מהיום לא דן טאון - אלא עמי ב.ס.ר סיטי

המתחם המסחרי עמי ב.ס.ר סיטי פ"ת החל במהלך מיתוגי חדש: אותו אדרת בשינוי שם

מרכז העסקים החדש, שבלב פתח תקווה, החליט להוריד את ה"דן טאון" ולהישאר רק עם "עמי ב.ס.ר סיטי", כששם המותג, שמורכב משתי היישויות שלו: קבוצת "עמי גרופ" ושמו של מתחם המשרדים – ב.ס.ר סיטי. הסיבה: לטענת הנהלת המתחם, תושבי העיר מזהים את שם המתחם יותר כ"ב.ס.ר סיטי", מאשר "דן טאון". אבי יוגב: "מהלך שיווקי עם בשורה לתושבי העיר".

במהלך השנה האחרונה סיקרנו בעשרות אייטמים את התפתחות מתחם ב.ס.ר סיטי (משרדים) ומתחם "דן טאון" (המרכז המסחרי מתחתיהם) – פרויקט ששינה וימשיך לשנות את פני העיר פתח תקווה, לא רק מבחינת קו הרקיע של הבניינים, אלא גם ובעיקר בהיבט המסחרי, תעסוקתי וגם תחבורתי. בכל אייטם, הקפדנו להוסיף את "דן טאון" לשם המותג, גם אחרי שקבוצת "עמי גרופ" (לשעבר "קבוצת עמי בוטיק", רכשה את המתחם בכחצי מיליארד ש"ח, כפי שדיווחנו בנובמבר 2022.

מעכשיו אימרו: "עמי ב.ס.ר סיטי"
מעכשיו אימרו: "עמי ב.ס.ר סיטי"

מעכשיו אמרו: עמי ב.ס.ר סיטי בלי דן טאון

יש לציין כי שכש"עמי גרופ" רכשה את הזכויות על המתחם מקבוצת "הכיכר הלבנה", שם המותג היה באופן ברור ומובלט "דן טאון" – הן בשילוט והן באתר האינטרנט של המתחם, שהדומיין שלו עדיין dantown.co.il. לאחר הרכישה החליטו להשאיר את ה"דן טאון" ורק להוסיף לשם את המילה "עמי", כך ששם המותג השתנה ל"עמי דן טאון". אגב, בכל המרכזים המסחריים בבעלות "עמי גרופ", כולל הנוסף בפתח תקווה (באם המושבות), מתחילים עם "עמי" בשם המותג – וכך גם מעכשיו "עמי ב.ס.ר סיטי".

שם המותג החדש לא ממש 'תפס' בקרב תושבי העיר והסביבה שנוהגים עד היום לקרוא למתחם "דן טאון" (לפעמים גם טעות – דאון טאון), או "ב.ס.ר סיטי", שזהו שם מתחם המשרדים, שהלוגו שלו מתנוסס מבחוץ על הקומות הגבוהות של המגדלים. לטענת הנהלת המתחם, השם שהשתרש יותר הוא "ב.ס.ר סיטי" – ועל כן הוחלט להוריד את "דן טאון" מהשם ולהישאר עם "עמי ב.ס.ר סיטי".

מתחם עמי ב.ס.ר סיטי בלילה
מתחם עמי ב.ס.ר סיטי בלילה

מחליפים את השילוט, מחליפים את החולצות

תהליך שינוי המיתוג החל כבר לפני כחודש, אז הוא נעשה בעיקר ברשתות החברתיות, עם החלפת הלוגו בפייסבוק, באינסטגרם ובטיקטוק של המתחם. לדברי ההנהלה, בזמן הקרוב יושלם תהליך שינוי שם המותג והוא יכלול החלפת השילוט במתחם, קמפיין שילוט חוצות מחודש, החלפת כתובת אתר אינטרנט ובהמשך גם החלפת הלוגו על מדי קבוצת הכדורגל של הפועל פתח תקווה, לה המתחם נותן חסות.

מהלך זה כמובן גם יחייב את העסקים לשנות את שם המותג על פרסומיהם ולהוריד ממנו את "דן טאון", הן בדיגיטל והם באופליין, בשלטי חוצות ועוד. יש לציין כי המהלך נעשה בצורה עצמאית על ידי הנהלת המתחם, מבלי לשתף את העסקים, שלא ידעו על המהלך עד שהוא קרה. מבחינת בעלי עסקים עמם שוחחנו, אין להם עמדה לגבי שינוי שם המותג – "כל מה שיכול לעזור לשווק את המתחם – אנחנו בעד", אמר לנו אחד מהם, שהביע את התחושה הכללית.

השלט הישן שיוסר בקרוב עם הלוגו ושם המותג החג

המתחם הענק, שגודלו 27 אלף מ"ר (שמעליהם 40 אלף מ"ר משרדים, שאמורים להתאכלס ב-15 אלף עובדים בשנתיים הקרובות), מכיל בתוכו כ-80 עסקים עם תמהיל מגוון של מסעדות, דוכני אוכל, חנויות של רשתות אופנה, ספורט, סופר, חנויות סטוק – ועוד.

הלוקיישן יהפוך להיות אטרקטיבי אף יותר – כאשר הרכבת הקלה, שתחנה של הקו האדום שלה צפויה לעצור מרחק 20 מטרים מהמתחם, תחל לפעול, על פי ההערכות, בעוד קצת יותר מחודשיים."אני מברך על המהלך השיווקי ומשוכנע שהוא יעזור להטמיע את המתחם בלב תושבי פתח תקווה והסביבה", מסר אבי יוגב, מנהל עמי ב.ס.ר סיטי. "אני מקווה שהמהלך יביא בשורה של שינוי אמיתי בענף המסחר בעיר".

עוד ב-חנויות

סקארה פתח תקווה קניון הכיכר כפר גנים ג'

סקארה פעם רביעית: עוד סניף של רשת האיפור נפתח בפתח תקווה – הפעם בקניון הכיכר

אחרי הסניפים במרכז העיר (חובבי ציון) ובשני הקניונים (עופר הקניון הגדול ועופר סירקין), המותג מתרחב בסניף נוסף בקניון הצעיר בכפר גנים ג', רחוב העצמאות 65. לפי הדיווח, הרשת השקיעה בו כ-650 אלף ש"ח והוא משתרע על שטח של כ-120 מ"ר. הקונספט הוא אותו קונספט: חנויות חווייתיות, ידידותיות, נגישות ומעוצבות, עם מגוון עשיר ורחב של מוצר איפור וטיפוח. המנכ"ל שכח את הסניף במרכז העיר.

המשך קריאה »
Bגוד פתח תקווה סגולה

Bגוד (ביגוד) פתחה השבוע את הסניף הענק בסגולה פתח תקווה. צפו במוצרים ובמחירים

על שטח של 1000 מ"ר ובהשקעה של 2.5 מיליון ש"ח, פתחה רשת האופנה לכל המשפחה את החנות החדשה, שכבר מושכת אליה התעניינות רבה בקרב תושבי פתח תקווה. הסניף הוקם לאחר ההצלחה של הסניף הראשון בעיר – במתחם יכין Y סנטר. זהו הסניף ה-37 של הרשת, העוסקת בייבוא, ייצור ומכירה של מגוון מוצרי הלבשה והנעלה במחירי "סטוק" אטרקטיביים. כמה זוגות מכנסיים תוכלו לרכוש ב-100 ש"ח? פרטים בפנים.

המשך קריאה »
אוריג'ינלס פתח תקווה Originals

נעליים קונים מהר: Original’s (אוריג'ינלס) פתחו השבוע סניף מחודש בקניון הגדול פ"ת

רשת מותגי ההנעלה פתחה את החנות המשודרגת בקומת המסחר התחתונה של הקניון (P1), סמוך לנייקי, בהשקעה של כמיליון ש"ח, על שטח המשתרע על כ-80 מ"ר. בחנות תמצאו מגוון נעלי נוחות של מותגים מהשורה הראשונה בעולם – לנשים, גברים וילדים. בין המותגים הבולטים: UGG ו-BIRKENSTOCK. בקניון מציינים כי הסניף החדש משלב חווית קנייה עם מגוון רחב של פריטים לצד נגישות ומקצועיות.

המשך קריאה »
זארה, ויקטוריה'ס סיקרט, הקניון הגדול פתח תקווה, סופר-פארם פתח תקווה, מקדונלדס פתח תקווה

מתי סופר-פארם, זארה, ויקטוריה'ס סיקרט ומקדונלד'ס צפויים להיפתח בקניון הגדול פ"ת?

ארבעה סניפים של מותגי הענק במקום הכי מסחרי בעיר, ששלושה מהם נמצאים בעיצומם של שיפוצים ואחד סיים, מחכים ונערכים לפתוח קופות וללקוחות הרבים הצפויים לפקוד אותם כבר בחודשים הקרובים, לשמחתם של המבקרים בקניון הצפים בקוצר רוח לפתיחת החנויות. לפי ההערכות, הסניפים של מקדונלד'ס וסופר-פארם ייפתחו ללקוחות לפני פסח. עם ויקטוריה'ס סיקרט וזארה נצטרך כנראה לחכות יותר. קבלו סטטוס

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading