ירון קדושים מדבר על רמי גרינברג

צפו בירון קדושים מדבר על רמי גרינברג: "עברתי שנים ארוכות עם מעשים של בריונות"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פעיל השכונות מהדר גנים, פגש את פתח תקווה NEWS לשיחה צפופה בעמישב. האופוזיציונר הבולט בפתח תקווה לראש עיר, שכמעט אין לו מתנגדים, היה בין היחידים שידעו על החקירה הסמויה, שניהלה המשטרה, היות והוא זה שהגיש את התלונה, בעקבות האיום לפטר את אשתו מהמוסד החרדי בה לימדה. "אלו לא ימים פשוטים. לא נוח להיות מעורב בפרשייה פלילית. גם כמתלונן".

מהתחושה של השבוע האחרון, עולה הרושם כי תושבי פתח תקווה, די אדישים לחקירת החשדות נגד רמי גרינברג, בעקבות התלונה שהגיש ירון קדושים, כבר לפני שלוש שנים. התחושה קיבלה ביטוי, שהתושבים, שאינם מצויים במה שקורה במשרדי העירייה בחיים עוזר, כלל לא ידעו כי ראש העיר, שבמשך יומיים הוטל צו איסור פרסום על שמו, הוא זה שמעורב בפרשייה.

צפו בראיון הוידאו: ירון קדושים בעמישב

"בטוח שהצדק ייעשה"

גם לאחר פרסום שמו, גרינברג עדיין מקבל מהתושבים תמיכה מקיר לקיר, שביטוי שלה היה ניתן לראות לפני ההופעה של עדן בן זקן בפארק הגדול, בו הוזכר שמו על הבמה (הפעם הוא נמנע מלעלות עליה…), לצד תשואות ומחיאות כפיים מהקהל. הודעת הפייסבוק אותה הוציא גרינברג יום לפני, נתנה לתושבים את ההכרה שיש מי שדואג להם, בטח אם הוא מפרסם את הטלפון שלו.

לקדושים יש עבר של מאבקים לאורך הקדנציה של גרינברג, כשהמיקוד היה בעיקר התנגדות בקשורות לתכנון "תכנית סירקין", לצד הכוונה לסגור צמתים בכביש 40. "ההחלטות האלה הן הרות גורל לעשות אלפי תושבים", מציין קדושים. "למרות שעברתי שנים קשות של ביריונות, איומים, הוצה מקבוצות וואצאפ, לא נשברתי ופעלתי למען התושבים".

קדושים מדגיש כי הוא למתנגד לבנייה בפתח תקווה ובסירקין בפרט, אלא חושב שהדברים צריכים להיעשות לא בצורה אימפולסיבית ולא דמוקרטית, אלא בתיאום עם תושבי השכונות והבנה לצרכים שלהם. 

בבסיס התלונה של קדושים, עמד האיום, לכאורה, מצד גרינברג ואנשי העירייה, לפטר את אשתו ממוסד הלימודים החרדי בו עבדה. "עברתי ימים לא פשוטים", הוא מספר. "קיבלתי הרבה תמיכה, גם מבכירים בעירייה. חשוב לי להדגיש שהמעסיקים של אשתי הם גם חברים שלי ואנשים שאני מאוד מעריך. שמו אותם בנקודה בעייתית. הם ידעו שיש בעיה. אני סומך על אכיפת החוק ובטוח שהצדק ייעשה".

עוד ב-מהנעשה בעיר

אפליקציית בונד

בונד. אפליקציית בונד: העירייה בוחנת שימוש באפליקציה שתגביר את בטחון התושבים

נלחצים לפני שאתם מגיעים לסמטה חשוכה בפתח תקווה? בקרוב אולי תוכל להירגע, באמצעות יישומון סלולרי ,שיאפשר לצפות במשתמש תוך צילום בווידאו, לשוחח בזמן אמת עם איש ביטחון – ואף להקפיץ אותו בזמן מצוקה. האפליקציה, המבוססת AI (בינה מלאכותית), כבר נמצאת בשימוש בארה"ב ושירותיה מאפשרים אבטחה על המשתמשים בתחומים שונים.

המשך קריאה »
הצלת יער סירקין פתח תקווה

מאות תושבים, כולל מתמודדים למועצת העיר, השתתפו באירוע להצלת יער סירקין

מארגני האירוע, בתמיכת "קרן של"י" וארגון "חיים בסביבה", יצרו הפנינג חווייתי להורים וילדים, שכלל סדנאות אומנות בהדרכת אומנים. המטרה העיקרית הייתה לגייס עוד חתימות על העצומה, שקוראת לשמור על למעלה מ-6000 עצים, שצפויים להיכרת, כאשר יחלו לבנות את שכונת סירקין החדשה. אורי אהד, ענת זנזורי, סרחיו גולצמן ומשה משה – נכחו באירוע והפגינו תמיכה.

המשך קריאה »
שוק ארבעת המינים פתח תקווה

איפה ייפתחו את שוק ארבעת המינים בפתח תקווה תשפ"ד? כל המקומות, כל התאריכים

הדוכנים לממכר האתרוג, הלולב, ההדס והערבה, לקראת חג סוכות המתקרב, ייפתחו בחמישה מועדים שונים ממוצאי יום כיפור עד ערב החג, ברחבות בתי הכנסת במרכז פתח תקווה, אבל גם בשכונות הדר גנים/עמישב, גני הדר, כפר גנים ב', רמת ורבר ושעריה. "החלטנו גם השנה להקים דוכנים ברחבי העיר בסמוך לבתי כנסת, כוללים ומתנ"סים- ובכך לייעל את רכישת ארבעת המינים הן לטובת התושבים", מסר גרינברג.

המשך קריאה »
לוגו עיריית פתח תקווה

לוגו חדש לעיריית פתח תקווה: ממושבה למטרופולין של 300 אלף תושבים

העירייה דיווחה כי הלוגו הישן הוותיק עם שלושת העיגולים בצבעי חום, כתום וירוק, שסימלו את האדמה, התפוזים והצמיחה – שאפיינה את העיר בשנותיה המוקדמות – יחליף לוגו מודרני, שישדר חדשנות של עיר עם
מערכת תחבורה מתקדמת ואזורי מסחר, תעשייה והייטק מהגדולים בארץ. ראש העיר, גרינברג: "הלוגו מבטא את התפתחות העיר המואצת והתחושה שיש צורך לחזק את תחושת הלכידות של התושבים".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading