אפליקציית בונד

בונד. אפליקציית בונד: העירייה בוחנת שימוש באפליקציה שתגביר את בטחון התושבים

נלחצים לפני שאתם מגיעים לסמטה חשוכה בפתח תקווה? בקרוב אולי תוכל להירגע, באמצעות יישומון סלולרי ,שיאפשר לצפות במשתמש תוך צילום בווידאו, לשוחח בזמן אמת עם איש ביטחון – ואף להקפיץ אותו בזמן מצוקה. האפליקציה, המבוססת AI (בינה מלאכותית), כבר נמצאת בשימוש בארה"ב ושירותיה מאפשרים אבטחה על המשתמשים בתחומים שונים.

הביטחון האישי של תושבי פתח תקווה עומד לעיתים במבחן, במיוחד בשעות הלילה, באיזורים שאינם מוארים ומועדים לפשע ועבריינות. לפי דיווח של עיריית פתח תקווה, כדי להגביר את תחושת הביטחון, נערכה לאחרונה פגישה בה השתתפו ראש העיר רמי גרינברג ויזם אפליקציית בונד, סגן מפקד סיירת מטכ"ל בעבר, דורון קמפל – וגורמי הביטחון ברשות העירונית. בפגישה ניתנה סקירה על ממצאי הפיילט, אשר הראו שביעות רצון רבה בקרב המשתתפים.

צפו: איך אפליקציית בונד פועלת

הפגישה התבצעה לאחר פיילוט שנערך בקרב 100 משתתפים בהם עובדי העירייה ותושבי העיר. ממצאי הפיילוט הראו כי 81% מהמשתתפים הרגישו בטוחים יותר עם השימוש באפליקצייה, 95% אמרו ששרותי האפליקציה נגישים עבורם, 100% אמרו שאנשי הביטחון של בנוד היו שירותיים ואמפטים לסיטואציות ו-88% מצאו כי השירות מעצים את הביטחון האישי והשקט הנפשי.

הפלטפורמה של בונד, הוכחה כבר בארה״ב ושירותיה מאפשרים אבטחה על המשתמשים בתחומים שונים. שירותי בונד ניתנים באמצעות אפליקציה יעודית, והם מתמקדים בעיקר בתחום המניעה – בפרק הזמן בו מרגישים אי נוחות אך לא בטוחים שאכן נמצאים במצב סכנה. האפליקציה מספקת ארבעה שירותיים מרכזיים:

  1. השגחה על המשתמש תוך צילום בווידאו
  2. שיח בזמן אמת עם איש ביטחון
  3. לחצן המקפיץ איש ביטחון תוך איתור הסלולר והבנת הסיטואציה בה נמצא המשתמש
  4. השגחה תוך כדי תנועה ע"י ליווי AI כדי לוודא שהמשתמשים יגיעו למקום חפצם, ויצירת קשר עם המשתמש כדי לוודא הגעה בשלום ליעד.
אפליקציית בונד - בקרוב בפתח תקווה
אפליקציית בונד - בקרוב בפתח תקווה

לדברי העירייה, הפתרון של בונד ייחודי בכך שהוא מניעתי, מקדים אירוע ומבוסס על טכנולוגיות חדשניות ובינה מלאכותית, בשילוב אנשי ונשות הביטחון של בונד הזמינים 24/7. שירותים אלו יסונכרנו עם מוקד העירייה הפועל 24/7 לטובת הקפצת כוחות נוספים במידת הצורך. "בימים אלו העירייה בוחנת את ממצאי המערכת ובהתאם תרכוש את השירותים לתושבי ותושבות העיר", נמסר.

עוד ב-מהנעשה בעיר

מתחם מחנה סירקין

עיריית פתח תקווה מקדמת מכינה קדם צבאית בשכונת נוף ירקון סירקין העתידית

האם תהיה לנו לראשונה מכינה קדם צבאית בעיר? לפי דיווח של העירייה, היוזמה מתפתחת בשיתוף הארגון הקהילתי "עושים שכונה". לפי הדיווח, בימים אלו העירייה והארגון מבצעים את ההליכים הנדרשים מול משרד הביטחון על מנת לקבל אישור סופי להקמת המכינה, שצפוי להתקבל בקרוב ממש. המכינה מיועדת להכיל בשלב הראשון כ- 25 בני נוער לפני גיוס. מחזור ראשון: עוד כחצי שנה.

המשך קריאה »
בית חולים שניידר פתח תקווה

עוד הצלחה לשניידר: הצילו חייו של בן 10 עם קריסת מערכות – הודות לחיבור לאקמו

בית החולים לילדים בפתח תקווה מקבוצת כללית, היה מעורב באירוע דרמטי ונדיר, שהתרחש לאחרונה במחלקה לרפואה דחופה (מיון). ילד בריא, תושב פתח תקווה, בן 10, הגיע עם חום וכאבי בטן רגילים יחסית, אלא שבזמן קצר מצבו החל להתדרדר, מה שאילץ את הרופאים לחבר אותו בדחיפות למכונת לב-ריאה (אקמו) כדי להציל את חייו. שניידר: "זו הפעם ה-4 בתולדות בית החולים שדבר כזה קורה"

המשך קריאה »

כבוד גדול לפתח תקווה: בי"ס בית חינוך אפיק זכה בתחרות בינלאומית. צפו בקליפ

בית הספר של החינוך המיוחד מרמת ורבר, זכה במקום הראשון מבין 2000 בתי ספר מ-30 מדינות ברחבי העולם, בזכות קליפ מוסיקלי מושקע, בו השתתפו התלמידים, עליו התאמנו חמישה חודשים ושצולם ברחבי העיר. שם השיר The Way of the Righteous (דרך הצדיקים) והוא נוצר בסיוע עמותת דיויד זאבלידבוסקי, על שמו של המוזיקאי היהודי-אמריקאי, שמת ב-2017 בתאונת דרכים בגיל 37.

המשך קריאה »

כבוד נשי: נעמ"ת העניקה לעיריית פתח תקווה ציון 91 בתחום השוויון המגדרי

ארגון הנשים העניק לעירייה את התו, לאחר תהליך ארוך, במסגרתו היא נבדקה במספר פרמטרים – פנים אירגוניים ועירוניים. במסגרת תהליך הבדיקה, העירייה קיבלה את הציון הגבוה הודות לקידום נשים בתפקידי ניהול שונים, הכשרות ואירועים שהיא מקיימת בנושא, וכן על קידום יוזמות ייחודיות בתחום – שמוכיחות כי היא רואה את השיוויון המגדרי כערך חשוב הראוי לקידום – מעבר לפעילות המחויבת.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading