דרים ספורט פתח תקווה

צפו: בלגן הקניות בדרים ספורט פתח תקווה בזמן מכירת חיסול החנות בעמי ב.ס.ר סיטי

רשת חנויות הספורט של פוקס-ויזל הודיעה החודש על סגירת כל 11 סניפיה, ביניהם גם את זה שנמצא בעמי ב.ס.ר סיטי על ז'בוטינסקי. לרגל סגירת החנות, הגיעו אמש (וגם היום) במצטבר מאות קונים, שהתנפלו על הסחורה, שהוצעה, למעשה, בחצי מחיר – 100 ש"ח הנחה על כל קנייה של 200 ש"ח. לצד ההתלהבות מהמחירים הזולים, הייתה אכזבה מצד חלק הקונים – נוכח הבלגן ששרר במקום.

לפני שנה ושלושה חודשים (אוקטובר 2022) פרסמנו ראשונים על פתיחת סניף דרים ספורט (Dream Sport) פתח תקווה – מותג אופנת הספורט של קבוצת "ריטיילורס", השייכת לאיש העסקים הראל ויזל, שבבעלותו מותגי אופנה נוספים כמו טרמינל X ופוקס. הפתיחה הנוצצת, של הסניף הענק הפרוס על כ-2000 מ"ר בשתי קומות, בישרה טובות, אבל תקוות לחוד ומציאות לחודש.

מה יש ללקוחות לומר על מכירת החיסול? צפו בטיקטוק פתח תקווה NEWS

@ptnews.tiktok צפו במכירת החיסול ובבלאגן בדרים ספורט פתח תקווה #אופנה #פתחתקווה #דריםספורט #בסרסיטיפתלחתקווה ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

מי יחליף את דרים ספורט פתח תקווה? עוד אין תשובה

החודש הודיע קונצרן האופנה על סגירת כל 11 הסניפים של דרים ספורט, כולל אתר הסחר המקוון המתופעל של ידי טרמיל X. ההחלטה על הסגירה התקבלה נוכח תרומתה השלילית של הפעילות לתוצאות הקונצרן הציבורי שנסחר בבורסה זאת לאחר שנודע כי דרים ספורט גרמה לו הפסד של 11-9 מיליון שקל, שיירשמו ברבעון הרביעי לשנת 2023.

סגירת רשת הספורט תהיה הדרגתית וצפויה להימשך כחצי שנה. חלק מחנויות המותג יוסבו למותגים אחרים של החברה, ויתר החנויות יועברו לצדדים שלישיים או למותגים מקבוצת פוקס, בעלת השליטה בריטיילורס. כרגע עדיין לא יודעים מה יהיה במקום החנות הענקית של דרים ספורט פתח תקווה. היא עדיין שייכת לפוקס וייתכן שמותג אחר יחליף אותה.

ככה נראה חיסול - נעלי אולסטאר זרוקות בדרים ספורט פתח תקווה
ככה נראה חיסול - נעלי אולסטאר זרוקות בדרים ספורט פתח תקווה

תור ארוך, רק שתי קופות ואין תגי מחיר -אבל יש הנחה של 100 במקום 200

אמש, כשהגענו, מה שנקרא, לבדוק את הסחורה, ציפינו להמון רב של קונים, לאור ההנחה של 100 ש"ח על כל 200 ש"ח קנייה – אבל לא ציפינו לבלגן שחיכה ללקוחות במקום. ראשית, המדרגות הנעות שמובילות מפתח החנות בז'בוטינסקי לקומת החנות – לא עבדו – ודווקא אלה שעולות. בקומת המכירה היה בלגן שהזכיר יותר שוק, מאשר חנות נחשבת של רשת מכובדת ומותג מוביל.

ברור שזאת מכירת חיסול – אבל לדעתנו יש גם דרך לחסל דברים, כשהדבר המינימלי הוא שיהיה רשום תג מחיר על המוצרים. לקוחות עמם שוחחנו קבלו על כך שלא ידעו כמה הם צפויים לשלם – עד שהגיעו לקופה. מעבר לכך, רוב הסחורה הייתה זרוקה בצורה מבולגת על הרצפה, קופסאות נעליים מפוזרות בכל מקום ותור ענק בקופות, שהיו מאוישות בשני עובדים בלבד.

"לא ציפינו לכזה בלגן"

"לא ציפיתי לבלגן כזה", אמר לנו נאור שבתאי, תושב נווה גן, אחד מהלקוחות שחיכו זמן רב בתור לקופות. "הסחורה זרוקה, המחירים לא ידועים. אתה לא יודע אם המחיר הוא בכפולות של 200 ואתה לא יודע כמה אתה באמת הולך לשלם. ציפיתי לבלגן – אבל לא כזה. ציפיתי שיארגנו קצת את החנות לפני מתוך ציפיה שהרבה אנשים עומדים להגיע".

לבסוף שבתאי יצא מרוצה מהקניה, לאחר שקנה שלושה זוגות נעלי ספורט ב-507 ש"ח בלבד, במקום יותר מ-1000 ש"ח – מחירם המקורי. החנות צפויה להיסגר בימים הקרובים לאחר שתסתיים מכירת החיסול. ההמלצה היא להגיע בשעות המוקדמות יותר ולא בערב – ועל הדרך ליהנות מכל מה שמציע מתחם עמי ב.ס.ר סיטי בתחום הקניות והבילויים.

בדרים ספורט בחרו שלא להגיב לכתבה
דרים ספורט פתח תקווה בדן טאון
ביי ביי דרים ספורט פתח תקווה בעמי ב.ס.ר סיטי

עוד חדש בפתח תקווה

אנה ארונוב גל רובין יניב ביטון ליאת הר-לב

כוכבי טלוויזיה ורשת הגיעו לסרט "גנוב על החיים" בהוט סינמה בעופר הקניון הגדול

קהל של מאות ומוזמנים הגיעו בצהרי שישי (21.6) להקרנת הבכורה של סרט המניונים ולהיט הקיץ החדש, שהתקיימה בבית הקולנוע במקום הכי מסחרי בפתח תקווה. בין הנוכחים: ליאת הר-לב יניב ביטון מ"ארץ נהדרת", אנה אהרונוב מ"רוקדים עם כוכבים" עם בנה אדם, גל רובין מ"הישרדות" עם חמשת ילדיה, לירון טנג'י שהודחה מ"האח הגדול", המלהקת אמירה בוזגלו ועוד.

המשך קריאה »
אמנון מוכתר פתח תקווה

בשורות קשות: אמנון מוכתר מפתח תקווה, הוא האזרח הישראלי שנרצח הבוקר בקלקיליה

מוכתר בן ה-67, בעל דוכן בשוק, נהג באופן קבוע לבצע קניות של ירקות בעיר הפלסטינית, אך מהביקור הפעם לא חזר, לאחר שנורה במכוניתו, שהוצתה ורישיון הנהיגה שלו נלקח. לדברי גורמים בצה"ל, הרצח מסתמן כפיגוע על רקע לאומני, אך החקירה נמשכת וכל הכיוונים נבדקים. מוכתר היה אב לחמישה ילדים, כשאחד מהם התחתן לפני חודשיים. בנו ניר סיפר ל-YNET: "צדיק שנרצח על-ידי מחבלים. ברור לנו שזה פיגוע".

המשך קריאה »
ב.ס.ר סיטי פתח תקווה - באדיבות ב.ס.ר סיטי

60% תפוסה: ב.ס.ר סיטי פתח תקווה סוגר שנתיים מתחילת אכלוס המשרדים

מצד אחד, אחוזי התפוסה יכולים להיראות מהצד מעט מאכזבים, נוכח הזמן שחלף מאז הקמת ארבעת מגדלי המשרדים הענקיים (30 קומות כל אחד). אך מצד שני, בהתחשב בהאטה במשק, הקורונה, שטיפחה את מודל העבודה מהבית וכמובן המלחמה, ששמה ברקס לכל ההיבט העסקי, מנהלי המתחם מסתכלים באופן מעודד על הנתונים. "נגיע לפחות ל-85% תפוסה עד סוף 2025", מבטיחים.

המשך קריאה »
תאונת אופנוע פתח תקווה

ראשוני: רוכב אופנוע נהרג הערב בתאונה עצמית באם המושבות החדשה פתח תקווה

נסיבות תאונת האופנוע עדיין נחקרות כשבוחני תנועה וצוותי משטרה עדיין נמצאים באיזור התאונה ברח' ראשון לציון, סמוך לצומת חצי חינם. עוברי אורח מדווחים כי רוכב האופנוע, בן ה-20, נסע במהירות גבוהה, כשאיבד שליטה והחליק בכביש הפתוח והרחב. לא היו לידו רכבים נוספים. צוות מגן דוד אדום, שהגיע למקום תוך דקות ספורות, קבע את מותו בתום ביצוע פעולות החייאה. 

המשך קריאה »