VICA

צפו בהשלמת הרפסודה: "ויקה פארק" של ויתניה-קרסו בקריית אריה בשלבי התקדמות

ביקרנו היום במקום, מספר ימים אחרי שהושלמה יציקת הרפסודה, שתשמש את יסודות מגדל המשרדים הראשון של הפרויקט. היציקה נמשכה כ-20 שעות באמצעות 6 משאבות וכללה כ-4500 קוב בטון, שהובאו מארבעה מפעלי בטון שונים. הפרויקט המסחרי של שתי ענקיות הנדל"ן צפוי לכלול כ-120 אלף מ"ר בנוי של שימושים מעורבים – מסחר, תעסוקה ומשרדים. 

לפני יותר מתשעה חודשים (נובמבר 2021) דיווחנו לכם אל תחילת עבודות החפירה והדיפון של פרויקט ויתניה-קרסו בקריית אריה. ביום חמישי האחרון החל שלב משמעותי נוסף חדש, עם יציקת הרפסודה, במה שצפוי להיות אחד מהפרויקטים המסחריים הגדולים של פתח תקווה. בנוסף, התבשרנו על שם המותג של הפרויקט: "ויקה פארק", שמן הסתם מורכב משילוב של שמות החברות היזמיות – ויתניה וקרסו נדל"ן.

צפו בביקור בפרויקט VICA PARK (ויקה פארק) ב-30.8.22

פרויקט ויקה פארק ממוקם בקצה המזרחי של דרך אם המושבות, בקרבת הקו האדום של הרכבת הקלה ומתפרס על פני 25 דונם. על פי התב"ע, ניתן להקים כיום במקום כ-80,000 מ"ר למשרדים, תעסוקה ומסחר, ב-5 בניינים בני 8-10 קומות כ"א. ויתניה וקרסו נדל"ן מתכוונות לשווק את השטחים בעיקר לתעשיית ההייטק וחברות מובילות במשק.

בשלב הראשון יוקם מבנה המשרדים הראשון בשטח כולל של כ-12,500 מ"ר. במקביל, שואפות החברות להגדיל את הזכויות בפרויקט ל-120,000 מ"ר בנוי. האכלוס בשלב הראשון צפוי בעוד כשנתיים (סוף 2024). נכון להיום התקבלו זכויות יוצאות דופן בהיקפן לחניה תת קרקעית, שצפויה להכיל כ-2700 חניות.

יציקת הרפסודה בפרויקט VIKA PARK ויקה פארק

יציקת הרפסודה החלה ביום חמישי בערב, שעה שעשרות פועלים יצקו כ-4500 קוב בטון, שישמשו יסודות למגדל המשרדים הראשונים. היציקה, שבוצעה באמצעות 6 משאבות בטון בו זמנית, הסתיימה בשעות המאוחרות של יום שישי.

מרכז עסקים פארק-טק בפתח תקווה (לשעבר קריית אריה) עבר בשנים האחרונות מתיחת פנים ואת מקומם של המוסכים והתעשייה הכבדה, הולכות ותופסות חברות בכירות במשק בתחומי ההייטק, הפיננסים ועוד. כבר היום, המתחם נחשב לאחד ממתחמי ההייטק המובילים בארץ בכלל ובמרכז בפרט ומאכלס חברות כמו IBM, אינטל, אורקל, קודאק, מגדל חברה לביטוח, ביטוח ישיר, ועוד.

דגש על מפלס הקרקע

"פרויקט VICA PARK מתפרס על 25 דונם ומונה מספר מבני תעסוקה עם פיתוח סביבתי משמעותי ותקן חניה גבוה", אמר לפתח תקווה NEWS, מנכ"ל קרסו נדל"ן, דן פרנס. "מדובר במתחם תעסוקה, שאמור לייצר אקו-סיסטם שלם ויאפשר לנו לתת שירותים רבים יותר ממה שניתן לתת במסגרת בניין בודד, כמו: חדר כושר, אודיטוריום ושטחי אחסנה ולוגיסטיקה במפלס מינוס 1.

פרנס ציין כי בפרויקט ישימו דגש רב על מפלס הקרקע, שיציע שירותי מסחר מוקפדים ומגוונים. "הפרויקט עצמו ייצר נגישות גבוהה מאוד בשל המיקום הייחודי שלו, על צומת מרכזית של דרך אם המושבות ודרך זבולון המר, בכניסה הצפונית לפארק-טק ולפתח תקווה ובסמיכות לרכבת הקלה והכבדה"", הוסיף. 

פרויקט ויקה פארק על המפה

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading