משאית אשפה בפתח תקווה

מהיום: נתקעתם בבוקר מאחורי משאית זבל בפתח תקווה? כנסו ל-WAZE כדי להימנע מהפקק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

סוף לעצבים בבוקר? מהעירייה נמסר כי במהלך השבועות האחרונים חוברו המשאיות לאיסוף ופינוי פסולת בשירות העירייה למערכות איכון, כך שמעתה הן יופיעו כאייקון "משאית" על גבי המפה של WAZE. מטרת המהלך, היא לאפשר לנהגים לתכנן טוב יותר את המסלול שלהם במהלך שעות הבוקר ובכך לשפר את זרימת התנועה בשכונות העיר.

החל מהיום (שלישי) יופיעו משאיות האשפה במפות ה-WAZE כאייקון של משאית ירוקה, וכך יוכלו התושבים להימנע מעיכובים שנגרמים בעקבות פעילות רכבי התברואה. "מטרת התוכנית היא להפוך את המידע התחברותי לנגיש ואפקטיבי עבור התושבים, ולשפר את איכות חיי הנהגים", מסר ראש העיר, רמי גרינברג.
"אני מאמין כי השירות החדש יוכל להקל על התושבים ולסייע להם להימנע מעיכוב בכבישים ומפקקים".

לדברי העיריה, מהלך זה מצטרף ליוזמה שנהגי משאיות האשפה של העירייה נמנעים מלפנות אשפה ברחובות העיר בשעות העומס בין השעות 08:15-07:30. "אין לי ספק כי שירות זה יסייע גם הוא לתושבים שייהנו מחוויית ניווט משופרת ומועילה", אמר גרינברג

המחשה של משאיות האשפה ב-WAZE

המחשה של משאיות אשפה ב-WAZE

עוד ב-רכב ותחבורה

אופנוע מפגע רעש בפתח תקווה

סוף לרעש? בפתח תקווה יחלו לאכוף רעש מרכבים ואופנועים באמצעים טכנולוגיים

אחרי תלונות רבות של תושבים, במיוחד בתקופה מתוחה זו, העירייה סיימה את הפיילוט של חברת NOize ltd, בשיתוף המשרד להגנת הסביבה, והמיזם הטכנולוגי, המבצע ניטור רעש באמצעות מצלמות המזהות מפגעי רעש בכבישים, יוצא לדרך באופן מבצעי ובקרוב יוטלו קנסות על מפגע הרעש בסכומים של עד 730 ש"ח. פתח תקווה היא העיר הראשונה שקידמה מערכת אכיפה טכנולוגית זו.

המשך קריאה »
מטרו M2 פתח תקווה

דמיינו 2034: תוכנית רכבת המטרו M2 אושרה ע"י המדינה. איפה היא תעבור בפ"ת?

עוד לא הספקנו "להתאושש" מההשקה המאוחרת של הרכבת הקלה, בדיוק לפני חודש – והיום התבשרנו כי תכנית ה"קו הכתום", שיחבר בין פתח תקווה לחולון, דרך גבעת שמואל, בני ברק, גבעתיים, רמת גן ותל אביב – אושרה על ידי ועדת התשתיות הלאומית. בניגוד לרכבת הקלה, הקו צפוי להיות תת קרקעי בלבד, אורכו 26 ק"מ עם 22 תחנות – כשמונה מהן בעיר, כשהנסיעה תסתיים בסגולה.

המשך קריאה »
גלאי רעש בפתח תקווה

תהיו בשקט? פתח תקווה נבחרה להיות העיר הראשונה בה יותקנו גלאי רעש בכבישים

ראש העיר רמי גרינברג כינס היום פגישה עם בעירייה עם נציגים מהמשרד להגנת הסביבה וגורמי מקצוע באגף לאיכות הסביבה בעיר על מנת לקדם פיילוט, שבמסגרתו צפויים להיות מותקנים בקרוב למעלה מ-60 גלאי רעש ברחבי העיר. מתוך כל הערים שמשתתפות במיזם, פתח תקווה הראשונה – ואם הפיילוט יהיה מוצלח – צפויים להיות מותקנים גלאים נוספים. על הכוונ? מכוניות ואופנועים משופרים.

המשך קריאה »
הקו האדום של הרכבת הקלה דנקל פתח תקווה תחנת השחם ז'בוטינסקי

לידיעת הנוסעים במוצ"ש: הרכבת הקלה האחרונה מפתח תקווה תצא מעכשיו ב-00:15

שבוע מהשקת הקו האדום ולאחר שבמוצאי השבת האחרונה הרכבת פעלה רק כשעתיים, בנת"ע ומשרד התחבורה התחשבו בביקורת הציבורית והאריכו את שעות הפעילות. הערב, הרכבת הראשונה תצא מהתחנה המרכזית כבר ב-20:30 (כ-40 דקות אחרי יציאת השבת) והאחרונה תצא רבע שעה אחרי חצות מקריית אריה. הרכבת האחרונה תצא מתחנת אליפלט ת"א ב-00:30 ותגיע לפתח תקווה ב-1:00 בלילה.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading