מחוץ למשרדי CYBERINT (סייברינט) - פתח תקווה

נלחמת ב"דארקנט": חברת הסייבר סייברינט מפתח תקווה דיווחה על גיוס של 28 מיליון דולר

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

חברת סייברינט (Cyberint), הפכה לשם דבר בתחום הסייבר, במיוחד לאחר 12 מיליון דולר הנוספים בקו אשראי, שהספיקה לגייס במסגרת סבב C של החברה. סייברינט נוסדה ב-2010 על ידי איתי ינובסקי ורז אלון. עיקר עיסוקה הוא פיתוח מערכות אוטומטיות לאיסוף נתונים מהרשת מה-Darknet, רשת המתקיימת על פני תשתית אינטרנט, אליה ניתן להתחבר רק באמצעות תוכנה מיוחדת. 

החברה, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה (רח' מפלסים 17), מבצעת ברשת זו ניתוח אוטונומי לאיתור כוונות זדון לתקוף ארגונים, או לעשות שימוש פסול במידע שדלף במטרה לסחוט חברות גדולות.להבדיל מחברות אחרות בתחום הסייבר, המתמחות בהגנה על תשתיות החברה, סייברינט עוסקת בעיקר במעקב יומיומי ברשת הדארקנט.

משרדי החברה ברח' המפלסים 17 (בית אינטרגרין 1) פתח תקווה
משרדי החברה ברח' המפלסים 17 (בית אינטרגרין 1) פתח תקווה

המטרה העיקרית של החברה היא לאתר ולמנוע איומים ופגיעות בחברות אחרות, מכיוון שהדארקנט מלאה בסחר של מידע לא חוקי, המשמש לסחיטה ונזק. אחד המקרים הכי זכורים מהתקופה האחרונה בהקשר זה, הוא המתקפה על חברת הביטוח 'שירביט', שנגרמה כתוצאה משרת חשוף בצורה לא מאובטחת, מקרה שהיה בר תיקון לחברה כמו סייברינט.

יוחאי כורם, מנכ"ל החברה מדווח כי "עד 2020 תפיסת החברה הייתה לתת שירותים, והושקעו מאמצים רבים לפתח טכנולוגיה לצוות הפנימי של החברה. לקחנו את הטכנולוגיה הקיימת, והפכנו אותה למוצר המרכזי כשאנו ממוקדים במוצר אחד, שנמצא אצלנו בפיתוח כבר 6 שנים. כיום עיקר הפעילות של החברה, הוא תרגום המוצר לכזה שניתן לצרוך אותו. עם צמיחה משמעותית והכנסות של עשרות מיליוני דולרים בשנה".

במהלך השנה האחרונה, החברה כמעט שילשה את הכנסותיה ואת בסיס הלקוחות שלה, בגלל המעבר מחברת שירותים לחברת מוצר.סייברינג מעסיקה 100 עובדים בפתח תקווה, בטקסס, בוסטון, מקסיקו, בריטניה, הולנד והפיליפינים.

סייברינט (Cyberint) על המפה

עוד בפתח תקווה

ליאת ביטן - מנהלת צוות מחקר ופיתוח - דו מתוק

מפחיתים סוכרים, מגדילים עסקים ומחפשים עובדים: צפו – ביקור ב"דומתוק" פתח תקווה

לא הרבה יודעים, אבל בפתח תקווה מתפתחת טכנולוגיה שיכולה לאפשר לנו לאכול שוקולדים ועוגיות ללא הפסקה, בלי חשבון ממה שזה יעשה לנו לבטן וללחץ הדם. כ-50 עובדים במשרדים הנמצאים בבית לקסוס ברח' שמשון, שוקדים על המוצר המפחית סוכר הבא. גויסו כבר 30 מיליון דולר והיד נטויה. "מחפשים עובדים שאוהבים פודטק", מדגישה אפרת גולדברג, סמנכ"לית משאבי אנוש.

המשך קריאה »
מבט על המשרדים החדשים של קבוצת מלם תים - רגע לפני כניסה

1200 עובדים של קבוצת מלם תים בפתח תקווה מתכוננים לרילוקיישן לפארק גיסין. אכלוס? יולי

אחת מחברות הטכנולוגיה הותיקות בישראל ובטח בפתח תקווה, עוברת לפרויקט של ישרס ו-BST לאחר כמעט 25 שנים של עבודה ברח' מרטין גהל. הקבוצה תהיה הראשונה להתאכלס בפרויקט המסחרי הגרנדיוזי, כששניים מהבניינים (10 קומות כ"א), יהוו את הקמפוס שלהם במתחם. דורית בר, סמנכ"לית משאבי אנוש: עוברים לסביבת עבודה מתקדמת ומשודרגת, שנועדה לייצר חוויית עובד גבוהה יותר".

המשך קריאה »
משרדי קלאודינרי בפתח תקווה

קלאודינרי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם Atmosfy לשיפור יצירת וידאו אינטרנטי

חברת ההייטק מפתח תקווה, שקמה לפני עשור והגיעה להכנסות של מעל 100 מיליון דולר ב-2021, מספקת שירותי מחשוב ענן לניהול מדיה דיגיטלית. השבוע מסרה כי חתמה על שיתוף פעולה עם חברת Atmosfy – פלטפורמה של רשת חברתית לשיתוף תכני וידאו, המתמקדת במסעדות, בתי קפה וברים בקרבת מקום. "נרגשים לעבוד ולהתפתח עם Atmosfy", מסרו בקלאודינרי.

המשך קריאה »
מטה גילת לווינים בפתח תקווה

גילת מפתח תקווה דיווחה היום על גידול של 19% בהכנסות ביחס לרבעון הראשון 2021

חברת הלווינים הותיקה, שמשרדיה הראשיים נמצאים ברח' יגיע כפיים בקריית אריה, הציגה נתונים חיוביים לשלושת החודשים הראשונים של 2022. לפי הנתונים היא רשמה הכנסות בסך של 51.4 מיליון דולר, והפסד תפעולי הנמוך ב-2.5 מיליון דולר, ביחס לרבעון המקביל אשתקד. המנכ"ל עדי צפדיה: "הנתונים מראים שאנו מצליחים להגדיל נתח שוק, ולנצל הזדמנויות עסקיות בשווקי הקצה בהם אנו פועלים".

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading