קטה גרופ סלנט 57-59 פתח תקווה

מתחדשים במרכז: פרויקט סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ אחרי שלב ההריסה

באחד הרחובות המתחדשים ביותר במרכז העיר, יקום בעוד שנתיים-שלוש בניין מגורים מודרני בן תשע קומות עם 54 דירות חדשות, שייבנה במקום שני בניינים ישנים ומוזנחים עם 18 דירות, שנהרסו בשבוע שעבר באירוע חגיגי. עלות הפרויקט מוערכת ב-75 מיליון ש"ח. "בימים אלה במיוחד, יש דחיפות של פרויקטי התחדשות עירונית, שהם פתרון מציל חיים עבור אוכלוסיית ישראל", נמסר מקטה.

אחרי העצירה שהייתה בפרויקטים של נדל"ן בפתח תקווה בכלל ובהתחדשות עירונית למגורים בפרט, בעקבות המלחמה שפרצה באוקטובר, בשבועות האחרונים ניתן להבחין בהחלט חזרה לשגרה. חברות הנדל"ן והתושבים יודעים כי המשך תנופת הבנייה הוא עניין נדרש להתפתחות העיר ולחוסנה. אחד מהפרויקטים שהתקדמו בימים אלה, הוא פרויקט סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ – שעבר את שלב ההריסה.

סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ - שלב ההריסה
סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ - שלב ההריסה

הדחפורים והטרטורים הרסו שני מבנים ישנים בני 18 דירות ועל השטח אמור עד 2026 להיבנות בניין מגורים מודרני של 9 קומות עם 54 דירות בתמהיל של 4 חדרים (99 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת, החל מ-2.59 מיליון ש"ח), 5 חדרים (114 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת, החל מ-2.8 מיליון ש"ח), דופלקסים (131 מ"ר + 46 מ"ר מרפסת, 140 מ"ר + 85 מ"ר מרפסת החל 3.4 מיליון ש"ח).

מי יגור בדופלקס?

סלנט 57-59 הוא שלב א' בפרויקט גדול יותר שנקרא מתחם Salant ויכלול שלושה בנייני מגורים חדשים של קטה גרופ. שלב ב' יכלול את שני הבניינים ברח' סלנט 70-74, שם ייבנו 81 דירות חדשות. יש לציין כי מן העבר השני של הכביש, ייהרס בקרוב סלנט 58-60 של קטה אחרת – חברת קטה יזמות והשקעות, שלאחרונה ביצעה הריסה בסלנט 26 – כך שסלנט יכול בקלות גם להיקרא רח' קטה.

סלנט 57-59 פתח תקווה - אחד משלושה בניינים במתחם
סלנט 57-59 פתח תקווה - אחד משלושה בניינים במתחם

סלנט 57-59 מתוכנן על ידי משרד האדריכלים גולדווסר. בקטה גרופ בונים על כך שהמיקום המרכזי, אבל השקט, סמוך לשכונת כפר גנים המבוקשת ולתחנות המטרו הצפויות לפעול באיזור – יעורר את הביקוש לדירות, שבשלב הפריסייל מוצעות במחירים יחסית נוחים. "בשנים האחרונות האיזור מושך משקיעים ומשפחות", התייחס לפרויקט, רון מנשרוב, ראש תחום ההתחדשות העירונית בקטה גרופ.

"אנחנו תמיד מתרגשים להגיע ליום ההריסה", הוסיף. "אנו מודים לדיירים ולגורמים המוניציפליים בפתח תקווה, שסייעו לקדם את הפרויקט. בימים אלה במיוחד, אנחנו מבינים את הדחיפות של פרויקטי התחדשות עירונית, שמהווים פתרון מציל חיים עבור אוכלוסיית ישראל. נמשיך לקדם פרויקטים כאלו ויזמות, שיעניקו בטחון וישפרו את איכות החיים של הדיירים".

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם:

תמונות הריסה באדיבות קטה גרופ
סלנט 57-59 לפני
דמיינו 2026: סלנט 57-59 פתח תקווה (הדמייה סטודיו קוביה)

סלנט 57-59 פתח תקווה על המפה

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading