חברת תקשורת הלווינים הבינלאומית, בחרה לארח את האירוע המיוחד והאינטימי בבוטיק היין JERUZ YARD בפארק יד לבנים, מרחק 10 דקות נסיעה מהמשרדים של החברה בקריית אריה. לארוע הגיעו עשרות עובדות בכירות בגילת, שקיבלו במקום הרצאות ושיחות אחת על אחת, עם חברות WOMAN2WOMAN ועמותת יוצאות 8200, שמריצות תכניות מנטורינג להעצים נשים בהייטק הישראלי.
בוטיק היין של היקב היחיד הפועל בירושלים, ממשיך למשוך חברות הייטק מפתח תקווה והסביבה לקיום אירועים במקום. למרות שנפתח רק לפני מספר חודשים, הפך לשם דבר בכל הקשור לאירועי חברה מחוץ לקופסא המשולבים בטעימת יינות, באווירה פסטורלית ואינטימית, במקום שנמצא מרחק דקות מעטות מהלב העסקי הפועם של העיר. הפעם היה מדובר באירוע מנטורינג, שיזמה חברת גילת רשתות לווין, אליו הוזמנו בכירות בחברה.
צפו בביקור באירוע המנטורינג של גילת ב"יקבי ירושלים" פ"ת
את האירוח ארגנה מטעם היקב, סמדר פורטנוי, מנהלת בוטיק היין, שקיבלה את פני האורחים ונתנה להם הסבר קצר על ההסטוריה והמורשת של היקב. לאחר הרמת כוסית והרצאה קצרה של יוליה בסן, מנהלת תכנית המנטורינג של WOMAN2WOMAN, נחלקו המשתתפים לשתי קבוצות: האחת – שמעה הרצאה בתוך היקב, והשנייה יצאה לחצר בחוץ לשיחות מנטורינג.
![אווירה אינטימית - יקבי ירושלים פתח תקווה - אירוע חברה](https://www.ptnews.co.il/wp-content/uploads/2024/06/1-95.jpg)
"בחרנו בבוטיק היין של יקבי ירושלים לאירוע, בגלל המיקום, האווירה, האינטימיות", אמרה מיכל גוטליב, מנהלת פיתוח ארגוני ולמידה בגילת, שארגנה את האירוע מטעם החברה. "יש כאן תחושה של מעין אירוע בוטיק קטן, אינטימי ומשודרג. אנחנו נחשפים כאן לתכנים מקצועיים וטעימות יין. יש כאן אווירה מיוחדת שלא מצאנו במקומות אחרים". סמנכ"לית משאבי אנוש גילת, ליאור מויאל, הוסיפה: "אירוע כזה חשוב לחיזוק ההון האנושי אצלנו, לתרבות הארגונית שלנו, להווי".
![יקבי ירושלים פתח תקווה - אירוע חברה פתח תקווה](https://www.ptnews.co.il/wp-content/uploads/2024/06/1-92.jpg)
מתעניינים באירוע חברה בבוטיק היין יקבי ירושלים פתח תקווה?
השאירו פרטים
בוטיק היין של יקבי ירושלים ממוקם בלב פארק יד לבנים, בנוף ירוק ופסטורלי, סמוך לקריית המוזיאונים, ברחוב ארלוזורוב 30. את הבוטיק והפוד-טראק שלצדו, פוקדים אנשים מכל הגילאים: חבורות צעירים, זוגות לדייט רומנטי, משפחות ובני ובנות הגיל השלישי – ולאחרונה, הוא גם החל לארח באופן קבוע אירועים לחברות וארגונים, במיוחד כאלה שנמצאים באזור פתח תקווה.
![סמדר פורטנוי (מימן), מנהלת יקבי ירושלים פתח תקווה](https://www.ptnews.co.il/wp-content/uploads/2024/06/1-96.jpg)
הפוד טראק הפועל לצד בוטיק היין, מציע תפריט מהנה וקליל הכולל גבינות משק, מיני מאפים, סלטים, קינוחים, קפה איכותי וכמובן טעימות ממגוון יינות ירושלמיים איכותיים. נשות גילת רשתות לווין ו-WOMAN2WOMAN, שיבחו בסוף האירוע את האירוח של המקום.
![ליאור מויאל, סמנכ"לית משאבי אנוש גילת (משמאל)](https://www.ptnews.co.il/wp-content/uploads/2024/06/1-97.jpg)
"פתחנו את JERUZ YARD מתוך רצון להרחיב נוכחות וחשיפה מחוץ לגבולות משכננו, אזור ירושלים", מסר עופר גואטה, בעלי יקבי ירושלים אגודה חקלאית שיתופית. "המיקום בו בחרנו לעשות זאת מביא לידי ביטוי במובנים רבים את מרכז המבקרים בירושלים, שכן בדיוק כמו במשכנות שאננים, בקריית המוזיאונים, מתחת למוזיאון הראשונים של פתח תקווה, ישנו מקום המשלב תרבות, היסטוריה לצד התחדשות וסביבה מרהיבה. נשמח לקיים עוד הרבה אירועי חברה מוצלחים, כמו שהיה הערב".
![אירוע חברה עם גבינות ויין - יקבי ירושלים פתח תקווה](https://www.ptnews.co.il/wp-content/uploads/2024/06/1-98.jpg)