רומס בסר סיטי פתח תקווה ROOMS BSR PT

צפו מהשטח: המשרדים העתידיים של ROOMS מבית פתאל במתחם העסקים ב.ס.ר סיטי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רשת חללי עבודה שיתופיים ומשרדים מבית פתאל ענקית המלונות, מביאה את הקונספט שלה ללב איזור העסקים של פתח תקווה. החברה בונה על תפוסה מלאה וביקושים גבוהים, נוכח הלוקיישן האטרקטיבי והחדשנות. המשרדים יוקמו בקומות 3+4 של בניין Y במתחם על שטח של 3800 מ"ר משרדים + 850 מ"ר מרפסות. דניאל פיטשון, מנהל השיווק של הרשת: "בפתח תקווה אנחנו משלבים את חווית המסחר בפרויקט לתוך קונספט המשרדים והמלונאות ש- ROOMS מציע". 

לפני מספר ימים כתבנו על אירוע החברה של "פנגו", שחנכה את המשרדים החדשים בב.ס.ר סיטי. עכשיו מסתבר, שבאותו בניין, יוקם סוג של קומפלקס, בו יישבו יחד מדי יום עשרות עסקים במשרדים חדישים באווירה של בית מלון. זה הרעיון המוביל של הרשת, שהוקמה בשנת 2019 על ידי נדב פתאל (כחלק מקבוצת פתאל) ועכשיו בונה על מתחם בהשקעה גדולה ורחבה, בפתח תקווה.

צפו מבפנים במתחם לפני בנייה

השוס: פאטיו ענקי

לרשת כבר יש שמונה סניפים: ארבעה סניפים בת"א (אקרו תל אביב ביצחק שדה, במלון ניקס תל אביב, מגדל בית רובינשטיין ונווה צדק מול הים שעתיד להיפתח בנובמבר הקרוב), שניים ברעננה (בבניין A TOWER ובית המילניום), אחד על ז'בוטינסקי בני ברק (מגדל הכשרת הישוב) ועוד אחד במודיעין, במרכז העסקים הראשי בעיר. "המתחם בפתח תקווה, יהיה פרויקט מוביל, גדול ואיכותי שלנו", מציין מנהל השיווק של "ROOMS", דניאל פיטשון. "הן מבחינת השטח שלו, הן מבחינת ההשקעה והן מבחינת המיקום".

בשבוע שעבר ביקרנו בשטח המשרדים, המתפרסים על פני שטח של 3800 מ"ר משרדים, לצד 850 מ"ר מרפסות, שכבר בנויות בצדדים של קומה 3 ומכילות גם פאטיו ענקי, שמשקיף על נוף דינמי של אנשים בתנועהבמתחם "דן טאון", שצפוי להיות שוקק מאוד, אחרי שכל העסקים והמשרדים בו יאוכלסו (עוד כשנה-שנתיים). כרגע המתחם הוא במצב "מעטפת", כשהאכלוס המסתמן הוא לקראת סוף נובמבר.

הנוף מהפאטיו של ROOMS פתח תקווה המשקיף על "דן טאון" ההולך ומתאכלס
הנוף מהפאטיו של ROOMS פתח תקווה המשקיף על "דן טאון" ההולך ומתאכלס

ריח של בית מלון

"יהיו פה כ-550 עמדות עבודה, להם נספק את כל התשתיות הנדרשות, כמו תקשורת, מטבח, ריהוט, חדרי ישיבות, שירותי הדפסה ועוד". מציין פיטשון, שעדיין לא יכול להעריך כמה עסקים יפעלו במתחם של רומס, היות ושיווק המשרדים החל רק בימים האחרונים. "ייתכן יהיו חברות גדולות שיירכשו עשרות עמדות". 

רומס ב.ס.ר סיטי פתח תקווה, יהיה דומה בקונספט שלו לסניפים אחרים של הרשת, שמתפעלת את המשרדים השיתופיים על ידי צוותי ניהול, שמוכשרים להתמקצע על פי יסודות המלונאות של פתאל. "מי שישכור משרד ברומס, ירגיש שהוא במשרדים לא רגילים", אומר פיטשון. "האווירה היא של בית מלון, מבחינת השירותיות, סגנון הבנייה, הריהוט ואפילו הריח. כל מה שאתם שצריך במשרד, כל מה שאוהבים בבית מלון".

ROOMS בסר פתח תקווה - מבט מאחת מהמרפסות בצדדים
ROOMS בסר פתח תקווה - מבט מאחת מהמרפסות בצדדים

פרסומת של ROOMS, שנתנה את האות לשיווק המשרדים בפ"ת

ROOMS (רומס) פתח תקווה על המפה

עוד ב-נדלן

מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »
עזרא ונחמיה 1-5 פתח תקווה הדר גנים עמישב

נלחמים ובונים: פרויקט עזרא ונחמיה 1-5 אושר לאחר התנגדויות. במהלך 2024 יחלו בנייה ופינוי

פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול בעמישב הדר גנים עולה שלב, לאחר שהועדה המחוזית לתכנון ובנייה פתח תקווה, אישרה להתקדם לעבר היתרים, לקראת הריסה של 48 יחידות דיור בשלושה מבנים ישנים ומוזנחים, שיוחלפו בלא פחות מ-175 יחידות דיור בשלושה מבנים מודרניים.יזמי הפרויקט הם בינו נדל"ן, לה מספר פרויקטים נוספים בשכונה, יחד עם ונטורה ניהול ופיקוח נדל"ן.

המשך קריאה »
אתרי בנייה בפתח תקווה

שבועיים מפרוץ המלחמה: מה קורה עם העבודות באתרי הבנייה הרבים בפתח תקווה?

ביקורת נשמעה כלפי העירייה בקרב יזמים וקבלנים בפתח תקווה, לאחר שזו, לטענתם, כביכול חרגה מסמכותה והמשיכה להקפיא את העבודות באתרים מה-7 באוקטובר, זאת למרות שמשרד הפנים ומשרד השיכון ביקשו לבטל את ההקפאה. בעוד ישנן ערים בהם הורו להמשיך את ההקפאה, בפתח תקווה כבר ניתן לבנות תחת תנאים מסוימים. העירייה: "עשינו הכל כדי להקפיא את הבנייה"

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading