פרויקט UPSIDE אפסייד פתח תקווה צה"ל 70-76

פרויקט UPSIDE (אפסייד) של עזרא חקשורי בצה"ל 70-76 יצא לדרך. 15 דירות כבר נמכרו

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

אחד מפרויקטי התמ"א 38 המשמעותיים בפתח תקווה, קיבל לאחרונה היתר בנייה והעבודות בו החלו. מדובר בפרויקט הכולל 4 מבנים בני שיקבלו שדרוג חזותי, חיזוק ותוספת בו יאוכלסו 40 דירות בנות 3 ו-4 חדרים וכן דירות גן ופנטהאוזים. המחירים אטרקטיביים, בטח ביחס להשתוללות השוק: דירת גן של 3 חדרים אפשר יהיה למצוא ב-1.9 מיליון ש"ח. ניר פרץ, מנכ"ל החברה: "רואים בפתח תקווה חלק ממטרופולין תל אביב".

כמעט כל יזם של התחדשות עירונית בעיר מדבר על "להביא את תל אביב לפתח תקווה", בהתייחס לכך שהמרחק בין הערים עומד להצטמצם, בעיקר הודות להשקתה של הרכבת הקלה, שתאפשר לתושבי פתח תקווה להגיע ללמרכז העיר הגדולה תוך 15-20 דקות. במקרה של חקשורי יזמות נדל"ן הותיקה, זה מקבל משנה תוקף, היות ורוב הפרויקטים בתהליך שנותיה הוקמו בתל אביב.

צפו בביקור במקום: פרויקט UPSIDE צה"ל 70-76 פתח תקווה

"מחירים שלא קיימים בפתח תקווה"

"אנחנו רואים את פתח תקווה כחלק ממטרופלין תל אביב ומאמינים מאוד בפוטנציאל של העיר", אומר ניר פרץ, מנכ"ל חברת עזרא חקשורי. "בעוד רגע, הנוסעים הראשונים כבר יתיישבו על ספסלי הרכבת הקלה. זה הולך לשנות לא רק את הרגלי הנסיעה והתחבורה שלנו, אלא גם את הצורה שבה אנשים מחליטים איפה לגור".

UPSIDE (אפסייד) של עזרא חקשורי (לא להתבלבל עם "קבוצת חכשורי", זרוע נדל"נית אחרת של המשפחה), הוא הפרויקט הראשון של החברה בפתח תקווה. הוא מציע 48 דירות ב-4 בניינים, שכוללים לצד דירות גן ופנטהאוזים, עם דירות ארבעה ואפילו שלושה חדרים, מה שלא רואים בפרויקטים החדשים בעיר. "תמהיל הדירות הקטנות מאפשר לנו למכור דירות במחירים שכבר לא קיימים בפתח תקווה", מציין סמנכ"ל "הום מרקט", דקל יצחק, המשווקת את הפרויקט.

פרויקט אפסייד - העבודות החלו
פרויקט אפסייד - העבודות החלו

חלק מהרוכשים: רופאים בבילינסון

בחקשורי גם מציינים את המיקום האטרקטיבי של הפרויקט, על פינת הרח' המרכזי של דגל ראובן בכפר גנים א', מרחק הליכה מתחנת דנקנר, שם יעצור הקו האדום של הררכבת הקלה, שאמורה להתחיל לנסוע בעוד כחצי שנה. בנוסף, הפרויקט קרוב מאוד (רדיוס אווירי של קילומטר) לפארק הגדול, הקניון הגדול, בילינסון, ב.ס.ר סיטי (דן טאון) וליכין סנטר. 

ניר פרץ, מנכ"ל חקשורי יזמות נדל"ן (שמאל), דקל יצחק, מנכ"ל שיווק "הום מרקט" המשווקת את פרויקט UPSIDE
ניר פרץ, מנכ"ל חקשורי יזמות נדל"ן (שמאל), דקל יצחק, מנכ"ל שיווק "הום מרקט" המשווקת את פרויקט UPSIDE

"הקרבה לתחנת דנקנר של הקו האדום מושכת הרבה זוגות צעירים ומשקיעים, שמבינים שכאשר הרכבת תפתח, הם למעשה מתקרבים למרחק של 19 דקות ממרכז תל אביב", מדגיש יצחק שוב את הקירבה. "הסמיכות לבילינסון, גרמה לכך שמכרנו מספר לא קטן של דירות לרופאים בבית החולים. עד עכשיו נמכרו 15 יחידות דיור, שזה אומר שיותר מ-30% מהדירות בפרויקט. הדירות הזולות (3 חדרים) נמכרות ב-1.9 מיליון ואילו דירות הפנטהאוז (4 חדרים) נמכרות ב-2.75 מיליון ש"ח. 

"המיקום של הפרויקט, אמור לגרום לדיירים לצאת, בלי לחשוב פעמיים, לעבודה, לפגישה, לסידורים בעיר הגדולה", מציין פרץ. "בין אם זסה לפסטיבל אוכל, הופעה בפארק הירקון, לקולנוע או מוזיאון, ספורטק או סינמטק. בלי להכנס לאוטו, לחכות לאוטובוס או לעמוד בפקק. להגיע במינימום זמן. לקניונים, לפארקים, מתחמי הבילוי, מרכזי התעסוקה וכל האטרקציות של תל אביב וגוש דן".

הדמיית הפרויקט - UPSIDE פתח תקווה
הדמיית הפרויקט - UPSIDE פתח תקווה

פרויקט UPSIDE פתח תקווה (צה"ל 70-76) על המפה

עוד בפתח תקווה

פרויקט פארק המוזיאונים של חברת שפיר

העירייה אישרה: פרויקט "פארק המוזיאונים" ברמת ורבר יוקם על ידי חברת שפיר מגורים

לפי הדיווח, חברת הבנייה הותיקה, תשקיע במתחם החדש כמיליארד שקלים, שיכלול שטח עילי של כ-100 אלף מ"ר, תשעה בנייני מגורים גדולים (מ-11 עד 30 קומות), שיאכלסו כ-2000 דיירים בכ-850 יחידות דיור. ביקור בשטח הישן והמוזנח סביב מתחם התרבות של פתח תקווה, רק הדגיש עד כמה המקום זקוק להתחדשות עירונית. גד גרשון: "דיירי הפרויקט שותפים לדרך".

המשך קריאה »
בוני התיכון בפתח תקווה

"בוני התיכון" הולכת חזק על התחדשות עירונית בפתח תקווה ולא רק בשלטי החוצות

חברת הנדל"ן הציבורית, הנסחרת כיום בשווי שוק של יותר מחצי מילארד ש"ח, פתחה בשבוע שעבר בקמפיין שלטי חוצות אגרסיבי, במטרה לעורר מודעות בקרב תושבי העיר על השליטה בפרויקטים פינוי-בינוי בפתח תקווה. השליטה ניכרת גם במעשים עם פרויקטים שיצאו לדרך ברחובות בלפור, ברנדה, שאול המלך, וייסבורג מסריק ושפרינצק. רן מלאך: "עובדים במקביל על פרויקטים נוספים".

המשך קריאה »
ארט פארק ART PARK פתח תקווה

ב-ART PARK ("ארט פארק") של קבוצת גבאי ברח' ארלוזורוב נשארו למכירה רק פנטהאוזים

פרויקט התחדשות עירונית נוסף בפתח תקווה בשלבים מתקדמים לפני אכלוס. 9 הקומות ב-2 המבנים, שאמורים להכיל 63 דירות סך הכל, כבר נבנו וכרגע העבודות בעיקר מתמקדות בגימורים פנים וחוץ. מחירי הפנטהאוזים שנותרו למכירה: 4.2 מיליון ש"ח והיזמים בונים על כך שהמחיר אטרקטיבי ביחס לפרויקטים דומים בתל אביב ורמת גן.

המשך קריאה »
מגדל רבוע כחול נדל"ן פתח תקווה - הדמיה על השטח

שכן ל"גלובל טאוורס": רבוע כחול נדל"ן רוכשת מגדל משרדים צמוד ב-377 מיליון ש"ח

חברת הנדל"ן, השייכת לקונצרן "אלון רבוע כחול", תהיה הבעלים של המגדל, הצפוי להתנשא לגובה של 24 קומות בשטח כולל של כ-37 אלף מ"ר (משרדים ומסחר) ולהתאכלס באלפי עובדים ב-2025. גם היא, כמו היזמים של מתחם ביג ולנדרובר הסמוכים, בונה על התנופה העסקית והמסחרית הצפויה בצומת ז'בוטינסקי-משה דיין-רבין, בו יעבור הקו אדום של הרכבת הקלה.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading