רומס בסר סיטי פתח תקווה ROOMS BSR PT

צפו מהשטח: המשרדים העתידיים של ROOMS מבית פתאל במתחם העסקים ב.ס.ר סיטי

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

רשת חללי עבודה שיתופיים ומשרדים מבית פתאל ענקית המלונות, מביאה את הקונספט שלה ללב איזור העסקים של פתח תקווה. החברה בונה על תפוסה מלאה וביקושים גבוהים, נוכח הלוקיישן האטרקטיבי והחדשנות. המשרדים יוקמו בקומות 3+4 של בניין Y במתחם על שטח של 3800 מ"ר משרדים + 850 מ"ר מרפסות. דניאל פיטשון, מנהל השיווק של הרשת: "בפתח תקווה אנחנו משלבים את חווית המסחר בפרויקט לתוך קונספט המשרדים והמלונאות ש- ROOMS מציע". 

לפני מספר ימים כתבנו על אירוע החברה של "פנגו", שחנכה את המשרדים החדשים בב.ס.ר סיטי. עכשיו מסתבר, שבאותו בניין, יוקם סוג של קומפלקס, בו יישבו יחד מדי יום עשרות עסקים במשרדים חדישים באווירה של בית מלון. זה הרעיון המוביל של הרשת, שהוקמה בשנת 2019 על ידי נדב פתאל (כחלק מקבוצת פתאל) ועכשיו בונה על מתחם בהשקעה גדולה ורחבה, בפתח תקווה.

צפו מבפנים במתחם לפני בנייה

השוס: פאטיו ענקי

לרשת כבר יש שמונה סניפים: ארבעה סניפים בת"א (אקרו תל אביב ביצחק שדה, במלון ניקס תל אביב, מגדל בית רובינשטיין ונווה צדק מול הים שעתיד להיפתח בנובמבר הקרוב), שניים ברעננה (בבניין A TOWER ובית המילניום), אחד על ז'בוטינסקי בני ברק (מגדל הכשרת הישוב) ועוד אחד במודיעין, במרכז העסקים הראשי בעיר. "המתחם בפתח תקווה, יהיה פרויקט מוביל, גדול ואיכותי שלנו", מציין מנהל השיווק של "ROOMS", דניאל פיטשון. "הן מבחינת השטח שלו, הן מבחינת ההשקעה והן מבחינת המיקום".

בשבוע שעבר ביקרנו בשטח המשרדים, המתפרסים על פני שטח של 3800 מ"ר משרדים, לצד 850 מ"ר מרפסות, שכבר בנויות בצדדים של קומה 3 ומכילות גם פאטיו ענקי, שמשקיף על נוף דינמי של אנשים בתנועהבמתחם "דן טאון", שצפוי להיות שוקק מאוד, אחרי שכל העסקים והמשרדים בו יאוכלסו (עוד כשנה-שנתיים). כרגע המתחם הוא במצב "מעטפת", כשהאכלוס המסתמן הוא לקראת סוף נובמבר.

הנוף מהפאטיו של ROOMS פתח תקווה המשקיף על "דן טאון" ההולך ומתאכלס
הנוף מהפאטיו של ROOMS פתח תקווה המשקיף על "דן טאון" ההולך ומתאכלס

ריח של בית מלון

"יהיו פה כ-550 עמדות עבודה, להם נספק את כל התשתיות הנדרשות, כמו תקשורת, מטבח, ריהוט, חדרי ישיבות, שירותי הדפסה ועוד". מציין פיטשון, שעדיין לא יכול להעריך כמה עסקים יפעלו במתחם של רומס, היות ושיווק המשרדים החל רק בימים האחרונים. "ייתכן יהיו חברות גדולות שיירכשו עשרות עמדות". 

רומס ב.ס.ר סיטי פתח תקווה, יהיה דומה בקונספט שלו לסניפים אחרים של הרשת, שמתפעלת את המשרדים השיתופיים על ידי צוותי ניהול, שמוכשרים להתמקצע על פי יסודות המלונאות של פתאל. "מי שישכור משרד ברומס, ירגיש שהוא במשרדים לא רגילים", אומר פיטשון. "האווירה היא של בית מלון, מבחינת השירותיות, סגנון הבנייה, הריהוט ואפילו הריח. כל מה שאתם שצריך במשרד, כל מה שאוהבים בבית מלון".

ROOMS בסר פתח תקווה - מבט מאחת מהמרפסות בצדדים
ROOMS בסר פתח תקווה - מבט מאחת מהמרפסות בצדדים

פרסומת של ROOMS, שנתנה את האות לשיווק המשרדים בפ"ת

ROOMS (רומס) פתח תקווה על המפה

עוד ב-נדלן

לפני-אחרי - פרויקט אברבנאל 12-14 פתח תקווה - חיים שמי ובניו

צפו: חיים שמי אחרי הריסה באברבנאל 12-14. בונים קטן, אבל חושבים על פ"ת בגדול

חשבתם שאין איפה לקנות דירה חדשה בפתח תקווה בפחות מ-2 מיליון ש"ח? פרויקט הפינוי והבינוי במרכז העיר של החברה הותיקה, שכל כך מזוהה עם פתח תקווה, העביר הילוך, לאחר הריסת המבנים הישנים ואחרי שהטרקטורים כבר עלו על הקרקע. בשמי בונים על הלוקיישן האטרקטיבי (מרחק הליכה מתחנת הרכבת הקלה) ופונים בעיקר לקהל המשקיעים והזוגות הצעירים.

המשך קריאה »
התחדשות עירונית אזורים כפר אברהם בפתח תקווה

חברת "אזורים" זכתה במכרז לפרויקט ענק של התחדשות עירונית בכפר אברהם פתח תקווה

השכונה הותיקה במזרח העיר צפויה להתחדש בשנים הקרובות ב-1200 דירות חדשות, שיחליפו כ-300 ישנות במסגרת פרויקט פינוי, שיתפרס על פני שטח גדול ברחובות הרב הרצוג, הרב גולד, יונה גרין ורבי עקיבא. הדיירים יהנו מתוספת של כ-25 מ"ר לכל דירה + מחסן וחנייה. צפי לסיום פרויקט ואכלוס: כ-7 שנים. סימה מאור, מנהלת התחדשות עירונית בחברה: "שאיפתנו לפעול למען חידושה של העיר".

המשך קריאה »
מגדלי ב.ס.ר סיטי פתח תקווה

2 שטחי ענק מוצעים להשכרה בב.ס.ר סיטי: 4 קומות לייעוד ציבורי ונוספת לחברה מסחרית

הזרוע השיווקית של חברת "רושו יזמות והנדסה", החלה השבוע בשיווק השטחים במתחם ההולך ומתאכלס. כ-5000 מ"ר בקומות 5-8 בבניין I, מיועדים לשימוש ציבורי כמו קופות חולים, מכללות ומשרדים ממשלתיים. שטח נוסף, של כ-1900 מ"ר בבניין T בקומה ה-3, מיועד לחברות ענק וכולל גם שתי מרפסות של 420 מ"ר כ"א. מישל וקנין, מנהל השיווק של רושו: "אנחנו כבר במגעים עם מספר גורמים שהתעניינו".

המשך קריאה »
קהילון נווה גן פתח תקווה

"קהילון" נווה גן: החלו עבודות הבנייה במתחם בעלות פרויקט של כ-15 מיליון ש"ח

העירייה החברה לפיתוח פתח תקווה פיתחו מודל ייחודי, שהדגם הראשון בישראל יוצא לדרך לביצוע בימים אלו ברח' מבצע הדקל, כשהטרקטורים התחילו לעלות על השטח ולהכין את המתחם לשלב הבנייה. בתכנון: קומת קרקע לצרכים מסחריים עם סופר, בית קפה, גלידריה, פיצוציה וחנויות נוספות והקומה הראשונה תוקדש לפעילות ציבורית-קהילתית. צפי סיום פרויקט ואכלוס: תחילת 2024.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading