גננת מפתח תקווה הפכה לכוכבת רשת: הכניסה 21 פעוטות תוך דקה לממ"ד. "לא נלחצתי"

סרטון ממצלמת אבטחה של כרמית ויצמן, גננת משכונת אם המושבות החדשה (רח' רפאל איתן), הפך לוויראלי באינטרנט, כשרואים אותה בקור רוח מכניסה את ילדי הגן במהירות לממ"ד, כשנשמעה האזעקה שלשום (חמישי), בזמן שישנו שנת צהרים. "בכיתי אחרי שראיתי את הסרטון", סיפר ויצמן לערוץ 12. "באותו רגע לא נלחצתי, אבל כשאני רואה 'תולשת' אותם ממיטותיהם – זה גרם לי לבכות".

אם גם לכם יצא לראות בטיקטוק או באינסטגרם את הסרטון של הגננת שמכניסה מעלה 20 תינוקות תוך דקה לממ"ד – אז תדעו לכם שהיא משלנו. הגננת הפתח תקוואית מהגן המונטיסורי באם המושבות, הפכה לסוג של כוכבת רשת – כשהסרטון, ממצלמות האבטחה של הגן, נצפה כבר על ידי מאות אלפים והפך לאייטם בחדשות 12 ולראיון טלוויזיוני, ששודר היום.

צפו בסרטון ובראיון (מתוך טיקטוק חדשות 12)

@n12news צפו: הגננת שהעבירה 21 פעוטות לממ״ד - תוך דקה וחצי. #חדשות12 #n12 #חרבותברזל #מלחמה ♬ original sound - N12

"תרגלנו את זה לא מעט ולא נלחצי", סיפרה ויצמן על הסיטואציה למגיש, ירון אברהם. "לכן, ידענו בדיוק מה לעשות כשנשמעה שלשום האזעקה. חלק מהפעוטות בכו כשקיבלתי אותם וחלקם נלחצו, אבל היו איתי עוד שני אנשי צוות בגן, שעזרו לי לאסוף אותם, לקבל אותם לממ"ד ולהרגיע אותם. כשהסתיים האירוע, מיד שלחתי הודעה להורים שהכל בסדר". 

בהמשך, שלחה ויצמן את הסרטון להורים – ומשם, כנראה, הוא דלף לרשת. מאז פרוץ הלחימה ב-7 באוקטובר, נשמעו ברחבי פתח תקווה 30 אזעקות, כשרק 4 מהן בחודש דצמבר. פתח תקווה NEWS, כמו כל תושבי פתח תקווה, מקווים שהרגיעה של ירי הטילים תהפוך במהרה לעצירה מוחלטת ולא נשמע יותר את האזעקות והיירוטים, שמשבשים לנו את החיים בעיר.

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

מאיר ברוכין ביציאה מבית ספר יצחק שמיר פתח תקווה

מאיר ברוכין, המורה שפוטר מבי"ס יצחק שמיר פתח תקווה לאחר שביקר את צה"ל, יחזור ללמד

כמעט חצי שנה אחרי שגורש, בתקופה המתוחה של תחילת המלחמה, מבית הספר השש-שנתי בקללות ויריקות, המורה לאזרחות צפוי לשוב בשנת הלימודים הבאה. עיריית פתח תקווה נסוגה מהעירעור שהגישה לבית הדין לעבודה בגין ההחלטה לבטל את פיטוריו, גם בעקבות הערות השופטים על הליך פיטורין לא תקין וגם בעקבות הבטחתו של ברוכים לגלות בהמשך "יותר רגישות" בדבריו.

המשך קריאה »
נפילת רסיס בפתח תקווה

זה חוזר? לראשונה מאז סוף דצמבר: אזעקה בפ"ת. דיווח על נפילת רסיס

כמעט חצי שנה של הפוגע מה-21.12.24 – ושוב נשמעו אזעקות בעיר. האזעקות תפסו את מאות אלפי התושבים, העובדים והמבקרים בעיר לא מוכנים ומופתעים והורגשה בהלה באיזורים המסחריים והעסקיים – שכבר מזמן חיו בשגרה, לפחות מההיבט הזה. האזעקות, שנשמעו בשרון, ברחבי גוש דן ובתל אביב – הם איתות חזק של החמאס, שיש לו את האפשרות לירות על ישראל. לא נרשמו נפגעים או נזקים. זוהי האזעקה ה-31 שנשמעה בעיר מאז ה-7.10

המשך קריאה »
בית יד לבנים כיום - עם פוסטר של כל החטופים

כ-200 לוחמי הנדסה קרבית עם משפחותיהם צפויים להגיע ב-29.5 ליום הוקרה ביד לבנים

מארגני האירוע, המתקיים בשיתוף עיריית פתח תקווה, מחפשים מתנדבים, שיעזרו בהקמה, בשינוע ובתפעול. האירוע צפוי להתחיל בשעה 14:00 בגן החי הסמוך לפארק וב-16:00 יתקיים טקס צבאי בפארק, שיכלול גם הפנינג לילדי הלוחמים, מתחם פרא רפואי עם טובי המטפלים, ביניהם ד"ר להבית אקרמן, ולבסוף ארוחת ערב ומסיבה עם שולחנות משחק, DJ ומנטליסט.

המשך קריאה »

מזעזעים את הקבינט: התפרסם סרטון החטיפה של דניאלה גלבוע מפתח תקווה וחברותיה לבסיס

גלבוע הפתח תקוואית, יחד עם עוד ארבע מחברותיה לבסיס – לירי אלבג, אגם ברגר, קרינה ארייב ונעמה לוי – נחטפו ב-7 באוקטובר מנחל עוז לרצועת עזה. הסרטון נמצא אצל המשפחות כבר זמה מה, אך רק עכשיו הם החליטו לאשר את הפרסום (הלא מצונזר), על מנת לזעזע את העולם ובעיקר להפעיל לחץ על הממשלה לקדם עסקת חטופים. אורלי, אמה של דניאלה: "בסרט הכי נורא לא חשבתי שאראה בעתה כזאת בעיניים שלה".

המשך קריאה »