אדם נוימן - מכבי פתח תקווה

מכפיל כוח: אדם נוימן ימשיך לתמוך כספית בהפועל פתח-תקוה בשלוש השנים הקרובות

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

על פי הדיווח, המליארדר הישראלי, מייסד WEWORK, יכפיל כל שקל שיגייסו האוהדים דרך העמותה "הכחולה". היום, לאחר גיוס 1.5 מיליון ש"ח מהכיס של האוהדים, מובטח שייכנס למועדון סכום נוסף של כ-3 מיליון ש"ח מנוימן, שמצטרפים לעוד מיליון שהיזם כבר תרם/השקיע בעונה שעברה. "המעורבות של אדם חשובה לא רק בפן הכספים", מסר דניאל איזיקוביץ', יו"ר הועד המנהל. 

לצער רבים מתושבי העיר, שתי קבוצות הכדורגל המובילות של העיר, הפועל ומכבי, ישחקו העונה (שוב) בליגת המשנה (הלאומית). אלא שכן די מסתיים הדמיון שביניהם. בעוד מכבי של אבי לוזון, כמעט ולא הוציאה הודעה לקראת תכניותיה לקראת העונה הבאה (סליחה, חוץ מההחתמה היום של דוד ביטון), הרי שבהפועל סופרים כסף ומפזרים הרבה אופטימיות לקראת הליגה שתיפתח עוד חודשיים וחצי.

לפני שבוע התבשרנו על כך שהאוהדים, דרך העמותה "הכחולה" גייסו סכום שיא למועדון אוהדים ישראלי, בסך של 1.5 מיליון ש"ח, כשמעל 1,000 אוהדים תרמו בחודש שעבר 1,485 שקלים בממוצע לאוהד לתקציב הקבוצה. אם להשוות, אז בעונה שעברה גייסו האוהדים 970 אלף שקלים לאורך כל העונה.

הפועל פתח תקווה צריכה לבנות על הדור הבא של מנויים
האוהדים מחכים לנוימן

אין ספק כי סיום העונה הדרמטי, בו הפועל פתח תקווה הייתה קרובה לעלייה כמעט עד המשחק האחרון, הפיח רוחות חדשות באוהדים וכנראה גם בנוימן עצמו. בהפועל, שבונים על עלייה בעונה הבאה, נמסר כי 1,079 מנויים כבר נרכשו לקראת העונה הבאה, מספר יוצא דופן עבור קבוצה בליגה הלאומית. כעת במועדון מצפים להגיע לגיוס של לפחות שני מיליון שקלים מהאוהדים.

לדברי אנשי הפועל, ההסכם עם נוימן הוא חלק מחזון המועדון, לשיתוף פעולה עם משקיעים ואנשי עסקים אשר מאמינים במודל של בעלות אוהדים, ובדרך שעושה הקבוצה תחת עמותת "הכחולה". תרומתו של נוימן נועדה גם לסייע למחלקת הנוער של המועדון בה משחקים כ-500 ילדים בגילאי 5 עד 18 וכן פרויקטים נוספים, כמו קבוצת ילדים עם צרכים מיוחדים שהמועדון מאמץ.

שחקני הפועל פתח תקווה אחרי הניצחון על בני ריינה - יחגגו גם מחר?
גם השחקנים בונים על נוימן (ועלייה). צילום: קובי אליהו

"לכל אורך הדרך האמנו בשיתוף פעולה בין העמותה לאנשי עסקים שמאמינים בדרך שלנו", אמר יו"ר הוועד המנהל של "הכחולה", דניאל איזיקוביץ'. "המעורבות של נוימן במועדון והשותפות שלו לדרך שלנו תורמת וחשובה, לא רק בפן הכספי. אני גאה בעמותה ובמועדון שלנו על שהגענו לרגע הזה בו אנחנו חותמים על הסכם ארוך טווח עם משקיע בסדר הגודל של אדם.

מבחינה מקצועית, המאמן עופר טסלפפה עובד בימים אלו על חיזוק הסגל לקראת העונה הבאה, כאשר שחקן ההתקפה של בני סכנין, רז שטיין, חתם לפני כשבועיים בקבוצה לשנתיים. אתמול התבשרנו על החתמתו של החלוץ עידן שמש לעונה אחת. נמסר כי בתקופה הקרובה צפוי המועדון להודיע על החתמות נוספות.

עוד בפתח תקווה

ליאח פיינר - מכבי פתח תקווה

אנמיה – הטור של ליאח דוד פיינר

חיוורון, חולשה, עייפות יתר, אי סבילות במאמץ, דופק מהיר, קוצר נשימה במאמץ וסחרחורת. אלו הם התסמינים של מחלת האנמיה הידועה לכולנו. מחלה זו שכיחה אצל כ-6% מאוכלוסיית העולם, כאשר האוכלוסיות בסיכון לחלות במחלה הם קשישים, אנשים הסובלים ממחלות כרוניות או ריבוי מחלות, נשים צעירות בגיל הפוריות ואנשים עם מגבלות תזונתיות. כעת נפתח צוהר חדש לחקר המחלה כאשר נתגלתה קבוצת סיכון חדשה – מכבי פתח תקווה.

המשך קריאה »
יוסי שושני - הפועל פתח תקווה

טסלפפה צריך להישאר – הטור של יוסי שושני

אחרי שהעונה באופן מעשי נגמרה בהפסד שלשום לנס ציונה (0:2) ותיגמר פורמלית ביום שישי הקרוב מול אשדוד באצטדיון המושבה (16:00), זה הזמן לא להסתכל יותר מדי אחורה ובמקום זה להסתכל קדימה. הטעם המר של ההחמצה, צריך להתחלף בטעם של חדשנות ומחשבה לעתיד לטווח הקצר וגם הארוך. למרות הקריסה ברגעי המשבר, עופר טסלפפה צריך להישאר בתפקיד.

המשך קריאה »
ליאח פיינר - מכבי פתח תקווה

הטור של ליאח דוד פיינר – סיירת חרם

בתלמוד הבבלי מסופר מעשה 'תנורו של עכנאי. לפי הסיפור, החרם והנידוי של רבי אליעזר היו כל כך קשים ופוגעים, כך שהובילו לנזקים חמורים וקשים לסנהדרין. נראה שחברי הנהלת מועדון הכדורגל מכבי פתח תקווה דילגו על כמה שיעורי גמרא ולא למדו את הלקח, משום שחרם ונידוי הפכו לאמצעי שכיח במועדון. ליאח דוד פיינר, בעוד טור ביקורתי, שבוע לפני המשחק הגורלי בטדי מול הפועל י-ם

המשך קריאה »
יוסי שושני - הפועל פתח תקווה

מעמד מחניק – הטור של יוסי שושני

כשהתחלתי אתמול החל משעות הצהרים לקבל עשרות הודעות לבקשת כרטיסים למשחק העונה, מיד הבנתי שלמשחק יגיעו המוני אוהדים, שיצרו מחזה, שלא נראה שנים רבות בהפועל פתח תקווה, אולי רק לפני 30 שנים. כן, בעונת הגביע. הגעתי שעתיים לפני שריקת הפתיחה ותוך זמן קצר הגיעו אלפי אנשים שהתקבצו בתורי ענק בכניסות לשערים. כמו שחזיתי בטורים הקודמים. כמעט – אצטדיון מלא.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading