תחנת דלק בלי דלק - גיסין YELLOW פז פתח תקווה

למשך שעות ארוכות נתקעה אספקת הדלק ב-YELLOW-פז בגיסין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

יום ראשון העמוס זימן אליו היום מאות מכוניות, שביקשו למלא דלק בתחנה הפופולארית, הסואנת ממילא. אלא שלהפתעת הנהגים, לא היה ניתן לתדלק בכל המשאבות, למשך שעות ארוכות. לדברי העובדים במקום, מדובר בתקלה חשמלית שנבעה מהגשם הקצר שירד היום בעיר.

תחנת YELLOW-פז שבגיסין פתח תקווה (מול קניון "אם המושבות"), הנקראת גם "תחנת האצטדיון" (על שם מגרש האורווה, שפעל סמוך לה, היא אחת מתחנות הדלק העמוסות והמרכזיות בעיר. בכל יום נתון עוברות בו מאות מכוניות, שעוברות על הציר הגדוש והפקוק. הנהגים שהגיעו לתדלק היום, גילו למרבה התסכול שהמשאבות לא פועלות.

תחנת דלק בלי דלק - גיסין YELLOW-פז פתח תקווה
תוך זמן קצר? ממש לא...

התקלה, שלדברי העובדים במקום, מקורה בגשם שירד היום, שגרם לתקלה חשמלית בהעברת הדלק מהמיכליות למשאבות. כתבנו, שביקר במקום בשעות הצהרים (באיזור 14:30), דיווח על כך שהמשאבות לא פעלו ונמסר לו שהתקלה החלה בסביבות השעה 13:00. כשחזר למקום בסביבות 8 בערב, גילה שהתחנה עדיין מושבתת. מה שהוסיף לתסכול הוא העובדה שעל צג המשאבות הכתבכי האספקה תשוב תוך זמן קצר. מה שלא קרה. 

רק לאחר שהגיעה למקום מיכלית נוספת, אספקת הדלק חודשה. מה שאומר, שתקלת הדלק בתחנה, התרחשה לפחות במשך 6 שעות. לדברי עובדים במקום, מדובר בתקלה חריגה, כזאת שלא הכירו בסניף במשך שנים רבות. בחישוב גס של 100 מכוניות מתדלקות בשעה בממוצע של 300 ש"ח לתדלוק, ניתן לומר שההפסד במכירת דלק התבטא בכ-200 אלף ש"ח. אולי קטן על פז-YELLOW, אך בהחלט מתסכל את הלקוחות.

טרם נמסרה תגובה מטעם YELLOW-פז.

עוד ב-רכב ותחבורה

אופנוע מפגע רעש בפתח תקווה

סוף לרעש? בפתח תקווה יחלו לאכוף רעש מרכבים ואופנועים באמצעים טכנולוגיים

אחרי תלונות רבות של תושבים, במיוחד בתקופה מתוחה זו, העירייה סיימה את הפיילוט של חברת NOize ltd, בשיתוף המשרד להגנת הסביבה, והמיזם הטכנולוגי, המבצע ניטור רעש באמצעות מצלמות המזהות מפגעי רעש בכבישים, יוצא לדרך באופן מבצעי ובקרוב יוטלו קנסות על מפגע הרעש בסכומים של עד 730 ש"ח. פתח תקווה היא העיר הראשונה שקידמה מערכת אכיפה טכנולוגית זו.

המשך קריאה »
מטרו M2 פתח תקווה

דמיינו 2034: תוכנית רכבת המטרו M2 אושרה ע"י המדינה. איפה היא תעבור בפ"ת?

עוד לא הספקנו "להתאושש" מההשקה המאוחרת של הרכבת הקלה, בדיוק לפני חודש – והיום התבשרנו כי תכנית ה"קו הכתום", שיחבר בין פתח תקווה לחולון, דרך גבעת שמואל, בני ברק, גבעתיים, רמת גן ותל אביב – אושרה על ידי ועדת התשתיות הלאומית. בניגוד לרכבת הקלה, הקו צפוי להיות תת קרקעי בלבד, אורכו 26 ק"מ עם 22 תחנות – כשמונה מהן בעיר, כשהנסיעה תסתיים בסגולה.

המשך קריאה »
גלאי רעש בפתח תקווה

תהיו בשקט? פתח תקווה נבחרה להיות העיר הראשונה בה יותקנו גלאי רעש בכבישים

ראש העיר רמי גרינברג כינס היום פגישה עם בעירייה עם נציגים מהמשרד להגנת הסביבה וגורמי מקצוע באגף לאיכות הסביבה בעיר על מנת לקדם פיילוט, שבמסגרתו צפויים להיות מותקנים בקרוב למעלה מ-60 גלאי רעש ברחבי העיר. מתוך כל הערים שמשתתפות במיזם, פתח תקווה הראשונה – ואם הפיילוט יהיה מוצלח – צפויים להיות מותקנים גלאים נוספים. על הכוונ? מכוניות ואופנועים משופרים.

המשך קריאה »
הקו האדום של הרכבת הקלה דנקל פתח תקווה תחנת השחם ז'בוטינסקי

לידיעת הנוסעים במוצ"ש: הרכבת הקלה האחרונה מפתח תקווה תצא מעכשיו ב-00:15

שבוע מהשקת הקו האדום ולאחר שבמוצאי השבת האחרונה הרכבת פעלה רק כשעתיים, בנת"ע ומשרד התחבורה התחשבו בביקורת הציבורית והאריכו את שעות הפעילות. הערב, הרכבת הראשונה תצא מהתחנה המרכזית כבר ב-20:30 (כ-40 דקות אחרי יציאת השבת) והאחרונה תצא רבע שעה אחרי חצות מקריית אריה. הרכבת האחרונה תצא מתחנת אליפלט ת"א ב-00:30 ותגיע לפתח תקווה ב-1:00 בלילה.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading