ליאור אסולין ז"ל

ליאור אסולין, כדורגלן העבר של הפועל ומכבי פתח תקווה – נהרג במתקפת הפתע במסיבה ברעים

מתוך מאות הקורבנות של היממה האחרונה, נמצא גם שחקן הכדורגל, ששיחק בעברו בשתי הקבוצות הפתח תקוואיות. הוא חגג את יום הולדתו ה-43 במסיבה שהתקיימה ברעים, ומאתמול בבוקר, הוא הוגדר כנעדר. היום בצהרים התקבלה ההודעה על מציאת גופתו, שהממה את עולם הכדורגל הישראלי בכלל ואת פתח תקווה בפרט. במכבי הוא שיחק בעונות 2002/3 ו-2008/9. בהפועל שיחק ב-2013/4 וב-2015/6.

ליאור אסולין (1980-2023) הוא שם שמוכר לרוב חובבי כדורגל ישראל. תקופת הזוהר של החלוץ היו בעשור הראשון של שנות ה-2000, אז כיכב בליגת העל, לאחר שאת השנים הראשונות עשה בקבוצת נעוריו, מכבי הרצליה. התחנה הראשונה שלו מחוץ להרצליה הייתה מכבי פתח תקווה, בעונת 2002/3, בה רשם 30 הופעות ליגה ו-11 שערים. בהמשך הגיע לקדנציה נוספת בעונת 2008/9, בה רשם 24 הופעות ליגה ושבעה שערים.

צפו בכתבה על ליאור אסולין לפני שנה בערוץ 13

הוא הגיע שוב לפתח תקווה לקראת שלהי הקריירה שלו, כשבעונות 2013/4 וב-2015/6 שיחק בהפועל פתח תקווה. הקדנציה הראשונה בליגת העל והקדנציה השניה לאחר שהקבוצה ירדה ללאומית (ממנה שבה רק השנה). בשתי העונות הוא הבקיע במצטבר 19 שערי ליגה ב-64 הופעות. סה"כ היו לאסולין למעלה מ-500 הופעות ליגה בכ-15 קבוצות שונות. בשנים האחרונות או הסתבך עם החוק (מכירת סמים) ואף ישב בכלא, אך דווקא כשפתח דף חדש וחגג את יום הולדתו ה-43 – נגדעו חייו באכזריות.

"מועדון הכדורגל הפועל 'מבנה' פתח-תקוה כואב את מותו של שחקן העבר של הקבוצה ליאור אסולין, אשר נרצח על ידי מחבלים במסיבה שנערכה בקיבוץ רעים. אנו מחזקים את המשפחה בשעה קשה זו. שלא תדעו עוד צער", כתבו הפועל פתח תקווה בפייסבוק.

במכבי פתח תקוה כתבו: "מועדון הכדורגל מכבי פתח תקווה מתאבל והמום על הירצחו של שחקן העבר של הקבוצה ליאור אסולין על ידי בני עוולה. אנו כואבים ואבלים ושולחים את תנחומינו למשפחתו. שלא תדעו עוד צער".

תמונת פתיחה: רפרודוקציה מהרשתות החברתיות תוך שימוש לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות יוצרים.

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

מאיר ברוכין ביציאה מבית ספר יצחק שמיר פתח תקווה

מאיר ברוכין, המורה שפוטר מבי"ס יצחק שמיר פתח תקווה לאחר שביקר את צה"ל, יחזור ללמד

כמעט חצי שנה אחרי שגורש, בתקופה המתוחה של תחילת המלחמה, מבית הספר השש-שנתי בקללות ויריקות, המורה לאזרחות צפוי לשוב בשנת הלימודים הבאה. עיריית פתח תקווה נסוגה מהעירעור שהגישה לבית הדין לעבודה בגין ההחלטה לבטל את פיטוריו, גם בעקבות הערות השופטים על הליך פיטורין לא תקין וגם בעקבות הבטחתו של ברוכים לגלות בהמשך "יותר רגישות" בדבריו.

המשך קריאה »
נפילת רסיס בפתח תקווה

זה חוזר? לראשונה מאז סוף דצמבר: אזעקה בפ"ת. דיווח על נפילת רסיס

כמעט חצי שנה של הפוגע מה-21.12.24 – ושוב נשמעו אזעקות בעיר. האזעקות תפסו את מאות אלפי התושבים, העובדים והמבקרים בעיר לא מוכנים ומופתעים והורגשה בהלה באיזורים המסחריים והעסקיים – שכבר מזמן חיו בשגרה, לפחות מההיבט הזה. האזעקות, שנשמעו בשרון, ברחבי גוש דן ובתל אביב – הם איתות חזק של החמאס, שיש לו את האפשרות לירות על ישראל. לא נרשמו נפגעים או נזקים. זוהי האזעקה ה-31 שנשמעה בעיר מאז ה-7.10

המשך קריאה »
בית יד לבנים כיום - עם פוסטר של כל החטופים

כ-200 לוחמי הנדסה קרבית עם משפחותיהם צפויים להגיע ב-29.5 ליום הוקרה ביד לבנים

מארגני האירוע, המתקיים בשיתוף עיריית פתח תקווה, מחפשים מתנדבים, שיעזרו בהקמה, בשינוע ובתפעול. האירוע צפוי להתחיל בשעה 14:00 בגן החי הסמוך לפארק וב-16:00 יתקיים טקס צבאי בפארק, שיכלול גם הפנינג לילדי הלוחמים, מתחם פרא רפואי עם טובי המטפלים, ביניהם ד"ר להבית אקרמן, ולבסוף ארוחת ערב ומסיבה עם שולחנות משחק, DJ ומנטליסט.

המשך קריאה »

מזעזעים את הקבינט: התפרסם סרטון החטיפה של דניאלה גלבוע מפתח תקווה וחברותיה לבסיס

גלבוע הפתח תקוואית, יחד עם עוד ארבע מחברותיה לבסיס – לירי אלבג, אגם ברגר, קרינה ארייב ונעמה לוי – נחטפו ב-7 באוקטובר מנחל עוז לרצועת עזה. הסרטון נמצא אצל המשפחות כבר זמה מה, אך רק עכשיו הם החליטו לאשר את הפרסום (הלא מצונזר), על מנת לזעזע את העולם ובעיקר להפעיל לחץ על הממשלה לקדם עסקת חטופים. אורלי, אמה של דניאלה: "בסרט הכי נורא לא חשבתי שאראה בעתה כזאת בעיניים שלה".

המשך קריאה »