אירוע חברה פתח תקווה - גילת לוויני תקשורת - יקבי ירושלים פתח תקווה

צפו: גילת רשתות לווין אירחה בכירות הייטק בבוטיק היין של יקבי ירושלים בפתח תקווה לאירוע חברה

חברת תקשורת הלווינים הבינלאומית, בחרה לארח את האירוע המיוחד והאינטימי בבוטיק היין JERUZ YARD בפארק יד לבנים, מרחק 10 דקות נסיעה מהמשרדים של החברה בקריית אריה. לארוע הגיעו עשרות עובדות בכירות בגילת, שקיבלו במקום הרצאות ושיחות אחת על אחת, עם חברות WOMAN2WOMAN ועמותת יוצאות 8200, שמריצות תכניות מנטורינג להעצים נשים בהייטק הישראלי. 

בוטיק היין של היקב היחיד הפועל בירושלים, ממשיך למשוך חברות הייטק מפתח תקווה והסביבה לקיום אירועים במקום. למרות שנפתח רק לפני מספר חודשים, הפך לשם דבר בכל הקשור לאירועי חברה מחוץ לקופסא המשולבים בטעימת יינות, באווירה פסטורלית ואינטימית, במקום שנמצא מרחק דקות מעטות מהלב העסקי הפועם של העיר. הפעם היה מדובר באירוע מנטורינג, שיזמה חברת גילת רשתות לווין, אליו הוזמנו בכירות בחברה.

צפו בביקור באירוע המנטורינג של גילת ב"יקבי ירושלים" פ"ת

את האירוח ארגנה מטעם היקב, סמדר פורטנוי, מנהלת בוטיק היין, שקיבלה את פני האורחים ונתנה להם הסבר קצר על ההסטוריה והמורשת של היקב. לאחר הרמת כוסית והרצאה קצרה של יוליה בסן, מנהלת תכנית המנטורינג של WOMAN2WOMAN, נחלקו המשתתפים לשתי קבוצות: האחת – שמעה הרצאה בתוך היקב, והשנייה יצאה לחצר בחוץ לשיחות מנטורינג.

אווירה אינטימית - יקבי ירושלים פתח תקווה - אירוע חברה
אווירה אינטימית - יקבי ירושלים פתח תקווה - אירוע חברה

"בחרנו בבוטיק היין של יקבי ירושלים לאירוע, בגלל המיקום, האווירה, האינטימיות", אמרה מיכל גוטליב, מנהלת פיתוח ארגוני ולמידה בגילת, שארגנה את האירוע מטעם החברה. "יש כאן תחושה של מעין אירוע בוטיק קטן, אינטימי ומשודרג. אנחנו נחשפים  כאן לתכנים מקצועיים וטעימות יין. יש כאן אווירה מיוחדת שלא מצאנו במקומות אחרים". סמנכ"לית משאבי אנוש גילת, ליאור מויאל, הוסיפה: "אירוע כזה חשוב לחיזוק ההון האנושי אצלנו, לתרבות הארגונית שלנו, להווי".

יקבי ירושלים פתח תקווה - אירוע חברה פתח תקווה

מתעניינים באירוע חברה בבוטיק היין יקבי ירושלים פתח תקווה?

השאירו פרטים

בוטיק היין של יקבי ירושלים ממוקם בלב פארק יד לבנים, בנוף ירוק ופסטורלי, סמוך לקריית המוזיאונים, ברחוב ארלוזורוב 30. את הבוטיק והפוד-טראק שלצדו, פוקדים אנשים מכל הגילאים: חבורות צעירים, זוגות לדייט רומנטי, משפחות ובני ובנות הגיל השלישי – ולאחרונה, הוא גם החל לארח באופן קבוע אירועים לחברות וארגונים, במיוחד כאלה שנמצאים באזור פתח תקווה. 

סמדר פורטנוי (מימן), מנהלת יקבי ירושלים פתח תקווה
סמדר פורטנוי (מימן), מנהלת יקבי ירושלים פתח תקווה

הפוד טראק הפועל לצד בוטיק היין, מציע תפריט מהנה וקליל הכולל גבינות משק, מיני מאפים, סלטים, קינוחים, קפה איכותי וכמובן טעימות ממגוון יינות ירושלמיים איכותיים. נשות גילת רשתות לווין ו-WOMAN2WOMAN, שיבחו בסוף האירוע את האירוח של המקום.

ליאור מויאל, סמנכ"לית משאבי אנוש גילת (משמאל)
ליאור מויאל, סמנכ"לית משאבי אנוש גילת (משמאל)

"פתחנו את JERUZ YARD מתוך רצון להרחיב נוכחות וחשיפה מחוץ לגבולות משכננו, אזור ירושלים", מסר עופר גואטה, בעלי יקבי ירושלים אגודה חקלאית שיתופית. "המיקום בו בחרנו לעשות זאת מביא לידי ביטוי במובנים רבים את מרכז המבקרים בירושלים, שכן בדיוק כמו במשכנות שאננים, בקריית המוזיאונים, מתחת למוזיאון הראשונים של פתח תקווה, ישנו מקום המשלב תרבות, היסטוריה לצד התחדשות וסביבה מרהיבה. נשמח לקיים עוד הרבה אירועי חברה מוצלחים, כמו שהיה הערב".

אירוע חברה עם גבינות ויין - יקבי ירושלים פתח תקווה
אירוע חברה עם גבינות ויין - יקבי ירושלים פתח תקווה

מתעניינים באירוע חברה בבוטיק היין יקבי ירושלים פתח תקווה?

השאירו פרטים

בוטיק היין יקבי ירושלים פתח תקווה Jeruz Yard על המפה

עוד ב-טכנולוגיה

אודי מוקדי - סייברארק CYBERARK פתח תקווה

כבוד: סייברארק מפתח תקווה רוכשת את ונאפי (VENAFI) ב-1.54 מיליארד דולר

ענקית הסייבר הפתח תקוואית, שלפי העדכון האחרון נסחרת בנאסדק בשווי של 10.2 מיליארד דולר, ובמשרדיה בקריית אריה יושבים מאות עובדים, חלקם גרים בעיר, רוכשת את חברת ניהול הזהויות הבינלאומית במיליארד דולר מזומן ועוד כ-540 מיליון במניות. "צעד נוסף במימוש החזון שלנו לבנות חברת ענק גלובלית כחול-לבן, שנותנת מענה לאתגרים בעולם הסייבר", אמר אודי מוקדי, יו"ר ומייסד.

המשך קריאה »
קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »
משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »

חברת READY אירחה בב.ס.ר סיטי מפגש מרגש עם שתי משפחות חטופים

קבוצת ההייטק, העוסקת בפיתוח R&D 360, אירחה השבוע במשרדיה החדשים בפתח תקווה את נשות עמותת "פני"ם חדשות" לערב אופטימי של הרמת כוסית לקראת פסח ומפגש עם משפחות של שניים מהחטופים לעזה, שהביאו את סיפורם: ענבל צח, ששבעה מבני משפחתה נחטפו לעזה, שישה מתוכם חזרו, אך בן דודה טל שהם, עדיין שם, וכן ורד ואביבית, אימו ואחותו של חנן יבלונקה, שנחטף ממסיבת נובה.

המשך קריאה »