שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח אטרקטיבי של 117 מ"ר + 20 מ"ר חיצוני, שצפוי להשתלב במתחם ההומה. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בהזדמנות שיכולה לא לחזור. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

אם אתם רוצים לשים אצבע במפה על ה-מקום בפתח תקווה, שמזכיר את מקומות הבילוי של תל אביב בערבי חמישי, שישי ושבת – כדאי לכם להגיע לרח' שחם, שלאחרונה עבר שיפוץ והרחבה על ידי עיריית פתח תקווה ומושך אליו מדי סוף שבוע עשרות אלפי מבלים, שמבחינתם המתחם הוא מוקד משיכה לשבת במסעדה, בית קפה, להמשיך עם גלידה לקינוח, או רק לחטוף משהו למאנצ' לילי.

צפו: מה כדאי לדעת על הנכס המסחרי החדש בשחם 30 פ"ת

מתחם הומה, חנייה ציבורית חופשית

הרחוב המוכר, עם סדרת הברים הוותיקים והחדשים הכי טובים באזור, תמיד עורר התעניינות רבה, הן בקרב מבלים והן בקרב בעלי עסקים בתחומי הבילויים והאוכל המהיר. בשעות הערב, במיוחד בסופי שבוע, שחם 30, הוא מניה בטוחה עבור מי שמחפש מקום בילוי, שמושך אליו תנועה קבועה. יתרונו המובהק: המתחם היחידי באזור הפתוח בערבי שישי ובימי שבת.

שחם 30 מספק תנועה ניכרת גם בשעות היום, בעיקר מקרב עובדי המשרדים, בין אם הם עובדים בבית השחם מעל המתחם, או בבנייני המשרדים הרבים, הנמצאים מרחק הליכה ממנו. למעשה, מתחם שחם 30 נהנה מתנועה כמעט 24-7. יתרון נוסף שיש לו על מתחמי בילוי אחרים בפתח תקווה: מעבר לכביש יש חניה ציבורית עם כ-1000 מקומות, בה ניתן לחנות באופן חופשי וללא תשלום.

שחם 30 פתח תקווה. מי ייכנס לכאן?

הכל מוכן. רק צריך "לאתחל"

הנכס המוצע להשכרה הינו בשטח של כ-117 מ"ר ברוטו + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית עם סגירת חורף מהודרת, שניתנת להסרה בימי הקיץ. פנים הנכס הינו בגמר מלא עם תשתיות מלאות, מטבח בנוי ואפשרות למנדף. כל מה שצריך זה רק 'לאתחל' אותו מחדש. הנכס יכול להכיל כ-65 סועדים בו-זמנית – בפנים ובחוץ, הוא מתאים מאוד למזון מהיר או Grab & go – אבל מספיק מרווח, כך שיהיה נעים לשבת גם בפנים.

מתחם שחם 30 מאוכלס בסניפים של רשתות גדולות ומוכרות, כמו מסעדה של רשת ג'ירף האסיאתית, מסעדת המבורגרים אגאדיר, גלידת גולדה, בית קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר שוקולד ואולם האירועים טוסקה. הנכס יכול להתאים גם לעסק שאינו רשת, או רשת חדשה, שתיבחר בשחם 30 כמקום לסניף הראשון שלה.

שחם 30 פתח תקווה - מבט מלמעלה

כבר לפני למעלה מעשור, מתחם שחם 30 מיתג את עצמו כמקום בילוי שהוא אופציה ראשונה לכל מי שגר בפתח תקווה והסביבה. רוב בתי העסק במקום פתוחים עד השעות הקטנות של הלילה, במיוחד בסופי שבוע.

קבוצת שהב (SHAHAV) יזמות נדל"ן, מתמחה בייזום והקמת פרויקטים רחבי היקף המשלבים עסקים, משרדים ושטחי מסחר באזורי תעסוקה מבוקשים, בין היתר כמו זה שברחוב שחם 30, כשלרוב העסקים היא משכירה את הנכס, מהיום הראשון בו המתחם נפתח.

עמוס ביום, הומה בלילה. שחם 30 פתח תקווה

"אלפי מבקרים כל סופשבוע"

"בכל פרויקט אנו מקפידים לשמור על קשר ישיר ורציף עם כל גורמי הביצוע", אומרים בשהב. "אנו מלווים את השוכרים בכל שלבי התהליך עד למסירה ואף מנהלים את הנכסים המניבים לאחר אכלוסם ביחד עם חברת ניהול מקצועית, בכך אנו שומרים לאורך שנים על איכות הנכס, על המוניטין הגבוה שלנו ועל שביעות רצון לקוחותינו".

למה דווקא שחם 30? מה מיוחד במתחם?

"מדובר במתחם המהווה פנינה ייחודית של עסקים, מסחר, אוכל ובילויים בפתח תקווה והסביבה", אומרים בשהב. "הייחודיות של מתחם בית השחם, היא העובדה שהוא פתוח בכל סופשבוע ומושך אליו קהל של עשרות אלפי מבקרים בכל הגילאים, לרבות משפחות, זוגות וחבורות של צעירים".

 

הנכס בשחם 30 מעניין אתכם? השאירו פרטים

שחם 30 פתח תקווה על המפה

עוד ב-נדלן

גלובל גולד וגלובל טאוורס B פתח תקווה - מתחילים להיבנות

עובדים מסביב לשאון: גלובל טאוורס B וגלובל גולד החלו להיבנות מעל הקרקע

שני מגדלי המשרדים הענקיים של "מגדלי ישראל" בצומת רבין-ז'בוטינסקי, נמצאים בעיצומה של בנייה נמרצת, שנצפית על ידי עשרות אלפים עוברים ושבים מדי יום. בגלובל טאוורס B כבר נבנו כשבע קומות מתוך 39 ואילו בגלובל גולד אפשר לראות כבר שתי קומות מעל הקרקע. סה"כ שני המגדלים צפויים לכלול בתוכם שטח עצום של 120,000 מ"ר משרדים והם יצטרפו לגלובל טאוורס A במשולש המגדלים הדרום-מזרחי של הצומת.

המשך קריאה »
שי פרטוש משמאל ועוז קטה מימין - בהריסת ילין 5 פתח תקווה

ממשיכים להתחדש בפתח תקווה: בנייני המגורים ברחובות ילין 5 ובלוי 1 נהרסו (וידאו)

ההתחדשות העירונית במרכז העיר ממשיכה לצבור תאוצה עם שני פרויקטים נוספים, שהחלו בימים האחרונים את שלב ההריסה. בילין 5, בחלק הדרומי של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 27 דירות של חברת קטה גרופ. בבלוי 1, במרכז של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 36 דירות של חברת קטה יזמות. צפו בהריסה:

המשך קריאה »
חוות שרתים ז'בוטינסקי 94 פתח תקווה

העירייה: חוות שרתים ענקית תיפתח ברחוב ז'בוטינסקי 94 פתח תקווה. מי יפונה?

עיריית פתח תקווה מפרסמת כי לפי התכנון, שני האנגרים, שנמצאים בסמוך ליד בניין המשרדים של משרד הביטחון, יהרסו בקרוב ובמקומם תוקם החווה בשטח של 41 אלף מ"ר, שצפויה לשרת את העסקים הרבים הנמצאים באיזור, במיוחד חברות הייטק, להן דרוש מקום פיזי קרוב ונגיש למידע דיגיטלי מאוחסן ולתעבורה שלו. מחסן מערך המשלוחים הרובוטים רשת הסופרים, יחד עם מוסך הונדה הסגור – יפונו.

המשך קריאה »
הרצל 74 פתח תקווה הריסה

הבניין שפגע בו טיל בהרצל 74 פ"ת, נהרס במסגרת פרויקט של מאיה בנייה ויזמות (וידאו)

יותר משלוש שנים מאז הבניין בו 12 דירות נפגע במהלך מבצע "שומר חומות" בירי שהגיע מרצועת עזה, התבצעה היום הריסה שלו, כשבמקומו אמור לקום מגדל מגורים חדש בן 9 קומות עם 30 דירות. מאז פגיעת הטיל, הוא נותר נטוש והיווה סכנה למגורים. היזמים, בשיתוף פעולה עם עיריית פתח תקווה ומינהלת כרמים להתחדשות עירונית לקחו על עצמם את הפרויקט, שיצא היום לדרך.

המשך קריאה »