סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות אנשים הגיעו אתמול (שלישי, 20.2) לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

כמו תנופת הבנייה בפתח תקווה – גם חברת הנדל"ן קטה גרופ לא עוצרת. החברה, המתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית, משווקת נכון להיום לא פחות מ-10 פרויקטים בעיר, כשאחד מהבולטים שבהם הוא מתחם "סוף רוטשילד", שכולל בנייה של עוד ארבעה בניינים חדשים באותו מתחם, חוץ מהמתחם בו התבצעה ההריסה היום. האירוע כלל התחלת הריסה של שני מבנים, שנוספו לשניים שכבר נהרסו בימים האחרונים.

צפו: תקציר האירוע בטיקטוק פתח תקווה NEWS

@ptnews.tiktok "סוף רוטשילד" פתח תקווה של קטה גרופ מעלה הילוך עם הריסה ברוטשילד 156 - 158 @katagroup @petachtikva_city ♬ סאונד מקורי - פתח תקווה NEWS
צילומי רחפן באדיבות: גל פיליבה

למרות שהמתחם נמצא קצת מרוחק ממרכז העיר, עדיין הוא לוקיישן אטרקטיבי על אחד מהרחובות הראשיים של הפתח תקווה, סמוך לשכונות כפר גנים ובסביב של פארקים ירוקים, גינות חמד ומרחבים פתוחים. החיסרון שאין מתחם מסחרי במרחק הליכה עם ילדים, הופך ליתרון אם מה שאתם מחפשים זאת דירה שקטה עם נגישות קלה ונוחה לנתיבי התחבורה כביש 4 וכביש 471.

הבמה של קטה גרופ - מימין: גיל קטה, עוז קטה ורון קטה
הבמה של קטה גרופ - מימין: גיל קטה, עוז קטה ורון קטה

במסגרת הפרויקט, קטה גרופ הורסת 42 יחידות דיור ב-6 בניינים ישנים ובמקומן תקים 126 דירות חדשות ב-8 בניינים בני 9 קומות. מדובר בשלב המשך לפרויקט "מתחם סוף רוטשילד" בפתח תקווה שכולל הריסת סך של 100 דירות שבמקומן יוקמו 300 יח"ד חדשות.

לפי הדיווח, היקף ההשקעה הכולל בפרויקט עומד על כ-380 מיליון שקל והיקף ההכנסות הצפוי ממכירות הדירות מוערך בכ-460 מיליון שקל. בפרויקט מוצעות למכירה כיום דירות 3-5 חדרים ודופלקסים. דירת 3 חדרים בשטח של כ- 70 מ"ר + 10 מ"ר מרפסת מוצעת למכירה בהחל מ-2.1 מיליון שקל, דירת 4 חדרים בשטח של 92 מ"ר + כ-12 מ"ר מרפסת, מוצעת למכירה בהחל מ- 2.3 מיליון שקל; דירת 5 חדרים בשטח 110 מ"ר + כ- 25 מ"ר מרפסת, מוצאת למכירה החל מ- 2.6 מיליון שקל; דופלקסים בשטח של כ 150 מ"ר 50 מ"ר מרפסת החל מ-3.9 מיליון שקל. האכלוס צפוי להיות במהלך שנת 2026.

הריסת הבניינים עברה שלום - קטה גרופ סוף רוטשילד פתח תקווה
הריסת הבניינים עברה שלום - קטה גרופ סוף רוטשילד פתח תקווה. באדיבות: גל פיליבה

באירוע, שהחל ב-9:00 בבוקר, היה קייטרינג מושקע עם אוכל ושתייה קלה ואווירה מרגשת. "אפילו מזג האוויר האיר פנים לפרויקט", ציינו חלק מהנוכחים. בשלב הנאומים עלו לבמה היזם גיל קטה, העומד בראש "קטה גרופ", יחד עם בנו, עוז קטה, מבעלי החברה.

מימין לשמאל: רון קטה עו״ד קרן לוי עו״ד הילה לביא גיל קטה עו״ד דן הלפרט עדי מנור עוז קטה
מימין לשמאל: רון קטה, עו״ד קרן לוי, עו״ד הילה לביא, גיל קטה, עו״ד דן הלפרט, עדי מנור, עוז קטה

עוד נאמו רון מנשרוב, מנהל ההתחדשות העירונית ב"קטה גרופ" וכן עורך הדין דן הלפרט, שהוביל את הצד המשפטי והמאתגר של הפרויקט. מהצד של הרשויות, אמר דברים מנהל קשרי קהילה במינהלת כרמים להתחדשות עירונית פתח תקוה, דוד חג'ג'.

מימין: גיא ליברמן, נציג הדיירים, דוד חג'ג' מנהל קשרי קהילה מנהלת כרמים ועו"ד דן הלפרט המלווה את הפרויקט

על פי ההערכות שלב ההריסה ופינוי ההריסות יסתיים בחודשים הקרובים, כשאת הבניינים הראשונים יחלו לבנות בעוד כחצי שנה. בקטה גרופ מקווים, שהפרויקט ייבנה במהרה וביעילות ושכבר בעוד שלוש שנים ראשוני הדיירים החדשים ייכנסו לפרויקט. שיווק הפרויקט כבר החל.

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב פתח תקווה

פרויקט רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב של שמי אושר להפקדה. לפי התמונות אפשר להבין למה

קירות מתפוררים, עמודים עם יציבות בסימן שאלה, סורגים חלודים, זבל וגרוטאות – קשה להאמין שככה חיים בפתח תקווה בשנת 2024. אבל בעוד כשלוש-ארבע שנים, לפי התכנון יקומו במקום 54 יחידות דיור ישנות ומוזנחות כ-220 דירות חדשות בארבעה בניינים, שלושה מהם בני 10 קומות ועוד מגדל מגורים ענק של כ-27 קומות באחד מהפרויקטים הבולטים של חיים שמי. צפו בתמונות מהשטח.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading