שבירו פתח תקווה NEARO הקריה האקדמית

שבירו יזמות ובניה מתחזקים לאחרונה בפתח תקווה: משווקים חזק דירות חדשות ומחודשות

חברת הנדל"ן הותיקה פתחה בקמפיין שיווקי למכירות דירות בשני פרויקטים מרכזיים. דירות 3-6 חדרים החל מ-2.57 מיליון ש"ח חדשות מהניילון בפרויקט NEARO בקריה האקדמית. זאת לצד 90 דירות 5-6 חדרים מחודשות, בנות עד חמש שנים, שהיו בסטטוס השכרה – וכעת הן בקונספט יד שנייה במחירים החל מ-3.35 מיליון ש"ח בשכונות כפר גנים ג', נווה גן ואם המושבות.

שוק הנדל"ן בפתח תקווה לא שוקט על שמריו, למרות המלחמה, שעצרה לזמן לא מבוטל את התוכניות של כולנו – וגם את תוכניות ותנופת הבנייה בעיר. יחד עם זאת, ניכרת מגמה של חברות הנדל"ן בפתח תקווה לצאת מהקיפאון על ידי שיווק פרויקטים מגוונים, בדיוק כמו השניים האלה של שבירו – שמשלבים בין דירות חדשות לדירות יד שנייה, שלפי החברה – שוות לא פחות.

פרויקט NEARO פתח תקווה של שבירו. 23 קומות * 2
פרויקט NEARO פתח תקווה של שבירו. 23 קומות * 2

2.57 מיליון לדירת שלושה חדרים בקריה האקדמית

שבירו, בבעלות איש הנדל"ן, רמי שבירו, היא חברה ותיקה, הפועלת כבר למעלה מ-80 שנה, כשבאמתחתה לא פחות מ-20,000 יחידות דיור, כשכיום היא יוזמת ובונה למעלה מ-6,000 יחידות דיור נוספות ברחבי המדינה, חלק לא קטן מהן בפתח תקווה. לחברה גם יש רזומה של פרויקטים בני עשרות אלפי מ"ר של מסחר ומשרדים ומאות יחידות מלונאות, כך שהקונים יכולים לקבל תחושה מבוססת של נדל"ניסטים עם גב חזק.

הפרויקט שמשך לנו את העין הוא NEARO (או בעברית, נירו), בקריה האקדמית המבוקשת בשכונת פסגת הדר. שבירו, לצד חברות אחרות כמו מיתר, גרופית וגיא & דורון לוי, מצטרפת למתחם האקדמיה והתחילה בבנייתם של שני מגדלי מגורים מודרניים בני 23 קומות כ"א, כולל לובי מפואר, מועדון דיירים עם יציאה לחצר צמודה וחדר כושר. בשבירו מבטיחים פיתוח נוף וצמחייה עשירה ושתי קומות חניון תת קרקעי. המחירים מתחילים ב-2,570,000 לדירת שלושה חדרים.

דירה מחודשת של שבירו בכפר גנים. דירות מחודשות מוצעות למכירה החל מ-3.35 מיליון ש"ח
דירה מחודשת של שבירו בכפר גנים. דירות מחודשות מוצעות למכירה החל מ-3.35 מיליון ש"ח

RENEW - מיזם חדש של דירות חדשות

הקריה האקדמית בפתח תקווה, הופכת מבוקשת ליותר ויותר, בעיקר למשפרי דיור, אבל גם לזוגות צעירים. הקירבה שלה לציר דרך רבין הראשי, הסמיכות למתחם הבילויים של הסיבים, למתחם ב.ס.ר סיטי, הקניון הגדול, בילינסון, הפארק הגדול – לצד הסמיכות לקריית אונו וליציאות לכבישים המהירים 471, 40 ו-4 – יוצרות לוקיישן אטרקטיבי, שמעלה את הערך של הדירות.

בשבירו גם מעדכנים על התעוררות במכירת הדירות לפרויקט, או יותר נכון מיזם הנדל"ן של החברה – RENEW. מדובר על 90 דירות מחודשות (מתוכן נמכרו כבר כ-20), בנות עד חמש שנים, שהיו מושכרות על ידי שבירו – וכעת נמכרות במחירים של החל מ-3.35 מיליון ש"ח, עבור דירות 5-6 חדרים. "הדירות נמכרות כחדשות במצב מתוקתק", מבטיח מנהל השיווק של החברה, גיל אשכנזי. "הן מפוזרות בשכונות כפר גנים, אם המושבות ונווה גן. כולן שכונות מבוקשות והדירות נמצאות ברחובות טובים כמו נקש בכפר גנים".

 

דירה מחודשת ממיזם RENEW של שבירו נדל"ן

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם:

עוד ב-נדלן

פינוי תחנת דלק גיסין ילו פז פתח תקווה

האם במקום תחנת הדלק פז-ילו בנווה גן, יקום מבנה מגורים ענק עם 35 קומות?

לפי תכנית המתאר, שהוגשה בשבוע שעבר לבדיקה תכנונית בועדה המקומית והמחוזית, תחנת הדלק הותיקה, הנמצאת בלב השכונה, תפונה לטובת בניין מגורים, גני ילדים, משרדים ושטחי מסחר. חוץ מתחנת הדלק נמצאים במקום מספר רב של עסקים שונים, כמו חנות YELLOW, מכון לשטיפת מכוניות, חנות משקאות, אופניים ועוד. הסיבה? בעיקר כלכלית. "ממצים כך יותר טוב את השטח", אומר מנהל הפרויקט.

המשך קריאה »
מתחם בכור שטרית אחדות - לפני אחרי פתח תקווה

אחדות מתחדשת: מתחם שטרית פתח תקווה של א.ב. התחדשות עירונית מעלה הילוך

ראש העיר רמי גרינברג, פירסם היום כי הועדה המקומית אישרה לקידום את תכנית ההתחדשות בשכונה במזרח העיר, במתחם הממוקם בין הרחובות הנרייטה סולד מצפון ורחוב אסף שמחוני מדרום. לפי התכנית יהרסו 20 מבנים ותיקים במצב רעוע, ובמקומם יקומו 11 מבנים חדשים, עם מאות יחידות דיור חדשות – זאת, לצד שטחי מסחר בקומת הקרקע. יזמית הפרויקט, שייכת למשפחת דיין – מעשירי ישראל.

המשך קריאה »
עין גנים - פינוי-בינוי בסכנה?

פינוי בינוי במרכז ומזרח פתח תקווה בסכנה? מאות דיירים מעכבים חתימות לפרויקטים ענקיים

תנופת ההתחדשות העירונית עלולה לקבל מקל בגלגלים, עקב חשש שחלק מהקרקעות המיודעות למוגרים יופקעו לטובת בניית תחנות המטרו M2, שצפויה להתחיל בשנים הקרובות ולהסתיים בעוד כעשור, עולה מפנייה דחופה שהוגשה לאחרונה, על ידי עורכי הדין המייצגים את הדיירים, לרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. לפי התכנון, חמישה מתחמים אמורים לקום, לפי תכנית המתאר של 2040.

המשך קריאה »
אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

קבוצת אב-גד החלה בשיווק דירות בפרויקט הבוטיק אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

חברת הנדל"ן, לה בעיקר פרויקטים מגורים בעיקר של התחדשות עירונית במרכז הארץ, מתחילה לשווק את הפרויקט המשמעותי שלה בעיר. מדובר על 36 יחידות דיור בשני בניינים מעוצבים ומודרנים, בני תשע קומות כל אחד בלב מרכז העיר השקט, סוף רחוב רוטשילד. מיכאל רצון, יו"ר החברה: "כמי שגדל בפתח תקווה, יהיה מרגש במיוחד לתת מפתחות לדירות חדשות בפרויקט הזה". כמה עולה דירה?

המשך קריאה »