ירון קדושים מדבר על רמי גרינברג

צפו בירון קדושים מדבר על רמי גרינברג: "עברתי שנים ארוכות עם מעשים של בריונות"

פעיל השכונות מהדר גנים, פגש את פתח תקווה NEWS לשיחה צפופה בעמישב. האופוזיציונר הבולט בפתח תקווה לראש עיר, שכמעט אין לו מתנגדים, היה בין היחידים שידעו על החקירה הסמויה, שניהלה המשטרה, היות והוא זה שהגיש את התלונה, בעקבות האיום לפטר את אשתו מהמוסד החרדי בה לימדה. "אלו לא ימים פשוטים. לא נוח להיות מעורב בפרשייה פלילית. גם כמתלונן".

מהתחושה של השבוע האחרון, עולה הרושם כי תושבי פתח תקווה, די אדישים לחקירת החשדות נגד רמי גרינברג, בעקבות התלונה שהגיש ירון קדושים, כבר לפני שלוש שנים. התחושה קיבלה ביטוי, שהתושבים, שאינם מצויים במה שקורה במשרדי העירייה בחיים עוזר, כלל לא ידעו כי ראש העיר, שבמשך יומיים הוטל צו איסור פרסום על שמו, הוא זה שמעורב בפרשייה.

צפו בראיון הוידאו: ירון קדושים בעמישב

"בטוח שהצדק ייעשה"

גם לאחר פרסום שמו, גרינברג עדיין מקבל מהתושבים תמיכה מקיר לקיר, שביטוי שלה היה ניתן לראות לפני ההופעה של עדן בן זקן בפארק הגדול, בו הוזכר שמו על הבמה (הפעם הוא נמנע מלעלות עליה…), לצד תשואות ומחיאות כפיים מהקהל. הודעת הפייסבוק אותה הוציא גרינברג יום לפני, נתנה לתושבים את ההכרה שיש מי שדואג להם, בטח אם הוא מפרסם את הטלפון שלו.

לקדושים יש עבר של מאבקים לאורך הקדנציה של גרינברג, כשהמיקוד היה בעיקר התנגדות בקשורות לתכנון "תכנית סירקין", לצד הכוונה לסגור צמתים בכביש 40. "ההחלטות האלה הן הרות גורל לעשות אלפי תושבים", מציין קדושים. "למרות שעברתי שנים קשות של ביריונות, איומים, הוצה מקבוצות וואצאפ, לא נשברתי ופעלתי למען התושבים".

קדושים מדגיש כי הוא למתנגד לבנייה בפתח תקווה ובסירקין בפרט, אלא חושב שהדברים צריכים להיעשות לא בצורה אימפולסיבית ולא דמוקרטית, אלא בתיאום עם תושבי השכונות והבנה לצרכים שלהם. 

בבסיס התלונה של קדושים, עמד האיום, לכאורה, מצד גרינברג ואנשי העירייה, לפטר את אשתו ממוסד הלימודים החרדי בו עבדה. "עברתי ימים לא פשוטים", הוא מספר. "קיבלתי הרבה תמיכה, גם מבכירים בעירייה. חשוב לי להדגיש שהמעסיקים של אשתי הם גם חברים שלי ואנשים שאני מאוד מעריך. שמו אותם בנקודה בעייתית. הם ידעו שיש בעיה. אני סומך על אכיפת החוק ובטוח שהצדק ייעשה".

עוד ב-מהנעשה בעיר

יריד תעסוקה קניון הגדול פתח תקווה 2024

רולדין, בורגר ראנץ', גולדה ולנדוור יציעו עבודה לנוער של פתח תקווה ביריד בקניון הגדול

היריד, שמארגנת עיריית פתח תקווה, יתקיים ב-22.5, יום רביעי מ-18:00 עד 19:30 ברחבת החניה של עופר הקניון הגדול – מול הפארק הגדול. ביריד צפויים להשתתף עשרות עסקים וחברות מהעיר ומחוצה לה, שיציעו לנוער עבודה כמדריכים, מלצרים, ברמנים, מוכרים בחנות, נציגי מכירות, קופאים ועוד. גרינברג: "חיבור בין בני הנוער לחברות ולעסקים בפתח תקווה מטיב עם שני הצדדים".

המשך קריאה »
הקרייה האקדמית פתח תקווה כיום ולפי ההדמיה בעוד כמה שנים

העירייה: מתחילים לקדם את קמפוס הסטודנטים של פתח תקווה בקרייה האקדמית

אם יש משהו שחסר בעיר זו אווירה סטודנטיאלית אמיתית. לפי התכנונים של עיריית פתח תקווה, המצב הזה אמור להשתנות בשנים הקרובות, כשעל הפרק: שטח ענק, שבו יוקמו מבנים של המתחם האוניברסיטאי, זאת לצד מעונות לסטודנטים ומגוון אפשרויות פנאי, בילוי וספורט, כפי שמבטיחים בחיים עוזר. הפרוייקט יוקם בתחום הרחובות רבין, דרגנר והשחם, וישתרע על פני עשרות דונמים.

המשך קריאה »
יום העצמאות פתח תקווה 2024

חגיגות מצומצמות: אירועי יום העצמאות פתח תקווה 2024 במתכונת קהילתית בלבד

ראש העיר, רמי גרינברג, הודיע היום שחגיגות יום ההולדת של המדינה, יחגגו בצורה מינורית מאוד, ביחס לשנים קודמות. בניגוד לאירוע העדלאידע, שהוחלט לקיימו כרגיל, אירועי יום העצמאות יתקיימו באופן שונה. לא ייפתחו במות ענק בפארקים עם אומני פופ ומוסיקה שמחה – וכמובן, שגם לא יהיו זיקוקים. גרינברג: "נתפלל שבשנה הבאה נוכל לחגוג כראוי, כשכל החיילים והחטופים יחזרו לביתם בריאים ושלמים".

המשך קריאה »
ראש העיר רמי גרינברג משמאל מברך תושב פתח תקווה פורים שמח. צילום: ליאור שמחי

למרות הכל, חוגגים: העדלאידע במרכז פתח תקווה התקיימה. גרינברג התחפש לקאובוי

לא כולם שלמים עם זה. לא כולם באמת שמחים מהלב, אבל המסורת חייבת להימשך. אלפים רבים של תושבים החלו לזרום משעות הצהרים לרח' חיים עוזר, לבמה המרכזית, סמוך לעיריית פתח תקווה, שהחליטה לקיים את האירוע, זאת למרות קולות של ביקורת, שזה לא העת לחגוג, כשיש לנו חטופים בעזה וכל יום נהרג חייל. ב-12:15 תעלה לבמה כוכבת הילדים מיכל הקטנה ולאחריה משפחת ספיר. וידאו – בקרוב.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading