כנס THE NEST - פתח תקווה

צפו: כנס The Nest – אנשי חברות הטכנולוגיה וההייטק בעיר מדברים על פתח תקווה

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

בשבוע שעבר (11.11), התקיים במשרדי חברת Payoneer בעיר, כנס שציין 6 שנים לקהילת היזמים הצעירה והתוססת של פתח תקווה – The Nest. בכנס השתתפו אנשי תעשיית ההייטק הפורחת של העיר, שנהנו מהרצאות מעניינות של דוברים מחברות הטכנולוגיה המובילות באם המושבות. 

צוות פתח תקווה NEWS ביקר במקום ותפס לשיחה קצרה את שניים מדוברי הכנס: קרן לוי מ-Payoneer ומיכאל גורדון מ-WaterGen וכן את מייסד הקהילה, חן זוהר. דוברים נוספים בכנס היו גיל שביט מ-GenCell וליאת צינמון מ-DouXmatok. 

מה יש להם להגיד על הכנס ועל פתח תקווה בכלל? צפו בכתבה:

חלק מעניין נוסף בכנס היה תצוגת פרויקט הרובוטיקה של תלמידי כיתה י"א בתיכון עמל ב' בפתח תקווה. מגמת הרובוטיקה של בית ספר זה השתתפה פעמיים בתחרות בינלאומית של ארגון FIRST, הפועל לקידום טכנולוגיה ומדע בקרב בני נוער. 

עידו, מיכאל ודוד – שהציגו את הפרויקט, מחפשים אנשים שיוכלו לעזור להם בגיוס כסף, או לתרום בעצמם לפרויקט. ראו את פרטי הקשר והטלפונים למטה:

עידן קיקנדזה – 054-4388427
מיכאל בנקר – 053-2792719
דוד בר ששת (מנטור הקבוצה) – 050-8448510

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

ביקור במשרדי פיקסלוט PIXELLOT

צפו: ביקור במשרדי PIXELLOT – מפתח תקווה יוצאת תחנת הספורט הגדולה בעולם?

מתוך מבול חברות ההייטק והסטארטאפים שיש בפתח תקווה, לא תמיד קל למצוא את המעניין והייחודי, אבל כששמענו על הרעיון של PIXELLOT (פיקסלוט), לא יכולנו שלא להסתקרן. קפצנו לביקור במשרדי החברה המשקיפים לעבר האצטדיון העירוני, כדי ללמוד מהם על הטכנולוגיה והמוצר, בו משתמשות קבוצות מברצלונה עד פתח תקווה ובעיקר – איך זה לעבוד שם?

המשך קריאה »
פתח תקווה NEWS - ווטרג'ן

"צינור המים החדש של העולם" – מבט מבפנים אל חברת WaterGen הפתח תקוואית

בעוד קולות המדענים על משבר אקלים חמור הולך ומהדהד, גם המחסור במים גדל במהירות. בעיקר במדינות חמות בהן הלחות גבוהה. בחברת המים פורצת הדרך מפ"ת, Watergen (ווטרג'ן), נראה שמצאו את הפתרון האולטימטיבי שישנה את כל מה שהכרנו לפני – מי שתייה מהאוויר. האם זה יהיה האקזיט הבא של המדינה? מערכת פתח תקווה NEWS בהצצה מיוחדת אל לב ליבת החברה.

המשך קריאה »
פתח תקווה NEWS - אנבאונד

חברת הסייבר Unbound מפ"ת נרכשה ע"י בורסת הקריפטו הגדולה בעולם

זה לא סוד שישראל היא מעצמה בתחום האבטחה והטכנולוגיה. מספיק להסתכל על אזורי התעשייה בפתח תקווה ולראות בניינים מפוארים של תאגידי ענק מתחום המידע והמחשוב. בינואר הקרוב צפויה חברת Coinbase, המשמשת פלטפורמה למסחר במטבעות מבוזרים, להתמקם במשרדי חברת אנבאונד הישראלית, שנרכשה בעלות מאות מיליונים. פרופ' יהודה לינדל, מייסד החברה: "נהיה מרכז הפיתוח של קוינבייס בארץ".

המשך קריאה »
נגישות