שולי בן לולו - במתנ"ס שערים בשכונת שערייה פתח תקווה

צפו: כ-100 נשות עסקים הגיעו לסדנא של שולי בן לולו במתנ"ס שכונת שערייה פתח תקווה

גורואית המכירות של המגזר החרדי הוזמנה לאירוע עבור תושבות מזרח העיר, אבל גילינו שלא מעט מהמשתתפות הגיעו ממקומות רחוקים. רובן הכירו אותה מפעילותה ברשתות השיווק, שם היא עושה בשנים האחרונות שם של מישהי, שיודעת לא רק למכור לעצמה, אלא גם לעזור לאחרים למכור, לשווק ולפתח את עסקים גדולים וקטנים כאחד. "ביחד ננצח – זאת השליחות שלי", אמרה בסיום.

עשרות נשות עסקים השתתפו באירוע סדנה, שארגנה עיריית פתח תקווה בשיתוף שולי בן לולו והתקיים במתנ"ס שערים של שכונת שערייה. למרות שבן לולו מוכרת בעיקר במגזר החרדי, באירוע היה מנעד נשים מכל המגזרים מעסקים פטורים ועד חברות ענק, שבלעו את דבריה בשקיקה. בסדנא בן לולו העבירה את המסר ש"אני המותג". מסר שהוא לא רק נכון מבחינה כלכלית-עסקית, אלא גם מבחינה גישה לעבודה ולחיים.

צפו סיקור הסדנא בכתבת הוידאו (מתוך: טיקטוק פתח תקווה NEWS)

@ptnews.tiktok צפו באירוע סדנה של שולי בן לולו שהתקיימה בשכונת שעריה פתח תקווה עבור נשות עסקים מהעיר ומחוצה לה. @רמי גרינברג @עריית_פתח_תקווה @צדוק בן משה @shays @ירון טיירי #נשיםחרדיות #שוליבןלולו #מכירות#סדנאות #עסקים ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

על גבול הסטנד-אפ

את דבריה של בן לולו הגיעו לשמוע נשות עסקים מתחומים שונים: נדל"ן, פיננסים, קמעונאות, ייעוץ, שירותי דיגיטל ועוד. כמו כל העסקים בארץ, גם הן נכנסו לאתגר לא קטן, בעקבות המלחמה שפרצה. בן לולו התייחסה גם לסוגייה זאת וסיפרה את הסיפור האישי שלה ואיך תפס אותה ה-7 באוקטובר. המסר הוא ברור: צריך להרים את עצמנו ולמרות המכה – להמשיך ולקדם את העסק ללא פשרות.

ההרצאה הועברה בצורה מרתקת, קלילה ומצחיקה, לפעמים על גבול הסטנד-אפ. בן לולו, בת ה-37, אם לחמישה ילדים, בנתה את עצמה בהדרגה עד למצב שכיום היא סוג של אימפריית הדרכה למכירות ולקידום העסק – אותה היא מפעילה ממשרדיה שנמצאים במגדלי נמרודי, בני ברק. בן לולו, עם השנים הדריכה וליוותה מאות נשות עסקים להצלחה, שעבור חלקן הפכה לגורו.

שולי בן לולו - מייעצת לקהילה שלה בסדנת מכירות בשכונת שערייה פתח תקווה

גרינברג: "העוצמה שלכן - מחזירה לקהילה"

בתחילת האירוע נשא דברים מנהל מחלקת המתנ"סים של העירייה ירון טיירי ולאחר שהסדנא התחילה, נכנס לפתע גם ראש העיר רמי גרינברג, שבירך את הנוכחות והוסיף: "אנחנו משקיעים הרבה מאוד מחשבה ומאמצים בטיפוח נשות העסקים בפתח תקווה. זה אחד מה דברים שמטפלת בהם היועצת לשוויון מגדרי בעירייה. את העוצמה שלכן – אתן מחזירות לקהילה וכך יוצרים חברה חזקה ומגובשת. בטוח תהנו בסדנה".

ראש העיר רמי גרינברג מפתיע את שולי בן לולו

"אהבתי להסתכל בעיניים ולראות את האנדרנלין"

בן לולו סיכמה את האירוע, שהוכיח לדבריה שאין ספק שעיריית פתח תקווה מכבדת את נשות העסקים בעיר. "ביצענו סדנא מקיפה בנושא מכירות ויעדים, הפסקה של קפה וחוויות. אהבתי להסתכל בעיניים של עשרות נשים ולראות כמה האדרנלין, הכח הנשי והקבוצתי, הטיפים והדיוק המקסימלי, נותנים להן חדוות עשיה, רענון ותחושת שייכות", אמרה.

מנהל המתנ"סים בעיריית פתח תקווה ירון טיירי משמאל, גליה מנהלת מתנ"ס שערים בעמצא ומשולי בן לולו מימין - על רקע נשות העסקים שהגיעו לסדנא
מנהל המתנ"סים בעיריית פתח תקווה ירון טיירי משמאל, גליה מנהלת מתנ"ס שערים בעמצא ומשולי בן לולו מימין - על רקע נשות העסקים שהגיעו לסדנא

"בדיוק בגלל זה פתחתי את הקהילה שלי", הוסיפה בן לולו. "קהילת "קפה שחור חזק" מונה למעלה מ-3,000 בעלות עסקים שפועלות כל הזמן יחד. בערבי קהילה, נופשים, וובינרים חינם וכל מה שרק אפשר לתת לקהילה מנצחת! עולם העצמאיות הוא שונה בתכלית מאשה שכירה. בעלת עסק עצמאית עובדת כל היום תחת התלבטויות, ספקות והרבה מאד לבד. פתאום לקבל בוסט כזה של אנרגיה, של "ביחד ננצח" – זו השליחות שלי!"

עוד ב-בשיתוף-עם

דרושים מתנדבים נוספים לאירוע הוקרה לחיילי שריון בפארק אפק ביום שישי

מחרתיים (5.7), בין 10:00 ל-14:00, צפוי להתקיים עוד אירוע למען החיילים, שמקריבים את נפשם במלחמת "חרבות ברזל". לאירוע צפויים להגיע מאות אנשים, חיילים מחטיבה 9232 ומשפחותיהם והמארגנים מחפשים כמה שיותר ידיים עוזרות להפעלת האירוע, שיכלול: דוכני יצירה, קעקועים ואיפור, משחקים, מופע וכמובן – "על האש" וכיבוד מכל טוב. נותני החסות: ארומה פתח תקווה, ZER4U, בסט רנט ויסמינה מגשי פירוט.

המשך קריאה »
אודיה בר-לב אלוטף פתח תקווה

הכר את העובד: אלוטף פתח תקווה – אודיה בר-לב – גננת (וידאו)

באחד ממוסדות הלימוד המיוחדים ביותר בעיר, לומדים ילדים בני שנה וחצי עד ארבע, המוגדרים על הרצף האוטיסטי. מעון "אלוטף" פתח תקווה, של עמותת אלו"ט, מספק לילדים הקטנים כלים ראשוניים להתמודד עם האבחנה שלהם באטויזם. מי שדואג שזה יקרה, הוא הצוות הטיפולי החינוכי במקום, שעושה עבודת קודש. ביקרנו במקום והכרנו את אודיה.

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה - נכס משכרי להשכרה מכירה

נכס מסחרי ענק מוצע להשכרה/מכירה במטרו פארק 456 פתח תקווה. מי יכנס אליו?

המתחם העסקי החדש של העיר כולל בתוכו, חוץ מ-40 אלף מ"ר של שטחי המשרדים, גם כ-4000 מ"ר של שטחי מסחר, חלקם אטרקטיביים מאוד, כמו זה שנמצא בחזית הפרויקט, על רח' משה דיין הסואן. מדובר על שטח שגודלו הכולל הוא כ-600 מ"ר והוא מוצע להשכרה, או מכירה, כיחידה אחת או שתיים. השטח יכול להתאים, בין היתר, למסעדה, בית קפה, סוכנות רכב או חנות.

המשך קריאה »
עתיד ביטוח משה שימשי תומר קיויתי

צפו: סוכנות הביטוח עתיד בטוח עברה למשרדים החדשים בב.ס.ר סיטי פתח תקווה (וידאו)

החברה ציינה אתמול עם סוכניה , עובדיה ונצגי חברות הביטוח ובתי השקעות את חג הפסח בהרמת כוסית במשרדי החברה המעוצבים בבניין C קומה 6 במתחם, לאחר שעברו אליהם מרחוב הסיבים. בחברה, שמ-2013 הולכת וגדלה, מחפשים תמיד סוכנים טאלנטים מהעיר ומחוצה לה, שרוצים לצמוח תחת חברת ביטוח מצליחה. תומר קיויתי, בעלים ומנכ"ל: "אנחנו שמחים על המעבר למשרדים החדשים. השקענו כאן המון

המשך קריאה »