אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

קבוצת אב-גד החלה בשיווק דירות בפרויקט הבוטיק אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

חברת הנדל"ן, לה בעיקר פרויקטים מגורים בעיקר של התחדשות עירונית במרכז הארץ, מתחילה לשווק את הפרויקט המשמעותי שלה בעיר. מדובר על 36 יחידות דיור בשני בניינים מעוצבים ומודרנים, בני תשע קומות כל אחד בלב מרכז העיר השקט, סוף רחוב רוטשילד. מיכאל רצון, יו"ר החברה: "כמי שגדל בפתח תקווה, יהיה מרגש במיוחד לתת מפתחות לדירות חדשות בפרויקט הזה". כמה עולה דירה?

קבוצת הנדל"ן אב-גד מסרה כי החלה בשיווק דירות בשלב ה"פריסייל" (Presale) בפרויקט הבוטיק אנילביץ' 7-9 פתח תקווה. הפרויקט מציע 36 דירות בסטנדרט גבוה לפי בתמהיל של 3-4 חדרים ופנטהאוז המחובר לגג עם שישה חדרים. " יצרנו פה אדריכלות יוצאת דופן המחברת מגורים וקהילה ומעניקה לדיירים בפרויקט חוויית מגורים חדשנית בריאה ומעוצבת", מסרו מאב-גד.

אנילביץ' 7-9 פתח תקווה. כך הוא ייראה ב-2027?
אנילביץ' 7-9 פתח תקווה. כך הוא ייראה ב-2027?

אנילביץ' 7-9 פתח תקווה של אב-גד מעניין אתכם? השאירו פרטים בטופס ויחזרו אליכם. ניתן לפנות גם דרך כפתור הוואטסאפ הירוק בתחתית המסך בגלישת סלולר

אב-גד, שפועלת מ-2009, נמצאת בבעלותו של מיכאל רצון (70), איש עסקים בהווה, חבר כנסת ואיש ציבור בעבר. רצון, שנולד וגדל בשכונת שערייה פתח תקווה, הקים את אב-גד בנייה כשלצידו שני בניו, ראם רצון המנכ"ל ועודד רצון מהנדס החברה. לאב-גד יש פרויקטים רבים במרכז הארץ, ביניהם בערים: כפר סבא, רמת השרון, הוד השרון, הרצליה, כפר סבא, רעננה, בת-ים, קרית אונו ועוד. לאחרונה היא משווקת גם בפרויקט גדול על שפת הכנרת.

אנילביץ' 7-9 פתח תקווה - מיקום הפרויקט סוף רוטשילד המרכז השקט

סגירת מעגל

למרות הפרויקטים הרבים של אב-גד בכל הארץ, הפרויקט בפתח תקווה, הוא סוג של "בייבי" עבורם, הודות לקשר האישי-משפחתי של החברה לעיר.  "כמי שגדל בפתח תקווה, יהיה מרגש במיוחד לתת מפתחות לדירות חדשות בפרויקט הזה", אמר רצון, שעבורו זה סוג של סגירת מעגל. "בשנת 1956 הוריי רכשו בית בשיכון אחדות בפתח תקווה, וזו הייתה גאווה עבורם כי לא כולם יכלו לעבור לשיכון והם עבדו קשה מאוד כדי להגיע לכך". 

מה אתה יכול לספר על המגורים בפתח תקווה הישנה? 

"השכונה שלנו הייתה שכונה מעורבת, לא בדומה לשערייה כפי שמציירים אותה היום, כשכונה בשכבה סוציו אקונומית נמוכה יחסית", מספר רצון. "בעקבות השילומים מגרמניה, תושבי השכונה בני עדות אשכנז, עברו לאזורי מגורים מוצלחים יותר, ומי שנשאר בשערייה היו בני עדות המזרח. בנוסף התחילו לבנות שכונות לעולים החדשים שרמת הבנייה שלהם הייתה נמוכה מאוד, אלו כל השכונות שנמצאות היום בפרויקטים של התחדשות עירונית. זו אחת הסיבות שאני נמצא בתחום הזה, ואני חושב שזה השינוי החברתי החשוב ביותר שנעשה בשנים האחרונות בארץ".

פנטהאוז אנילביץ' 7-9 פתח תקווה
פנטהאוז אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

אנילביץ' 7-9 פתח תקווה של אב-גד מעניין אתכם? השאירו פרטים בטופס ויחזרו אליכם. ניתן לפנות גם דרך כפתור הוואטסאפ הירוק בתחתית המסך בגלישת סלולר

מיכאל רצון, יו"ר ובעלים אב-גד - על רקע הפרויקט החדש - אנילביץ' 7-9 פתח תקווה
מיכאל רצון, יו"ר ובעלים אב-גד - על רקע הפרויקט החדש - אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

רצון מספר כי לשני הבניינים תהיה חניה תת קרקעית, חללים משותפים ופיתוח נוף בשטחי החוץ המשותפים, כאשר לכל בניין לובי כניסה ומעליות נפרדות. "עיצוב הפרויקט שם דגש על חווית מגורים מעוצבת המעצימה אומנות, עיצוב ואורח חיים בריא בסביבת מגורים", הוסיף רצון. "שימוש בחללים גדולים, חללים ציבורים משותפים ומפרט איכותי מוקפד המאפשרים חיבור וקסם, והופכים כל דירה בפרויקט לבית חם".

כרגע, בשלב הפריסייל (קדם מכירה), אב-גד משווקת 1דירות 3 ו- 4 חדרים החל מ- 2.35 מיליון ₪

עוד ב-נדלן

פינוי תחנת דלק גיסין ילו פז פתח תקווה

האם במקום תחנת הדלק פז-ילו בנווה גן, יקום מבנה מגורים ענק עם 35 קומות?

לפי תכנית המתאר, שהוגשה בשבוע שעבר לבדיקה תכנונית בועדה המקומית והמחוזית, תחנת הדלק הותיקה, הנמצאת בלב השכונה, תפונה לטובת בניין מגורים, גני ילדים, משרדים ושטחי מסחר. חוץ מתחנת הדלק נמצאים במקום מספר רב של עסקים שונים, כמו חנות YELLOW, מכון לשטיפת מכוניות, חנות משקאות, אופניים ועוד. הסיבה? בעיקר כלכלית. "ממצים כך יותר טוב את השטח", אומר מנהל הפרויקט.

המשך קריאה »
מתחם בכור שטרית אחדות - לפני אחרי פתח תקווה

אחדות מתחדשת: מתחם שטרית פתח תקווה של א.ב. התחדשות עירונית מעלה הילוך

ראש העיר רמי גרינברג, פירסם היום כי הועדה המקומית אישרה לקידום את תכנית ההתחדשות בשכונה במזרח העיר, במתחם הממוקם בין הרחובות הנרייטה סולד מצפון ורחוב אסף שמחוני מדרום. לפי התכנית יהרסו 20 מבנים ותיקים במצב רעוע, ובמקומם יקומו 11 מבנים חדשים, עם מאות יחידות דיור חדשות – זאת, לצד שטחי מסחר בקומת הקרקע. יזמית הפרויקט, שייכת למשפחת דיין – מעשירי ישראל.

המשך קריאה »
עין גנים - פינוי-בינוי בסכנה?

פינוי בינוי במרכז ומזרח פתח תקווה בסכנה? מאות דיירים מעכבים חתימות לפרויקטים ענקיים

תנופת ההתחדשות העירונית עלולה לקבל מקל בגלגלים, עקב חשש שחלק מהקרקעות המיודעות למוגרים יופקעו לטובת בניית תחנות המטרו M2, שצפויה להתחיל בשנים הקרובות ולהסתיים בעוד כעשור, עולה מפנייה דחופה שהוגשה לאחרונה, על ידי עורכי הדין המייצגים את הדיירים, לרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. לפי התכנון, חמישה מתחמים אמורים לקום, לפי תכנית המתאר של 2040.

המשך קריאה »

נוף ירקון בסכנה? יזמים בסירקין עתרו נגד היטלי רמ"י ועיריית פ"ת ע"ס 145 מיליון ש"ח

קשיים ראשונים בקידום פרויקט השכונה הכי מדוברת בפתח תקווה, לאחר שחברות הנדל"ן, שזכו במכרזים לבנייה, עתרו מנהלית נגד היטלי השבחה ופיתוח, שדורשות מהם רשות מקרקעי ישראל והעירייה. לטענתם, הם ניגשו למשרד בידיעה, שיהיו פטורות מההיטלים של העירייה, אך הסתבר להם שלא כך הדבר. המשמעות לפי היזמים היא תוספת עלות של כ-100 אלף שקל לדירה.

המשך קריאה »