משפחת טרופנוב

ויטלי טרפונוב ז"ל, שמשפחתו נחטפה לעזה – ייקבר היום בבית העלמין ירקון. משפחתו מבקשת מהציבור – לא להגיע להלוויה

אחת מהטרגדיות הגדולות של אירועי ה-7 באוקטובר פקדה את משפחת טרפונוב מקיבוץ ניר עוז, משפחה קטנה ללא קרובים בארץ, שכולם, חוץ מהאב שנרצח, נחטפו ונמצאים בידי חמאס. האמא (מימין) היא אחת החטופות שהופיעו בסרטון ששחרר החמאס עם שתי נשים נוספות. גופתו של האבא ויטלי (משמאל) נמצאה והוא יובא לקבורה מחר, יום ג', בשעה 15:00 בבית העלמין ירקון פתח תקווה.

ויטלי טרופנוב, שנרצח בטבח, הוא בעלה של ילנה טרפונוב. סשה, בנם היחיד, וחברתו ספיר כהן, ביקרו בקיבוץ בזמן מתקפת הפתע ונחטפו לעזה יחד עם אמה המבוגרת של ילנה, אירנה טטי (73). פוסט שהפיץ אמש מגיש הטלוויזיה ינון מגל – יצר שטף ברשתות החברתיות, שקרא לתושבי פתח תקווה והסביבה להגיע להלוויה.

אלא שבשעות היום, התקבלה בקשה מהתושבים שרצו להגיע – שלא להגיע להלוויה ולכבד את פרטיותם.

ילנה טרופנוב מימין, יחד עם דניאל אלוני ורימון בוכשטב-קירשט
ילנה טרופנוב מימין, יחד עם דניאל אלוני ורימון בוכשטב-קירשט

עוד חדש בפתח תקווה

סופר יודה פתח תקווה

סופר יודה פתח תקווה פתחו חנות חדשה בז'בוטינסקי 63, ליד תחנת פז YELLOW. פתוח 24-7

הסופר החדש, בגודל של כ-250 מ"ר, שנמצא בבעלות קבוצת פז, החליף את "סופר מאמא", הסופר הקודם שהיה במקום. הסופר צפוי לקבל תנועה מתמדת מהמבקרים בתחנת הדלק, שיחפשו מוצרים שאין בחנות הילו הקטנה וכן מהעוברים והשבים, בעיקר נוסעי הרכבת הקלה והעובדים במשרדים בב.ס.ר סיטי. בסופר אפשר למצוא גם פירות, ירקות ומאפים טריים. הסופר יהיה פתוח כל הזמן, כולל שבת

המשך קריאה »
אירוע יקבי ירושלים פתח תקווה - TOUGH MUDDER

צפו: יקבי ירושלים פתח תקווה אירח יקבים מקו העימות באירוע התרמה לילדים חולי סרטן

האירוע, שהתקיים אמש (חמישי, 23.5), אורגן על ידי נבחרת Tough Mudders, המורכבת מעשרות מנהלים בכירים במשק הישראלי, המתמודדים בקביעות באחד מאתגרי המכשולים הקשוחים בעולם – הכל למען ילדי "גדולים מהחיים". באירוע, שנועד לתרום להקמת "גני חלומות" לילדים חולי סרטן, נכחו אנשי הנבחרת, בעלי יקבים מקו העימות, עובדי עירייה ותושבי פתח תקווה, שבילו עם כוס יין – ועל הדרך גם תרמו למטרה טובה.

המשך קריאה »
רחוב רוטשילד פתח תקווה

העירייה מדווחת: אישרנו את תכנית המדיניות לחידוש רחוב רוטשילד פתח תקווה

בהודעה שהוציאה היום, עיריית פתח תקווה מעדכנת שהועדה המקומית אישרה את תכנית המדיניות להתחדשות הרחוב הסואן במרכז העיר. "מטרת התכנית לאפיין את התחדשות הרחוב, כך שיכיל התחדשות עירונית מבוקרת כחלק מרצף עירוני מתחדש, תוך טיפוח המרחב הפתוח, צירי הולכי הרגל ושימור המרחב העירוני", נמסר מהעירייה. גרינברג: "רוטשילד עתיד לשנות את פניו ולהתחדש בסטנדרט הגבוה ביותר".

המשך קריאה »

צפו: כ-600 משרות הוצעו לבני הנוער של פתח תקווה ביריד תעסוקה בקניון הגדול

יריד התעסוקה, בשיתוף עיריית פתח תקווה ועופר הקניון הגדול, כבר הפך למסורת – וגם הפעם, הוצעו לעשרות רבות של מחפשי עבודה צעירים, עבודות קיץ שוות, כמו עבודה במקדונלד'ס, H&M, בורגר ראנץ', ניו דלי, מימדיון, לונה פארק ועוד ועוד. "זה מרגש. סוף סוף מצאתי עבודה. עבודה ראשונה שלי", אמרה עדי בן יוסף בת ה-17 מאם המושבות. מקדונלד'ס, מעסיק הנוער הבולט – זקוק לכ-30-40 עובדים בפ"ת.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading