פרויקט מרכז מסחרי הדקל 9 פתח תקווה

נפתח המכרז לבחירת העסקים שיפעלו במרכז המסחרי החדש – "קהילון נווה גן"

אחד מהפרויקטים המסחריים המעניינים של העיר, עולה שלב: חודשיים לאחר שהחלה הבנייה ברח' מבצע דקל בשכונת נווה גן, העירייה קוראת לעסקים להשתתף במכרז להשכרת 6 שטחי מסחר במתחם. מדובר במרכז מסחרי עם מבנה של שתי קומות, על שטח של כ-1260 מ"ר, כשבקומה הראשונה צפויים לאכלס עסקים מסחריים ובשנייה שטחים קהילתיים. מועד השקה צפוי? ינואר 2024.

ה"קהילון" הוא קונספט חדשני בעיר שמעורר סקרנות בקרב בעלי עסקים רבים, שחלקם פנו אלינו למערכת, מאז שפרסמנו עליו ראשונים בפברואר השנה. העסקים התעניינו לגבי השכרת חנויות ומסעדות וכעת הם יכולים לגשת למכרז שנפתח על ידי העירייה. סוגי העסקים שצפויים להיכנס למרכז הם: מינימרקט, חנות פארם/חנות טבע/מספרה/ציוד משרדי/צעצועים/סלולר/כלי בית, שירותי הסעדה – קפה/בייקרי, פיצה/גלידה/ חנות שייקים, מעדניה/קצביה/חנות פירות וירקות ועוד.

 

השלט בחזית קהילון נווה גן
השלט בחזית קהילון נווה גן

למעשה, מדובר בשישה שטחי מסחר, שיצאו למכרז, לפי תמהיל שנקבע יחד עם תושבי שכונת נווה גן. בעירייה מדגישים כי המכרז מיועד לרשתות בעלות ניסיון מוכח בהפעלת עסקים במרכזים מסחריים. משתתף במכרז יוכל להגיש הצעות לשני שטחים שונים ולכל עסק מוגדרת תקופת מינימום עם אפשרות להארכה לתקופה נוספת כמפורט במכרז.

הזוכים במכרז יידרשו לקבל רישיון עסק, להשלים את עבודות ההתאמה וההצטיידות הנדרשות בשטח ולהתחיל להפעיל את העסק המוצע בתוך 90 יום ממועד קבלת ההחזקה בשטח המושכר. ניתן לעיין במכרז ולרכוש אותו כמפורט באתר החברה לפיתוח פתח תקווה.

הודעה על מכרז קהילון נווה גן - מטעם החברה לפיתוח פתח תקווה
הודעה על מכרז קהילון נווה גן - מטעם החברה לפיתוח פתח תקווה

הרווח מהפרויקט - יופנה לקהילה

כפי שדיווחנו לפני חודשיים, עבודות הבנייה של 'הקהילון' בנווה גן, שכתובתו תהיה מבצע דקל 9, החלו והוא צפוי לכלול מבנה בן שתי קומות בשטח של כ-1,260 מ"ר, כאשר קומת הקרקע תיבנה למסחר והקומה הראשונה תיבנה לשימושים ציבוריים. בנייתו עתידה להסתיים בעוד כ-15 חודשים.

כפי שכבר כתבנו בעבר, החברה לפיתוח פתח תקווה פיתחה מודל יזמי יייחודי להקמת מרכזים מסחריים על שטחים עירוניים. במסגרת המודל, החברה לפיתוח פתח תקווה בונה, מנהלת ומתפעלת את המבנה למספר שנים והרווח מהפרויקט יישאר לשימוש לצרכים ציבוריים ולא יופנה ליזמים פרטיים. הרווחים מהפעילות היזמית תופנה להשקעות נוספות בתושבי העיר שיהיו המרוויחים המרכזיים מהמודל החדש.

"המכרז פונה למגוון רחב של רשתות ועסקים ,שיוכלו להתמודד על שטחי המסחר ולספק לתושבי השכונה מגוון של אפשרויות בילוי", מסר לירון גולדנברג, מנכ"ל החברה לפיתוח פתח תקווה. "החברה לפיתוח פתח תקווה ממשיכה בעשיה מגוונת שתכליתה שיפור חיי תושבי העיר ע"י מיזמים ייחודיים שרווחיהם יחזרו לטובת תושבי העיר".

קהילון נווה גן פתח תקווה
העבודות התחילו לפני חודשיים - קהילון נווה גן פתח תקווה

ביקור בשטח קהילון נווה גן לפני תחילת הבנייה

קהילון נווה גן על המפה

עוד ב-מהנעשה בעיר

יריד תעסוקה קניון הגדול פתח תקווה 2024

רולדין, בורגר ראנץ', גולדה ולנדוור יציעו עבודה לנוער של פתח תקווה ביריד בקניון הגדול

היריד, שמארגנת עיריית פתח תקווה, יתקיים ב-22.5, יום רביעי מ-18:00 עד 19:30 ברחבת החניה של עופר הקניון הגדול – מול הפארק הגדול. ביריד צפויים להשתתף עשרות עסקים וחברות מהעיר ומחוצה לה, שיציעו לנוער עבודה כמדריכים, מלצרים, ברמנים, מוכרים בחנות, נציגי מכירות, קופאים ועוד. גרינברג: "חיבור בין בני הנוער לחברות ולעסקים בפתח תקווה מטיב עם שני הצדדים".

המשך קריאה »
הקרייה האקדמית פתח תקווה כיום ולפי ההדמיה בעוד כמה שנים

העירייה: מתחילים לקדם את קמפוס הסטודנטים של פתח תקווה בקרייה האקדמית

אם יש משהו שחסר בעיר זו אווירה סטודנטיאלית אמיתית. לפי התכנונים של עיריית פתח תקווה, המצב הזה אמור להשתנות בשנים הקרובות, כשעל הפרק: שטח ענק, שבו יוקמו מבנים של המתחם האוניברסיטאי, זאת לצד מעונות לסטודנטים ומגוון אפשרויות פנאי, בילוי וספורט, כפי שמבטיחים בחיים עוזר. הפרוייקט יוקם בתחום הרחובות רבין, דרגנר והשחם, וישתרע על פני עשרות דונמים.

המשך קריאה »
יום העצמאות פתח תקווה 2024

חגיגות מצומצמות: אירועי יום העצמאות פתח תקווה 2024 במתכונת קהילתית בלבד

ראש העיר, רמי גרינברג, הודיע היום שחגיגות יום ההולדת של המדינה, יחגגו בצורה מינורית מאוד, ביחס לשנים קודמות. בניגוד לאירוע העדלאידע, שהוחלט לקיימו כרגיל, אירועי יום העצמאות יתקיימו באופן שונה. לא ייפתחו במות ענק בפארקים עם אומני פופ ומוסיקה שמחה – וכמובן, שגם לא יהיו זיקוקים. גרינברג: "נתפלל שבשנה הבאה נוכל לחגוג כראוי, כשכל החיילים והחטופים יחזרו לביתם בריאים ושלמים".

המשך קריאה »
ראש העיר רמי גרינברג משמאל מברך תושב פתח תקווה פורים שמח. צילום: ליאור שמחי

למרות הכל, חוגגים: העדלאידע במרכז פתח תקווה התקיימה. גרינברג התחפש לקאובוי

לא כולם שלמים עם זה. לא כולם באמת שמחים מהלב, אבל המסורת חייבת להימשך. אלפים רבים של תושבים החלו לזרום משעות הצהרים לרח' חיים עוזר, לבמה המרכזית, סמוך לעיריית פתח תקווה, שהחליטה לקיים את האירוע, זאת למרות קולות של ביקורת, שזה לא העת לחגוג, כשיש לנו חטופים בעזה וכל יום נהרג חייל. ב-12:15 תעלה לבמה כוכבת הילדים מיכל הקטנה ולאחריה משפחת ספיר. וידאו – בקרוב.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading