יהודה הרציג על רקע הדמיית פרויקט אימבר טאוואר

יהיה המגדל הגבוה בפתח תקווה? "אימבר טאוואר" של קבוצת הרציג הומלץ להפקדה

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

האם אחד מהרחובות היותר אפורים בפארקטק קרית אריה יזכה לעדנה של יוקרה בשנים הקרובות? על פי התכנית, שהועברה השבוע לוועדה המחוזית, מדובר בפרויקט שיזכיר, לדברי היזמים, את מגדלי הפאר שרואים בדובאי. לא רק ביוקרה. גם בגבהים. הרציג: "העיצוב היוקרתי והייחודי ותכנון המגדל נועדו להופכו לבולט ביותר ולחדשני".  

רק לפני כחודש וחצי דיווחנו על פרויקט ההתקדמות בפרויקט "ויתניה-קרסו" וכבר התבשרנו על פרויקט נוסף שאמור להיות מוקם בסמוך לו, בפינת רח' אימבר-גרניט, סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח". מדובר בפרויקט מסחרי יוקרתי של כ-40 אלף מ"ר מסחר ותעסוקה בשם "אימבר טאוואר" של קבוצת הרציג נדל"ן, בעלות השקעה מוערכת של 250 מיליון ש"ח.

משאיר את גלובל טאווארס מאחור?

לפי התכנית, הפרויקט יכלול מגדל בן לא פחות מ-40 קומות, שיתנשא לגובה של 176 מטרים, מה שאמור להפוך אותו לגבוה ביותר בפתח תקווה, לפחות לפי המגדלים הקיימים כיום ואלה שידועים לנו בתכנון. הפרויקט, שאמור להשתרע על 52 דונם, יכלול גם פארק ירוק לרווחת הציבור.

המגדל האייקוני, שתוכנן ועוצב על ידי משרד האדריכלים "בלנדר אדריכלות ובינוי ערים",  צפוי להיבנות במיקום אטרקטיבי, בסמיכות לתחנת הרכבת קריית אריה ולקו המטרו העתיד להיבנות. בתחתיתו צפוי לקום איזור מסחרי גדול, שישמש את העובדים והמבקרים הרבים הצפויים לפקוד את המגדל. לדברי היזמים, הקמת המגדל תחל באמצע 2023 וצפי ההכנסות השנתיות משכירות יעמוד על 21 מיליון ₪.

העמוד בראש הקבוצה היזמית הוא יזם הנדל"ן יהודה הרציג, בנו של ידידיה הרציג ז"ל, שהקים את החברה עוד בשנות ה-70. הרציג, איש המגזר החרדי, הוא נוף חריג בדמות יזמי הנדל"ן הבולטים, גם מפאת גילו הצעיר (40) וגם מפני שהחל את דרכו המקצועית כקבלן ביצוע. בראיון שנתן לכלכליסט ב-2021, סיפר שהיה לו חשוב להתפתח בצניעות ובהדרגה. "התמקדתי אז בעיקר בשיפוצים, ושמתי לעצמי למטרה ללמוד את התחום ביסודיות, להכיר את השחקנים הפועלים בו ולהעמיק בנבכי הבירוקרטיה".

מגדל אימבר (אימבר טאוואר) - הדמיה
מגדל אימבר (אימבר טאוואר) - הדמיה

פרויקט הדגל של הקבוצה בפתח תקווה

אב המשפחה נפטר לפני 3 שנים ומאז שילב הרציג את העסק הפרטי שלו יחד עם פעילות הקבוצה בשלוש זרועות עיקריות: התחדשות עירונית, נדל"ן מסחרי ומניב ויזמות לבנייה רוויה חדשה.  פרויקט "אימבר טאוואר" בפתח תקווה, הוא פרויקט הדגל של הקבוצה בעיר. 

"העיצוב היוקרתי והייחודי ותכנון המגדל נועדו להופכו לבולט ביותר ולחדשני", התייחס השבוע הרציג לפרויקט "אימבר טאוואר". "המגדל יחזיק במפרט עשיר, ובו יוטמעו המערכות המתקדמות ביותר כך שנוכל לספק מענה מיטבי למגוון עסקים, החל בחברות גדולות וכלה בחברות קטנות ובבעלי מקצועות חופשיים. אנו נתאים את הצרכים לכל אחד ואחד". 

הרציג אמר לפתח תקווה NEWS כי "
"גאומטריית המגרש המלבנית מאפשרת תכנון של מגדל צר וארוך לחזית רחוב אימבר, המייצר מוקד ויזואלי ייחודי באזור, שכולו בתהליך התחדשות". עוד הוסיף הרציג: "פתח תקווה הולכת והופכת למוקד תעסוקה מרכזי בגוש דן ואני שמח להוביל פרויקט ייחודי זה יחד עם פרויקטי בנייה ייחודיים נוספים בעיר".

ראש העיר, רמי גרינברג, התייחס לפרויקט ואמר: "אני מברך את קבוצת הרציג נדל"ן, אשר זיהתה את הפוטנציאל בפארקטק ומרחיבה את פעילותה בעיר".

תמונות מהשטח (5/1/2022) - לחצו להגדלה

עוד בפתח תקווה

פרויקט פארק המוזיאונים של חברת שפיר

העירייה אישרה: פרויקט "פארק המוזיאונים" ברמת ורבר יוקם על ידי חברת שפיר מגורים

לפי הדיווח, חברת הבנייה הותיקה, תשקיע במתחם החדש כמיליארד שקלים, שיכלול שטח עילי של כ-100 אלף מ"ר, תשעה בנייני מגורים גדולים (מ-11 עד 30 קומות), שיאכלסו כ-2000 דיירים בכ-850 יחידות דיור. ביקור בשטח הישן והמוזנח סביב מתחם התרבות של פתח תקווה, רק הדגיש עד כמה המקום זקוק להתחדשות עירונית. גד גרשון: "דיירי הפרויקט שותפים לדרך".

המשך קריאה »
בוני התיכון בפתח תקווה

"בוני התיכון" הולכת חזק על התחדשות עירונית בפתח תקווה ולא רק בשלטי החוצות

חברת הנדל"ן הציבורית, הנסחרת כיום בשווי שוק של יותר מחצי מילארד ש"ח, פתחה בשבוע שעבר בקמפיין שלטי חוצות אגרסיבי, במטרה לעורר מודעות בקרב תושבי העיר על השליטה בפרויקטים פינוי-בינוי בפתח תקווה. השליטה ניכרת גם במעשים עם פרויקטים שיצאו לדרך ברחובות בלפור, ברנדה, שאול המלך, וייסבורג מסריק ושפרינצק. רן מלאך: "עובדים במקביל על פרויקטים נוספים".

המשך קריאה »
ארט פארק ART PARK פתח תקווה

ב-ART PARK ("ארט פארק") של קבוצת גבאי ברח' ארלוזורוב נשארו למכירה רק פנטהאוזים

פרויקט התחדשות עירונית נוסף בפתח תקווה בשלבים מתקדמים לפני אכלוס. 9 הקומות ב-2 המבנים, שאמורים להכיל 63 דירות סך הכל, כבר נבנו וכרגע העבודות בעיקר מתמקדות בגימורים פנים וחוץ. מחירי הפנטהאוזים שנותרו למכירה: 4.2 מיליון ש"ח והיזמים בונים על כך שהמחיר אטרקטיבי ביחס לפרויקטים דומים בתל אביב ורמת גן.

המשך קריאה »
פרויקט UPSIDE אפסייד פתח תקווה צה"ל 70-76

פרויקט UPSIDE (אפסייד) של עזרא חקשורי בצה"ל 70-76 יצא לדרך. 15 דירות כבר נמכרו

אחד מפרויקטי התמ"א 38 המשמעותיים בפתח תקווה, קיבל לאחרונה היתר בנייה והעבודות בו החלו. מדובר בפרויקט הכולל 4 מבנים בני שיקבלו שדרוג חזותי, חיזוק ותוספת בו יאוכלסו 40 דירות בנות 3 ו-4 חדרים וכן דירות גן ופנטהאוזים. המחירים אטרקטיביים, בטח ביחס להשתוללות השוק: דירת גן של 3 חדרים אפשר יהיה למצוא ב-1.9 מיליון ש"ח. ניר פרץ, מנכ"ל החברה: "רואים בפתח תקווה חלק ממטרופולין תל אביב".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading