צפו: אלפי אוהדי מכבי פתח תקווה חגגו עד השעות הקטנות את הזכייה בגביע (וידאו)

אתמול באמת הרגשנו הסטוריה בעיר: אחרי 72 שנים, מכבי זכתה גביע המדינה אחרי ניצחון 1:0 על הפועל באר שבע בגמר שהתקיים בבלומפילד. אלפי אוהדים חזרו מאושרים ברכבת הקלה היישר לאולם אמסטרדם, שם אירגנה העירייה הופעה של הזמר רגב הוד. ב-1:30 הגיע האוטובוס עם השחקנים – מה שנתן את האות לחגיגות הגדולות. לוזון: "מבקש שגרינברג יארגן לאוהדים מטוס למשחקים באירופה".

מוחמד הינדי, קפטן הקבוצה, כבש את שער הניצחון מפנדל בדקה ה-86, במשחק גמר שלא התעלה לרמה גבוהה. מכבי פתח תקווה הצליחה לשמור על התוצאה ושריקת הסיום הייתה רגע בלתי נשכח לקבוצה ולכ-6000 אוהדים שמילאו את היציעים 11-14 בבלומפילד. לאחר טקס הענקת הגביע, אותו חילקו נשיא המדינה בוז'י הרצוג, יו"ר מכבי פתח תקווה, אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות שינו זוארץ וראש העיר רמי גרינברג – האוהדים חגגו דקות ארוכות על הדשא עם השחקנים.

צפו באירוע באולם אמסטרדם עם אלפי אוהדי מכבי פתח תקווה מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS

@ptnews.tiktok צפו: אלפי אוהדי מכבי פתח תקווה חגגו עד השעות את הזכייה בגביע (וידאו) אתמול באמת הרגשנו הסטוריה בעיר: אחרי 72 שנים, מכבי זכתה גביע המדינה אחרי ניצחון 1:0 על הפועל באר שבע בגמר שהתקיים בבלומפילד. אלפי אוהדים חזרו מאושרים ברכבת הקלה היישר לאולם אמסטרדם, שם אירגנה העירייה הופעה של הזמר רגב הוד. ב-1:30 הגיע האוטובוס עם השחקנים - מה שנתן את האות לחגיגות הגדולות. לוזון: "מבקש שגרינברג יארגן לאוהדים מטוס למשחקים באירופה". מוחמד הינדי, קפטן הקבוצה, כבש את שער הניצחון מפנדל בדקה ה-86, במשחק גמר שלא התעלה לרמה גבוהה. מכבי פתח תקווה הצליחה לשמור על התוצאה ושריקת הסיום הייתה רגע בלתי נשכח לקבוצה ולכ-6000 אוהדים שמילאו את היציעים 11-14 בבלומפילד. לאחר טקס הענקת הגביע, אותו חילקו נשיא המדינה בוז'י הרצוג, יו"ר מכבי פתח תקווה, אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות שינו זוארץ וראש העיר רמי גרינברג - האוהדים חגגו דקות ארוכות על הדשא עם השחקנים. לקראת חצות ואחרי נסיעה של כחצי שעה ברכבת הקלה מפוצצת באוהדי מכבי פתח תקווה, הגיעו כ-2000 מהם לאולם ברחוב אמסטרדם, שכבר הוכן מבעוד מועד למקרה של זכייה בגביע. כעבור כשעה וחצי הגיע האוטובוס של השחקנים, שאל פתחו הגיעו מאות אוהדים משולהבים, שממש הוציאו את השחקנים ישר אל כתפיהם - ומהם נשאו אותם לאולם. "אני מבקש לעונה הבאה שני דברים", אמר לוזון על הבמה. "דבר ראשון שנמלא בכל משחק את כל היציע המערבי. ודבר שני, מראש העיר אני מבקש שידאג למטוס בכל משחק שלנו באירופה - כדי שכולכם תוכלו להגיע". רן קוז'וך, המאמן, התייחס למשחק: "זה היה משחק מטורף שלנו. דקה 70 אני מסתכל על המגרש ואמר - מה זה? אף אחד לא רוצה לצאת? לאף אחד לא כואב? זה נראה שאני לא עושה היום חילוף". החגיגות נמשכו עד השעות הקטנות של הלילה והאוהדים קמו היום (שישי) לבוקר נעים עם הרבה חיוכים. באירוע נכחו כל משפחת לוזון, כולל עמוס לוזון, הבעלים לשעבר, שנראה מחויך, למרות שהקבוצה כבר מזמן לא שלו. בנוסף, נכחו רועי פן, חבר מועצה ואוהד מושבע, נומה, האוהד הצבעוני של בית"ר, האוהדים השרופים זיו רשף, שגיא משה, עידן גולדשטיין, ליאח פיינר, ארז דיין, ניר הפטל - ועוד אלפים רבים. #מכביפתחקווה #הפועלפתתקווה #רמיגרינברג #כדורגל ♬ סאונד מקורי - פתח תקווה NEWS

לוזון: "מבקש שהיציע המערבי יהיה מלא בכל משחק"

לקראת חצות ואחרי נסיעה של כחצי שעה ברכבת הקלה מפוצצת באוהדי מכבי פתח תקווה, הגיעו כ-2000 מהם לאולם ברחוב אמסטרדם, שכבר הוכן מבעוד מועד למקרה של זכייה בגביע. כעבור כשעה וחצי הגיע האוטובוס של השחקנים, שאל פתחו הגיעו מאות אוהדים משולהבים, שממש הוציאו את השחקנים ישר אל כתפיהם – ומהם נשאו אותם לאולם.

"אני מבקש לעונה הבאה שני דברים", אמר לוזון על הבמה. "דבר ראשון שנמלא בכל משחק את כל היציע המערבי. ודבר שני, מראש העיר אני מבקש שידאג למטוס בכל משחק שלנו באירופה – כדי שכולכם תוכלו להגיע". רן קוז'וך, המאמן, התייחס למשחק: "זה היה משחק מטורף שלנו. דקה 70 אני מסתכל על המגרש ואמר – מה זה? אף אחד לא רוצה לצאת? לאף אחד לא כואב? זה נראה שאני לא עושה היום חילוף".

רן קוזו'ך, אבי לוזון, רמי גרינברג ורגב הוד - סביב הגביע

החגיגות נמשכו עד השעות הקטנות של הלילה והאוהדים קמו היום (שישי) לבוקר נעים עם הרבה חיוכים. באירוע נכחו כל משפחת לוזון, כולל עמוס לוזון, הבעלים לשעבר, שנראה מחויך, למרות שהקבוצה כבר מזמן לא שלו. בנוסף, נכחו רועי פן, חבר מועצה ואוהד מושבע, נומה, האוהד הצבעוני של בית"ר, האוהדים השרופים זיו רשף, שגיא משה, עידן גולדשטיין, ליאח פיינר, ארז דיין, ניר הפטל – ועוד אלפים רבים.

עוד ב-ספורט

נייטראן פתח תקווה 2024

כ-8,000 השתתפו בנייטראן פ"ת 2024. גרינברג: עוד נגדיל ל-15 ק"מ וחצי מרתון

מרוץ הלילה המסורתי של פתח תקווה, התקיים הערב (6.6) ועמד בסימן הצדעה לצה"ל, כוחות הביטחון וההצלה והזדהות עם החטופים והמשפחות השכולות. האירוע, שהתקיים ביוזמת עיריית פתח תקווה, כלל מקצים של 10, 5, 2.5 ק"מ ומירוץ לקטנים של 600 מ'. המרוצים הוזנקו על ידי גיבורים וגיבורות, לוחמים, הורים שכולים ובני משפחות החטופים. ראש העיר הבטיח להגדיל טווח הריצה באירועים הבאים.

המשך קריאה »
נייטראן NIGHTRUN פתח תקווה 2024

היזהרו מהפקקים בחמישי בפ"ת: צירים ראשים ייחסמו בעקבות מירוץ נייט ראן 2024

עיריית פתח תקווה מדווחת כי עוד יומיים (6.6), החל מהשעה 17:00 עד 23:00, ייסגרו רחובות הרב מלכה וזבולון המר משני הכיוונים. המשמעות: כלי רכב, בשעות האלה עשרות אלפי מכוניות פרטיות של חוזרים מהעבודה, ייאלצו למצוא דרכים חילופיות, או לצאת מוקדם יותר, או בכלל לוותר על רכב. אלפי נרשמים הבטיחו את מקומם במירוץ בכל המקצים: 10 ק"מ, 5 ק"מ ו-2.5 ק"מ. כל הפרטים:

המשך קריאה »
טל בן חיים מימין, דן רומן באמצע ואבי לוזון משמאל

דן רומן חתם במכבי פתח תקווה. "מאמן שאפתני, צעיר, מודרני ורעב להצלחה"

זוכת גביע המדינה הטרייה, לא חיכתה הרבה אחרי ההודעה של המאמן רן קוז'וך על עזיבתו את הקבוצה – ותוך יממה החתימה את המאמן הצעיר, לו זו תהיה משרת האימון הראשונה בקבוצה בכירה. רומן, בן ה-42, שיחק בעבר בקבוצה ופרש לפני כעשור – והחל בקריירת אימון במחלקות הנוער של מכבי ת"א, הפועל ת"א ומכבי נתניה. "אני בטוח שאנחנו נמשיך במגמה החיובית שהמועדון הזה עובר", אמר.

המשך קריאה »
אוהדי מכבי פתח תקווה

סולד אאוט: כל הכרטיסים של אוהדי מכבי פתח תקווה לגמר הגביע היום – נמכרו

תכונה כזאת סביב הכדורגל בעיר, לא נראתה עשרות שנים, שעות לפני שריקת הפתיחה לגמר מול הפועל באר שבע, שייערך בבלומפילד (20:30). במיוחד כשמדובר באוהדי מכבי פתח תקווה, שפעם צחקו עליהם שאפשר להכניס אותם למונית שירות ומחר הם יפגינו נוכחות מרשימה עם 6000 מעודדים ביציעים 11-14. מי שזכה בכרטיס, מומלץ לו להגיע ברכבת הקלה, שתתגבר את הקו גם בחזרה.

המשך קריאה »