תחנת דלק בלי דלק - גיסין YELLOW פז פתח תקווה

למשך שעות ארוכות נתקעה אספקת הדלק ב-YELLOW-פז בגיסין

יום ראשון העמוס זימן אליו היום מאות מכוניות, שביקשו למלא דלק בתחנה הפופולארית, הסואנת ממילא. אלא שלהפתעת הנהגים, לא היה ניתן לתדלק בכל המשאבות, למשך שעות ארוכות. לדברי העובדים במקום, מדובר בתקלה חשמלית שנבעה מהגשם הקצר שירד היום בעיר.

תחנת YELLOW-פז שבגיסין פתח תקווה (מול קניון "אם המושבות"), הנקראת גם "תחנת האצטדיון" (על שם מגרש האורווה, שפעל סמוך לה, היא אחת מתחנות הדלק העמוסות והמרכזיות בעיר. בכל יום נתון עוברות בו מאות מכוניות, שעוברות על הציר הגדוש והפקוק. הנהגים שהגיעו לתדלק היום, גילו למרבה התסכול שהמשאבות לא פועלות.

תחנת דלק בלי דלק - גיסין YELLOW-פז פתח תקווה
תוך זמן קצר? ממש לא...

התקלה, שלדברי העובדים במקום, מקורה בגשם שירד היום, שגרם לתקלה חשמלית בהעברת הדלק מהמיכליות למשאבות. כתבנו, שביקר במקום בשעות הצהרים (באיזור 14:30), דיווח על כך שהמשאבות לא פעלו ונמסר לו שהתקלה החלה בסביבות השעה 13:00. כשחזר למקום בסביבות 8 בערב, גילה שהתחנה עדיין מושבתת. מה שהוסיף לתסכול הוא העובדה שעל צג המשאבות הכתבכי האספקה תשוב תוך זמן קצר. מה שלא קרה. 

רק לאחר שהגיעה למקום מיכלית נוספת, אספקת הדלק חודשה. מה שאומר, שתקלת הדלק בתחנה, התרחשה לפחות במשך 6 שעות. לדברי עובדים במקום, מדובר בתקלה חריגה, כזאת שלא הכירו בסניף במשך שנים רבות. בחישוב גס של 100 מכוניות מתדלקות בשעה בממוצע של 300 ש"ח לתדלוק, ניתן לומר שההפסד במכירת דלק התבטא בכ-200 אלף ש"ח. אולי קטן על פז-YELLOW, אך בהחלט מתסכל את הלקוחות.

טרם נמסרה תגובה מטעם YELLOW-פז.

עוד ב-רכב ותחבורה

רכבת בתחנת סגולה פתח תקווה

ממחר יהיה קל ומהר יותר? רכבת ישראל מחדשת את הפעילות בפתח תקווה

אחרי חודשיים של עבודות, התבשרנו על כך שממחר (שני, 6.5), הרכבת תעבור בעיר ותיפתח את דלתותיה מחדש לנוסעים הרבים הצפויים לנסוע בה. העבודות התבצעו במסגרת הפרויקט הלאומי "המסילה המזרחית", שאמור לייצר ציר רכבת נוסף בין איזור הצפון למרכז ולדרום, מה שצפוי לשפר באופן משמעותי את התנועה של הנוסעים ברכבות. "העבודות בוצעו בהצלחה – תוך עמידה בלוחות הזמנים", מסר מנכ"ל הרכבת, שוקי זינו.

המשך קריאה »
מטרו M2 פתח תקווה

הגיע לתחנה הסופית: הממשלה אישרה את קו המטרו M2 שיעבור במרכז פתח תקווה

למרות שזה כבר היה ברור וצפוי, היום (רביעי, 1.5), התקבלה ההחלטה באופן סופי, בפרויקט שצפוי להמשיך לשנות דרסטית את התחבורה הציבורית בעיר. אבל אפשר להוריד את מפלס ההתרגשות: הצפי לסיום הפרויקט הוא באיזור 2035. אורך הקו יהיה 25 ק"מ ויעבור בחולון, דרום ומרכז תל אביב, גבעתיים, רמת גן, בני ברק, גבעת שמואל ויסתיים באיזור התעסוקה "סגולה" בפתח תקווה.

המשך קריאה »
חניה חינם בפתח תקווה

עיריית פתח תקווה בהודעה משמחת: חניה חינם בכחול-לבן במהלך כל חג הפסח

העירייה, שידועה גם ככה בגישתה הסלחנית כלפי עבירות חנייה, באה לקראת תושבי העיר והמבקרים בה, עוד יותר בגדול הפעם, לאחר הדיווח שלה כי היא לא תבצע בימי החג (22 עד 29 באפריל כולל) פעולות אכיפה בחניות המותרות בעיר. העירייה מדגישה כי האכיפה תמשיך נגד חניה במקום בו אסורה החניה, בריונות חניה ועבירות תעבורה, כמו חניה באדום לבן, חניה על מדרכה וחניה על מעבר חצייה וכדומה

המשך קריאה »
יריד מכוניות חשמליות - הקניון הגדול פתח תקווה

בפעם השנייה: הקניון הגדול בפתח תקווה יארח יריד מכוניות חשמליות בחודש הבא

המקום הכי מסחרי בפתח תקווה, יארח בחניון החיצוני מול הפארק, במשך יומיים (4 ו-5 באפריל, חמישי-שישי הבא), יריד מכוניות חשמליות שני, אחרי הראשון שנערך בשנה שעברה. לאור ההתעניינות ההולכת והגוברת בסוג מכוניות זה, בקרב תושבי העיר והסביבה, צפוי להגיע קהל רב לחזות בדגמים הכי חדשים בשוק של יבואנים מובילים, כמו BYD, טסלה, GEELY ועוד. הכניסה חופשית ללא תשלום.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading