הקניון הגדול בפתח תקווה

יאללה לעבודה: יריד תעסוקה לצעירים ונוער יתקיים בקניון הגדול בפתח תקווה ב-26 לחודש

בעוד כחודש ייצאו עשרות אלפים מתלמידי העיר לחופש הגודל ועסקים רבים בפתח תקווה מקווים שאולי זה מה שיוציא אותם מהמצוקה אליה נקלעו: חוסר יכולת לתפעל את העסק, הנובע ממחסור בעובדים. בדיוק לשם כך, חברה העירייה, יחד עם הנהלת הקניון, ליוזמה חברתית בדמות יריד תעסוקה, יחיד מסוגו שייפתח במטרה לחבר את העסקים לצעירים המחפשים עבודה. 

מכת המחסור בכוח אדם מלווה עסקים רבים בעיר, בעיקר כאלה המחפשים עובדים "פשוטים" לעבודות כמו מלצרות, טבחות, ניקיון, אבטחה, מכירה ומנהלי משמרות בחנויות ומסעדות. מביקור שביצענו בקניון עופר השבוע, גילינו שכ-90 אחוז מהעסקים מחפשים עובדים ומפרסמים על כך כרזות ומודעות בולטות, חלקן יצירתיות ומושכות עין.

קליפ: דרושים בקניון (ולא מעט)

היריד, שהוא יוזמה של מועצת הנוער העירונית, יחד עם מרכז הצעירים "החממה", יתקיים ב-26.5 בין השעות 17:00 ל-21:00, בחניון העליון מול הפארק (כניסת רולאדין). ביריד יוצגו מאות משרות עבור שני סוגי אוכלוסיות עובדים: תיכוניסטים, שבעיקר מחפשים עבודה לקיץ ולגילאי 18 ומעלה (וגם אחרי צבא), המחפשים עבודה קבועה יותר במגוון תחומים במשק. 

העבודות העיקריות שיציגו המעסיקים ביריד הן עבור תפקידי מלצרות, אבטחה, נהגים, אנשי מכירות, דיילים, אנשי תחזוקה/לוגיסטיקה/מחסון, ברמנים ועוד. בין החברות שישתתפו ביריד: המשביר החדש לצרכן, קרביץ, פרש שופ, גולדה, בורגראנץ', ניו יורק קריספי צ'יקן, המטבח של סימה, BIGA, IDIGITAL, מלון פרימה, נמרוד ועוד.   

"הביקוש לעובדים ומצוקת כוח האדם פוגעת בעיקר בענפי המסחר, מזון, בידור ופנאי ולכן החלטנו לסייע לחברות ולקמעונאים הממוקמים בקניון המחפשים עובדים", מסרה נעמי סימן טוב, מנכ"ל עופר הקניון הגדול בפתח תקווה. משיחות שביצענו עם בעלי עסקים בקניון עולה תמונה קשה של מצוקת עובדים, שקיבלה משנה תוקף בתקופת הפוסט-קורונה.

הקניון הגדול (עופר) בפתח תקווה
הקניון הגדול (עופר) בפתח תקווה

לא מזיזים את עצמם

"הצעירים לא מזיזים את עצמם לעבוד כמו פעם", אמר לנו בצער מנהל סניף של רשת מזון הפועלת בקניון. "אם פעם על כל משרה פנויה היינו מקבלים באופן מיידי מספר מועמדים לעבודה, היום המצב שונה לגמרי. אנחנו משוועים לעובדים, אבל הם מעדיפים לשבת בבית, לשבור חסכונות ולהמשיך לחיות על חשבון ההורים. הקורונה הורידה את המוטיבציה לעבוד, במיוחד בעבודות ה"פשוטות". 

פתח תקווה NEWS, אתר חדשות העסקים הראשון והיחיד בפתח תקווה, מרים את הכפפה גם הוא ולטובת המעסיקים המחפשים עובדים עם עדיפות לתושבי העיר ומעניק לעסקים מסוג זה שטחי פרסום לטובת חשיפה מוגברת, במטרה שיוכלו להגיע למחפשי עבודה פוטנציאליים.

מעוניינים לפרסם שאתם מחפשים עובדים?
צרו קשר!
טלפון 03-9153169
מייל sales@ptnews.co.il

עוד ב-מהנעשה בעיר

תקציב עיריית פתח תקווה

יש תקציב: עיריית פתח תקווה מדווחת כי התקציב ל-2024 הוא 2.5 מיליארד ש"ח

מספר ימים לאחר שיצאה בהודעה על קידום תכנית גרנדיוזית לקידום העיר ב-3.5 מיליארד ש"ח, העירייה מודיעה על תקציב שנתי הגדול ב-131 מיליון משנת 2023. לדבריה, העניין התאפשר, נוכח תהליכי התייעלות משמעותיים בעירייה. "אנחנו מגדילים את ההשקעה בתושבים – זאת ללא העלאת תשלום הארנונה", מסרו. תקציב החינוך לשנת 2024 יעמוד על למעלה ממיליארד ש"ח – עלייה של 100 מיליון משנה שעברה.

המשך קריאה »
פתח תקווה נוף נווה גן פארק גדול קניון

עיריית פתח תקווה מדווחת: נקדם את העיר בפרויקטים בהשקעה של 3.5 מיליארד ש"ח

שלושה חודשים אחרי הבחירות, שהעניקו לראש העיר רמי גרינברג עוד חמש שנים, הוא מכריז על תכנית פיתוח ענקית, שצפויה, אם הכל יילך כמתוכנן, להצעיד את העיר שלנו עוד יותר קדימה. התכנית מבוססת על תקציב בלתי שוטף, זאת בנוסף לתקציב העירייה השוטף ל-2024, שיעמוד על יותר מ-2.5 מיליארד ש"ח – עלייה של כ-130 מיליון ₪ בהשקעות לתושב לעומת 2023.

המשך קריאה »
על האש פתח תקווה

הכינו את הבשר: איפה אפשר לעשות מנגל בפתח תקווה ביום העצמאות?

קראת יום העצמאות, שיתקיים בעוד יומיים, הכנו לכם טבלה עם רשימת 30 המקומות בהם ניתן לעשות "על האש" בעיר. את הרשימה פרסמה העירייה. ניתן למיין את הטבלה לפי שכונות. חשוב לציין כי חל איסור לעשות מנגלים בפארק הגדול (פארק אוחיון). מי שמחפש לעשות על האש בפארק גדול – יוכל לעשות זאת בפארק יד לבנים. בנוסף, העירייה פרסמה מספר הוראות וכללים שיש להקפיד עליהם:

המשך קריאה »
יום הזיכרון יום השואה פתח תקווה

לקראת הימים העצובים: מה הלו"ז של אירועי יום השואה ויום הזיכרון בפתח תקווה?

לאחר שהודיעה כבר לפני מספר שבועות על ביטול מסיבת יום העצמאות המסורתית הגדולה בפארק הגדול, עיריית פתח תקווה פרסמה היום את לוח הזמנים המעודכן לימי האבל, שהשנה צפויים להיות קשים מהרגיל, בעקבות המלחמה שעדיין מדממת. יום ראשון (5.5) ב-20:00, יתקיים טקס יום השואה המרכזי בהיכל התרבות וביום ראשון שאחריו (12.5) ייערך טקס יום הזיכרון המרכזי ביד לבנים. בנוסף לכך יערכו עוד עשרות אירועים ברחבי העיר.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading