חסימות באיזור תעשייה סגולה

שוב: חסימות אבטחה לתקופת החגים בכבישים באיזור התעשייה סגולה בעיר

בהחלטה משותפת של אגף הביטחון, הפיקוח והחירום של עיריית פתח תקווה, משטרת ישראל ומנהלת אזורי התעשייה, הוחלט, כפי שהיה בחגי פסח, על בקרה, פיקוח וחסימת חלק מצירי התנועה באיזור התעשייה ירקון (סגולה), וזאת במטרה להגביר את האבטחה, כדי למנוע פגיעה ברכוש בעלי העסקים ופריצות לבתי העסק, במיוחד בימי החג בהם התנועה דלילה.

לפי הדיווח של העירייה, תתבצע בימי החגים נוכחות של סיירת הביטחון עירונית, צוותי השיטור העירוני וסיורים משטרתיים באזור התעשייה. הכוחות ישמרו כל כניסה ויציאה מבוקרת מסגולה, שאמורה להגביר את השמירה על ביטחונם, רכושם ונכסיהם של העסקים והתושבים המתגוררים בסמוך. יודגש כי במהלך המועדים בהם יתבצעו חסימות, הכניסה לאזורי התעשייה תתאפשר רק מצומת ירקון (סגולה) ומכביש 40 ויציאה מבוקרת מאזור התעשייה דרך צומת ירקון (סגולה).

"בימי החג אנו מגבירים את האבטחה באזור התעשייה בסגולה באמצעות חסימת צירי התנועה באזור והגברת נוכחות גורמי הביטחון", מסר ראש העיר, רמי גרינברג. "הכל על מנת למנוע מעשי וונדליזם, פשיעה, אלימות, ופגיעה ברכוש בעלי העסקים ופריצות לבתי עסק. אני  מאחל חג שמח ושנה טובה, לכל תושבי ותושבות העיר ולכל בעלי העסקים". 

הכניסה לאיזור התעשייה סגולה - מרכז עסקים ירקון
הכניסה לאיזור התעשייה סגולה - מרכז עסקים ירקון

הצירים שצפויים להיחסם

חסימה בסוף רחוב אלכסנדר ינאי

חסימה בסוף רח' הרכבת

סוף רח' בן ציון גליס - לכיוון השטחים הפתוחים

חסימת רחוב גרינברג

פינת הרב פינטו מסעוד - בן ציון גליס

ברחוב מרכוס (משעול אברהם סמו)

מועדי החסימות

ראש השנה: מיום ראשון 25.9 בשעה 18:00 ועד יום שלישי 27.9 בשעה 18:00
חג סוכות: מיום ראשון 9.10 בשעה 18:00 ועד יום שני 10.10 בשעה 18:00
חג סוכות: מיום שישי 14.10 בשעה 18:00 ועד שבת 15.10 בשעה 18:00
הושענה רבה ושמחת תורה: מיום ראשון 16.10 בשעה 18:00 ועד יום שני 17.10 בשעה 18:00

עוד ב-רכב ותחבורה

יריד מכוניות חשמליות - הקניון הגדול פתח תקווה

בפעם השנייה: הקניון הגדול בפתח תקווה יארח יריד מכוניות חשמליות בחודש הבא

המקום הכי מסחרי בפתח תקווה, יארח בחניון החיצוני מול הפארק, במשך יומיים (4 ו-5 באפריל, חמישי-שישי הבא), יריד מכוניות חשמליות שני, אחרי הראשון שנערך בשנה שעברה. לאור ההתעניינות ההולכת והגוברת בסוג מכוניות זה, בקרב תושבי העיר והסביבה, צפוי להגיע קהל רב לחזות בדגמים הכי חדשים בשוק של יבואנים מובילים, כמו BYD, טסלה, GEELY ועוד. הכניסה חופשית ללא תשלום.

המשך קריאה »
ליים LIME פתח תקווה ביום הבחירות

חברת ליים (Lime) קורקינטים חשמליים תאפשר נסיעה חינם בפתח תקווה ביום הבחירות

חברת הכלים החשמליים השיתופיים הגדולה בעולם, תעניק ביום שלישי הבא (27.2) לכל תושב עיר שרוצה להצביע לרשויות המקומיות (וגם לכאלה שרוצים לנצל את השבתון לשופינג), שתי רכיבות של עד 15 דקות בחינם, אותן ניתן לנצל במהלך טווח של שעתיים. "המטרה היא להוריד חסמים תחבורתיים עבור מצביעים פוטנציאליים בימי בחירות ולספק כלי תחבורה נגיש ויעיל", נמסר.

המשך קריאה »
פקקים בפתח תקווה - נת"צ בפתח תקווה

מרגישים את הפקק? דו"ח ארגון "15 דקות": פתח תקווה מקום 4 בישראל בסלילת נת"צים

ארגון צרכני התחבורה הציבורית בישראל, פרסם אתמול את הדו"ח השנתי שלו, שממנו עולה כי בעיר נסללו בין 2018 ל-2023 מסלולי נת"צ באורך של 6.1 ק״מ, לעומת 1.2 ק"מ שנסללו בשנים קודמות. חלק גדול מהמספר הזה שייך לנת"צ הארוך בדרך רבין. בנוסף, פתח תקווה דורגה במקום השני בתיכנון נתיבים לתחבורה ציבורית ונמנית על הערים המובילות בקידום תשתיות לתחבורה מקיימת ושבילי אופניים.

המשך קריאה »

כדאי להיערך: החל מה-1.3 תופסק תנועת הרכבת הכבדה בפתח תקווה למשך חודשיים

דוברות רכבת ישראל הודיעה לאחרונה כי תנועת הרכבות בעיר תופסק בחודש עד לתאריך 4.5.24 (כולל) בעקבות עבודות לצורך קידום פרויקט "המסילה המזרחית". במטרה לתת פתרון זמני לנוסעי הרכבת, יופעלו היסעים (אוטובוסים ומיניבוסים), אל מגוון יעדים, ביניהם אל ומתחנת הרכבת בקריית אריה. מטרת הפרויקט: לצמצם את הגודש בכבישים, את זיהום האוויר, ולהגביר את בטיחות משתמשי הדרך.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading