הקניון הגדול בפתח תקווה

יאללה לעבודה: יריד תעסוקה לצעירים ונוער יתקיים בקניון הגדול בפתח תקווה ב-26 לחודש

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

בעוד כחודש ייצאו עשרות אלפים מתלמידי העיר לחופש הגודל ועסקים רבים בפתח תקווה מקווים שאולי זה מה שיוציא אותם מהמצוקה אליה נקלעו: חוסר יכולת לתפעל את העסק, הנובע ממחסור בעובדים. בדיוק לשם כך, חברה העירייה, יחד עם הנהלת הקניון, ליוזמה חברתית בדמות יריד תעסוקה, יחיד מסוגו שייפתח במטרה לחבר את העסקים לצעירים המחפשים עבודה. 

מכת המחסור בכוח אדם מלווה עסקים רבים בעיר, בעיקר כאלה המחפשים עובדים "פשוטים" לעבודות כמו מלצרות, טבחות, ניקיון, אבטחה, מכירה ומנהלי משמרות בחנויות ומסעדות. מביקור שביצענו בקניון עופר השבוע, גילינו שכ-90 אחוז מהעסקים מחפשים עובדים ומפרסמים על כך כרזות ומודעות בולטות, חלקן יצירתיות ומושכות עין.

קליפ: דרושים בקניון (ולא מעט)

היריד, שהוא יוזמה של מועצת הנוער העירונית, יחד עם מרכז הצעירים "החממה", יתקיים ב-26.5 בין השעות 17:00 ל-21:00, בחניון העליון מול הפארק (כניסת רולאדין). ביריד יוצגו מאות משרות עבור שני סוגי אוכלוסיות עובדים: תיכוניסטים, שבעיקר מחפשים עבודה לקיץ ולגילאי 18 ומעלה (וגם אחרי צבא), המחפשים עבודה קבועה יותר במגוון תחומים במשק. 

העבודות העיקריות שיציגו המעסיקים ביריד הן עבור תפקידי מלצרות, אבטחה, נהגים, אנשי מכירות, דיילים, אנשי תחזוקה/לוגיסטיקה/מחסון, ברמנים ועוד. בין החברות שישתתפו ביריד: המשביר החדש לצרכן, קרביץ, פרש שופ, גולדה, בורגראנץ', ניו יורק קריספי צ'יקן, המטבח של סימה, BIGA, IDIGITAL, מלון פרימה, נמרוד ועוד.   

"הביקוש לעובדים ומצוקת כוח האדם פוגעת בעיקר בענפי המסחר, מזון, בידור ופנאי ולכן החלטנו לסייע לחברות ולקמעונאים הממוקמים בקניון המחפשים עובדים", מסרה נעמי סימן טוב, מנכ"ל עופר הקניון הגדול בפתח תקווה. משיחות שביצענו עם בעלי עסקים בקניון עולה תמונה קשה של מצוקת עובדים, שקיבלה משנה תוקף בתקופת הפוסט-קורונה.

הקניון הגדול (עופר) בפתח תקווה
הקניון הגדול (עופר) בפתח תקווה

לא מזיזים את עצמם

"הצעירים לא מזיזים את עצמם לעבוד כמו פעם", אמר לנו בצער מנהל סניף של רשת מזון הפועלת בקניון. "אם פעם על כל משרה פנויה היינו מקבלים באופן מיידי מספר מועמדים לעבודה, היום המצב שונה לגמרי. אנחנו משוועים לעובדים, אבל הם מעדיפים לשבת בבית, לשבור חסכונות ולהמשיך לחיות על חשבון ההורים. הקורונה הורידה את המוטיבציה לעבוד, במיוחד בעבודות ה"פשוטות". 

פתח תקווה NEWS, אתר חדשות העסקים הראשון והיחיד בפתח תקווה, מרים את הכפפה גם הוא ולטובת המעסיקים המחפשים עובדים עם עדיפות לתושבי העיר ומעניק לעסקים מסוג זה שטחי פרסום לטובת חשיפה מוגברת, במטרה שיוכלו להגיע למחפשי עבודה פוטנציאליים.

מעוניינים לפרסם שאתם מחפשים עובדים?
צרו קשר!
טלפון 03-9153169
מייל sales@ptnews.co.il

עוד בפתח תקווה

מי אמר שאין תיירות בפתח תקווה? מלון פרימה לינק בונה על תפוסה מלאה בקיץ

המלון (הרציני) היחיד בעיר הזמין אותנו להתארח ולטעום ניחוח מהמקום הכי בינלאומי בפתח תקווה. המלון, שנמצא במקום הכי אסטרטגי בפתח תקווה, סמוך לצומת העסקים העתידית, נתן לנו הצצה לתיירות פוסט קורונה. 70 אחוז בינלאומיים, 30 אחוז ישראלים, משלחות ספורט ואורחים של ההייטקיסטים. דניאל הרוש, מנהל המלון: "מלון פרימה פתח תקווה מתפתח יחד עם ההתפתחות העסקית של העיר".

המשך קריאה »

שוב עבודות חשמל חוסמות את מוטה גור. בחברת חשמל מבטיחים: פעם אחרונה

בפעם השלישית בשנה האחרונה, העסקים בקניון ובמתחם אולימפיה והמכוניות העוברות והשבות בכביש הסואן, סובלים מחפירות סטייל "תעלת בלאומיך", שחוסמות את הציר, הצר ממילא ומקשות עוד יותר על התנועה הבעייתית ברחוב, עליה כבר דיווחנו לפני מספר חודשים.הסיבה לחפירות: הדרישה הגוברת לאספקת חשמל ומתח גבוה, בעקבות הקמת בנייני המשרדים והמסחר המאסיבית באיזור.

המשך קריאה »
תוקעים מזוזה - סניף מכבי גלובל

מכבי שירותי בריאות חנכה את סניף "מכבי גלובל": "90 אלף בעיר – מבוטחי מכבי"

לאירוע, שהתקיים בחצר סניף "מכבי גלובל", למרגלות "גלובל טאוורס" ברח' רבין, הגיעו קרוב ל-100 מוזמנים, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, מנכ"ל משרד הבריאות, נחמן אש והמנכ"לית סיגל דדון-לוי. הסניף, שכבר נפתח לפעילות לפני יותר מחצי שנה, נחנך בטקס גזירת סרט וקביעת מזוזה. "הסניף הוא תולדה של שיתוף פעולה יוצא דופן עם הרשות המקומית", ציינה דדון-לוי.

המשך קריאה »
מבני מגורים בפתח תקווה - משלמים פחות ארנונה

תושבי פתח תקווה ומשלמים ארנונה? צפו להחזר ממוצע של 160 ש"ח למשפחה ב-2023

לפי הדיווח, העירייה ביקשה ממשרד הפנים שלא להעלות את הארנונה למגורים בשיעור עליית המדד (1.37 אחוז). המשמעות היא שבחישוב השנתי יוחזרו כ-15 מיליון ש"ח, לכ-90 אלף בתי אב משלמי ארנונה למגורים בעיר. רמי גרינברג: "למרות ההקפאה, נמשיך לקדם פרוייקטים במיליוני שקלים. יותר מבני ציבור, יותר פארקים חדשים ויותר איכות חיים". מאיפה הכסף? מהארנונה לעסקים, כמובן.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading