גננת מפתח תקווה הפכה לכוכבת רשת: הכניסה 21 פעוטות תוך דקה לממ"ד. "לא נלחצתי"

סרטון ממצלמת אבטחה של כרמית ויצמן, גננת משכונת אם המושבות החדשה (רח' רפאל איתן), הפך לוויראלי באינטרנט, כשרואים אותה בקור רוח מכניסה את ילדי הגן במהירות לממ"ד, כשנשמעה האזעקה שלשום (חמישי), בזמן שישנו שנת צהרים. "בכיתי אחרי שראיתי את הסרטון", סיפר ויצמן לערוץ 12. "באותו רגע לא נלחצתי, אבל כשאני רואה 'תולשת' אותם ממיטותיהם – זה גרם לי לבכות".

אם גם לכם יצא לראות בטיקטוק או באינסטגרם את הסרטון של הגננת שמכניסה מעלה 20 תינוקות תוך דקה לממ"ד – אז תדעו לכם שהיא משלנו. הגננת הפתח תקוואית מהגן המונטיסורי באם המושבות, הפכה לסוג של כוכבת רשת – כשהסרטון, ממצלמות האבטחה של הגן, נצפה כבר על ידי מאות אלפים והפך לאייטם בחדשות 12 ולראיון טלוויזיוני, ששודר היום.

צפו בסרטון ובראיון (מתוך טיקטוק חדשות 12)

@n12news צפו: הגננת שהעבירה 21 פעוטות לממ״ד - תוך דקה וחצי. #חדשות12 #n12 #חרבותברזל #מלחמה ♬ original sound - N12

"תרגלנו את זה לא מעט ולא נלחצי", סיפרה ויצמן על הסיטואציה למגיש, ירון אברהם. "לכן, ידענו בדיוק מה לעשות כשנשמעה שלשום האזעקה. חלק מהפעוטות בכו כשקיבלתי אותם וחלקם נלחצו, אבל היו איתי עוד שני אנשי צוות בגן, שעזרו לי לאסוף אותם, לקבל אותם לממ"ד ולהרגיע אותם. כשהסתיים האירוע, מיד שלחתי הודעה להורים שהכל בסדר". 

בהמשך, שלחה ויצמן את הסרטון להורים – ומשם, כנראה, הוא דלף לרשת. מאז פרוץ הלחימה ב-7 באוקטובר, נשמעו ברחבי פתח תקווה 30 אזעקות, כשרק 4 מהן בחודש דצמבר. פתח תקווה NEWS, כמו כל תושבי פתח תקווה, מקווים שהרגיעה של ירי הטילים תהפוך במהרה לעצירה מוחלטת ולא נשמע יותר את האזעקות והיירוטים, שמשבשים לנו את החיים בעיר.

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »
טקס הסרת הלוט מאנדרטת פארק חרבות ברזל כפר גנים

חדש: פארק "חרבות ברזל" נחנך בשכונת כפר גנים בטקס בהשתתפות משפחות חללים

האירוע המרגש, בציון ט"ו בשבט, התקיים בפארק החדש ברח' ויצמן 44, המתפרש על שטח של כ-8 דונם, בו נשתלו כ-150 עצים מסוגים שונים. בפארק הוצבה אנדרטה עם שמות הנופלים מאז ה-7 באוקטובר, תושבי ותושבות העיר – או כאלו בעלי זיקה לעיר. במהלך הטקס נשאו דברים משפחותיהם של הנופלים והנרצחים תומר ברק, אסי אסאצ'אלו, רותי אקוני, ירין אפרים ואור מזרחי.

המשך קריאה »
אוריאל אביעד סילברמן

אבל כבד במושב נחלים ליד פתח תקווה: רס"ל סילברמן ז"ל נפל בקרב ברצועת עזה

רס"ל (מיל') אוריאל אביעד סילברמן, בן 23 ממושב נחלים מגדוד 7421 בחטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה. כך הותר לפרסום הבוקר. פרטים לגבי מועד ההלוויה והשבעה – יפורסמו בהמשך. באירוע שבו נפל סילברמן, נפצעו באורח קשה קצין שריון במילואים ולוחם במילואים בגדוד 7421. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים ומשפחותיהם עודכנו.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading