יום העצמאות 2022 פתח תקווה

לא צריך עומר אדם: ליאור נרקיס, אמיר דדון ונסרין קרדי – הזמרים הבולטים בעצמאות 2022

עיריית פתח תקווה הודיעה היום כי חגיגת יום העצמאות (4.5) תתקיים השנה בשלושה מוקדים בעיר: הבמה המרכזית, בה יופיעו הזמרים הבולטים, תהיה כמו תמיד בפארק הגדול. מוקד נוסף יהיה בכיכר המייסדים במרכז העיר והמוקד השלישי, המוקדש בעיקר לציבור הדתי, יהיה בשכונת הדר גנים בסמוך לאנדרטת חללי אסון המסוקים. מהעירייה גם נמסר כי לראשונה יתקיים טקס הדלקות משואות עירוני.

לאחר שהעירייה קיבלה ביקורת רבה על החלטתה להזמין לחגיגות יום העצמאות את עומר אדם להופעה אחת בעלות של 300 אלף ש"ח, היא ויתרה במהרה על הרעיון והיום התבשרנו על האלטרנטיבה. את המופע המרכזי בפארק ינחה דידי הררי ועל הבמה יופיעו מולי וצומי, אמיר דדון, שי המבר, ליאור נרקיס, עדן מאירי, נסרין קדרי, כשיקנח ה-DJ איתי שדה במסיבה לצעירים. 

לפני המופע בבמה המרכזית, בשעה 20:00, אמור להתקיים, לראשונה, טקס הדלקת משואות עירוני, אותן ידליקו שבעה מתושבי העיר, שנבחרו על ידי ועדה שהורכבה מנציג הרשות העירונית ומנציגי ציבור: ד"ר ברכה זיסר, ד"ר מרים קצ'נסקי, גב' אורנית קס, גב' איריס מילר, גב' סוזן אדל, מר אימרו עלמיה ומר אבי מיארה. מופעי זיקוקים יתקיימו בשעות: 20:20, 22:12. יש לציין כי השנה לא יתקיימו מופעי זיקוקין בהר הרצל, בעקבות החלטתו של השר חיליק טרופר, מתוך הזדהות עם נפגעי הלם קרב.

בבמה הסמוכה לאנדרטת המסוקים יופיעו: גילי בא לבקר, אושר כהן, עקיבא, נתנאל קופרמן והלהקה, ילווה לאורך הערב ויחתום את האירוע DJ מרגה. בכיכר המייסדים תתקיים במה לוותיקים ולקהל דובר רוסית, עם מיטב האמנים והיוצרים. את המופעים בפארק ובהדר גנים יארגן אגף האירועים, התרבות והפנאי של העירייה. את המופע בכיכר המייסדים יארגן אגף הקליטה.

תמונות הזמרים: באדיבות עיריית פתח תקווה

עוד ב-מהנעשה בעיר

יום הזיכרון יום השואה פתח תקווה

לקראת הימים העצובים: מה הלו"ז של אירועי יום השואה ויום הזיכרון בפתח תקווה?

לאחר שהודיעה כבר לפני מספר שבועות על ביטול מסיבת יום העצמאות המסורתית הגדולה בפארק הגדול, עיריית פתח תקווה פרסמה היום את לוח הזמנים המעודכן לימי האבל, שהשנה צפויים להיות קשים מהרגיל, בעקבות המלחמה שעדיין מדממת. יום ראשון (5.5) ב-20:00, יתקיים טקס יום השואה המרכזי בהיכל התרבות וביום ראשון שאחריו (12.5) ייערך טקס יום הזיכרון המרכזי ביד לבנים. בנוסף לכך יערכו עוד עשרות אירועים ברחבי העיר.

המשך קריאה »

יש טיול לשבת: נחל שילה נפתח הבוקר למטיילים באירוע בהשתתפות השרה סילמן

במסגרת האירוע הושק באופן רשמי השביל למטיילים, לאחר פעולות שיקום שביצעה עיריית פתח תקווה בתוואי נחל שילה. לפי הדיווח של העירייה, היא שמה לה למטרה לפתח את מקטע הנחל העובר בתחומה כאתר טבע עירוני, עשיר ומגוון, אליו ניתן להגיע ברגל או ברכיבה.באירוע השתתפו תושבים רבים מפתח תקווה, ביניהם גם ראש העיר רמי גרינברג והשרה לאיכות הסביבה.

המשך קריאה »
חגי יהודה בש

שבוע לאחר שטבע בבריכה בצימר: נקבע מותו של חגי יהודה בש מפתח תקווה

במשך ימים ארוכים נלחמו בבית החולים פוריה בטבריה על חייו של הילד בן ה-5, אבל הלילה (בין חמישי לשישי) כוחו לא עמד לו והוא נפטר. חגי, שהתחנך בתלמוד תורה ברכת יעקב, הוא בנו של הרב אריאל שלמה בש, רב ידוע בעיר מקהילת חברון היכל יחזקאל שבעיר ושל אשתו תמר – טבע במהלך חופשה משפחתית. בשעה זו הוא מובא למנוחות בבית העלמין סגולה.

המשך קריאה »
דריה קוניוך פתח תקווה

תעלומה: איפה הילדה דריה קוניוך בת ה-11 שנעלמה לפני 24 שעות במרכז פתח תקווה?

הילדה נראתה בפעם האחרונה אתמול בבוקר (רביעי, 17.4.24) ברחוב האחים שטרייט, סמוך לרחוב פינסקר. הדאגה לגורלה גבר מאוד, עקב הזמן הרב שחלף מאז היעלמותה והאיזור בו נעלמה – בו יש רבים של עוברים ושבים של אנשים שמגיעים ממקומות שונים לעיר. המשטרה מבקשת מהציבור לפנות אליה מכל מי שיודע דבר על מקום הימצאה. גובה: 1.5 מ', רזה, שיער ארוך, חלק ושחור.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading