עוד חלל מפתח תקווה: רב-סמל מתקדם, אלירז גבאי ז"ל, הובא היום למנוחות. השבעה בנווה גן

דובר צה"ל התיר לפרסום כי לוחם המילואים בן ה-37, מגדוד 7810, חטיבת "יפתח" (11), נפל בקרב במרכז הרצועה. גבאי, תושב נווה גן, הותיר אחריו זוג הורים, אחות, ואישה בהיריון מתקדם, קורל, שנפרדה ממנו בעמוד האינסטגרם שלה: "מה קשור אלמנה בגיל 27? אשתך מכורה תמיד ואוהבת אותך ברמות שכואב בגוף. אהבת חיי, הלב מסרב להאמין שכבר לא תחזור".

המלחמה לא מפסיקה להכות בעיר. לא פחות מ-27 פתח תקוואים, או כאלה ששורשיהם בפתח תקווה, נפלו, נחטפו ונרצחו מאז ה-7 באוקטובר. השם האחרון שהותר לפרסום הוא זה של רב-סמל מתקדם אלירז גבאי ז"ל, שנקבר היום בבית העלמין הצבאי בטבריה, עיר הולדתו. באופן מקרי, העיר הצפונית איבדה אתמול בן נוסף – יחד עם נפילתו של ליאב סעדה ז"ל – גם הוא חייל מילואים.

השבעה בכצנלסון נווה גן

גבאי עבר לנווה גן, לאחר שנישא לבת זוגו, קורל, שנמצאת בהריון מתקדם והספיקה לכתוב באינסטגרם לפני שנפל: "כל פעם מקבלים פרופורציות קצת אחרות, אז השנה ליום הולדת אני אאחל לך רק שתחזרו בריאים ושלמים בגוף ובנפש, אתה וכל הצוות. מבטיחה לך שלכל השאר אני אדאג, רק תחזרו אלינו בריאים במהרה. "אני אוהבת אותך ברמות שאי אפשר לתאר, ולמרות הימים הקשים, שמחה שיצא לנו לפחות להיות ביחד היום עד הפעם הבאה. גאה בך מלך שלי, אתה הכי טוב בעולם".

גם ראש העיר רמי גרינברג ספד לגבאי ,שהתגייס למילואים כלוחם בגדוד 7810 בחטיבת 'יפתח. "בצער רב, התבשרנו הבוקר על נפילתו של תושב העיר, הגיבור, רס"ם אלירז גבאי ז"ל, בקרבות ברצועת עזה. גיבור נוסף שהקריב את עצמו למען עם ישראל, ביטחוננו והמולדת האהובה שלנו". אימו אביבה אמרה ל-ynet: "לא רצינו שהוא ילך, אבל הוא לא ויתר. אמר 'זה החינוך שלך, חינכת אותנו לאהוב את המדינה'"

שלומית, חברה של בני הזוג גבאי, כתבה בפייסבוק: "תחושה של אגרוף חזק בבטן. אין היגיון כששלם מתפרק וגם אין משפט קוהרנטי לומר. אני פשוט מחבקת אותך ילדת לב קטנה. מחבקת ואוהבת אותך. ולך, גיבור ישראל, תודה ששמרת עלינו. וסליחה שאיבדת את חייך בשבילנו". מיכל, חברה נוספת של גבאי, כתבה בפייסבוק לאשתו: "קורלי, איך זה קורה דווקא להכי טובים?! אין לי מילים לתאר את הכאב, בטוחה שאלירז יהיה המלאך השומר שלך(ם) מלמעלה".

השבעה תערך בחצר שנפתחה בבית המשפחה ברח' כצנלסון 12 בנווה גן.

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »
טקס הסרת הלוט מאנדרטת פארק חרבות ברזל כפר גנים

חדש: פארק "חרבות ברזל" נחנך בשכונת כפר גנים בטקס בהשתתפות משפחות חללים

האירוע המרגש, בציון ט"ו בשבט, התקיים בפארק החדש ברח' ויצמן 44, המתפרש על שטח של כ-8 דונם, בו נשתלו כ-150 עצים מסוגים שונים. בפארק הוצבה אנדרטה עם שמות הנופלים מאז ה-7 באוקטובר, תושבי ותושבות העיר – או כאלו בעלי זיקה לעיר. במהלך הטקס נשאו דברים משפחותיהם של הנופלים והנרצחים תומר ברק, אסי אסאצ'אלו, רותי אקוני, ירין אפרים ואור מזרחי.

המשך קריאה »
אוריאל אביעד סילברמן

אבל כבד במושב נחלים ליד פתח תקווה: רס"ל סילברמן ז"ל נפל בקרב ברצועת עזה

רס"ל (מיל') אוריאל אביעד סילברמן, בן 23 ממושב נחלים מגדוד 7421 בחטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה. כך הותר לפרסום הבוקר. פרטים לגבי מועד ההלוויה והשבעה – יפורסמו בהמשך. באירוע שבו נפל סילברמן, נפצעו באורח קשה קצין שריון במילואים ולוחם במילואים בגדוד 7421. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים ומשפחותיהם עודכנו.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading