מגורים רגיל בפתח תקווה. מעבר לכך שמדובר בפרויקט של עירוב שימושים (ומכאן ה-Blend), שכולל גם משרדים ומסחר, הוא פונה לאוכלוסייה שמחפשת דירה יוקרתית בסטנדרט גבוה יותר מבניין מגורים חדש רגיל. אך יחד עם זאת, הוא גם כולל דירות המיועדות להשכרה לטווח ארוך. אז באמת יש בו הכל מהכל – מה שאולי מסביר את העניין שמגלים סביבו.

לפי התכנית, צפויים לקום ב"עוז בלנד" שבעה מבני מגורים, עד תשע קומות כל אחד, עם 85 יחידות דיור המיועדות למכירה (3-6 חדרים ודירות גן) ועוד 85 יחידות דיור (דירות 2+3 חדרים), המיועדות להשכרה לטווח קצר. "בחודשיים האחרונים התחלנו בשיווק הפרויקט ומכירת הדירות", מספר לנו אריאל כהן, המשווק הראשי של הפרויקט מטעם יובלים. "הדירות פונות לקהל יעד שמחפש בנייה איכותית מעבר לסטנדרט – ולוקיישן אטרקטיבי".

הפרויקט נמצא על פינת הרחובות אמסטרדם ואנסקי פתח תקווה
עוז בלנד נמצא על פינת הרחובות אמסטרדם ואנסקי פתח תקווה

מחירי הדירות לפי פרסום ביד 2:

לפי הפרסום באתר "יד 2", דירה של שלושה חדרים נמכרת בפרויקט במחיר 2.7 מיליון ש"ח, ארבעה חדרים ב-3.3 מיליון ש"ח, חמישה חדרים ב-3.6 מיליון ש"ח ושישה חדרים ב-4.2 מיליון ש"ח

צפי אכלוס: 2027

לדברי אריאל כהן, בעוד כחודשיים יחלו לפנות את מגרש החנייה ותחל הבנייה במקום. "התכנון הוא אכלוס מלא של הפרויקט בעוד ארבע שנים", הוא מציין. "יש התעניינות רבה לגבי דירות המגורים. את הדירות להשכרה, נשכיר כיזמים, או שנמכור אותן כיחידה לחברה אחרת. החלטה על כך תתקבל בהמשך. חוץ מהמגורים, הפרויקט יכיל בניין משרדים בשטח כולל של 3000 מ"ר וכן מרכז מסחרי בשטח כולל של 1500 מ"ר".

אריאל כהן מוסיף כי מדובר בפרויקט מורכב וייחודי. "הרעיון הוא להשיק את המתחם – מגורים, משרדים, מסחר – כמקשה אחת". "החברה מקימה פרויקט של עירוב שימושים בתכנון מיטבי באופן בו השימושים השונים לא יפריעו אחד לאחר, להיפך, תהיה סינרגיה בין כל מרכיביו. זה מתבטא בהרבה דברים – כמו למשל הפרדת החניון התת-קרקעי – למגורים ולמסחרי-משרדים".

מה עוד מייחד את הפרויקט?

"אנחנו הולכים להקים פרויקט שהעיר לא הכירה עם אדריכלות ייחודית, בנייני בוטיק עם מספר מועט של דירות בכל קומה, תכנון פנימי ייחודי ומרפסות גדולות מאוד. בדירות הגן התקרות גבוהות מאוד בגובה של כ-6 מטרים בחלל המגורים המרכזי ודירות הפנטהאוז – הן במפלס אחד עם מרפסות גדולות הצופות לנוף פתוח. בנוסף, אנחנו מקפידים על איכות בנייה גבוהה עם חומרים קשיחים".

שטח הפרויקט כיום - מבני ישנים ומוזנחים ומגרש חניה
שטח הפרויקט כיום - מבני ישנים ומוזנחים ומגרש חניה

חשוב ליזמי Oz Blend לשדר לא רק ייחודיות, אלא גם יוקרה. "אנחנו מקפידים על איכות בנייה גבוהה עם חומרים קשיחים", אומר כהן. "האדריכלות היא מיוחדת. מעט דירות בכל קומה. התקרות הן גבוהות. עד שישה מטרים. למרות המיקום המרכזי, המרפסות הרחבות של הדירות פונות לנוף פסטורלי – לווילות של נווה עוז".

הדמיית עוז בלנד באדיבות: 3dvision

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

עוז בלנד Oz Blend פתח תקווה - על המפה

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading