תחנת דלק בלי דלק - גיסין YELLOW פז פתח תקווה

למשך שעות ארוכות נתקעה אספקת הדלק ב-YELLOW-פז בגיסין

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

יום ראשון העמוס זימן אליו היום מאות מכוניות, שביקשו למלא דלק בתחנה הפופולארית, הסואנת ממילא. אלא שלהפתעת הנהגים, לא היה ניתן לתדלק בכל המשאבות, למשך שעות ארוכות. לדברי העובדים במקום, מדובר בתקלה חשמלית שנבעה מהגשם הקצר שירד היום בעיר.

תחנת YELLOW-פז שבגיסין פתח תקווה (מול קניון "אם המושבות"), הנקראת גם "תחנת האצטדיון" (על שם מגרש האורווה, שפעל סמוך לה, היא אחת מתחנות הדלק העמוסות והמרכזיות בעיר. בכל יום נתון עוברות בו מאות מכוניות, שעוברות על הציר הגדוש והפקוק. הנהגים שהגיעו לתדלק היום, גילו למרבה התסכול שהמשאבות לא פועלות.

תחנת דלק בלי דלק - גיסין YELLOW-פז פתח תקווה
תוך זמן קצר? ממש לא...

התקלה, שלדברי העובדים במקום, מקורה בגשם שירד היום, שגרם לתקלה חשמלית בהעברת הדלק מהמיכליות למשאבות. כתבנו, שביקר במקום בשעות הצהרים (באיזור 14:30), דיווח על כך שהמשאבות לא פעלו ונמסר לו שהתקלה החלה בסביבות השעה 13:00. כשחזר למקום בסביבות 8 בערב, גילה שהתחנה עדיין מושבתת. מה שהוסיף לתסכול הוא העובדה שעל צג המשאבות הכתבכי האספקה תשוב תוך זמן קצר. מה שלא קרה. 

רק לאחר שהגיעה למקום מיכלית נוספת, אספקת הדלק חודשה. מה שאומר, שתקלת הדלק בתחנה, התרחשה לפחות במשך 6 שעות. לדברי עובדים במקום, מדובר בתקלה חריגה, כזאת שלא הכירו בסניף במשך שנים רבות. בחישוב גס של 100 מכוניות מתדלקות בשעה בממוצע של 300 ש"ח לתדלוק, ניתן לומר שההפסד במכירת דלק התבטא בכ-200 אלף ש"ח. אולי קטן על פז-YELLOW, אך בהחלט מתסכל את הלקוחות.

טרם נמסרה תגובה מטעם YELLOW-פז.

עוד בפתח תקווה

מטה גילת לווינים בפתח תקווה

גילת מפתח תקווה דיווחה היום על גידול של 19% בהכנסות ביחס לרבעון הראשון 2021

חברת הלווינים הותיקה, שמשרדיה הראשיים נמצאים ברח' יגיע כפיים בקריית אריה, הציגה נתונים חיוביים לשלושת החודשים הראשונים של 2022. לפי הנתונים היא רשמה הכנסות בסך של 51.4 מיליון דולר, והפסד תפעולי הנמוך ב-2.5 מיליון דולר, ביחס לרבעון המקביל אשתקד. המנכ"ל עדי צפדיה: "הנתונים מראים שאנו מצליחים להגדיל נתח שוק, ולנצל הזדמנויות עסקיות בשווקי הקצה בהם אנו פועלים".

המשך קריאה »
הקניון הגדול בפתח תקווה

יאללה לעבודה: יריד תעסוקה לצעירים ונוער יתקיים בקניון הגדול בפתח תקווה ב-26 לחודש

בעוד כחודש ייצאו אלפים מתלמידי העיר לחופש הגודל ועסקים רבים בפתח תקווה מקווים שאולי זה מה שיוציא אותם מהמצוקה אליה נקלעו: חוסר יכולת לתפעל את העסק, הנובע ממחסור בעובדים. בדיוק לשם כך, חברה העירייה, יחד עם הנהלת הקניון, ליוזמה חברתית בדמות יריד תעסוקה, יחיד מסוגו שייפתח במטרה לחבר את העסקים לצעירים המחפשים עבודה.

המשך קריאה »
כנס חדשנות ועסקים פתח תקווה 2022

צפו: כנס העסקים פתח תקווה 2022 – בונים על הרכבת הקלה ובטוחים שהבועה לא תתפוצץ

התנופה העסקית של העיר קיבלה היום ביטוי בדמות אירוע רב משתתפים, אותו ארגנה העירייה, בשיתוף החברה לפיתוח פתח תקווה על המרפסת של מגדל גלובל טאוורס. באירוע השתתפו ראש העיר, רמי גרינברג ושרת המדע אורית פרקש הכהן, לצד עשרות רבות של יזמים, אנשי עסקים, בעלי עסקים ובכירי המשק, שנוטלים חלק בפעילות העסקית של עיר המושבות.

המשך קריאה »
פארק הדר המושבות באם המושבות

בקרוב יחלו העבודות להקמת פארק "הדר המושבות" בשכונת אם המושבות החדשה

העירייה פרסמה היום שורה של פרויקטים חדשים, שנועדו לשפר פארקים ושטחים ציבוריים ירוקים בפתח תקווה וביניהם פארק ענק בשטח של 13 אלף מ"ר התחום בין הרחובות משה סנה, משה פלד ואריה בראון. פארקים נוספים הנמצאים בתהליכי תכנון ושדרוג: פארק יד לבנים, גינה לימודית ברח' ברנט, גן יסוד המעלה, גן מוריה ברינג וגן החייל ברחוב לוין.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל