מתחם החיסונים בקניון פתח תקווה

חדש: התחסנת בקניון פתח תקווה? קבל קפה ומאפה

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

בצעד ראשון מסוגו פתחו בקניון הגדול מתחם של חיסונים, במסגרת מהלך כולל של קבוצת קניוני עופר ועזריאלי, למשוך את התושבים גם לקנות ולבלותו גם להתחסן. עמדת החיסונים הוצבה בקומה ה-4, בתוך מתחם האוכל. ההנהלה גם התייחסה לנזקים שהסבה הסופה בקניון: "למזלנו, לא קרה שום נזק חמור". 

אמצע חודש דצמבר והחורף בעיצומו. למרות שחצי מדינה כבר עכשיו מעדיפה להישאר בבתים ולא ממהרת לצאת החוצה, נגיף הקורונה עדיין כאן ומאיים בסגר חמישי. דבר זה מעורר דאגה רבה בעיקר אצל בעלי עסקים ומקומות בילוי רבים שידעו ימים קשים. 

לצורך כך, נרתמה קבוצת קניוני עופר, בשיתוף פעולה עם משל"ט הקורונה, להתמודדות בנגיף. כחלק מהשלב הראשוני, נפתחו היום חמישה מתחמי קורונה בקניונים: פתח תקווה, בילו, חיפה, השרון-נתניה וחדרה. ביום ראשון הקרוב מיועדים להיפתח עוד תשעה מתחמי קורונה בקניונים נוספים. צעד דומה גם נקטו בקניונים של קבוצת עזריאלי.

מתחם החיסונים בקניון פ"ת

חיסונים - "על הדרך"

מתחם החיסונים הושק היום (רביעי) ויהיה פתוח כל יום בין השעות 10:00 ל-20:00 וביום שישי בין השעות 9:00 ל-13:00. ובמקום יבצעו חיסוני קורונה לכלל אוכלוסיית המבוטחים בכל קופות החולים. מדוברות קניוני עופר נמסר: "קבוצת קניוני עופר תציב עמדות חיסון אשר יונגשו לציבור הרחב: מבוגרים, בני נוער  וילדים, במטרה לצמצם את גל התחלואה ולשמור על בריאות אזרחי ישראל. במסגרת עידוד מתחסנים יוענקו מתנות והטבות למתחסנים". 

מתחם החיסונים בקניון הגדול בפתח תקווה

מבדיקה שביצענו ההטבות הן די צנועות, אך יחד עם זאת חביבות: גלידה, משולש פיצה או קפה במאפה. המתחם נמצא בקומה ה-4, צמוד למתחם האוכל (לא המקום הכי סטרילי שיש…). ההיענות בשעות הצהרים הייתה יחסית נמוכה. ההערכה שלנו היא שהמבצע הזה יכול להגביר את היקף החיסונים, אך אנשים לא יבואו לקניון בשביל להתחסן – ולכל היותר, יעשו זאת "על הדרך".

הטבות למתחסנים בקניון פתח תקווה

תפסנו לשיחה קצרה את מנהלת הקניון, נעמי סימן טוב, על היערכות הקניון בעקבות העליה בתחלואה.

האם הקניון ערוך לגל חמישי?

"היום נפתח מתחם חיסונים וילדים כבר התחילו להתחסן", טוענת סימן טוב. "הכל נעשה בשיתוף פעולה מלא מול העירייה. אנו עושים ככל יכולתנו לגרום לתושבי העיר להגיע לקניון הגדול וליהנות ולצד זה, נערכים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. הצבנו פקחים שיעשו סדר עם המסכות. יש כרוזים. אנו משוחחים באופן תמידי עם הסוחרים ובעלי החנויות בנוגע לשמירת הנחיות. אפשר לומר שאנחנו המקום הכי בטיחותי במובן הזה".

ה"כרמל" בתוך לקניון

הקניון הגדול בפתח תקווה חווה בימים האחרונים מספר תקלות שעוררו שיח ביקורתי ברשת החברתית. הכל התחיל בקבוצה ההומוריסטית "פתח תקווה שלי", המתעדת מדי יום את המתרחש בעיר, בה תועדו סרטונים מטרידים, ע"י לקוחות הקניון, המתארים נזילות מים מהמעליות ודלת מנופצת לרסיסים. התגובות המבוהלות של התושבים לא איחרו מלהגיע. "למזלנו הטוב, לא קרה שום נזק חמור", מרגיעה סימן טוב.

"תיקנו את התקלה עם דלת הזכוכית כמה שעות לאחר האירוע. אנו תמיד קשובים לקול הלקוחות, שיהיה להם נעים וכיף להגיע לקניון. צריך לזכור שהבניין קיים 20 שנה, אז קורה שיש תקלות כאלו ואחרות".

ומה בדבר המעליות? 

"יש לנו חמש מעליות. ארבע טופלו מאתמול בלילה והחמישית בזמן הקרוב. בנוסף יש דרגנועים, זה לא שאין לאנשים איך לעבור ממקום למקום. בשום מקרה לא נפגע שום לקוח. קורה שיש נזילות. אין ממה להיבהל. הקניון פועל ועובד כמו שצריך".

עוד בפתח תקווה

מי אמר שאין תיירות בפתח תקווה? מלון פרימה לינק בונה על תפוסה מלאה בקיץ

המלון (הרציני) היחיד בעיר הזמין אותנו להתארח ולטעום ניחוח מהמקום הכי בינלאומי בפתח תקווה. המלון, שנמצא במקום הכי אסטרטגי בפתח תקווה, סמוך לצומת העסקים העתידית, נתן לנו הצצה לתיירות פוסט קורונה. 70 אחוז בינלאומיים, 30 אחוז ישראלים, משלחות ספורט ואורחים של ההייטקיסטים. דניאל הרוש, מנהל המלון: "מלון פרימה פתח תקווה מתפתח יחד עם ההתפתחות העסקית של העיר".

המשך קריאה »

שוב עבודות חשמל חוסמות את מוטה גור. בחברת חשמל מבטיחים: פעם אחרונה

בפעם השלישית בשנה האחרונה, העסקים בקניון ובמתחם אולימפיה והמכוניות העוברות והשבות בכביש הסואן, סובלים מחפירות סטייל "תעלת בלאומיך", שחוסמות את הציר, הצר ממילא ומקשות עוד יותר על התנועה הבעייתית ברחוב, עליה כבר דיווחנו לפני מספר חודשים.הסיבה לחפירות: הדרישה הגוברת לאספקת חשמל ומתח גבוה, בעקבות הקמת בנייני המשרדים והמסחר המאסיבית באיזור.

המשך קריאה »
תוקעים מזוזה - סניף מכבי גלובל

מכבי שירותי בריאות חנכה את סניף "מכבי גלובל": "90 אלף בעיר – מבוטחי מכבי"

לאירוע, שהתקיים בחצר סניף "מכבי גלובל", למרגלות "גלובל טאוורס" ברח' רבין, הגיעו קרוב ל-100 מוזמנים, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, מנכ"ל משרד הבריאות, נחמן אש והמנכ"לית סיגל דדון-לוי. הסניף, שכבר נפתח לפעילות לפני יותר מחצי שנה, נחנך בטקס גזירת סרט וקביעת מזוזה. "הסניף הוא תולדה של שיתוף פעולה יוצא דופן עם הרשות המקומית", ציינה דדון-לוי.

המשך קריאה »
מבני מגורים בפתח תקווה - משלמים פחות ארנונה

תושבי פתח תקווה ומשלמים ארנונה? צפו להחזר ממוצע של 160 ש"ח למשפחה ב-2023

לפי הדיווח, העירייה ביקשה ממשרד הפנים שלא להעלות את הארנונה למגורים בשיעור עליית המדד (1.37 אחוז). המשמעות היא שבחישוב השנתי יוחזרו כ-15 מיליון ש"ח, לכ-90 אלף בתי אב משלמי ארנונה למגורים בעיר. רמי גרינברג: "למרות ההקפאה, נמשיך לקדם פרוייקטים במיליוני שקלים. יותר מבני ציבור, יותר פארקים חדשים ויותר איכות חיים". מאיפה הכסף? מהארנונה לעסקים, כמובן.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading