זו שלמעלה וזו שלמטה: מכבי פתח תקווה השפילה 4:1 את הפועל פתח תקווה (וידאו)

הדרבי הפתח תקוואי שנערך אתמול אומנם היה לפרוטוקול בלבד, לאחר שהפועל ירדה ליגה ומכבי הבטיחה את הישארותה, אבל היוקרה העירונית הייתה על הכף. כ-2000 אוהדי מכבי (לה זה היה משחק ביתי) מול כ-400 אוהדי הפועל, ראו משחק חד צדדי שהבהיר לכולם מי קבוצת הכדורגל ששולטת בעיר. לאחר סיום המשחק נרשמה תיגרת אוהדים במגרש האימונים של מכבי.

את ההוכחה למי הקבוצה הטובה ביותר העיר, כך קיבלנו כבר בדקה השמינית לאחר שהפועל ספגה אדום (בר נאווי) ומיד אחרי זה פנדל מרגליו של מוחמד הינדי. מאור לוי הכפיל בדקה ה-15 את התוצאה. הפועל עוד צמצמה מרגליו של אלימלך, אבל קארו (32) ושוב פעם לוי בדקה ה-40, קבעו את תוצאת המחצית הוא בדיעבד גם את תוצאת המשחק.

צפו באוהדי מכבי חוגגים ביציע (מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS)

@ptnews.tiktok זו שלמעלה וזו שלמטה: מכבי פתח תקווה השפילה 4:1 את הפועל פתח תקווה (וידאו) הדרבי הפתח תקוואי שנערך אתמול אומנם היה לפרוטוקול בלבד, לאחר שהפועל ירדה ליגה ומכבי הבטיחה את הישארותה, אבל היוקרה העירונית הייתה על הכף. כ-2000 אוהדי מכבי (לה זה היה משחק ביתי) מול כ-400 אוהדי הפועל, ראו משחק חד צדדי שהבהיר לכולם מי קבוצת הכדורגל ששולטת בעיר. לאחר סיום המשחק נרשמה תיגרת אוהדים במגרש האימונים של מכבי. את ההוכחה לכך קיבלנו כבר בדקה השמינית לאחר שהפועל ספגה אדום (בר נאווי) ומיד אחרי זה פנדל מרגליו של מוחמד הינדי. מאור לוי הכפיל בדקה ה-15 את התוצאה. הפועל עוד צמצמה מרגליו של אלימלך, אבל קארו (32) ושוב פעם לוי בדקה ה-40, קבעו את תוצאת המחצית הוא בדיעבד גם את תוצאת המשחק. המחצית השניה באמת הייתה לפרוטוקול בלבד והיה נראה שמכבי טיפה מרחמת על הפועל, שהיא מצדה שמחה לסיים את המשחק, עם תבוסה מתקבלת על הדעת ולא אחת כזאת שתירשם בספרי ההיסטוריה. אגב, זו הפעם הרביעית בארבע השנים האחרונות, שמכבי כובשת רביעייה לשער הפועל מה שרק מחזק את פער הרמות בין שתי הקבוצות לאורך השנים האחרונות. במחצית השניה אוהדי מכבי עסקו בעיקר בקריאות דירבון לשחקני קבוצתם לקראת גמר הגביע שיערך בעוד שבועיים וחצי בבלומפילד, שם תתמודד קבוצתם מול הפועל באר שבע (30 במאי שעה 20:30) וגם בשירי הקנטה כלפי אוהדי היריבה העירונית, ביניהם: "יאללה הביתה!", "תכניסו טוב לראש יום שישי, ערוץ 5 שעה 3". חלק מאוהדי הפועל חסכו מעצמם את ההשפלה ויצאו דקות ארוכות לפני סיום המשחק. אוהדי הפועל, שישבו ביציע המזרחי, שמעו היטב את ההקנטות של אוהדי מכבי. זה אולי מה שהוביל לכך שבסיום המשחק נרשמה תיגרה בין אוהדי שתי הקבוצות. לטענת מכבי, למעלה מעשרה אוהדי הפועל, עקבו אחר מספר אוהדים של מכבי עד לאיזור מתחם האימונים בבן דרור, שם ארבו להם והכו אותם. לטענת מכבי, אחד מהאוהדים פונה לבית החולים בתום האירוע לקבלת טיפול רפואי. אופיר לוזון, מנכ״ל מכבי פתח תקווה, מסר בתגובה ל-ONE: ״ביקשנו מאוהדינו להגיש תלונה במשטרה לאור העובדה שיש בידינו ראיות של מצלמות אבטחה בנוסף לעדות של שוטר סמוי שהיה באירוע ויעיד על חומרת האירועים״ @user79301986624745 @tbf065 #מכביפתחתקווה #פתחתקווה #הפועלפתחתקווה ♬ סאונד מקורי - פתח תקווה NEWS

רביעייה רביעית בארבע השנים האחרונות

המחצית השניה באמת הייתה לפרוטוקול בלבד והיה נראה שמכבי טיפה מרחמת על הפועל, שהיא מצדה שמחה לסיים את המשחק, עם תבוסה מתקבלת על הדעת ולא אחת כזאת שתירשם בספרי ההיסטוריה. אגב, זו הפעם הרביעית בארבע השנים האחרונות, שמכבי כובשת רביעייה לשער הפועל מה שרק מחזק את פער הרמות בין שתי הקבוצות לאורך השנים האחרונות.

במחצית השניה אוהדי מכבי עסקו בעיקר בקריאות דירבון לשחקני קבוצתם לקראת גמר הגביע שיערך בעוד שבועיים וחצי בבלומפילד, שם תתמודד קבוצתם מול הפועל באר שבע (30 במאי שעה 20:30) וגם בשירי הקנטה כלפי אוהדי היריבה העירונית, ביניהם: "יאללה הביתה!", "תכניסו טוב לראש יום שישי, ערוץ 5 שעה 3". חלק מאוהדי הפועל חסכו מעצמם את ההשפלה ויצאו דקות ארוכות לפני סיום המשחק.

אוהדי מכבי חוגגים בדרבי

תיגרה בסיום בין אוהדי הקבוצות במגרש אימונים בן דרור

אוהדי הפועל, שישבו ביציע המזרחי, שמעו היטב את ההקנטות של אוהדי מכבי. זה אולי מה שהוביל לכך שבסיום המשחק נרשמה תיגרה בין אוהדי שתי הקבוצות. לטענת מכבי, למעלה מעשרה אוהדי הפועל, עקבו אחר מספר אוהדים של מכבי עד לאיזור מתחם האימונים בבן דרור, שם ארבו להם והכו אותם. לטענת מכבי, אחד מהאוהדים פונה לבית החולים בתום האירוע לקבלת טיפול רפואי.

אופיר לוזון, מנכ״ל מכבי פתח תקווה, מסר בתגובה לאתר ONE: ״ביקשנו מאוהדינו להגיש תלונה במשטרה לאור העובדה שיש בידינו ראיות של מצלמות אבטחה בנוסף לעדות של שוטר סמוי שהיה באירוע ויעיד על חומרת האירועים״.

אבי לוזון - ירד ליציע מיציע הכבוד

אבי לוזון מאושר (מתוך ערוץ ה-X של מועדון המעריצים של מכבי פתח תקווה)

עוד ב-ספורט

כבר קניתם? בהלת כרטיסים לגמר הגביע: במכבי פתח תקווה מצפים למכור עוד כ-2000 כרטיסים

נותרו עוד תשעה ימים לגמר הגדול בבלומפילד (30.5, 20:30), אבל כבר עכשיו מלחמת אוהדים על הכרטיסים בשיאה. מסתבר שאוהדי הפועל באר שבע רכשו כרטיסים ליציעים של אוהדי מכבי, מה שגרם להנהלה לסגור להשאיר את רכישת הכרטיסים האינטרנטית דרך "לאן", רק לאוהדי מכבי שיש להם היסטוריית רכישה. מי שמעוניין בכרטיס ליציעי מכבי, יכול גם לרכוש אותם במסגרת הפנינג, שייערך בשבת הקרובה (25.5).

המשך קריאה »
ניר לוין חוזר להפועל פתח תקווה

צפו בשערי העבר: ניר לוין סוגר מעגל לאחר שמונה אתמול למנהל המקצועי של הפועל פ"ת

יומיים אחרי התפטרותו של המנכ"ל אבי יחיאל, הודיע אתמול (שישי, 17.5) המועדון על מינויו של שחקן העבר האגדי של הקבוצה בשנות ה-90', לעמוד בראש הצוות המקצועי של הפועל, שירדה לליגה הלאומית. חרושת השמועות בדבר מינויו החלה כבר בתחילת החודש, כשהיה ברור שגורלה של הקבוצה נחרץ. "תפקיד מאוד משמעותי של התוויית הדרך המקצועית של המועדון, גם בבוגרים וגם בקבוצת הנוער", אמר.

המשך קריאה »
הפועל פתח תקווה ילדים א'

הפועל פתח תקווה ילדים א' הביסו 9:0 את עמישב בדרבי שנערך בסירקין

העונה המופלאה של שנתון 2010 במחלקת הנוער ממשיכה לייצר שיאים חדשים, עם ניצחון ענק. הפועל הפגינה עליונות מוחלטת מפתיחת המשחק וכבר במחצית התוצאה הייתה 7:0, מה שלא הותיר ספק לגבי יחסי הכוחות במגרש. את השערים כבשו: יאיר פז (שלושער), איתי ג'יני (שלושער – סה"כ 18 שערים העונה), עידן טסה (צמד) ועומרי טהרני קינח בפנדל, שקבע את התוצאה.

המשך קריאה »
אבי יחיאל, מנכ"ל הפועל פתח תקווה בחגיגות האליפות לפני שנה

זעזוע בסירקין: אבי יחיאל, מנכ"ל הפועל פתח תקווה, סיים את תפקידו אחרי ירידת הליגה

את יחיאל, ששימש כמנכ"ל בארבע העונות האחרונות, יחליף טים פלוטקין, הסמנכ"ל והיועץ הפיננסי של המועדון. יחיאל, שחקן העבר של הקבוצה, שילם את המחיר על הירידה של הקבוצה מליגת העל, זאת רק בחלוף שנה מאז עלתה ממנה. "תחת ניהולו של אבי, הקבוצה עברה תהליך התקדמות בתחום הפיננסי, המקצועי והקהילתי, וגם חל השיפור האדיר במחלקת הנוער של המועדון", מסרו הפועל בהודעת הפרידה.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading