נייטראן פתח תקווה 2024

כ-8,000 השתתפו בנייטראן פ"ת 2024. גרינברג: עוד נגדיל ל-15 ק"מ וחצי מרתון

מרוץ הלילה המסורתי של פתח תקווה, התקיים הערב (6.6) ועמד בסימן הצדעה לצה"ל, כוחות הביטחון וההצלה והזדהות עם החטופים והמשפחות השכולות. האירוע, שהתקיים ביוזמת עיריית פתח תקווה, כלל מקצים של 10, 5, 2.5 ק"מ ומירוץ לקטנים של 600 מ'. המרוצים הוזנקו על ידי גיבורים וגיבורות, לוחמים, הורים שכולים ובני משפחות החטופים. ראש העיר הבטיח להגדיל טווח הריצה באירועים הבאים.

מקצה הקהילות, הוזנק על ידי יוסי אדיב, לוחם בגדוד 8881, שלחם בגבורה בשבעה באוקטובר, בקיבוץ בארי ובאופקים ובהמשך לחם במשך 222 ימים בעזה ואיו"ש. מקצה המשפחות (2.5 ק"מ), הוזנק על ידי יוסי ושלי בוטון, הוריו של סמ"ר איתי בוטון ז"ל, בן העיר, שנהרג בקרב עם מחבלים בעזה, במהלך מלחמת חרבות ברזל.

צפו בקטעים מהמירוץ, בדבריו של רמי גרינברג, בדברי מירב סודאי ורועי דדון

@ptnews.tiktok

כ-8,000 השתתפו בנייטראן פ"ת 2024. גרינברג: עוד נגדיל ל-15 ק"מ וחצי מרתון מרוץ הלילה המסורתי של פתח תקווה, התקיים הערב (6.6) ועמד בסימן הצדעה לצה"ל, כוחות הביטחון וההצלה והזדהות עם החטופים והמשפחות השכולות. האירוע, שהתקיים ביוזמת עיריית פתח תקווה, כלל מקצים של 10, 5, 2.5 ק"מ ומירוץ לקטנים של 600 מ'. המרוצים הוזנקו על ידי גיבורים וגיבורות, לוחמים, הורים שכולים ובני משפחות החטופים. ראש העיר הבטיח להגדיל טווח הריצה באירועים הבאים. מקצה הקהילות, הוזנק על ידי יוסי אדיב, לוחם בגדוד 8881, שלחם בגבורה בשבעה באוקטובר, בקיבוץ בארי ובאופקים ובהמשך לחם במשך 222 ימים בעזה ואיו"ש. מקצה המשפחות (2.5 ק"מ), הוזנק על ידי יוסי ושלי בוטון, הוריו של סמ"ר איתי בוטון ז"ל, בן העיר, שנהרג בקרב עם מחבלים בעזה, במהלך מלחמת חרבות ברזל. את מקצה ה-5 ק"מ הזניקה מירב סודאי, אמו של סמ"ר סהר סודאי ז"ל, שגדל בפתח תקווה, לוחם בחטיבת גבעתי שנפל בקרב בצפון רצועת עזה, ב-26 במאי. מירב, היא ספורטאית מצטיינת שזכתה בלא מעט מרוצי ריצה, ולאחר ההזנקה היא רצה במקצה זה לזכרו של בנה, כל זאת ימים ספורים לאחר שמשפחתה קמה מהשבעה. לצידה, הזניק מיקי ברנדס אביו של רס"ר במיל אור ברנדס ז" , יליד פתח תקווה לוחם בגדוד 82 בחטיבה 7 של השריון שנפל ב-2 בדצמבר בקרב במרכז רצועת עזה. אור אהב מאוד ספרות וספורט ומשפתו ממשיכה להנציח אותו באמצעות התחביבים שלו. המקצה הנועל של המרוץ (מקצה ה-10 ק"מ), הוזנק על ידי רועי דדון, בן זוגה ב-7 שנים האחרונות של דניאלה גלבוע, תושבת העיר ותצפיתנית במוצב נחל עוז, הנמצאת בשבי החמאס בעזה מאז ה-7.10. מקצה זה עמד בסימן הזדהות עם החטופים והחטופות ותפילה שיחזרו בריאים ושלמים ובמהרה לבתיהם. לאורך כל המסלולים, ליוו את אלפי הרצים והרצות, עמדות מוסיקה ומצגי תאורה מרהיבים . המרוץ, נפתח בהפנינג ספורט לכל המשפחה שהתקיים בפארק יצחק אוחיון וכלל מתחמי פעילות אקטיביים, במת פעילות מרכזית, דוכנים וכן מתחם EXPO ובו דוכני מותגי ספורט מובילים. עופר הקניון הגדול נתן חסות לאירוע. @עיריית פתח תקווה #פתחתקווה #ריצה #נייטראןפתחתקווה #רמי גרינברג

♬ סאונד מקורי - פתח תקווה NEWS

את מקצה ה-5 ק"מ הזניקה מירב סודאי, אמו של סמ"ר סהר סודאי ז"ל, שגדל בפתח תקווה, לוחם בחטיבת גבעתי שנפל בקרב בצפון רצועת עזה, ב-26 במאי. מירב, היא ספורטאית מצטיינת שזכתה בלא מעט מרוצי ריצה, ולאחר ההזנקה היא רצה במקצה זה לזכרו של בנה, כל זאת ימים ספורים לאחר שמשפחתה קמה מהשבעה.  

לצידה, הזניק מיקי ברנדס אביו של רס"ר במיל אור ברנדס ז , יליד פתח תקווה לוחם בגדוד 82 בחטיבה 7 של השריון שנפל ב-2 בדצמבר בקרב במרכז רצועת עזה. אור אהב מאוד ספרות וספורט ומשפתו ממשיכה להנציח אותו באמצעות התחביבים שלו.

המקצה הנועל של המרוץ (מקצה ה-10 ק"מ), הוזנק על ידי רועי דדון, בן זוגה ב-7 שנים האחרונות של דניאלה גלבוע, תושבת העיר ותצפיתנית במוצב נחל עוז, הנמצאת בשבי החמאס בעזה מאז ה-7.10. מקצה זה עמד בסימן הזדהות עם החטופים והחטופות ותפילה שיחזרו בריאים ושלמים ובמהרה לבתיהם.

לאורך כל המסלולים, ליוו את אלפי הרצים והרצות, עמדות מוסיקה ומצגי תאורה מרהיבים . המרוץ, נפתח בהפנינג ספורט לכל המשפחה שהתקיים בפארק יצחק אוחיון וכלל מתחמי פעילות אקטיביים, במת פעילות מרכזית, דוכנים וכן מתחם EXPO ובו דוכני מותגי ספורט מובילים. עופר הקניון הגדול נתן חסות לאירוע.

רמי גרינברג משמאל מזניק את המירוץ. רץ מצדיע במהלך הריצה - מימין

גם ילדי עמותת "עלה" השתתפו במרוץ

בין הרצים ב-NIGHTRUN פתח תקווה, היו גם ילדים עם מוגבלויות מורכבות מעמותת 'עלה'. "עבור כולם מדובר באירוע ספורטיבי, אבל בשבילנו זהו בעיקר אירוע חברתי שבזכותו הם משתלבים בחברה הישראלית כשווים", אמר הרב יהודה מרמורשטיין מנכ"ל רשת 'עלה'. "החברה הישראלית צריכה לקבל את הילדים עם המוגבלויות ולנסות לשלב אותם בכל אירוע".

קרדיט צילום: גלעד קוולרצ'יק

עוד ב-ספורט

סטריטבול פתח תקווה 2024

בפעם השביעית: סטריטבול פתח תקווה 2024 יוצא לדרך ברביעי הבא בפארק אוחיון

הפארק הגדול יארח את טורניר הכדורסל המסורתי 3*3 בין התאריכים 19.6 (17:00) וה-20.6, כשהשנה הוא יוקדש לזכרו של סמל עמית הוד זיו ז"ל, לשעבר שחקן קבוצת הנוער של מכבי פ"ת בכדורסל, שנפל במלחמת 'חרבות ברזל'. האירוע יתקיים בשמונה מגרשים שונים ויכלול חוץ מהמשחקים גם תחרויות שלשות והטבעות. עלות רישום קבוצה הוא 120 ש"ח.

המשך קריאה »
נייטראן NIGHTRUN פתח תקווה 2024

היזהרו מהפקקים בחמישי בפ"ת: צירים ראשים ייחסמו בעקבות מירוץ נייט ראן 2024

עיריית פתח תקווה מדווחת כי עוד יומיים (6.6), החל מהשעה 17:00 עד 23:00, ייסגרו רחובות הרב מלכה וזבולון המר משני הכיוונים. המשמעות: כלי רכב, בשעות האלה עשרות אלפי מכוניות פרטיות של חוזרים מהעבודה, ייאלצו למצוא דרכים חילופיות, או לצאת מוקדם יותר, או בכלל לוותר על רכב. אלפי נרשמים הבטיחו את מקומם במירוץ בכל המקצים: 10 ק"מ, 5 ק"מ ו-2.5 ק"מ. כל הפרטים:

המשך קריאה »
טל בן חיים מימין, דן רומן באמצע ואבי לוזון משמאל

דן רומן חתם במכבי פתח תקווה. "מאמן שאפתני, צעיר, מודרני ורעב להצלחה"

זוכת גביע המדינה הטרייה, לא חיכתה הרבה אחרי ההודעה של המאמן רן קוז'וך על עזיבתו את הקבוצה – ותוך יממה החתימה את המאמן הצעיר, לו זו תהיה משרת האימון הראשונה בקבוצה בכירה. רומן, בן ה-42, שיחק בעבר בקבוצה ופרש לפני כעשור – והחל בקריירת אימון במחלקות הנוער של מכבי ת"א, הפועל ת"א ומכבי נתניה. "אני בטוח שאנחנו נמשיך במגמה החיובית שהמועדון הזה עובר", אמר.

המשך קריאה »

צפו: אלפי אוהדי מכבי פתח תקווה חגגו עד השעות הקטנות את הזכייה בגביע (וידאו)

אתמול באמת הרגשנו הסטוריה בעיר: אחרי 72 שנים, מכבי זכתה גביע המדינה אחרי ניצחון 1:0 על הפועל באר שבע בגמר שהתקיים בבלומפילד. אלפי אוהדים חזרו מאושרים ברכבת הקלה היישר לאולם אמסטרדם, שם אירגנה העירייה הופעה של הזמר רגב הוד. ב-1:30 הגיע האוטובוס עם השחקנים – מה שנתן את האות לחגיגות הגדולות. לוזון: "מבקש שגרינברג יארגן לאוהדים מטוס למשחקים באירופה".

המשך קריאה »