דניאלה גלבוע - ספר תורה

צפו: דניאלה גלבוע, החטופה מפתח תקווה, קיבלה הצעת נישואים באירוע הכנסת ספר תורה בכפר גנים ג'

הרבה התרגשות הייתה ביום חמישי בערב בשכונת כפר גנים ג', ברחוב העצמאות, סמוך לביתה של גלבוע, שנחטפה לשבי החמאס בעזה ב-7 באוקטובר. מאות בני משפחה, מכרים, ותושבי השכונה הגיעו לאירוע, שבמהלכו, באופן מפתיע, ביקש רועי דדון, בן זוגה של דניאלה, להינשא לו. הקריאה "דניאלה, התינשאי לי?" הדהדה ברחבי השכונה ונענתה על ידי ההמונים ב"כן!".

כמעט 80 יום עברו מאז נחטפה דניאלה גלבוע הפתח תקוואית בת ה-19. ועכשיו, כשעסקה נוספת להחזרת חטופים עולה על הפרק, עולה גם התקווה שהחזרה שלה קרובה מתמיד. התחושה הזאת באה לידי ביטוי, באירוע הכנסת ספר תורה, שיצא מבית המשפחה לרחובות השכונה.

צפו בתקציר האירוע - מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS

@ptnews.tiktok באירוע מרגש בכפר גנים פתח תקווה, שלא הותיר עין יבשה הוכנס ספר תורה למען החזרתה של דניאלה גלבוע משבי החמאס. במהלך האירוע הפתיע בן זוגה של דניאלה רועי את הנוכחים והציע לנישואים בתקווה שהסרטון יגיע אליה #דניאלהגלבוע #פתחתקווה #חטופיםבעזה ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

עשרות רבות של אנשים, ליוו את המשפחה ואת אמה של דניאלה, אורלי, לאורך רחובות השכונה, כשהם שרים "עם ישראל חי". שיא האירוע היה כשרועי דדון, בן זוגה של דניאלה מזה שנים, החזיק בספר התורה וביקש לנצל את ההזדמנות לערוך גם טקס ספונטני של הצעת נישואין.

לאחר שביקש את אישורה של הורי הכלה, אורלי ורן גלבוע, הוא קרא בקול גדול לעבר כל הסובבים אותו: "התנשאי לי, דניאלה?",למרות שהיא נמצאת רחוק מאוד מפתח תקווה. אף עין לא נותרה יבשה מההתרגשות, אך הדמעות לוו עם הרבה תקווה של הנוכחים באירוע, שרקדו סביב ספר התורה בהתלהבות. האירוע נוהל על ידי והרב יוסף אלנקווה והתקיים תודות לשרה ואלעד עקראי מירושלים.

ספר תורה והצעת נישואין לדניאלה גלבוע. מי ייתן והיא תשוב הביתה במהרה
ספר תורה והצעת נישואין לדניאלה גלבוע. מי ייתן והיא תשוב הביתה במהרה

למרות התקווה, מכריה של דניאלה יודעים ששעון החול הולך ואוזל ומקווים מאוד שהסוף הטוב יגיע במהרה ונראה אותה חוזרת הביתה, לפתח תקווה. שני חטופים אחרים מפתח תקווה, ענבר הימן ואליה טולדנו, מצאו, לצערנו, את מותם בשבי. תושב פתח תקווה נוסף, עידן שתיוי – עדיין שבוי. ליבנו איתם וכל תושבי פתח תקווה ירצו לראות אותם כאן במהרה.

זה רק מחזק את הקריאה של פתח תקווה NEWS, משפחות החטופים ורוב הציבור הישראלי – החזירו את דניאלה ואת כל החטופים שנותרו – עכשיו!

מדיה באדיבות: אסתר קסטרו והרב יוסף אלנקווה

צפו בדבריה של אורלי גלבוע, אמה של דניאלה, לניב רסקין (ערוץ 12)

@ptnews.tiktok אורלי גלבוע אמה של דניאלה גלבוע מספרת לניב רסקין בחדשות הבוקר של ערוץ 12 על הקשיים שהיא חובה כאמא לילדה שנמצאת בשבי החמאס #דניאלהגלבוע #ניברסקין #חדשות12 #חטופות @חדשות הבוקר ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

נפילת רסיס בפתח תקווה

זה חוזר? לראשונה מאז סוף דצמבר: אזעקה בפ"ת. דיווח על נפילת רסיס

כמעט חצי שנה של הפוגע מה-21.12.24 – ושוב נשמעו אזעקות בעיר. האזעקות תפסו את מאות אלפי התושבים, העובדים והמבקרים בעיר לא מוכנים ומופתעים והורגשה בהלה באיזורים המסחריים והעסקיים – שכבר מזמן חיו בשגרה, לפחות מההיבט הזה. האזעקות, שנשמעו בשרון, ברחבי גוש דן ובתל אביב – הם איתות חזק של החמאס, שיש לו את האפשרות לירות על ישראל. לא נרשמו נפגעים או נזקים. זוהי האזעקה ה-31 שנשמעה בעיר מאז ה-7.10

המשך קריאה »
בית יד לבנים כיום - עם פוסטר של כל החטופים

כ-200 לוחמי הנדסה קרבית עם משפחותיהם צפויים להגיע ב-29.5 ליום הוקרה ביד לבנים

מארגני האירוע, המתקיים בשיתוף עיריית פתח תקווה, מחפשים מתנדבים, שיעזרו בהקמה, בשינוע ובתפעול. האירוע צפוי להתחיל בשעה 14:00 בגן החי הסמוך לפארק וב-16:00 יתקיים טקס צבאי בפארק, שיכלול גם הפנינג לילדי הלוחמים, מתחם פרא רפואי עם טובי המטפלים, ביניהם ד"ר להבית אקרמן, ולבסוף ארוחת ערב ומסיבה עם שולחנות משחק, DJ ומנטליסט.

המשך קריאה »

מזעזעים את הקבינט: התפרסם סרטון החטיפה של דניאלה גלבוע מפתח תקווה וחברותיה לבסיס

גלבוע הפתח תקוואית, יחד עם עוד ארבע מחברותיה לבסיס – לירי אלבג, אגם ברגר, קרינה ארייב ונעמה לוי – נחטפו ב-7 באוקטובר מנחל עוז לרצועת עזה. הסרטון נמצא אצל המשפחות כבר זמה מה, אך רק עכשיו הם החליטו לאשר את הפרסום (הלא מצונזר), על מנת לזעזע את העולם ובעיקר להפעיל לחץ על הממשלה לקדם עסקת חטופים. אורלי, אמה של דניאלה: "בסרט הכי נורא לא חשבתי שאראה בעתה כזאת בעיניים שלה".

המשך קריאה »
עומר קביליו

הובא למנוחות עומר קביליו מפ"ת שנהרג בתאונת דרכים בדרך לפעילות מבצעית

זה לא נגמר. לאחר הבשורה הקשה על נפילתם של הפתח תקוואים לירון יצחק ועירא יאיר גיספן זכרונם לברכה, התבשרנו היום על אבידה נוספת של בן עיר. בדקות האחרונות הסתיימה הלוויתו של קביליו, בחלקה הצבאית בסגולה, כשמאות בני משפחה וחברים חלקו לו כבוד אחרון. התאונה אירעה כשקביליו נסע על אופנועו בדרך לבסיס. המשפחה תשב שבעה ברחוב שפרינצק 24 בשכונת אחדות.

המשך קריאה »