גיס-אין פתח תקווה

ב-GISS-IN אם המושבות נערכים לפתיחה. מה לגבי החניה והפקקים?

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

אין ספק שמתחם העסקים Giss-In אם המושבות ברח' גיסין הוא אחד מהפרויקטים העסקיים המסקרנים שמוקמים לאחרונה בפתח תקווה. תושבי הסביבה והעוברים והשבים הרבים שנעים ברחוב לוטשים עיניים לפרויקט המתהווה ושואלים עצמם לא רק מתי הוא ייפתח, אלא גם איך הוא ישפיע על התנועה העמוסה ממילא ברחוב.

מתחם Giss-In באם המושבות יכיל בעיקר עסקים מתחום המזון וההסעדה, שאמורים בראש ובראשונה לתת מענה לצורך של תושבי שכונת אם המושבות החדשה בהרחבת אופציות בילוי האוכל, שהן במרחק הליכה מהבית. אבל לא מן הנמנע, שאותם תושבים יעדיפו להגיע למתחם עם רכביהם, שלא לדבר על אלה שרוצים להגיע ל- Giss-In מרחוק. זה מעלה את השאלה על הסדרי התנועה ברח' עמוס לעייפה (גם לא בשעות העומס).

מתחם Giss-In פתח תקווה
מתחם Giss-In אם המושבות פתח תקווה - אוקטובר 2021

לדברי עינת רושו, מבעלי חברת "רושו", יזמית הפרויקט, או-טו-טו אפשר יהיה לבלות במקום. "פתיחת המתחם צפויה בתחילת 2022", היא מציינת. "הפרויקט בשלב האחרון לפני כניסת החנויות. את רשימת החנויות נחשוף בקרוב".

היכן יחנו הרכבים?

"לשם כך הוקם חניון צמוד עם 70 חניות עבור הרכבים וכן אזורי חניה לאופנועים ואופניים. יש לציין כי בסמוך למתחם יש אזורי חניה נוספים, כמו זה שמול מסעדת "אחלה" וה"זול סטוק"".

רושו מציינת כי בחודשים האחרונים העירייה ביצעה הרחבה של הכביש בגיסין כולל נתיב השתלבות מרחוב פינסקר לגיסין. בנוסף נבנו מדרכות חדשות והוסדר מפרץ חניה לאוטובוסים, כך שלא יעכבו את התנועה. על המדרכות מיקמו ספסלים וצמחייה.

מתחם GISS-IN פתח תקווה
מתחם Giss-In אם המושבות פתח תקווה - אוקטובר 2021

מה לגבי כניסה ויציאה למתחם?

"הכניסה והיציאה לרכבים הינן לחניון בלבד מרחוב גיסין באותו מקום שנכנסו כל השנים (אין כאן כניסה חדשה) רק שהפעם הכל תוכנן ובוצע חדש ונגיש כולל ספסלים ועצים שניטעו לטובת העוברים ושבים לאורך המדרכה החדשה".

על שאלת השאלות, מה זה יעשה לפקקים ב"גיסין", כנראה נקבל תשובה רק לאחר שייפתח המתחם. נחכה בסבלנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

אולמות אירועים ריקים בפתח תקווה

היומן ריק. אין פיצויים. בעלי אולמות בפתח תקווה בקורונה – תמונת מצב

הסגר המדומה של הגל החמישי, מנחית סוג של מכה שיהיה קשה להתאושש ממנה, בעיקר עבור בעלי אולמות האירועים והקייטרינג. לא רק שהם סובלים מירידה בהזמנות, ביטולים ואירועים חצי ריקים, הפעם, בניגוד לתקופות הסגר – הם לא צפויים לקבל שום פיצוי. "זאת מכת מוות לענף" – מציינים בדאגה 3 בעלי אולמות אירועים בולטים בפתח תקווה איתם שוחחנו.

המשך קריאה »
סניף KFC פ"ת - קנטאקי פרייד צ'יקן פתח תקווה

לראשונה בפתח תקווה: סניף KFC ייפתח ביכין סנטר

מסתבר שלבאזז שהתפתח בפייסבוק, יש אחיזה במציאות. רשת המזון המהיר האמריקאית הפופולארית אמורה לפתוח את הסניף הראשון שלה בעיר וחובבי העוף המטוגן יכולים להתחיל ללקק את האצבעות המשומנות. טרם נמסרה תגובה רשמית מטעם החברה.

המשך קריאה »
מתחם GISS-IN פתח תקווה ברח' גיסין

בעלי עסקים ב-Giss-In מתוסכלים מהפתיחה המתעכבת. היזמים: המתחם ייפתח בעוד כחודשיים

עשרות אלפי האנשים והמכוניות עוברים מדי יום ברח' גיסין הסואן שואלים את עצמם מתי המתחם האטרקטיבי ייפתח לציבור, בשעה שהוא עומד שבועות ארוכים ריק, למרות שעבודות הבניה הסתיימו מזמן. בעלי העסקים מצפים לפתיחה, כשבינתיים הם ניזוקים כלכלית. רושו: "מחכים לחיבור של חברת חשמל".

המשך קריאה »
פתח תקווה NEWS - רפאל הדר

המועדון העסקי-חברתי החדש ייתן תנופה לחיי הלילה של פתח תקווה?

עיר המושבות, כמו שהכרתם אותה בעבר, נהפכת עם השנים למוקד שוקק ומלא בצעירים וצעירות. יעיד על כך רחוב השח"ם העמוס בברים, מועדונים ומסעדות יוקרה ועוד היד נטויה מלעצור. רפאל הדר, בעלי דרינק פוינט בעיר, זיהה את הפוטנציאל הגלום ופתח כרטיס לעסקים שמשלב בתוכו חיי לילה עם פנאי. האם זה יתפוס?

המשך קריאה »
נגישות