עוז בלנד פתח תקווה נווה עוז

צפו: פרויקט "עוז בלנד" (Oz Blend) בנווה עוז פתח תקווה התחיל בשיווק לפני בנייה

מי שעובר ברח' דגניה, שמחבר בין קפלן לדרך יצחק רבין, סמוך לבילינסון-שניידר ומרכז ספורט נווה עוז, לא יכול לפספס את שלטי הענק של אחד מהפרויקטים המיוחדים, שנבנים כיום בעיר. מדובר בפרויקט עירוב שימושים ייחודי, של מגורים-משרדים-מסחר, אותו יוזמת "קבוצת יובלים", בשיתוף עם חברת "עוז הלל". לדברי היזמים שלב המכירות בעיצומו: "התכנון הוא אכלוס מלא בעוד ארבע שנים".

באפריל 2022 דיווחנו לכם על כך ש"מתחם אמסטרדם" קיבל היתר בנייה על שטח בו נמצאת היום רחבת חנייה רחבת מימדים, המשמשת בעיקר את העובדים והמבקרים בבתי החולים בילינסון ושניידר. כיום, הפרויקט עולה שלב, כאשר לפני כחודשיים החל שלב השיווק של "עוז בלנד", שכולל חוץ משלטי הענק המכסים את השטח הפרויקט, גם משרד מכירות – שפועל בימים אלה במרץ.

צפו מה יש כיום בשטח פרויקט עוז בלנד פתח תקווה

85 דירות למכירה, 85 דירות להשכרה

Oz Blend, הוא לא עוד פרויקט מגורים רגיל בפתח תקווה. מעבר לכך שמדובר בפרויקט של עירוב שימושים (ומכאן ה-Blend), שכולל גם משרדים ומסחר, הוא פונה לאוכלוסייה שמחפשת דירה יוקרתית בסטנדרט גבוה יותר מבניין מגורים חדש רגיל. אך יחד עם זאת, הוא גם כולל דירות המיועדות להשכרה לטווח ארוך. אז באמת יש בו הכל מהכל – מה שאולי מסביר את העניין שמגלים סביבו.

לפי התכנית, צפויים לקום ב"עוז בלנד" שבעה מבני מגורים, עד תשע קומות כל אחד, עם 85 יחידות דיור המיועדות למכירה (3-6 חדרים ודירות גן) ועוד 85 יחידות דיור (דירות 2+3 חדרים), המיועדות להשכרה לטווח קצר. "בחודשיים האחרונים התחלנו בשיווק הפרויקט ומכירת הדירות", מספר לנו אריאל כהן, המשווק הראשי של הפרויקט מטעם יובלים. "הדירות פונות לקהל יעד שמחפש בנייה איכותית מעבר לסטנדרט – ולוקיישן אטרקטיבי".

הפרויקט נמצא על פינת הרחובות אמסטרדם ואנסקי פתח תקווה
עוז בלנד נמצא על פינת הרחובות אמסטרדם ואנסקי פתח תקווה

מחירי הדירות לפי פרסום ביד 2:

לפי הפרסום באתר "יד 2", דירה של שלושה חדרים נמכרת בפרויקט במחיר 2.7 מיליון ש"ח, ארבעה חדרים ב-3.3 מיליון ש"ח, חמישה חדרים ב-3.6 מיליון ש"ח ושישה חדרים ב-4.2 מיליון ש"ח

צפי אכלוס: 2027

לדברי אריאל כהן, בעוד כחודשיים יחלו לפנות את מגרש החנייה ותחל הבנייה במקום. "התכנון הוא אכלוס מלא של הפרויקט בעוד ארבע שנים", הוא מציין. "יש התעניינות רבה לגבי דירות המגורים. את הדירות להשכרה, נשכיר כיזמים, או שנמכור אותן כיחידה לחברה אחרת. החלטה על כך תתקבל בהמשך. חוץ מהמגורים, הפרויקט יכיל בניין משרדים בשטח כולל של 3000 מ"ר וכן מרכז מסחרי בשטח כולל של 1500 מ"ר".

אריאל כהן מוסיף כי מדובר בפרויקט מורכב וייחודי. "הרעיון הוא להשיק את המתחם – מגורים, משרדים, מסחר – כמקשה אחת". "החברה מקימה פרויקט של עירוב שימושים בתכנון מיטבי באופן בו השימושים השונים לא יפריעו אחד לאחר, להיפך, תהיה סינרגיה בין כל מרכיביו. זה מתבטא בהרבה דברים – כמו למשל הפרדת החניון התת-קרקעי – למגורים ולמסחרי-משרדים".

מה עוד מייחד את הפרויקט?

"אנחנו הולכים להקים פרויקט שהעיר לא הכירה עם אדריכלות ייחודית, בנייני בוטיק עם מספר מועט של דירות בכל קומה, תכנון פנימי ייחודי ומרפסות גדולות מאוד. בדירות הגן התקרות גבוהות מאוד בגובה של כ-6 מטרים בחלל המגורים המרכזי ודירות הפנטהאוז – הן במפלס אחד עם מרפסות גדולות הצופות לנוף פתוח. בנוסף, אנחנו מקפידים על איכות בנייה גבוהה עם חומרים קשיחים".

שטח הפרויקט כיום - מבני ישנים ומוזנחים ומגרש חניה
שטח הפרויקט כיום - מבני ישנים ומוזנחים ומגרש חניה

חשוב ליזמי Oz Blend לשדר לא רק ייחודיות, אלא גם יוקרה. "אנחנו מקפידים על איכות בנייה גבוהה עם חומרים קשיחים", אומר כהן. "האדריכלות היא מיוחדת. מעט דירות בכל קומה. התקרות הן גבוהות. עד שישה מטרים. למרות המיקום המרכזי, המרפסות הרחבות של הדירות פונות לנוף פסטורלי – לווילות של נווה עוז".

הדמיית עוז בלנד באדיבות: 3dvision

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

עוז בלנד Oz Blend פתח תקווה - על המפה

עוד ב-נדלן

פינוי תחנת דלק גיסין ילו פז פתח תקווה

האם במקום תחנת הדלק פז-ילו בנווה גן, יקום מבנה מגורים ענק עם 35 קומות?

לפי תכנית המתאר, שהוגשה בשבוע שעבר לבדיקה תכנונית בועדה המקומית והמחוזית, תחנת הדלק הותיקה, הנמצאת בלב השכונה, תפונה לטובת בניין מגורים, גני ילדים, משרדים ושטחי מסחר. חוץ מתחנת הדלק נמצאים במקום מספר רב של עסקים שונים, כמו חנות YELLOW, מכון לשטיפת מכוניות, חנות משקאות, אופניים ועוד. הסיבה? בעיקר כלכלית. "ממצים כך יותר טוב את השטח", אומר מנהל הפרויקט.

המשך קריאה »
מתחם בכור שטרית אחדות - לפני אחרי פתח תקווה

אחדות מתחדשת: מתחם שטרית פתח תקווה של א.ב. התחדשות עירונית מעלה הילוך

ראש העיר רמי גרינברג, פירסם היום כי הועדה המקומית אישרה לקידום את תכנית ההתחדשות בשכונה במזרח העיר, במתחם הממוקם בין הרחובות הנרייטה סולד מצפון ורחוב אסף שמחוני מדרום. לפי התכנית יהרסו 20 מבנים ותיקים במצב רעוע, ובמקומם יקומו 11 מבנים חדשים, עם מאות יחידות דיור חדשות – זאת, לצד שטחי מסחר בקומת הקרקע. יזמית הפרויקט, שייכת למשפחת דיין – מעשירי ישראל.

המשך קריאה »
עין גנים - פינוי-בינוי בסכנה?

פינוי בינוי במרכז ומזרח פתח תקווה בסכנה? מאות דיירים מעכבים חתימות לפרויקטים ענקיים

תנופת ההתחדשות העירונית עלולה לקבל מקל בגלגלים, עקב חשש שחלק מהקרקעות המיודעות למוגרים יופקעו לטובת בניית תחנות המטרו M2, שצפויה להתחיל בשנים הקרובות ולהסתיים בעוד כעשור, עולה מפנייה דחופה שהוגשה לאחרונה, על ידי עורכי הדין המייצגים את הדיירים, לרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. לפי התכנון, חמישה מתחמים אמורים לקום, לפי תכנית המתאר של 2040.

המשך קריאה »
אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

קבוצת אב-גד החלה בשיווק דירות בפרויקט הבוטיק אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

חברת הנדל"ן, לה בעיקר פרויקטים מגורים בעיקר של התחדשות עירונית במרכז הארץ, מתחילה לשווק את הפרויקט המשמעותי שלה בעיר. מדובר על 36 יחידות דיור בשני בניינים מעוצבים ומודרנים, בני תשע קומות כל אחד בלב מרכז העיר השקט, סוף רחוב רוטשילד. מיכאל רצון, יו"ר החברה: "כמי שגדל בפתח תקווה, יהיה מרגש במיוחד לתת מפתחות לדירות חדשות בפרויקט הזה". כמה עולה דירה?

המשך קריאה »