קטה גרופ סלנט 57-59 פתח תקווה

מתחדשים במרכז: פרויקט סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ אחרי שלב ההריסה

באחד הרחובות המתחדשים ביותר במרכז העיר, יקום בעוד שנתיים-שלוש בניין מגורים מודרני בן תשע קומות עם 54 דירות חדשות, שייבנה במקום שני בניינים ישנים ומוזנחים עם 18 דירות, שנהרסו בשבוע שעבר באירוע חגיגי. עלות הפרויקט מוערכת ב-75 מיליון ש"ח. "בימים אלה במיוחד, יש דחיפות של פרויקטי התחדשות עירונית, שהם פתרון מציל חיים עבור אוכלוסיית ישראל", נמסר מקטה.

אחרי העצירה שהייתה בפרויקטים של נדל"ן בפתח תקווה בכלל ובהתחדשות עירונית למגורים בפרט, בעקבות המלחמה שפרצה באוקטובר, בשבועות האחרונים ניתן להבחין בהחלט חזרה לשגרה. חברות הנדל"ן והתושבים יודעים כי המשך תנופת הבנייה הוא עניין נדרש להתפתחות העיר ולחוסנה. אחד מהפרויקטים שהתקדמו בימים אלה, הוא פרויקט סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ – שעבר את שלב ההריסה.

סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ - שלב ההריסה
סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ - שלב ההריסה

הדחפורים והטרטורים הרסו שני מבנים ישנים בני 18 דירות ועל השטח אמור עד 2026 להיבנות בניין מגורים מודרני של 9 קומות עם 54 דירות בתמהיל של 4 חדרים (99 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת, החל מ-2.59 מיליון ש"ח), 5 חדרים (114 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת, החל מ-2.8 מיליון ש"ח), דופלקסים (131 מ"ר + 46 מ"ר מרפסת, 140 מ"ר + 85 מ"ר מרפסת החל 3.4 מיליון ש"ח).

מי יגור בדופלקס?

סלנט 57-59 הוא שלב א' בפרויקט גדול יותר שנקרא מתחם Salant ויכלול שלושה בנייני מגורים חדשים של קטה גרופ. שלב ב' יכלול את שני הבניינים ברח' סלנט 70-74, שם ייבנו 81 דירות חדשות. יש לציין כי מן העבר השני של הכביש, ייהרס בקרוב סלנט 58-60 של קטה אחרת – חברת קטה יזמות והשקעות, שלאחרונה ביצעה הריסה בסלנט 26 – כך שסלנט יכול בקלות גם להיקרא רח' קטה.

סלנט 57-59 פתח תקווה - אחד משלושה בניינים במתחם
סלנט 57-59 פתח תקווה - אחד משלושה בניינים במתחם

סלנט 57-59 מתוכנן על ידי משרד האדריכלים גולדווסר. בקטה גרופ בונים על כך שהמיקום המרכזי, אבל השקט, סמוך לשכונת כפר גנים המבוקשת ולתחנות המטרו הצפויות לפעול באיזור – יעורר את הביקוש לדירות, שבשלב הפריסייל מוצעות במחירים יחסית נוחים. "בשנים האחרונות האיזור מושך משקיעים ומשפחות", התייחס לפרויקט, רון מנשרוב, ראש תחום ההתחדשות העירונית בקטה גרופ.

"אנחנו תמיד מתרגשים להגיע ליום ההריסה", הוסיף. "אנו מודים לדיירים ולגורמים המוניציפליים בפתח תקווה, שסייעו לקדם את הפרויקט. בימים אלה במיוחד, אנחנו מבינים את הדחיפות של פרויקטי התחדשות עירונית, שמהווים פתרון מציל חיים עבור אוכלוסיית ישראל. נמשיך לקדם פרויקטים כאלו ויזמות, שיעניקו בטחון וישפרו את איכות החיים של הדיירים".

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם:

תמונות הריסה באדיבות קטה גרופ
סלנט 57-59 לפני
דמיינו 2026: סלנט 57-59 פתח תקווה (הדמייה סטודיו קוביה)

סלנט 57-59 פתח תקווה על המפה

עוד ב-נדלן

פינוי תחנת דלק גיסין ילו פז פתח תקווה

האם במקום תחנת הדלק פז-ילו בנווה גן, יקום מבנה מגורים ענק עם 35 קומות?

לפי תכנית המתאר, שהוגשה בשבוע שעבר לבדיקה תכנונית בועדה המקומית והמחוזית, תחנת הדלק הותיקה, הנמצאת בלב השכונה, תפונה לטובת בניין מגורים, גני ילדים, משרדים ושטחי מסחר. חוץ מתחנת הדלק נמצאים במקום מספר רב של עסקים שונים, כמו חנות YELLOW, מכון לשטיפת מכוניות, חנות משקאות, אופניים ועוד. הסיבה? בעיקר כלכלית. "ממצים כך יותר טוב את השטח", אומר מנהל הפרויקט.

המשך קריאה »
מתחם בכור שטרית אחדות - לפני אחרי פתח תקווה

אחדות מתחדשת: מתחם שטרית פתח תקווה של א.ב. התחדשות עירונית מעלה הילוך

ראש העיר רמי גרינברג, פירסם היום כי הועדה המקומית אישרה לקידום את תכנית ההתחדשות בשכונה במזרח העיר, במתחם הממוקם בין הרחובות הנרייטה סולד מצפון ורחוב אסף שמחוני מדרום. לפי התכנית יהרסו 20 מבנים ותיקים במצב רעוע, ובמקומם יקומו 11 מבנים חדשים, עם מאות יחידות דיור חדשות – זאת, לצד שטחי מסחר בקומת הקרקע. יזמית הפרויקט, שייכת למשפחת דיין – מעשירי ישראל.

המשך קריאה »
עין גנים - פינוי-בינוי בסכנה?

פינוי בינוי במרכז ומזרח פתח תקווה בסכנה? מאות דיירים מעכבים חתימות לפרויקטים ענקיים

תנופת ההתחדשות העירונית עלולה לקבל מקל בגלגלים, עקב חשש שחלק מהקרקעות המיודעות למוגרים יופקעו לטובת בניית תחנות המטרו M2, שצפויה להתחיל בשנים הקרובות ולהסתיים בעוד כעשור, עולה מפנייה דחופה שהוגשה לאחרונה, על ידי עורכי הדין המייצגים את הדיירים, לרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. לפי התכנון, חמישה מתחמים אמורים לקום, לפי תכנית המתאר של 2040.

המשך קריאה »
אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

קבוצת אב-גד החלה בשיווק דירות בפרויקט הבוטיק אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

חברת הנדל"ן, לה בעיקר פרויקטים מגורים בעיקר של התחדשות עירונית במרכז הארץ, מתחילה לשווק את הפרויקט המשמעותי שלה בעיר. מדובר על 36 יחידות דיור בשני בניינים מעוצבים ומודרנים, בני תשע קומות כל אחד בלב מרכז העיר השקט, סוף רחוב רוטשילד. מיכאל רצון, יו"ר החברה: "כמי שגדל בפתח תקווה, יהיה מרגש במיוחד לתת מפתחות לדירות חדשות בפרויקט הזה". כמה עולה דירה?

המשך קריאה »