כמעט חצי שנה של הפוגה מה-21.12.24 – ושוב נשמעו אזעקות בעיר. האזעקות תפסו את מאות אלפי התושבים, העובדים והמבקרים בעיר לא מוכנים ומופתעים והורגשה בהלה באיזורים המסחריים והעסקיים – שכבר מזמן חיו בשגרה, לפחות מההיבט הזה. האזעקות, שנשמעו בשרון, ברחבי גוש דן ובתל אביב – הם איתות חזק של החמאס, שיש לו את האפשרות לירות על ישראל.
בינתיים, נכון לשעה 14:20, לא נרשמו נפגעים או נזקים. כן דווח על נפילה (כנראה של רסיס מהיירוט של כיפת ברזל) סמוך לצומת כביש 4/ז'בוטינסקי. זוהי האזעקה ה-31 שנשמעה בעיר מאז ה-7.10.
שימוש במדיה תחת סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים
![אזעקה בפתח תקווה](https://www.ptnews.co.il/wp-content/uploads/2024/05/1-126.jpg)