דרים ספורט פתח תקווה

צפו: בלגן הקניות בדרים ספורט פתח תקווה בזמן מכירת חיסול החנות בעמי ב.ס.ר סיטי

רשת חנויות הספורט של פוקס-ויזל הודיעה החודש על סגירת כל 11 סניפיה, ביניהם גם את זה שנמצא בעמי ב.ס.ר סיטי על ז'בוטינסקי. לרגל סגירת החנות, הגיעו אמש (וגם היום) במצטבר מאות קונים, שהתנפלו על הסחורה, שהוצעה, למעשה, בחצי מחיר – 100 ש"ח הנחה על כל קנייה של 200 ש"ח. לצד ההתלהבות מהמחירים הזולים, הייתה אכזבה מצד חלק הקונים – נוכח הבלגן ששרר במקום.

לפני שנה ושלושה חודשים (אוקטובר 2022) פרסמנו ראשונים על פתיחת סניף דרים ספורט (Dream Sport) פתח תקווה – מותג אופנת הספורט של קבוצת "ריטיילורס", השייכת לאיש העסקים הראל ויזל, שבבעלותו מותגי אופנה נוספים כמו טרמינל X ופוקס. הפתיחה הנוצצת, של הסניף הענק הפרוס על כ-2000 מ"ר בשתי קומות, בישרה טובות, אבל תקוות לחוד ומציאות לחודש.

מה יש ללקוחות לומר על מכירת החיסול? צפו בטיקטוק פתח תקווה NEWS

@ptnews.tiktok צפו במכירת החיסול ובבלאגן בדרים ספורט פתח תקווה #אופנה #פתחתקווה #דריםספורט #בסרסיטיפתלחתקווה ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

מי יחליף את דרים ספורט פתח תקווה? עוד אין תשובה

החודש הודיע קונצרן האופנה על סגירת כל 11 הסניפים של דרים ספורט, כולל אתר הסחר המקוון המתופעל של ידי טרמיל X. ההחלטה על הסגירה התקבלה נוכח תרומתה השלילית של הפעילות לתוצאות הקונצרן הציבורי שנסחר בבורסה זאת לאחר שנודע כי דרים ספורט גרמה לו הפסד של 11-9 מיליון שקל, שיירשמו ברבעון הרביעי לשנת 2023.

סגירת רשת הספורט תהיה הדרגתית וצפויה להימשך כחצי שנה. חלק מחנויות המותג יוסבו למותגים אחרים של החברה, ויתר החנויות יועברו לצדדים שלישיים או למותגים מקבוצת פוקס, בעלת השליטה בריטיילורס. כרגע עדיין לא יודעים מה יהיה במקום החנות הענקית של דרים ספורט פתח תקווה. היא עדיין שייכת לפוקס וייתכן שמותג אחר יחליף אותה.

ככה נראה חיסול - נעלי אולסטאר זרוקות בדרים ספורט פתח תקווה
ככה נראה חיסול - נעלי אולסטאר זרוקות בדרים ספורט פתח תקווה

תור ארוך, רק שתי קופות ואין תגי מחיר -אבל יש הנחה של 100 במקום 200

אמש, כשהגענו, מה שנקרא, לבדוק את הסחורה, ציפינו להמון רב של קונים, לאור ההנחה של 100 ש"ח על כל 200 ש"ח קנייה – אבל לא ציפינו לבלגן שחיכה ללקוחות במקום. ראשית, המדרגות הנעות שמובילות מפתח החנות בז'בוטינסקי לקומת החנות – לא עבדו – ודווקא אלה שעולות. בקומת המכירה היה בלגן שהזכיר יותר שוק, מאשר חנות נחשבת של רשת מכובדת ומותג מוביל.

ברור שזאת מכירת חיסול – אבל לדעתנו יש גם דרך לחסל דברים, כשהדבר המינימלי הוא שיהיה רשום תג מחיר על המוצרים. לקוחות עמם שוחחנו קבלו על כך שלא ידעו כמה הם צפויים לשלם – עד שהגיעו לקופה. מעבר לכך, רוב הסחורה הייתה זרוקה בצורה מבולגת על הרצפה, קופסאות נעליים מפוזרות בכל מקום ותור ענק בקופות, שהיו מאוישות בשני עובדים בלבד.

"לא ציפינו לכזה בלגן"

"לא ציפיתי לבלגן כזה", אמר לנו נאור שבתאי, תושב נווה גן, אחד מהלקוחות שחיכו זמן רב בתור לקופות. "הסחורה זרוקה, המחירים לא ידועים. אתה לא יודע אם המחיר הוא בכפולות של 200 ואתה לא יודע כמה אתה באמת הולך לשלם. ציפיתי לבלגן – אבל לא כזה. ציפיתי שיארגנו קצת את החנות לפני מתוך ציפיה שהרבה אנשים עומדים להגיע".

לבסוף שבתאי יצא מרוצה מהקניה, לאחר שקנה שלושה זוגות נעלי ספורט ב-507 ש"ח בלבד, במקום יותר מ-1000 ש"ח – מחירם המקורי. החנות צפויה להיסגר בימים הקרובים לאחר שתסתיים מכירת החיסול. ההמלצה היא להגיע בשעות המוקדמות יותר ולא בערב – ועל הדרך ליהנות מכל מה שמציע מתחם עמי ב.ס.ר סיטי בתחום הקניות והבילויים.

בדרים ספורט בחרו שלא להגיב לכתבה
דרים ספורט פתח תקווה בדן טאון
ביי ביי דרים ספורט פתח תקווה בעמי ב.ס.ר סיטי

עוד חדש בפתח תקווה

MEEX אם המושבות מיקס אם המושבות פתח תקווה

מיתוג חדש לקניון/מרכז מסחרי "חצי חינם" – מעכשיו, אמרו: MeeX אם המושבות

בשקט-בשקט, בלי שאף אחד שם לב (חוץ מאיתנו…), נתלה בשבוע שעבר שלט מאיר עיניים עם עם הלוגו של מיקס (MEEX), מותג המתחמים המסחריים של הזרוע הנדל"נית בחצי חינם. המתחם המסחרי השכונתי הותיק והמוכר, שפעיל כבר יותר משני עשורים, מקבל עכשיו ניחוח חדש עם שם חדש שיחליף את מה שפעם קראנו לו "מרכז מסחרי חצי חינם/אם המושבות", או "קניון אם המושבות".

המשך קריאה »
ביקור רמי גרינברג בבזק בינלאומי פתח תקווה

בזק בינלאומי TECH אירחה את ראש העיר רמי גרינברג במשרדי החברה בפתח תקווה

הביקור אצל חברת התקשורת במשרדים ברח' שחם התקיים עוד לפני הבחירות, שהסתיימו בניצחון מוחץ של גרינברג. קובי מזרחי, מנהל השיווק בחברה, הציג לראש העיר את כלל פעילותה בהיבט המקצועי ובהיבט הקהילתי, כולל שיתופי פעולה חדשים עם מיקרוסופט וחברות מובילות בתחום ה-IT, לצד פעילות התנדבותית ענפה של עובדות ועובדי החברה עם קהילות שונות בעיר.

המשך קריאה »

צפו: מנוף בנייה קרס על גן ילדים ובית כנסת בשכונת שערייה פתח תקווה. אין נפגעים

העגורן נפל מאתר בנייה שנמצא בפינת הרחובות הנרייטה סולד והנביאים בשכונה. בהרבה מזל, זה קרה כשלא היו ילדים באיזור. המשטרה כבר הגיעה לשטח, יחד עם היחידה לאכיפת חוקי בטיחות באתרי בנייה של משרד העבודה וצוות מקצועי של הפיקוח על הבנייה של עיריית פתח תקווה. בעירייה מבטיחים כי הנושא ייבדק וייחקר. במידה ויהיו פרטים נוספים לגבי המקרה – נעדכן בהמשך.

המשך קריאה »
התחדשות עירונית פינוי בינוי כצנלסון 40-44

אושר להפקדה: פרויקט פינוי-בינוי "כצנלסון 40-44" פתח תקווה ברמת ורבר מעלה הילוך

לפי הדיווח, הוועדה המחוזית מרכז, אישרה להפקדה את פרויקט הההתחדשות העירונית בשכונה הותיקה במסגרת תכנית "פינוי-בינוי" נרחבת הכוללת הריסה של שלושה בנייני רכבת ישנים ומוזנחים ובהם 90 יחידות דיור – ובמקומן ייבנו 314 יחידות דיור, בארבעה בניינים מודרנים. יזמיות הפרויקט הן ב.ס.ר נדל"ן ואורבניקה נדל"ן – שמוזגו לחברה אחת בשם "משכנות גוש דן יזמות" לצורך הפרויקט.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading