מחוץ למשרדי CYBERINT (סייברינט) - פתח תקווה

נלחמת ב"דארקנט": חברת הסייבר סייברינט מפתח תקווה דיווחה על גיוס של 28 מיליון דולר

חברת סייברינט (Cyberint), הפכה לשם דבר בתחום הסייבר, במיוחד לאחר 12 מיליון דולר הנוספים בקו אשראי, שהספיקה לגייס במסגרת סבב C של החברה. סייברינט נוסדה ב-2010 על ידי איתי ינובסקי ורז אלון. עיקר עיסוקה הוא פיתוח מערכות אוטומטיות לאיסוף נתונים מהרשת מה-Darknet, רשת המתקיימת על פני תשתית אינטרנט, אליה ניתן להתחבר רק באמצעות תוכנה מיוחדת. 

החברה, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה (רח' מפלסים 17), מבצעת ברשת זו ניתוח אוטונומי לאיתור כוונות זדון לתקוף ארגונים, או לעשות שימוש פסול במידע שדלף במטרה לסחוט חברות גדולות.להבדיל מחברות אחרות בתחום הסייבר, המתמחות בהגנה על תשתיות החברה, סייברינט עוסקת בעיקר במעקב יומיומי ברשת הדארקנט.

משרדי החברה ברח' המפלסים 17 (בית אינטרגרין 1) פתח תקווה
משרדי החברה ברח' המפלסים 17 (בית אינטרגרין 1) פתח תקווה

המטרה העיקרית של החברה היא לאתר ולמנוע איומים ופגיעות בחברות אחרות, מכיוון שהדארקנט מלאה בסחר של מידע לא חוקי, המשמש לסחיטה ונזק. אחד המקרים הכי זכורים מהתקופה האחרונה בהקשר זה, הוא המתקפה על חברת הביטוח 'שירביט', שנגרמה כתוצאה משרת חשוף בצורה לא מאובטחת, מקרה שהיה בר תיקון לחברה כמו סייברינט.

יוחאי כורם, מנכ"ל החברה מדווח כי "עד 2020 תפיסת החברה הייתה לתת שירותים, והושקעו מאמצים רבים לפתח טכנולוגיה לצוות הפנימי של החברה. לקחנו את הטכנולוגיה הקיימת, והפכנו אותה למוצר המרכזי כשאנו ממוקדים במוצר אחד, שנמצא אצלנו בפיתוח כבר 6 שנים. כיום עיקר הפעילות של החברה, הוא תרגום המוצר לכזה שניתן לצרוך אותו. עם צמיחה משמעותית והכנסות של עשרות מיליוני דולרים בשנה".

במהלך השנה האחרונה, החברה כמעט שילשה את הכנסותיה ואת בסיס הלקוחות שלה, בגלל המעבר מחברת שירותים לחברת מוצר.סייברינג מעסיקה 100 עובדים בפתח תקווה, בטקסס, בוסטון, מקסיקו, בריטניה, הולנד והפיליפינים.

סייברינט (Cyberint) על המפה

עוד ב-טכנולוגיה

אירוע חברה פתח תקווה - גילת לוויני תקשורת - יקבי ירושלים פתח תקווה

צפו: גילת רשתות לווין אירחה בכירות הייטק בבוטיק היין של יקבי ירושלים בפתח תקווה לאירוע חברה

חברת תקשורת הלווינים הגלובאלית, בחרה לארח את האירוע המיוחד והאינטימי בבוטיק היין JERUZ YARD בפארק יד לבנים, מרחק 10 דקות נסיעה מהמשרדים של החברה בקריית אריה. לאhרוע הגיעו עשרות עובדות בכירות בגילת, שקיבלו במקום הרצאות ושיחות אחת על אחת, עם חברות WOMAN2WOMAN ועמותת יוצאות 8200, שמריצות תכניות מנטורינג להעצים נשים בהייטק הישראלי. צפו בביקור באירוע.

המשך קריאה »
אודי מוקדי - סייברארק CYBERARK פתח תקווה

כבוד: סייברארק מפתח תקווה רוכשת את ונאפי (VENAFI) ב-1.54 מיליארד דולר

ענקית הסייבר הפתח תקוואית, שלפי העדכון האחרון נסחרת בנאסדק בשווי של 10.2 מיליארד דולר, ובמשרדיה בקריית אריה יושבים מאות עובדים, חלקם גרים בעיר, רוכשת את חברת ניהול הזהויות הבינלאומית במיליארד דולר מזומן ועוד כ-540 מיליון במניות. "צעד נוסף במימוש החזון שלנו לבנות חברת ענק גלובלית כחול-לבן, שנותנת מענה לאתגרים בעולם הסייבר", אמר אודי מוקדי, יו"ר ומייסד.

המשך קריאה »
קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »
משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »