נטמנו זה לצד זה: במקום חתונה – הלוויות. מאיה ביטון ואלירן מזרחי הובאו למנוחות

משפחותיהם של הזוג המאורס מפתח תקווה, שבילה במסיבת הטבע ברעים ועד אתמול הוגדרו נעדרים – קיבלו את הבשורה המרה על מציאת גופותיהם. הלוויתם של מאיה בת ה-23 מנווה עוז ואלירן בן ה-25 מהדר גנים התקיימה היום, כשרבים ליוו אותם בדרכם האחרונה. חתונתם הייתה מתוכננת להתקיים בשנה הבאה. תיכון ברנר, בו לומד אופק, אחיו של אלירן מסר: "מרכינים ראש"

ראש העירייה, רמי גרינברג, כתב: "כואבים ודואבים את מותם של תושבי העיר שהיו מאורסים ונהרגו יחד בקרבות בדרום, אלירן מזרחי בן 24 תושב הדר גנים ומאיה ביטון בת 22 תושבת נווה עוז. אנו משתתפים בצערם הכבד של המשפחות ונלווה אותם בכל שיידרש. יהי זכרם ברוך".

הנהגת הורי תיכון ברנר בו לומד אופק, אחיו של אלירן, הודיעה: "הורי ותלמידי תיכון ברנר מרכינים את ראשם על הירצחם של אלירן מזרחי וארוסתו מאיה ביטון. אופק היקר תלמיד כיתה יב3 בתיכון, אשר אמש יחד עם אביו הגיעו להתנדב לארוז מוצרים לחיילים בדרום כל כך אמיצים וגיבורים להגיע בימים קשים אלה. כולנו אתכם ועם המשפחה באבלכם, וכאן לכל שתצטרכו. יהי זכרם ברוך".

 

הנופלים מפתח תקווה - צילומים: מהרשתות החברתיות. שימוש לפי סעיף 27 א'
הנופלים מפתח תקווה. יהי זכרם ברוך. רפרודוקציה: מהרשתות החברתיות. שימוש לפי סעיף 27 א'

בתוך כך, הותרו לפרסום שמותיהם של ארבעה חיילים תושבי פתח תקווה, שנהרגו בקרבות בדרום: סמ"ר אור מזרחי (21) ז"ל לוחם בסיירת הנח"ל, סמ"ר יעד בן יעקב (20) ז"ל וסמל תומר ברק (20) ז"ל, שניהם לוחמים בגדוד 13 של גולני. חלל נוסף מהעיר הוא רב"ט אוריאל סגל (19) ז"ל, טבח בגדוד 51 של גולני. יהי זכרם ברוך.

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

מרגישים בטוחים? עיריית פתח תקווה החלה להפעיל את היחידה הטקטית (וידאו)

לפי הדיווח, בכל לילה יהיו ברחבי העיר לא פחות מ-15 לוחמים חמושים, שיצטרפו לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים ועשרות מתנדבים שפועלים בהכוונת העירייה. השדרוג מגיעה בעקבות דרישת התושבים להגביר את תחושת הביטחון, נוכח תקופת המלחמה והאירועים הפליליים הרבים שפקדו את העיר לאחרונה. בעירייה מדגישים כי לא מדובר בתחליף למשטרת ישראל, אלא רק בתגבור.

המשך קריאה »
אורלי גלבוע אמה של דניאלה גלבוע - בראיון מטלטל בחדשות 12

צפו: אורלי גלבוע מפתח תקווה בפנייה נרגשת לשרה נתניהו להשבת דניאלה מעזה (וידאו)

האם הפתח תקוואית, שביתה נמצאת בשבי החמאס כבר כמעט חצי שנה, סיפרה אמש במהדורה המרכזית של חדשות 12 על פגישה שהייתה לה לאחרונה עם אשת ראש הממשלה, יחד עם אמהות של חטופות נוספות. "ביקשתי משרה שהיא זו שתבשר לי לראשונה על שובה של דניאלה – ולא אף אחד אחר", אמרה בראיון לדני קושמרו. בנוסף, ביקשה מקבינט המלחמה "לתת מספיק חבל לצוות המו"מ".

המשך קריאה »
היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading