עוד עובדים בעיר? חברת ההייטק סלברייט (Cellebrite) מגייסת 30 עובדים למשרדים בפתח תקווה

ענקית ההייטק, שמשרדיה בפארק עופר WEST מאוכלסים בכ-500 עובדים (מתוך 1000 סה"כ), מחפשת כח אדם חדש, לאור התרחבות החברה, שעוסקת בפתרונות לחקירות דיגיטליות. המשרות הפנויות הן בתחומים R&D, HR, IT, ו-Operations. בחברה מדווחים כי עשרות משרות נוספות נפתחו באירופה, ארה"ב, אוסטרליה והמזרח הרחוק. תדמור-אילת: "אנחנו קולטים טאלנטים שמחפשים עבודה עם משמעות".

חברת ההייטק סלברייט (Cellebrite), היא אחת מהחברות הציבוריות הגדולות של ההייטק בפתח תקווה ונכון להיום שווי השוק שלה הוא 2.17 מיליארד דולר. סלברייט מספקת כלים לשוק אכיפת החוק, צבא, מודיעין, מחלקות אבטחה וחקירה של תאגידים, משרדי עורכי דין, וחוקרי זיהוי פלילי דיגיטלי פרטיים. התחום קיבל תנופה נוכח המצב הבטחוני המחריף והפשיעה הגואה בהרבה מדינות בעולם.

זהר תדמור-אילת, סמנכ"לית אנשים בסלברייט. מחפשת טאלנטים. צילום: יח"צ
זהר תדמור-אילת, סמנכ"לית אנשים בסלברייט. מחפשת טאלנטים. צילום: יח"צ

סלברייט דיווחה לאחרונה על רבעון רביעי עם ביצועים מעולים, וסיכמה את שנת 2023 כולה כשנת שיא. בעקבות זאת, החברה ממשיכה להתרחב לטובת חיזוק הקשרים עם לקוחות מרכזיים ברחבי העולם ומתן מענה ללקוחות מצטרפים. משרדי החברה, שנמצאים בקרית אריה (פארק עופר מערב), שואפים לקלוט בזמן הקרוב כ-30 עובדים חדשים, שיצטרפו ל-500 שעובדים בפתח תקווה ולכ-1000, שעובדים בסניפי החברה בעולם. 

חברת סלברייט נוסדה בשנת 1999 בישראל על ידי אבי יבלונקה, ירון ברץ ויובל אפללו. בשנת 2001 הצטרף לחברה רון סרבר ובשנת 2004 הצטרף לחברה יוסי כרמיל, המשמש כיום כמנכ"ל החברה. זהר תדמור-אילת, סמנכ"לית אנשים בסלברייט: "עובדי ועובדות סלברייט מסייעים מדי יום לרשויות אכיפת חוק ברחבי העולם כולו להגן על בטחון הציבור מפני פשע וטרור". 

איזה עובדים אתם מחפשים? 

"בימים כאלה, יותר מתמיד, אנחנו קולטים טאלנטים שמחפשים מקום עבודה עם משמעות, בו ירגישו שלעבודתם יש תרומה והשפעה אמיתית על הביטחון האישי והציבורי, כאשר מדי יום מסייעים להצלת חיים. הגיוס בארץ הוא חלק ממהלך גיוס של מעל 100 עובדים בעולם כדי לעמוד בביקוש לפתרונות של סלברייט בתחום החקירות הדיגיטליות".

עוד ב-טכנולוגיה

משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »

חברת READY אירחה בב.ס.ר סיטי מפגש מרגש עם שתי משפחות חטופים

קבוצת ההייטק, העוסקת בפיתוח R&D 360, אירחה השבוע במשרדיה החדשים בפתח תקווה את נשות עמותת "פני"ם חדשות" לערב אופטימי של הרמת כוסית לקראת פסח ומפגש עם משפחות של שניים מהחטופים לעזה, שהביאו את סיפורם: ענבל צח, ששבעה מבני משפחתה נחטפו לעזה, שישה מתוכם חזרו, אך בן דודה טל שהם, עדיין שם, וכן ורד ואביבית, אימו ואחותו של חנן יבלונקה, שנחטף ממסיבת נובה.

המשך קריאה »
ביקור רמי גרינברג בבזק בינלאומי פתח תקווה

בזק בינלאומי TECH אירחה את ראש העיר רמי גרינברג במשרדי החברה בפתח תקווה

הביקור אצל חברת התקשורת במשרדים ברח' שחם התקיים עוד לפני הבחירות, שהסתיימו בניצחון מוחץ של גרינברג. קובי מזרחי, מנהל השיווק בחברה, הציג לראש העיר את כלל פעילותה בהיבט המקצועי ובהיבט הקהילתי, כולל שיתופי פעולה חדשים עם מיקרוסופט וחברות מובילות בתחום ה-IT, לצד פעילות התנדבותית ענפה של עובדות ועובדי החברה עם קהילות שונות בעיר.

המשך קריאה »
סאן ספארק פתח תקווה

"סאן ספארק" תפתח בקרוב מרכז טכנולוגי לילדים בפתח תקווה ברח' מבצע קדש

המרכז ייפתח כחלק משיתוף פעולה של רשת מרכזי הידע, יחד עם עיריית פתח תקווה ומקפ"ת, מתוך שאיפה לקדם בקרב הדור הצעיר חינוך טכנולוגי חדשני, המשלב מקצועות סייבר והייטק בעולם הדיגיטלי. המרכז החדש צפוי לקיים עשרות פעילויות, חוגים וקורסים באווירה המותאמת לילדי הגן, היסודי והתיכון – בו הילדים ירכשו ידע ומיומנות לטכנולוגיה ופיתוח חשיבה אינטלקטואלית.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading