מחוץ למשרדי CYBERINT (סייברינט) - פתח תקווה

נלחמת ב"דארקנט": חברת הסייבר סייברינט מפתח תקווה דיווחה על גיוס של 28 מיליון דולר

חברת סייברינט (Cyberint), הפכה לשם דבר בתחום הסייבר, במיוחד לאחר 12 מיליון דולר הנוספים בקו אשראי, שהספיקה לגייס במסגרת סבב C של החברה. סייברינט נוסדה ב-2010 על ידי איתי ינובסקי ורז אלון. עיקר עיסוקה הוא פיתוח מערכות אוטומטיות לאיסוף נתונים מהרשת מה-Darknet, רשת המתקיימת על פני תשתית אינטרנט, אליה ניתן להתחבר רק באמצעות תוכנה מיוחדת. 

החברה, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה (רח' מפלסים 17), מבצעת ברשת זו ניתוח אוטונומי לאיתור כוונות זדון לתקוף ארגונים, או לעשות שימוש פסול במידע שדלף במטרה לסחוט חברות גדולות.להבדיל מחברות אחרות בתחום הסייבר, המתמחות בהגנה על תשתיות החברה, סייברינט עוסקת בעיקר במעקב יומיומי ברשת הדארקנט.

משרדי החברה ברח' המפלסים 17 (בית אינטרגרין 1) פתח תקווה
משרדי החברה ברח' המפלסים 17 (בית אינטרגרין 1) פתח תקווה

המטרה העיקרית של החברה היא לאתר ולמנוע איומים ופגיעות בחברות אחרות, מכיוון שהדארקנט מלאה בסחר של מידע לא חוקי, המשמש לסחיטה ונזק. אחד המקרים הכי זכורים מהתקופה האחרונה בהקשר זה, הוא המתקפה על חברת הביטוח 'שירביט', שנגרמה כתוצאה משרת חשוף בצורה לא מאובטחת, מקרה שהיה בר תיקון לחברה כמו סייברינט.

יוחאי כורם, מנכ"ל החברה מדווח כי "עד 2020 תפיסת החברה הייתה לתת שירותים, והושקעו מאמצים רבים לפתח טכנולוגיה לצוות הפנימי של החברה. לקחנו את הטכנולוגיה הקיימת, והפכנו אותה למוצר המרכזי כשאנו ממוקדים במוצר אחד, שנמצא אצלנו בפיתוח כבר 6 שנים. כיום עיקר הפעילות של החברה, הוא תרגום המוצר לכזה שניתן לצרוך אותו. עם צמיחה משמעותית והכנסות של עשרות מיליוני דולרים בשנה".

במהלך השנה האחרונה, החברה כמעט שילשה את הכנסותיה ואת בסיס הלקוחות שלה, בגלל המעבר מחברת שירותים לחברת מוצר.סייברינג מעסיקה 100 עובדים בפתח תקווה, בטקסס, בוסטון, מקסיקו, בריטניה, הולנד והפיליפינים.

סייברינט (Cyberint) על המפה

עוד ב-טכנולוגיה

ביקור רמי גרינברג בבזק בינלאומי פתח תקווה

בזק בינלאומי TECH אירחה את ראש העיר רמי גרינברג במשרדי החברה בפתח תקווה

הביקור אצל חברת התקשורת במשרדים ברח' שחם התקיים עוד לפני הבחירות, שהסתיימו בניצחון מוחץ של גרינברג. קובי מזרחי, מנהל השיווק בחברה, הציג לראש העיר את כלל פעילותה בהיבט המקצועי ובהיבט הקהילתי, כולל שיתופי פעולה חדשים עם מיקרוסופט וחברות מובילות בתחום ה-IT, לצד פעילות התנדבותית ענפה של עובדות ועובדי החברה עם קהילות שונות בעיר.

המשך קריאה »
סאן ספארק פתח תקווה

"סאן ספארק" תפתח בקרוב מרכז טכנולוגי לילדים בפתח תקווה ברח' מבצע קדש

המרכז ייפתח כחלק משיתוף פעולה של רשת מרכזי הידע, יחד עם עיריית פתח תקווה ומקפ"ת, מתוך שאיפה לקדם בקרב הדור הצעיר חינוך טכנולוגי חדשני, המשלב מקצועות סייבר והייטק בעולם הדיגיטלי. המרכז החדש צפוי לקיים עשרות פעילויות, חוגים וקורסים באווירה המותאמת לילדי הגן, היסודי והתיכון – בו הילדים ירכשו ידע ומיומנות לטכנולוגיה ופיתוח חשיבה אינטלקטואלית.

המשך קריאה »
תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading