גיס-אין פתח תקווה

ב-GISS-IN אם המושבות נערכים לפתיחה. מה לגבי החניה והפקקים?

אין ספק שמתחם העסקים Giss-In אם המושבות ברח' גיסין הוא אחד מהפרויקטים העסקיים המסקרנים שמוקמים לאחרונה בפתח תקווה. תושבי הסביבה והעוברים והשבים הרבים שנעים ברחוב לוטשים עיניים לפרויקט המתהווה ושואלים עצמם לא רק מתי הוא ייפתח, אלא גם איך הוא ישפיע על התנועה העמוסה ממילא ברחוב.

מתחם Giss-In באם המושבות יכיל בעיקר עסקים מתחום המזון וההסעדה, שאמורים בראש ובראשונה לתת מענה לצורך של תושבי שכונת אם המושבות החדשה בהרחבת אופציות בילוי האוכל, שהן במרחק הליכה מהבית. אבל לא מן הנמנע, שאותם תושבים יעדיפו להגיע למתחם עם רכביהם, שלא לדבר על אלה שרוצים להגיע ל- Giss-In מרחוק. זה מעלה את השאלה על הסדרי התנועה ברח' עמוס לעייפה (גם לא בשעות העומס).

מתחם Giss-In פתח תקווה
מתחם Giss-In אם המושבות פתח תקווה - אוקטובר 2021

לדברי עינת רושו, מבעלי חברת "רושו", יזמית הפרויקט, או-טו-טו אפשר יהיה לבלות במקום. "פתיחת המתחם צפויה בתחילת 2022", היא מציינת. "הפרויקט בשלב האחרון לפני כניסת החנויות. את רשימת החנויות נחשוף בקרוב".

היכן יחנו הרכבים?

"לשם כך הוקם חניון צמוד עם 70 חניות עבור הרכבים וכן אזורי חניה לאופנועים ואופניים. יש לציין כי בסמוך למתחם יש אזורי חניה נוספים, כמו זה שמול מסעדת "אחלה" וה"זול סטוק"".

רושו מציינת כי בחודשים האחרונים העירייה ביצעה הרחבה של הכביש בגיסין כולל נתיב השתלבות מרחוב פינסקר לגיסין. בנוסף נבנו מדרכות חדשות והוסדר מפרץ חניה לאוטובוסים, כך שלא יעכבו את התנועה. על המדרכות מיקמו ספסלים וצמחייה.

מתחם GISS-IN פתח תקווה
מתחם Giss-In אם המושבות פתח תקווה - אוקטובר 2021

מה לגבי כניסה ויציאה למתחם?

"הכניסה והיציאה לרכבים הינן לחניון בלבד מרחוב גיסין באותו מקום שנכנסו כל השנים (אין כאן כניסה חדשה) רק שהפעם הכל תוכנן ובוצע חדש ונגיש כולל ספסלים ועצים שניטעו לטובת העוברים ושבים לאורך המדרכה החדשה".

על שאלת השאלות, מה זה יעשה לפקקים ב"גיסין", כנראה נקבל תשובה רק לאחר שייפתח המתחם. נחכה בסבלנות.

עוד ב-אוכל ובילויים

כ-16,000 תושבים הגיעו לפסטיבל הקינוחים הראשון של פתח תקווה ביד לבנים (וידאו)

האירוע הסתיים אתמול בהצלחה עם הופעתה של הזמרת יסמין מועלם, מהכוכבות העולות של המוסיקה הישראלית. כבר בשעה 19:30 החלו הראשונים מהקהל להגיע ועמדו בתור הארוך שהשתרך כמעט עד רחוב ארלוזורוב. התור התקדם במהירות וכולם נכנסו לפני ההופעה של מועלם, שהחלה ב-21:30. הפסטיבל החל כבר שלשום עם הופעה של כוכבת הילדים ניבה קשת ולאחר מכן הזמר מוש בן ארי.

המשך קריאה »
מריונלה פתח תקווה

מריונלה (MARIONELLA) האיטלקית נפתחה אתמול בפתח תקווה בהשקעה של 6.5 מיליון ש"ח

עם שטח של 350 מ"ר (לא כולל החצר והדשא), שיכול להכיל כמעט 150 סועדים בו זמנית, בעלי המסעדה בהחלט נותנים כאן הצהרת כוונות ומעלים את רף התחרות של המסעדות האיטלקיות של פתח תקווה. המקום החדש, במתחם המסחרי של הסיבים 18, מחליף את הסניף האחרון ששרד מרשת ספגטים. יחד עם עיצוב יוקרתי ושף בעל שם – במריונלה בטוחים שיש להם קלף מנצח (וכשר). התפריט עם המחירים – בפנים

המשך קריאה »
קובי אשרת היכל התרבות פתח תקווה

צפו: אולם מלא צופים בהיכל התרבות פתח תקווה בערב יום הולדת 80 לקובי אשרת (וידאו)

כ-800 פתח תקוואים הגיעו לערב הוקרה, שהתקיים לכבודו של המלחין עם הרזומה הכי חזק בתולדות המוסיקה בישראל. אומנים רבים כיבדו את אושרת בשירים שהולחנו על ידו לאורך השנים, ביניהם: ריקי גל, בן ארצי, נתן דטנר, חלב ודבש עם לאה לופטין ועוד רבים וטובים. הערב אורגן על ידי אגף התרבות של עיריית פתח תקווה, בראשות אריה ימיני. אושרת: "אני מרגיש בן 40". צפו בראיונות מאחורי הקלעים.

המשך קריאה »
מיקי שמו קונדיטורייה שמו פתח תקווה

בקרוב: סניף חדש של "קונדיטוריית שמו" ייפתח בעופר הקניון הגדול פתח תקווה

בעוד כחודשיים תתווסף לחובבי הבצק והמאפים, עוד אופציה קולינארית – והפעם מבית הייצור של מיקי שמו, אחד מהשף-קונדיטורים המוכרים בישראל, שיפתח את הסניף ה-14 שלו במקום הכי מסחרי בעיר – הקניון הגדול. לדברי הרשת, בסניף החדש, שגודלו יהיה 30 מ"ר, יושקעו כ-700 אלף ש"ח עם עיצוב מוקפד של סטודיו MU. "מעכשיו גם בפתח תקווה יוכלו ליהנות ממגוון המוצרים שלנו", אומרים בשמו.

המשך קריאה »