דניאלה גלבוע - ספר תורה

צפו: דניאלה גלבוע, החטופה מפתח תקווה, קיבלה הצעת נישואים באירוע הכנסת ספר תורה בכפר גנים ג'

הרבה התרגשות הייתה ביום חמישי בערב בשכונת כפר גנים ג', ברחוב העצמאות, סמוך לביתה של גלבוע, שנחטפה לשבי החמאס בעזה ב-7 באוקטובר. מאות בני משפחה, מכרים, ותושבי השכונה הגיעו לאירוע, שבמהלכו, באופן מפתיע, ביקש רועי דדון, בן זוגה של דניאלה, להינשא לו. הקריאה "דניאלה, התינשאי לי?" הדהדה ברחבי השכונה ונענתה על ידי ההמונים ב"כן!".

כמעט 80 יום עברו מאז נחטפה דניאלה גלבוע הפתח תקוואית בת ה-19. ועכשיו, כשעסקה נוספת להחזרת חטופים עולה על הפרק, עולה גם התקווה שהחזרה שלה קרובה מתמיד. התחושה הזאת באה לידי ביטוי, באירוע הכנסת ספר תורה, שיצא מבית המשפחה לרחובות השכונה.

צפו בתקציר האירוע - מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS

@ptnews.tiktok באירוע מרגש בכפר גנים פתח תקווה, שלא הותיר עין יבשה הוכנס ספר תורה למען החזרתה של דניאלה גלבוע משבי החמאס. במהלך האירוע הפתיע בן זוגה של דניאלה רועי את הנוכחים והציע לנישואים בתקווה שהסרטון יגיע אליה #דניאלהגלבוע #פתחתקווה #חטופיםבעזה ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

עשרות רבות של אנשים, ליוו את המשפחה ואת אמה של דניאלה, אורלי, לאורך רחובות השכונה, כשהם שרים "עם ישראל חי". שיא האירוע היה כשרועי דדון, בן זוגה של דניאלה מזה שנים, החזיק בספר התורה וביקש לנצל את ההזדמנות לערוך גם טקס ספונטני של הצעת נישואין.

לאחר שביקש את אישורה של הורי הכלה, אורלי ורן גלבוע, הוא קרא בקול גדול לעבר כל הסובבים אותו: "התנשאי לי, דניאלה?",למרות שהיא נמצאת רחוק מאוד מפתח תקווה. אף עין לא נותרה יבשה מההתרגשות, אך הדמעות לוו עם הרבה תקווה של הנוכחים באירוע, שרקדו סביב ספר התורה בהתלהבות. האירוע נוהל על ידי והרב יוסף אלנקווה והתקיים תודות לשרה ואלעד עקראי מירושלים.

ספר תורה והצעת נישואין לדניאלה גלבוע. מי ייתן והיא תשוב הביתה במהרה
ספר תורה והצעת נישואין לדניאלה גלבוע. מי ייתן והיא תשוב הביתה במהרה

למרות התקווה, מכריה של דניאלה יודעים ששעון החול הולך ואוזל ומקווים מאוד שהסוף הטוב יגיע במהרה ונראה אותה חוזרת הביתה, לפתח תקווה. שני חטופים אחרים מפתח תקווה, ענבר הימן ואליה טולדנו, מצאו, לצערנו, את מותם בשבי. תושב פתח תקווה נוסף, עידן שתיוי – עדיין שבוי. ליבנו איתם וכל תושבי פתח תקווה ירצו לראות אותם כאן במהרה.

זה רק מחזק את הקריאה של פתח תקווה NEWS, משפחות החטופים ורוב הציבור הישראלי – החזירו את דניאלה ואת כל החטופים שנותרו – עכשיו!

מדיה באדיבות: אסתר קסטרו והרב יוסף אלנקווה

צפו בדבריה של אורלי גלבוע, אמה של דניאלה, לניב רסקין (ערוץ 12)

@ptnews.tiktok אורלי גלבוע אמה של דניאלה גלבוע מספרת לניב רסקין בחדשות הבוקר של ערוץ 12 על הקשיים שהיא חובה כאמא לילדה שנמצאת בשבי החמאס #דניאלהגלבוע #ניברסקין #חדשות12 #חטופות @חדשות הבוקר ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »
טקס הסרת הלוט מאנדרטת פארק חרבות ברזל כפר גנים

חדש: פארק "חרבות ברזל" נחנך בשכונת כפר גנים בטקס בהשתתפות משפחות חללים

האירוע המרגש, בציון ט"ו בשבט, התקיים בפארק החדש ברח' ויצמן 44, המתפרש על שטח של כ-8 דונם, בו נשתלו כ-150 עצים מסוגים שונים. בפארק הוצבה אנדרטה עם שמות הנופלים מאז ה-7 באוקטובר, תושבי ותושבות העיר – או כאלו בעלי זיקה לעיר. במהלך הטקס נשאו דברים משפחותיהם של הנופלים והנרצחים תומר ברק, אסי אסאצ'אלו, רותי אקוני, ירין אפרים ואור מזרחי.

המשך קריאה »
אוריאל אביעד סילברמן

אבל כבד במושב נחלים ליד פתח תקווה: רס"ל סילברמן ז"ל נפל בקרב ברצועת עזה

רס"ל (מיל') אוריאל אביעד סילברמן, בן 23 ממושב נחלים מגדוד 7421 בחטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה. כך הותר לפרסום הבוקר. פרטים לגבי מועד ההלוויה והשבעה – יפורסמו בהמשך. באירוע שבו נפל סילברמן, נפצעו באורח קשה קצין שריון במילואים ולוחם במילואים בגדוד 7421. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים ומשפחותיהם עודכנו.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading