שבירו פתח תקווה NEARO הקריה האקדמית

שבירו יזמות ובניה מתחזקים לאחרונה בפתח תקווה: משווקים חזק דירות חדשות ומחודשות

חברת הנדל"ן הותיקה פתחה בקמפיין שיווקי למכירות דירות בשני פרויקטים מרכזיים. דירות 3-6 חדרים החל מ-2.57 מיליון ש"ח חדשות מהניילון בפרויקט NEARO בקריה האקדמית. זאת לצד 90 דירות 5-6 חדרים מחודשות, בנות עד חמש שנים, שהיו בסטטוס השכרה – וכעת הן בקונספט יד שנייה במחירים החל מ-3.35 מיליון ש"ח בשכונות כפר גנים ג', נווה גן ואם המושבות.

שוק הנדל"ן בפתח תקווה לא שוקט על שמריו, למרות המלחמה, שעצרה לזמן לא מבוטל את התוכניות של כולנו – וגם את תוכניות ותנופת הבנייה בעיר. יחד עם זאת, ניכרת מגמה של חברות הנדל"ן בפתח תקווה לצאת מהקיפאון על ידי שיווק פרויקטים מגוונים, בדיוק כמו השניים האלה של שבירו – שמשלבים בין דירות חדשות לדירות יד שנייה, שלפי החברה – שוות לא פחות.

פרויקט NEARO פתח תקווה של שבירו. 23 קומות * 2
פרויקט NEARO פתח תקווה של שבירו. 23 קומות * 2

2.57 מיליון לדירת שלושה חדרים בקריה האקדמית

שבירו, בבעלות איש הנדל"ן, רמי שבירו, היא חברה ותיקה, הפועלת כבר למעלה מ-80 שנה, כשבאמתחתה לא פחות מ-20,000 יחידות דיור, כשכיום היא יוזמת ובונה למעלה מ-6,000 יחידות דיור נוספות ברחבי המדינה, חלק לא קטן מהן בפתח תקווה. לחברה גם יש רזומה של פרויקטים בני עשרות אלפי מ"ר של מסחר ומשרדים ומאות יחידות מלונאות, כך שהקונים יכולים לקבל תחושה מבוססת של נדל"ניסטים עם גב חזק.

הפרויקט שמשך לנו את העין הוא NEARO (או בעברית, נירו), בקריה האקדמית המבוקשת בשכונת פסגת הדר. שבירו, לצד חברות אחרות כמו מיתר, גרופית וגיא & דורון לוי, מצטרפת למתחם האקדמיה והתחילה בבנייתם של שני מגדלי מגורים מודרניים בני 23 קומות כ"א, כולל לובי מפואר, מועדון דיירים עם יציאה לחצר צמודה וחדר כושר. בשבירו מבטיחים פיתוח נוף וצמחייה עשירה ושתי קומות חניון תת קרקעי. המחירים מתחילים ב-2,570,000 לדירת שלושה חדרים.

דירה מחודשת של שבירו בכפר גנים. דירות מחודשות מוצעות למכירה החל מ-3.35 מיליון ש"ח
דירה מחודשת של שבירו בכפר גנים. דירות מחודשות מוצעות למכירה החל מ-3.35 מיליון ש"ח

RENEW - מיזם חדש של דירות חדשות

הקריה האקדמית בפתח תקווה, הופכת מבוקשת ליותר ויותר, בעיקר למשפרי דיור, אבל גם לזוגות צעירים. הקירבה שלה לציר דרך רבין הראשי, הסמיכות למתחם הבילויים של הסיבים, למתחם ב.ס.ר סיטי, הקניון הגדול, בילינסון, הפארק הגדול – לצד הסמיכות לקריית אונו וליציאות לכבישים המהירים 471, 40 ו-4 – יוצרות לוקיישן אטרקטיבי, שמעלה את הערך של הדירות.

בשבירו גם מעדכנים על התעוררות במכירת הדירות לפרויקט, או יותר נכון מיזם הנדל"ן של החברה – RENEW. מדובר על 90 דירות מחודשות (מתוכן נמכרו כבר כ-20), בנות עד חמש שנים, שהיו מושכרות על ידי שבירו – וכעת נמכרות במחירים של החל מ-3.35 מיליון ש"ח, עבור דירות 5-6 חדרים. "הדירות נמכרות כחדשות במצב מתוקתק", מבטיח מנהל השיווק של החברה, גיל אשכנזי. "הן מפוזרות בשכונות כפר גנים, אם המושבות ונווה גן. כולן שכונות מבוקשות והדירות נמצאות ברחובות טובים כמו נקש בכפר גנים".

 

דירה מחודשת ממיזם RENEW של שבירו נדל"ן

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם:

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading