מאיר ברוכין ביציאה מבית ספר יצחק שמיר פתח תקווה

צפו: קללות קשות של עשרות הורים ותלמידים כלפי מאיר ברוכין בבי"ס יצחק שמיר פתח תקווה

קבלת פנים כזאת למורה בבית ספר בפתח תקווה לא זכורה לנו. המורה לאזרחות, שהביע בבית הספר אמירות, שתמכו בצד הפלסטיני בסכסוך ומתחו ביקורת על צה"ל, שב ללמד היום בכיתה י', בעקבות צו בית משפט, שהורה להחזירו לעבודה – לאחר שהושעה. התלמידים סירבו להיכנס לכיתה ובמקום זה עשו הפגנה קולנית במיוחד מחוץ לבית הספר בשכונת קרול, סמוך לאם המושבות החדשה ונווה גן צפון.

בין הקריאות והקללות, שהוטחו במורה, שיצא מחויך מבית הספר: "יא בן זונה", "חתיכת בן שרמוטה – אח שלי חייל", "חיילים נטבחים ואתה צוחק", "שתקבל סרטן", "אח שלי נלחם בעזה בשביל שאתה תוכל לחיות בשקט", "שיהיה לך סרטן בזין" ועוד. חשוב לציין שלמרבה המזל, האירוע לא התגלגל לאלימות פיסית, למרות שלפי הסרטון שפורסם – זה לא היה רחוק מכך. לפי העדויות, הוא גם ספג יריקות – למרות שלא רואים זאת בסרטון.

צפו בסרטון שהתפרסם ברשת X (טוויטר לשעבר)

אתמול דחתה נשיאת בית הדין הארצי לעבודה, ורדה וירט ליבנה, את בקשתה של עיריית פתח תקווה לעכב את חזרתו של ברוכין ללמד. זה הוביל להפגנת תלמידים שלא נראתה כמותה. הלתמידים כמובן סירבו להיכנס לשיעור ובחרו להתאסף סביב חדר המורים, דפקו על החלונות וצעקו וקיללו את ברוכין. בחוץ התאספו מספר הורים שאחד מהם אמר לאתר הארץ: "אסור לברוכין ללמד כאן. בגללו המדינה כמעט נשרפה. אחרי 7 באוקטובר אין מקום לדעות כאלה".

אתמול ראש העיר רמי גרינברג נפגש עם תלמידי ארבע הכיתות שברוכין מלמד. "ראש העיר הסביר לתלמידים על ההליך הדמוקרטי שכולל, במקרה זה, את החובה לכבד את החלטת בית הדין לעבודה", נמסר מעיריית פתח תקווה. "לא בטוח שהפגנות ומחאות ישיגו את התוצאה. לכן ראש העיר ביקש מהתלמידים לאפשר לעירייה למצות את ההליך המשפטי על ידי הערעור שהוגש לבית הדין הארצי לעבודה".

קטעי המדיה הוצאו מהרשתות החברתיות והשימוש בהם הוא כפוף לסעיף 27א' בחוק זכויות יוצרים

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

נפילת רסיס בפתח תקווה

זה חוזר? לראשונה מאז סוף דצמבר: אזעקה בפ"ת. דיווח על נפילת רסיס

כמעט חצי שנה של הפוגע מה-21.12.24 – ושוב נשמעו אזעקות בעיר. האזעקות תפסו את מאות אלפי התושבים, העובדים והמבקרים בעיר לא מוכנים ומופתעים והורגשה בהלה באיזורים המסחריים והעסקיים – שכבר מזמן חיו בשגרה, לפחות מההיבט הזה. האזעקות, שנשמעו בשרון, ברחבי גוש דן ובתל אביב – הם איתות חזק של החמאס, שיש לו את האפשרות לירות על ישראל. לא נרשמו נפגעים או נזקים. זוהי האזעקה ה-31 שנשמעה בעיר מאז ה-7.10

המשך קריאה »
בית יד לבנים כיום - עם פוסטר של כל החטופים

כ-200 לוחמי הנדסה קרבית עם משפחותיהם צפויים להגיע ב-29.5 ליום הוקרה ביד לבנים

מארגני האירוע, המתקיים בשיתוף עיריית פתח תקווה, מחפשים מתנדבים, שיעזרו בהקמה, בשינוע ובתפעול. האירוע צפוי להתחיל בשעה 14:00 בגן החי הסמוך לפארק וב-16:00 יתקיים טקס צבאי בפארק, שיכלול גם הפנינג לילדי הלוחמים, מתחם פרא רפואי עם טובי המטפלים, ביניהם ד"ר להבית אקרמן, ולבסוף ארוחת ערב ומסיבה עם שולחנות משחק, DJ ומנטליסט.

המשך קריאה »

מזעזעים את הקבינט: התפרסם סרטון החטיפה של דניאלה גלבוע מפתח תקווה וחברותיה לבסיס

גלבוע הפתח תקוואית, יחד עם עוד ארבע מחברותיה לבסיס – לירי אלבג, אגם ברגר, קרינה ארייב ונעמה לוי – נחטפו ב-7 באוקטובר מנחל עוז לרצועת עזה. הסרטון נמצא אצל המשפחות כבר זמה מה, אך רק עכשיו הם החליטו לאשר את הפרסום (הלא מצונזר), על מנת לזעזע את העולם ובעיקר להפעיל לחץ על הממשלה לקדם עסקת חטופים. אורלי, אמה של דניאלה: "בסרט הכי נורא לא חשבתי שאראה בעתה כזאת בעיניים שלה".

המשך קריאה »
עומר קביליו

הובא למנוחות עומר קביליו מפ"ת שנהרג בתאונת דרכים בדרך לפעילות מבצעית

זה לא נגמר. לאחר הבשורה הקשה על נפילתם של הפתח תקוואים לירון יצחק ועירא יאיר גיספן זכרונם לברכה, התבשרנו היום על אבידה נוספת של בן עיר. בדקות האחרונות הסתיימה הלוויתו של קביליו, בחלקה הצבאית בסגולה, כשמאות בני משפחה וחברים חלקו לו כבוד אחרון. התאונה אירעה כשקביליו נסע על אופנועו בדרך לבסיס. המשפחה תשב שבעה ברחוב שפרינצק 24 בשכונת אחדות.

המשך קריאה »