אצטדיון שלמה ביטוח - המנון לפני כל משחק

באצטדיון "שלמה ביטוח" פתח תקווה מבטיחים: מחידוש הליגה – המנון לפני כל משחק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ב-25.11.23 צפויה ליגת העל לחזור למגרשים – אך עדיין לא ידוע אם המשחקים ישוחקו עם קהל ביציעים. הכל כמובן תלוי במצב. אבל אם יש דבר אחד מובטח, אז מבחינת מנהל האצטדיון, ראובן כץ, שירת ההמנון תהיה אירוע קבוע לפני כל שריקת פתיחה. "מי שלא רוצה לשחק עם דגלי ישראל ביציע ולשמוע את התקווה לפני כל משחק, לא ישחק פה, כולל כפר קאסם", אמר לערוץ הספורט.

כשהלכנו לישון ב-6.10.23, חיכינו לעוד "שבת של כדורגל", שצפויה הייתה להיות למחרת, אלא שבבוקר השביעי לחודש – כל התכניות השתנו. באותו יום הייתה צפויה הפועל פחח תקווה לארח את בית"ר ירושלים, במשחק אליו כל הכרטיסים נמכרו והיו צפויים להגיע אליו לפחות רבבת צופים. אלה שכבר בשעות הבוקר המוקדמות של אותו יום – נקבע כי המשחק נדחה. למעשה, עד היום הוא לא שוחק והתקווה היא שזה יקרה עוד שלושה שבועות.

השלט בפתח אצטדיון שלמה ביטוח

לעת עתה, עוד אין החלטה רשמית בנושדא תאריך חזרת הליגה, זאת למרות ששתי קבוצות הכדורגל הפתח תקוואיות, חזרו מזמן לאימונים מלאים, כשהתקווה היא שכל הזרים במכבי פתח תקווה והפועל פתח תקווה יחזרו ארצה, כשחלקם כבר חזר. בד בבד, עם ההכנות של הקבוצות, גם אצטדיון "שלמה ביטוח", מתכונן לחזרת הליגה, כשבין היתר, כבר בוצע בו שזרוע הדשא, שבכלל היה מתוכנן לחודש זה – נובמבר.

בראיון לערוץ הספורט, כץ מסר כי ידאג לכך שלפני כל משחק באצטדיון "שלמה ביטוח" – תישמע שירת התקווה, לפני שריקת הפתיחה. מלבד הפועל ומכבי פתח תקווה, האצטדיון גם משמש כמגרשה הביתי של מ.ס כפר קאסם מהליגה הלאומית.

אוהדי הפועל פתח תקווה בטירוף ביציע המזרחי באצטדיון שלמה ביטוח
מתי האוהדים יחזרו למגרשים?

"מי שלא רוצה לשחק עם דגלי ישראל ביציע ולשמוע את התקווה לפני כל משחק, לא ישחק פה, כולל כפר קאסם", אמר כץ לערוץ הספורט והבהיר כי לא מדובר בהחלטת מנהלת הליגה, אלא שהוא זה שקובע את את החוקים בעניין – ונתמך בעניין ע"י ראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג.

כץ עדכן כי השזרוע עבד בצורה נהדרת ואין חשש שהדשא לא יעמוד בעומס של הקבוצות, שצפויות לשחק פעמיים בשבוע, על מנת להדביק את פער המשחקים הדחויים  – זאת בעקבות הפגרה הכפויה שנכפתה עליהן.  עוד הוסיף כץ: "השחקנים מהמגזר לא חייבים לשיר את ההמנון – אבל באצטדיון שלנו תישמע התקווה מעתה".

עוד ב-ספורט

שכונת סירקין - הדמיה של רמ"י

שכונה ספורטיבית: הוצגה תכנית להקמת אולמות ומתקני ספורט ב"נוף ירקון" פ"ת

לפי התכנית, יוקמו בשכונה העתידית (שכונת סירקין) ארבעה מגרשי כדורגל תיקניים, שישמשו את גם את מכבי והפועל פתח תקווה, אולמות ספורט, קאנטרי קהילתי גדול ומגרש לאתלטיקה קלה עם כ-2500 מקומות ישיבה. בנוסף לאלה, צפויים להיבנות אולמות ספורט בגדלים שונים בבתי הספר שיוקמו בשכונה, שעתידה לאכלס כ-50 אלף תושבים חדשים שיגורו בכ-12,000 יחידות דיור.

המשך קריאה »
שחקני הפועל ומכבי פתח תקווה בתקופות מאושרות. הסכימו לקיזוז. צילום באדיבות דוברות הקבוצות

מכבי והפועל פתח תקווה מקצצות בשכר השחקנים ונערכות לחידוש ליגת העל

בשתי קבוצות הכדורגל הפתח תקוואיות, התקבלה הודעת הקיצוץ בהסכמה ובהבנה – זאת על פי מתווה ארגון השחקנים. במכבי לא יקצצו למי שמרוויח פחות מ-18 אלף ש"ח ברוטו ומבטיחים להחזיר את כספי הקיצוץ במידה והקבוצה תעפיל לפלייאוף העליון. בהפועל פתח תקווה יקצצו גם לכאלה שמרוויחים פחות מ-18 אלף ברוטו וגם לאנשי המקצוע. הליגה תחזור בעוד כשבועיים – ללא קהל.

המשך קריאה »
רוכבים בתקווה אופניים 2023

אירוע האופניים של פתח תקווה – "רוכבים בתקווה 2023" נקבע ליום שישי 10/11

האירוע, בארגון ויוזמת עיריית פתח תקווה, ייערך בפעם החמישית – ולאור ההיענות מאירועים קודמים – מומלץ להירשם בהקדם. לרוכבי האופניים יוקצו שלושה מקצים בני 10, 20 ו-40 קילומטרים. הוא גם צפוי לכלול מופעי אקסטרים, הגרלות ופרסים. הרכיבה מתאימה לאופני שטח ואופני טנדם והמסלולים כוללים חציות מים. עלות הרשמה: 30 ש"ח. עם השכרות אופניים: 70 ש"ח.

המשך קריאה »

צפו: אוהדי הפועל מבנה פ"ת מותקפים אחרי ההפסד 2:0 בבלומפילד למכבי תל אביב

כ-2000 אוהדי פתח תקווה הגיעו לתל אביב ועודדו את קבוצתם ללא הרף, גם אחרי שהיה ברור שהם יחזרו עם אפס נקודות. דווקא בחזרה לעיר, הוכו ארבעה אוהדים צעירים, סמוך לספורטן במקלות ובקבוקים ואחד מהם נפצע קל ונזקק לטיפול רפואי בבית החולים. כ-1000 אוהדי מכבי פתח תקווה הגיעו ל"שלמה ביטוח" לצפות בניצחון הענק של קבוצתם 5:1 על בני סכנין.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading