צופים בהריסת פרויקט נווה גן

צפו באירוע ההריסה: פרויקט "נווה פארק" של קבוצות דמרי ואופיר בנווה גן מעלה הילוך

עשרות אנשים, ביניהם תושבים, יזמים, ראש העיר ואנשי העירייה, הגיעו אתמול בבוקר לרח' טבנצ'יק 3 בשכונת נווה גן לצפות בטרקטורים הראשונים שעלו על השטח והחלו להרוס את המבנים הישנים, אותם אמור להחליף פרויקט התחדשות עירונית גרנדיוזי, הכולל 5 בניינים של 31 קומות כל אחד עם סך הכל 750 יחידות דיור, שאמור לשנות את פני השכונה והאיזור כולו.

פרויקט NAVE PARK (נווה פארק) מוקם על אחד מהשטחים האחרונים של נווה גן, בתפר בין השכונה למרכז העיר, בו עדיין ניצב הקונסרבטוריון הישן והנטוש, שייהרס בקרוב. זהו למעשה צעד ראשון במימוש פרויקט הפינוי בינוי במתחם שלום אש, אשר חלק ממנו הוא המבנים ברחוב בו נמצא הפרויקט. מדובר בפרויקט התחדשות עירונית מיוחד, בו יוקצו לא מעט שטחי ציבור.

צפון באירוע ההריסה של פרויקט נווה פארק (NAVE PARK)

יצחק בטיטו - מנהל התחדשות עירונית בקבוצת אופיר

התכנון: 750 יחידות דיור ב-5 מגדלים בני 31 קומות כ"א

באירוע הוגש קייטרינג משובח וכלל הופעה של סקסופוניסט, שהנעים את האווירה. את האירוע פתח עם דברים ראש העיר רמי גרינברג, שהבטיח כהרגלו לדחוף את ההתחדשות העירונית בפתח תקווה כמה שיותר קדימה. בנוסף לגרינברג, דיברה גם האדריכלית עינב עצמון ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית וכן נציגים של היזמים של הפרויקט – קבוצת דמרי וקבוצת אופיר.

"מדובר בפרויקט בהיקף מאוד גדול של פינוי בינוי, שמציע 750 יחידות דיור, שטחים ציבוריים פתוחים לרווחת התושבים, הסדרים של כל ייעודי הקרקע, זאת אומרת שכאן אנחנו היום מפנים שטחים של העירייה, לטובת בינוי של מגורים", אמר האדריכלית עינב עצמון.

מאיר ברון, מנהל פיתוח עסקי וראש התחדשות עירונית בחברת דמרי, הוסיף: "זו עיר מצוינת להתחדשות עירונית, מכמה סיבות. אחת, היא אחת הערים שהכי נוח לעבוד בהן, גם מול הרשויות כאשר אנחנו מדברים על איזור המרכז ועל איזורי הלוקיישן, איפה שיש יותר ביקוש לדירות. בפתח תקווה יש יחסית ביקוש גבוה, המחירים עוד סבירים, אלו לא מחירי תל אביב, אפשר לשווק, אפשר לעשות פרויקטים יפים".

עבור דמרי, אחת מחברות נדל"ן המגורים הגדולות והמוכרות בארץ, מדובר בפרויקט ראשון מסוגו בפתח תקווה והם רואים בו פוטנציאל לסלילת דרך לפרויקטים נוספים בעיר. הפרוייקט כולל 750 יח"ד סה"כ ב-5 מגדלים בני 31 קומות עם תמהיל דירות מגוון של 3-6 חדרים, כשלכל דירה מרפסת שמש מרווחת. שותפה איתה בפרויקט זאת חברת הנדל"ן אופיר, המתמחה בהתחדשות עירונית והרזומה שלה כולל גם פרויקט ענק בבאר שבע בשם "פארק אופיר", עם שטח בנוי של 12 אלף מ"ר.

יצחק בטיטו, מנהל התחדשות עירונית בקבוצת אופיר, נתן פרספקטיבה משלו: "פתח תקווה התחילה לפני 20 שנה להתפתח בנושא של מגורים. ראינו את החזון בפתח תקווה, אמרנו כל מי שלא יכול לקנות דירה בתל אביב, רמת גן, הרצליה, מגיע לפתח תקווה".

סרטון הפרויקט (מטעם דמרי)

3 חדרים ב-2.42

"מדובר באחד הפרויקטים המשמעותיים ביותר בעיר, שכולל הריסה של 11 בניינים המטים ליפול שנבנו בשנות ה-50 וה-60", סיפר לנו באירוע אמיר כהן, סמנכ"ל השיווק של חברת דמרי. "בזכות שיתוף פעולה פורה עם העירייה ודיירי המתחם, הצלחנו להגיע לשלב של הריסת בנייני הדירות הישנים והוצאתו לפועל של פרויקט חדש ומודרני לטובת דיירי המקום והעיר כולה".

הוא הוסיף כי הגדלת מספר יחידות הדיור ומגוון הדירות יאפשרו מעבר אוכלוסיות איכותיות ומגוונות שיתרמו לחידוש וריענון השכונה ומרכז העיר. "הדיירים שפינו את דירותיהם הישנות יחזרו להתגורר בדירות חדשות ומרווחות וייהנו מאיכות חיים גבוהה יתר", אמר. ראש העיר, גרינברג, הוסיף כי "ההתחדשות העירונית היא הכרחית, היא מעניקה ביטחון ובטיחות ואיכות חיים וזאת לצד פתרונות מסחר, מבני ציבור ותנועה. אנחנו נמשיך במגמה זו מתוך מטרה לפתח את פ"ת, לחזק את העיר והתושבים ולהבטיח להם מבנים בטוחים ואיכות חיים".

איציק אוז'לבו מהנדס העיר (מימין) ועינב עצמון ראש מנהלת כרמים משמאל
איציק אוז'לבו מהנדס העיר (מימין) ועינב עצמון ראש מנהלת כרמים משמאל

הדירות משווקות במחיר של החל מ-2.52 מיליון ש"ח עבור דירות 4 חדרים בשטח של 102 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת והחל מ-2.92 מיליון ש"ח עבור דירות 5 חדרים בשטח של 122 מ"ר + 12.5 מ"ר מרפסת. הפרויקט כולל גם דירות קטנות בנות 3 חדרים בקומות 17 ומעלה בשטח של כ 81 מ"ר עם 12 מ"ר מרפסת, במחיר של החל מ-2.42 מיליון ש"ח.

הריסת פרויקט נווה גן
הריסת פרויקט נווה גן
הריסת פרויקט נווה גן
הריסת פרויקט נווה גן
הריסת פרויקט נווה גן

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב פתח תקווה

פרויקט רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב של שמי אושר להפקדה. לפי התמונות אפשר להבין למה

קירות מתפוררים, עמודים עם יציבות בסימן שאלה, סורגים חלודים, זבל וגרוטאות – קשה להאמין שככה חיים בפתח תקווה בשנת 2024. אבל בעוד כשלוש-ארבע שנים, לפי התכנון יקומו במקום 54 יחידות דיור ישנות ומוזנחות כ-220 דירות חדשות בארבעה בניינים, שלושה מהם בני 10 קומות ועוד מגדל מגורים ענק של כ-27 קומות באחד מהפרויקטים הבולטים של חיים שמי. צפו בתמונות מהשטח.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading