מהיום לא דן טאון - אלא עמי ב.ס.ר סיטי

המתחם המסחרי עמי ב.ס.ר סיטי פ"ת החל במהלך מיתוגי חדש: אותו אדרת בשינוי שם

מרכז העסקים החדש, שבלב פתח תקווה, החליט להוריד את ה"דן טאון" ולהישאר רק עם "עמי ב.ס.ר סיטי", כששם המותג, שמורכב משתי היישויות שלו: קבוצת "עמי גרופ" ושמו של מתחם המשרדים – ב.ס.ר סיטי. הסיבה: לטענת הנהלת המתחם, תושבי העיר מזהים את שם המתחם יותר כ"ב.ס.ר סיטי", מאשר "דן טאון". אבי יוגב: "מהלך שיווקי עם בשורה לתושבי העיר".

במהלך השנה האחרונה סיקרנו בעשרות אייטמים את התפתחות מתחם ב.ס.ר סיטי (משרדים) ומתחם "דן טאון" (המרכז המסחרי מתחתיהם) – פרויקט ששינה וימשיך לשנות את פני העיר פתח תקווה, לא רק מבחינת קו הרקיע של הבניינים, אלא גם ובעיקר בהיבט המסחרי, תעסוקתי וגם תחבורתי. בכל אייטם, הקפדנו להוסיף את "דן טאון" לשם המותג, גם אחרי שקבוצת "עמי גרופ" (לשעבר "קבוצת עמי בוטיק", רכשה את המתחם בכחצי מיליארד ש"ח, כפי שדיווחנו בנובמבר 2022.

מעכשיו אימרו: "עמי ב.ס.ר סיטי"
מעכשיו אימרו: "עמי ב.ס.ר סיטי"

מעכשיו אמרו: עמי ב.ס.ר סיטי בלי דן טאון

יש לציין כי שכש"עמי גרופ" רכשה את הזכויות על המתחם מקבוצת "הכיכר הלבנה", שם המותג היה באופן ברור ומובלט "דן טאון" – הן בשילוט והן באתר האינטרנט של המתחם, שהדומיין שלו עדיין dantown.co.il. לאחר הרכישה החליטו להשאיר את ה"דן טאון" ורק להוסיף לשם את המילה "עמי", כך ששם המותג השתנה ל"עמי דן טאון". אגב, בכל המרכזים המסחריים בבעלות "עמי גרופ", כולל הנוסף בפתח תקווה (באם המושבות), מתחילים עם "עמי" בשם המותג – וכך גם מעכשיו "עמי ב.ס.ר סיטי".

שם המותג החדש לא ממש 'תפס' בקרב תושבי העיר והסביבה שנוהגים עד היום לקרוא למתחם "דן טאון" (לפעמים גם טעות – דאון טאון), או "ב.ס.ר סיטי", שזהו שם מתחם המשרדים, שהלוגו שלו מתנוסס מבחוץ על הקומות הגבוהות של המגדלים. לטענת הנהלת המתחם, השם שהשתרש יותר הוא "ב.ס.ר סיטי" – ועל כן הוחלט להוריד את "דן טאון" מהשם ולהישאר עם "עמי ב.ס.ר סיטי".

מתחם עמי ב.ס.ר סיטי בלילה
מתחם עמי ב.ס.ר סיטי בלילה

מחליפים את השילוט, מחליפים את החולצות

תהליך שינוי המיתוג החל כבר לפני כחודש, אז הוא נעשה בעיקר ברשתות החברתיות, עם החלפת הלוגו בפייסבוק, באינסטגרם ובטיקטוק של המתחם. לדברי ההנהלה, בזמן הקרוב יושלם תהליך שינוי שם המותג והוא יכלול החלפת השילוט במתחם, קמפיין שילוט חוצות מחודש, החלפת כתובת אתר אינטרנט ובהמשך גם החלפת הלוגו על מדי קבוצת הכדורגל של הפועל פתח תקווה, לה המתחם נותן חסות.

מהלך זה כמובן גם יחייב את העסקים לשנות את שם המותג על פרסומיהם ולהוריד ממנו את "דן טאון", הן בדיגיטל והם באופליין, בשלטי חוצות ועוד. יש לציין כי המהלך נעשה בצורה עצמאית על ידי הנהלת המתחם, מבלי לשתף את העסקים, שלא ידעו על המהלך עד שהוא קרה. מבחינת בעלי עסקים עמם שוחחנו, אין להם עמדה לגבי שינוי שם המותג – "כל מה שיכול לעזור לשווק את המתחם – אנחנו בעד", אמר לנו אחד מהם, שהביע את התחושה הכללית.

השלט הישן שיוסר בקרוב עם הלוגו ושם המותג החג

המתחם הענק, שגודלו 27 אלף מ"ר (שמעליהם 40 אלף מ"ר משרדים, שאמורים להתאכלס ב-15 אלף עובדים בשנתיים הקרובות), מכיל בתוכו כ-80 עסקים עם תמהיל מגוון של מסעדות, דוכני אוכל, חנויות של רשתות אופנה, ספורט, סופר, חנויות סטוק – ועוד.

הלוקיישן יהפוך להיות אטרקטיבי אף יותר – כאשר הרכבת הקלה, שתחנה של הקו האדום שלה צפויה לעצור מרחק 20 מטרים מהמתחם, תחל לפעול, על פי ההערכות, בעוד קצת יותר מחודשיים."אני מברך על המהלך השיווקי ומשוכנע שהוא יעזור להטמיע את המתחם בלב תושבי פתח תקווה והסביבה", מסר אבי יוגב, מנהל עמי ב.ס.ר סיטי. "אני מקווה שהמהלך יביא בשורה של שינוי אמיתי בענף המסחר בעיר".

עוד ב-חנויות

בול מרקט פתח תקווה

סניף של רשת הסופרים "בול מרקט" ייפתח בספטמבר בנווה עוז במתחם יוניק סנטר

אם אתם כבר מתכננים את הקניות לקראת החגים בעוד כשלושה חודשים, אז באנו לבשר לכם שנפתחה עוד אופציה: הסופר החדש של הרשת הצעירה במרכז המסחרי החדש על רחוב דנמרק פינת דגניה, מול בית האבות "בית בלב" וממש צמוד לצמד מגדלי המגורים "ספייס". זה יהיה הסניף הרביעי של הרשת, והוא ישרת בעיקר את תושבי השכונה, אבל גם עוברים ושבים, כמו מבקרי ביה"ח בילינסון הסמוך.

המשך קריאה »
יעל שלביה ואור לוזון קניון הגדול פתח תקווה

עופר הקניון הגדול פרסם תכנית עם אירועי קיץ לילדים ונוער. וגם: יעל שלביה הגיעה לבקר

המקום הכי מסחרי בפתח תקווה מכין לימים הלוהטים של יולי מגוון פעילויות לקראת חופשת הלימודים, שתתחיל מחר (1.7) באופן רשמי. בתכנית: פעילויות יצירה לילדים (ברחבה של טויס אר אס), סדנאות לאמהות תינוקות עם ליהיא גרינר, סרטים במחיר מוזל (15 ש"ח בלבד) ומופע סטאנד אפ של הקומדי בר לראשונה לגילאי 10-15 (ב-35 ש"ח בלבד) – הכל לנרשמים דרך האפליקציה.

המשך קריאה »
לבמה פתח תקווה

לבמה פתח תקווה: חנות המוסיקה וציוד ההגברה מקריית שמונה פתחה סניף בז'בוטינסקי

מוסיקאים, די.ג'ייאים, בעלי אולפנים וכל מי שאוהב לנגן ולהאזין למוסיקה, מפתח תקווה והסביבה – ישמחו לגלות את המקום החדש שנפתח החודש, על הציר המרכזי של העיר, בז'בוטינסקי 89. לאחר שהבעלים, האחים מלכה, ביססו עצמם כמותג מוביל בתחום, הם נאלצו בעקבות המלחמה בצפון, לעבור אלינו, בתקווה שהמעבר גם ייתן להם בוסט עסקי ויחשוף אותם יותר לקהל מהמרכז. מוצרים ומחירים – בפנים.

המשך קריאה »
עמי ב.ס.ר סיטי

אחרי החג: יריד בגדי מעצבים ותכשיטים יתקיים ביום חמישי הקרוב בעמי ב.ס.ר סיטי

המתחם המסחרי הפתוח הכי גדול בפתח תקווה יזם אירוע לפתיחת הקיץ, יחד עם מרכז הצעירים של פתח תקווה "החממה" ומותג ירידי האופנה KiketMarket במטרה למשוך קהל, שמחפש מציאות איכותיות במחיר טוב, אבל גם מחפש לבלות ולעשות שופינג עם משב רוח טבעי, במקום המזגן של הקניונים. היריד ייפתח בעוד שלושה ימים (13.6) בשעה 17:00 ובב.ס.ר סיטי מצפים לקהל רב של מבקרים.

המשך קריאה »