תנועת רכבים בפתח תקווה בזמן הלווית קנייבסקי

צפו: כבישי פתח תקווה ביום הלווית קנייבסקי – כבישים ריקים, צירים חסומים, עסקים שוממים

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

אם קיבלתם היום הודעה מהעבודה, שעדיף שתעבדו מהבית – אתם לא לבד. נראה כי תושבי העיר יישמו הבוקר את ההנחיות הכל כך מוכרות מימי הסגרים ולא יצאו למשרדים. כפועל יוצא, מנסיעה שביצענו באיזור השעה 8:00, סביב הצירים המרכזיים, התנועה בכבישים דלילה מאוד, אולם החסימות בז'בוטינסקי ושמלצר, יצרו בלבול אצל הנהגים, שקיבלו הנחיות מהשוטרים לדרכים חלופיות.

לפי דיווחים שקיבלנו מנהגים, השוטרים הציבו את המחסומים כבר בשעה 7:00 בבוקר. הקירבה של פתח תקווה לבני ברק, גרמה לכך שהמשטרה לא לקחה סיכונים והטילה למעשה חסימה על הלב העסקי של העיר.

צפו בחסימת הכבישים בפתח תקווה - ביום הלווית קנייבסקי

חברות הייטק ובעלי משרדים אחרים מפתח תקווה, ששוחחנו איתם, סיפרו כי נתנו הוראה מפורשת לעובדים לעבוד מהבית ובכך מנעו מהם את תלאות הכבישים. הורים לתלמידים התלוננו ברשתות, כי חלקם עברו ללימודי זום, בעיקר בגלל מורים שגרים מחוץ לעיר והתקשו להגיע לפתח תקווה. מביקור שביצענו במרכזי הקניות בבוקר, עולה תמונת ריקנות מדאיגה, שנקווה שעבור בעלי העסקים היא תהיה רגעית ולא תימשך לאורך כל היום.

המשטרה למעשה חסמה בפתח תקווה את רח' ז'בוטינסקי מצומת בן גוריון ועד דרך רבין. בכביש 4, לצפון ולדרום, מצומת מורשה ועד מחלף משמר השבעה. את דרך אם המושבות מכיוון קניון איילון, היא סחמה בשני הכיוונים והתנועה בכביש 471 נחסמה לכיוון כביש 4.

עוד בפתח תקווה

הקניון הגדול בפתח תקווה

יאללה לעבודה: יריד תעסוקה לצעירים ונוער יתקיים בקניון הגדול בפתח תקווה ב-26 לחודש

בעוד כחודש ייצאו אלפים מתלמידי העיר לחופש הגודל ועסקים רבים בפתח תקווה מקווים שאולי זה מה שיוציא אותם מהמצוקה אליה נקלעו: חוסר יכולת לתפעל את העסק, הנובע ממחסור בעובדים. בדיוק לשם כך, חברה העירייה, יחד עם הנהלת הקניון, ליוזמה חברתית בדמות יריד תעסוקה, יחיד מסוגו שייפתח במטרה לחבר את העסקים לצעירים המחפשים עבודה.

המשך קריאה »
חדר כושר לזוז - פתח תקווה

רשת מכוני הכושר "לזוז" פתחה סניף בקניון הכיכר בפתח תקווה: "קונספט חדשני וצעיר"

החורף נותן את אותותיו האחרונים ואיתו הנהירה המחודשת לחדרי הכושר שבסביבה הקרובה. רשת מכוני "לזוז" ראו את הפוטנציאל הגלום בקניון הכיכר החדש, שנפתח לא מזמן בכפר גנים ג', והחליטו למקם שם את הסניף היוקרתי. "כבר מהיום הראשון הסטודיו היה כמעט בתפוסה מלאה. אנשים מתלהבים וממליצים מפה לאוזן", מספר ויקטור שנקל, מבעלי הרשת.

המשך קריאה »
פתח תקווה NEWS - פארק הירקון

חוף ים בפ"ת? תכנית "ריאה ירוקה" בפארק הירקון תופסת תאוצה

לאחר עשור של תכנון, פרויקט הדגל בפארק הירקון של עיריית פתח תקווה וראש העיר, רמי גרינברג, הוצג בשבוע שעבר מול גורמי הרשות ומינהל ההנדסה, במטרה להאיץ בקידום הבנייה מול רשות מקרקעי ישראל. לצד הצפייה המרובה, קו המטרו M2 מאיים לפגוע במקורות הכלכליים לבנייה.

המשך קריאה »
תחנת דלק בלי דלק - גיסין YELLOW פז פתח תקווה

למשך שעות ארוכות נתקעה אספקת הדלק ב-YELLOW-פז בגיסין

יום ראשון העמוס זימן אליו היום מאות מכוניות, שביקשו למלא דלק בתחנה הפופולארית, הסואנת ממילא. אלא שלהפתעת הנהגים, לא היה ניתן לתדלק בכל המשאבות, למשך שעות ארוכות. לדברי העובדים במקום, מדובר בתקלה חשמלית שנבעה מהגשם הקצר שירד היום בעיר.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל