מאיר ברוכין ביציאה מבית ספר יצחק שמיר פתח תקווה

צפו: קללות קשות של עשרות הורים ותלמידים כלפי מאיר ברוכין בבי"ס יצחק שמיר פתח תקווה

קבלת פנים כזאת למורה בבית ספר בפתח תקווה לא זכורה לנו. המורה לאזרחות, שהביע בבית הספר אמירות, שתמכו בצד הפלסטיני בסכסוך ומתחו ביקורת על צה"ל, שב ללמד היום בכיתה י', בעקבות צו בית משפט, שהורה להחזירו לעבודה – לאחר שהושעה. התלמידים סירבו להיכנס לכיתה ובמקום זה עשו הפגנה קולנית במיוחד מחוץ לבית הספר בשכונת קרול, סמוך לאם המושבות החדשה ונווה גן צפון.

בין הקריאות והקללות, שהוטחו במורה, שיצא מחויך מבית הספר: "יא בן זונה", "חתיכת בן שרמוטה – אח שלי חייל", "חיילים נטבחים ואתה צוחק", "שתקבל סרטן", "אח שלי נלחם בעזה בשביל שאתה תוכל לחיות בשקט", "שיהיה לך סרטן בזין" ועוד. חשוב לציין שלמרבה המזל, האירוע לא התגלגל לאלימות פיסית, למרות שלפי הסרטון שפורסם – זה לא היה רחוק מכך. לפי העדויות, הוא גם ספג יריקות – למרות שלא רואים זאת בסרטון.

צפו בסרטון שהתפרסם ברשת X (טוויטר לשעבר)

אתמול דחתה נשיאת בית הדין הארצי לעבודה, ורדה וירט ליבנה, את בקשתה של עיריית פתח תקווה לעכב את חזרתו של ברוכין ללמד. זה הוביל להפגנת תלמידים שלא נראתה כמותה. הלתמידים כמובן סירבו להיכנס לשיעור ובחרו להתאסף סביב חדר המורים, דפקו על החלונות וצעקו וקיללו את ברוכין. בחוץ התאספו מספר הורים שאחד מהם אמר לאתר הארץ: "אסור לברוכין ללמד כאן. בגללו המדינה כמעט נשרפה. אחרי 7 באוקטובר אין מקום לדעות כאלה".

אתמול ראש העיר רמי גרינברג נפגש עם תלמידי ארבע הכיתות שברוכין מלמד. "ראש העיר הסביר לתלמידים על ההליך הדמוקרטי שכולל, במקרה זה, את החובה לכבד את החלטת בית הדין לעבודה", נמסר מעיריית פתח תקווה. "לא בטוח שהפגנות ומחאות ישיגו את התוצאה. לכן ראש העיר ביקש מהתלמידים לאפשר לעירייה למצות את ההליך המשפטי על ידי הערעור שהוגש לבית הדין הארצי לעבודה".

קטעי המדיה הוצאו מהרשתות החברתיות והשימוש בהם הוא כפוף לסעיף 27א' בחוק זכויות יוצרים

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »
טקס הסרת הלוט מאנדרטת פארק חרבות ברזל כפר גנים

חדש: פארק "חרבות ברזל" נחנך בשכונת כפר גנים בטקס בהשתתפות משפחות חללים

האירוע המרגש, בציון ט"ו בשבט, התקיים בפארק החדש ברח' ויצמן 44, המתפרש על שטח של כ-8 דונם, בו נשתלו כ-150 עצים מסוגים שונים. בפארק הוצבה אנדרטה עם שמות הנופלים מאז ה-7 באוקטובר, תושבי ותושבות העיר – או כאלו בעלי זיקה לעיר. במהלך הטקס נשאו דברים משפחותיהם של הנופלים והנרצחים תומר ברק, אסי אסאצ'אלו, רותי אקוני, ירין אפרים ואור מזרחי.

המשך קריאה »
אוריאל אביעד סילברמן

אבל כבד במושב נחלים ליד פתח תקווה: רס"ל סילברמן ז"ל נפל בקרב ברצועת עזה

רס"ל (מיל') אוריאל אביעד סילברמן, בן 23 ממושב נחלים מגדוד 7421 בחטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה. כך הותר לפרסום הבוקר. פרטים לגבי מועד ההלוויה והשבעה – יפורסמו בהמשך. באירוע שבו נפל סילברמן, נפצעו באורח קשה קצין שריון במילואים ולוחם במילואים בגדוד 7421. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים ומשפחותיהם עודכנו.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading