אזעקה במוצ"ש: רסיסי יירוט של כיפת ברזל נפלו במרכז העיר. אין נפגעים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

בשעה 21:00, בפעם השביעית מאז תחילת המלחמה, נשמעו סירנות בפתח תקווה, לאחר שמוקדם יותר (17:00), נשמעה אזעקה נוספת. בשני המקרים הטילים יורטו, אך הפיצוצים נשמעו בעוצמה החזקה ביותר השבוע, זאת מכיוון שהיירוט התבצע ממש מעל העיר. נזק קל נגרם לבית מגורים מרסיסים שנפלו עליו. איזורי האוכל והבילוי במוצאי השבת: הרוב סגור. מה שפתוח – ריק.

המלחמה הורגשה השבת היטב השבת בפתח תקווה, זאת בעקבות שתי האזעקות שנשמעו ברחבי העיר והדי היירוטים נשמעו היטב במיוחד באזעקה השנייה של השעה 21:00. תושבים מהרחוב שלחו תמונות ברשתות החברתיות, בהם נראים בבירור רסיסי היירוט שנפלו ברחוב.

מהעירייה נמסר: "הערב נשמעה אזעקה בעיר ונשמעו יירוטים מעל שמי העיר. אין פגיעה ישירה במבנה אלא נפילה בין בניינים באחד מאזורי העיר. אין נפגעים ונגרם נזק קל לרכוש. עיריית פתח תקווה וכוחות הביטחון כבר נמצאים בשטח ומסייעים לכלל התושבים לרבות אלה המבקשים להתפנות. חשוב לציין כי רסיסים ונפלים רבים נצפו בשטח העיר.

העסקים סגורים או ריקים

תמונת מצב עסקי האוכל והבילוי בפתח תקווה במוצ"ש השני מהמלחמה היא די עגומה. העסקים שנותרו פתוחים הם בעיקר אלה שמבוססים גם על הזמנות וטייקאווי. פאבים ברים ומסעדות יוקרה נותרו סגורים. הקניון הגדול נותר סגור. בעלי העסקים עמם שוחחנו שקועים עמוק באי הוודאות ולא יודעים באילו שעות העסקים שלהם יפעלו (אם בכלל) שבוע הבא.

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

שלטי בחירות שלטי חוצות פתח תקווה צומת חצי חינם

למרות המלחמה: סופית – הבחירות המקומיות בפתח תקווה ייערכו ב-30 בינואר 2024

הקלפיות, שאמורות היו להיפתח ב-31.10.23, אך פתיחתן נדחתה עקב המלחמה, ייפתחו ביום שלישי בעוד שמונה שבועות בדיוק, כך אתמול הוחלט באופן סופי על ידי שר הפנים, משה ארבל. ההחלטה היא גורפת לכל הרשויות המקומיות בישראל, חוץ מ-14 רשויות בדרום ובצפון, שתושביהן פונו בעקבות הלחימה. על פי ההערכות, ראש העיר, רמי גרינברג, צפוי להיבחר לקדנציה נוספת.

המשך קריאה »
אסף חממי

הותר לפרסום: אל"מ אסף חממי, שגדל בפתח תקווה, נהרג ב-7 באוקטובר. הלווייתו – מחרתיים

כמעט חודשיים מהשבת השחורה שהחלה את המלחמה, דובר צה"ל הודיע הערב כי מפקד החטיבה הדרומית באוגדת עזה נפל בקרבות של אותו יום. גופתו נחטפה לעזה, יחד עם שני חברי צוות מהחפ"ק שלו. חממי עבר לאחרונה לקריית אונו, אך במשך שנים הוא ומשפחתו, התגוררו בעיר והם נטועים בה עמוק. ראש העיר, רמי גרינברג: "סיפורה של משפחת חממי הוא סיפורה של המדינה"

המשך קריאה »
אירוע רכיבת אופניים פתח תקווה

אירוע רכיבת אופני שטח התקיים היום בפתח תקווה למען החטופים והחטופות בעזה

עשרות רוכבי אופניים עם חולצות לבנות ובלונים צהובים הגיעו הבוקר (שישי) לחניון אצטדיון "שלמה ביטוח", משם יצאו לרכיבת שטח בשבילי הירקון לאורך מסלול של 10 קילומטרים. מזג האוויר היה נעים והאווירה הייתה מרגשת ואופטימית, זאת למרות שפעימות שחרור החטופים הסתיימו אתמול וכך גם הפסקת האש. באירוע נשא דברים אלון נמרודי, בנו של תמיר החטוף: "שבוע לפני החטיפה, הוא התראיין לקצונה".

המשך קריאה »
כנס אגף ביטחון פתח תקווה

עיריית פתח תקווה נערכת: עשרות אוטובוסים, מובילים ומשאיות יתנו מענה בשעת חירום

נקווה שלא יהיה צורך: בכנס שקיים היום אגף הביטחון, הפיקוח והחירום של העירייה לחברות בעלות ציוד מכני הנדסי, הובלות והיסעים, סוכם כי אלו יהיו זמינות עבור תושבי העיר ולא עבור גורמים אחרים, במידה והמצב המלחמתי ידרוש זאת. ראש העיר, רמי גרינברג: "מדובר בהליך ייחודי, כאשר רק עיריות ורשויות מקומיות בודדות ביצעו הליך דומה".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading