יום העצמאות 2022 פתח תקווה

לא צריך עומר אדם: ליאור נרקיס, אמיר דדון ונסרין קרדי – הזמרים הבולטים בעצמאות 2022

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

עיריית פתח תקווה הודיעה היום כי חגיגת יום העצמאות (4.5) תתקיים השנה בשלושה מוקדים בעיר: הבמה המרכזית, בה יופיעו הזמרים הבולטים, תהיה כמו תמיד בפארק הגדול. מוקד נוסף יהיה בכיכר המייסדים במרכז העיר והמוקד השלישי, המוקדש בעיקר לציבור הדתי, יהיה בשכונת הדר גנים בסמוך לאנדרטת חללי אסון המסוקים. מהעירייה גם נמסר כי לראשונה יתקיים טקס הדלקות משואות עירוני.

לאחר שהעירייה קיבלה ביקורת רבה על החלטתה להזמין לחגיגות יום העצמאות את עומר אדם להופעה אחת בעלות של 300 אלף ש"ח, היא ויתרה במהרה על הרעיון והיום התבשרנו על האלטרנטיבה. את המופע המרכזי בפארק ינחה דידי הררי ועל הבמה יופיעו מולי וצומי, אמיר דדון, שי המבר, ליאור נרקיס, עדן מאירי, נסרין קדרי, כשיקנח ה-DJ איתי שדה במסיבה לצעירים. 

לפני המופע בבמה המרכזית, בשעה 20:00, אמור להתקיים, לראשונה, טקס הדלקת משואות עירוני, אותן ידליקו שבעה מתושבי העיר, שנבחרו על ידי ועדה שהורכבה מנציג הרשות העירונית ומנציגי ציבור: ד"ר ברכה זיסר, ד"ר מרים קצ'נסקי, גב' אורנית קס, גב' איריס מילר, גב' סוזן אדל, מר אימרו עלמיה ומר אבי מיארה. מופעי זיקוקים יתקיימו בשעות: 20:20, 22:12. יש לציין כי השנה לא יתקיימו מופעי זיקוקין בהר הרצל, בעקבות החלטתו של השר חיליק טרופר, מתוך הזדהות עם נפגעי הלם קרב.

בבמה הסמוכה לאנדרטת המסוקים יופיעו: גילי בא לבקר, אושר כהן, עקיבא, נתנאל קופרמן והלהקה, ילווה לאורך הערב ויחתום את האירוע DJ מרגה. בכיכר המייסדים תתקיים במה לוותיקים ולקהל דובר רוסית, עם מיטב האמנים והיוצרים. את המופעים בפארק ובהדר גנים יארגן אגף האירועים, התרבות והפנאי של העירייה. את המופע בכיכר המייסדים יארגן אגף הקליטה.

תמונות הזמרים: באדיבות עיריית פתח תקווה

עוד בפתח תקווה

הקניון הגדול בפתח תקווה

יאללה לעבודה: יריד תעסוקה לצעירים ונוער יתקיים בקניון הגדול בפתח תקווה ב-26 לחודש

בעוד כחודש ייצאו אלפים מתלמידי העיר לחופש הגודל ועסקים רבים בפתח תקווה מקווים שאולי זה מה שיוציא אותם מהמצוקה אליה נקלעו: חוסר יכולת לתפעל את העסק, הנובע ממחסור בעובדים. בדיוק לשם כך, חברה העירייה, יחד עם הנהלת הקניון, ליוזמה חברתית בדמות יריד תעסוקה, יחיד מסוגו שייפתח במטרה לחבר את העסקים לצעירים המחפשים עבודה.

המשך קריאה »
כנס חדשנות ועסקים פתח תקווה 2022

צפו: כנס העסקים פתח תקווה 2022 – בונים על הרכבת הקלה ובטוחים שהבועה לא תתפוצץ

התנופה העסקית של העיר קיבלה היום ביטוי בדמות אירוע רב משתתפים, אותו ארגנה העירייה, בשיתוף החברה לפיתוח פתח תקווה על המרפסת של מגדל גלובל טאוורס. באירוע השתתפו ראש העיר, רמי גרינברג ושרת המדע אורית פרקש הכהן, לצד עשרות רבות של יזמים, אנשי עסקים, בעלי עסקים ובכירי המשק, שנוטלים חלק בפעילות העסקית של עיר המושבות.

המשך קריאה »
פארק הדר המושבות באם המושבות

בקרוב יחלו העבודות להקמת פארק "הדר המושבות" בשכונת אם המושבות החדשה

העירייה פרסמה היום שורה של פרויקטים חדשים, שנועדו לשפר פארקים ושטחים ציבוריים ירוקים בפתח תקווה וביניהם פארק ענק בשטח של 13 אלף מ"ר התחום בין הרחובות משה סנה, משה פלד ואריה בראון. פארקים נוספים הנמצאים בתהליכי תכנון ושדרוג: פארק יד לבנים, גינה לימודית ברח' ברנט, גן יסוד המעלה, גן מוריה ברינג וגן החייל ברחוב לוין.

המשך קריאה »
אוהדי הפועל פתח תקווה

משחק העלייה? הפועל פתח תקווה מקווים למלא אצטדיון ובונים על הכנסה של מעל 300 אלף ש"ח

תכונת שיא בקרב האוהדים הכחולים, לקראת המשחק החשוב ביותר של הקבוצה בשבע השנים האחרונות, כשתארח ביום ראשון (20:30) באצטדיון המושבה את מ.כ. כפר קאסם, שמתמודדת איתה בקרב ראש בראש על העלייה לליגת העל. בשלב הראשון, הנהלת הקבוצה הקצתה לאוהדי הקבוצה במכירה מוקדמת 4500 כרטיסים (בנוסף ל-1000 מנויים), שצפויים למלא את היציע המערבי.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל