י.ח. דמרי שכונת סירקין

י.ח. דמרי חזק גם בסירקין: זכתה במכרז עם מאות יחידות דיור על סך 68.8 מיליון ש"ח

החברה, שלאחרונה תקעה יתד בפתח תקווה, גם עם פרויקט נווה פארק בנווה גן, עכשיו גם הולכת לכיוון מזרח. לפי התכנון, היא תקים פרויקט ייחודי בעל 339 דירות, כמחצית מהן יושכרו במסגרת שכיר דירה מפוקח לזכאים ומחצית ישווקו לשוק החופשי. הפרויקט גם יכלול שטחי מסחר ותעסוקה בהיקף של כ-1,850 מ"ר וכן שטחי ספורט ונופש, מבני ציבור ועוד. יגאל דמרי: " רואה ערך רב בפרוייקטי שכירות ארוכת טווח"

רק לפני כחודש דיווחנו לכם על השלב הראשון בכניסת היזמים לשכונת סירקין הענקית, שצפויה להיבנות על חורבות המחנה הצבאי הישן, כשתשע חברות זכו בתשעה מקטעים שונים – חלק מקטן יחסית, מתוך כל המתחם, שלפי התכנון של החברה הממשלתית לדיור ולהשכרה, יהיו בו 741 יחידות דיור מיועדות להשכרה מתוך כ-12 אלף יחידות הדיור, שיהיו בשכונה.

שכונת סירקין - הדמיה של רמ"י
שכונת סירקין - הדמיה של רמ"י

לפי הדיווח של חברת י.ח. דמרי, שמקימה בימים אלה פרויקט התחדשות עירונית הוסף בנווה גן (נווה פארק), עבור הזכייה במתחם, היא תשלם החברה כ-68.8 מיליון שקל + מע"מ וכן הוצאות פיתוח בסך של כ-37.7 מיליון שקל. לדבריה, היקף ההשקעה הצפוי לאחר רכישת הקרקע, עומד על כ-356 מיליון שקל. " אנחנו פועלים לקידום התכנון והוצאתו של הפרויקט לביצוע במהלך 2024", מסרו לפתח תקווה NEWS.

על פי תנאי המכרז, בתום תקופת ההשכרה החברה רשאית למכור את זכויותיה במתחם. לפי המכרז,
50% מהדירות יושכרו במסגרת שכר דירה מפוקח לזכאים ו-50% מהדירות יהיו מיועדות לשכירות בשוק החופשי. כמו כן, תקים החברה במסגרת הפרויקט, שטחי מסחר ותעסוקה בהיקף של כ-1,850 מ"ר וכן שטחי ספורט ונופש, מבני ציבור ועוד.

לפי התכנון, החברה פועלת להוציא את הפרויקט לביצוע כבר במהלך 2024. על פי תנאי המכרז, בתום תקופת ההשכרה החברה רשאית למכור את זכויותיה במתחם. יגאל דמרי, בעלי חברת י.ח דמרי, אמר: "זהו הפרויקט הראשון של החברה במסגרת מכרז של 'דירה להשכיר' ואנו מצפים לצאת לדרך בהקדם בסירקין פתח תקווה. החברה רואה ערך רב בפרוייקטי שכירות ארוכת טווח, המסייעים לזוגות צעירים ולמשפחות בפתרון דיור איכותי ויציב לאורך זמן.

עוד ב-נדלן

דירות חדשות בפסגת הדר פתח תקווה

מחפשים דירה חדשה בפ"ת? בפסגת הדר מחכים למאות דיירים חדשים החל מ-2025

השכונה החדשה, הגובלת בגבעת שמואל, חווה תנופת בנייה, המקבלת ביטוי עם שבעה פרויקטים אייקוניים של מבני מגורים ענקיים, הנמצאים כרגע בשלבים שונים: מגדל האקדמיה של ח. מיתר, Y-GARDEN ו-Y-PREMIUM של יעקבי יוניברסל, "גרופית בפסגה" של גרופית, NEARO של שבירו, SOPHY של גיא & דורון לוי ו-IDOL של קטה גרופ. היכן עוד נותרו דירות ואיפה תמצאו את המחירים האטרקטיביים?

המשך קריאה »
יצחק שדה 1-19 פתח תקווה

מה קורה ביצחק שדה 1-19 פתח תקווה? ביקור מגלה צורך דחוף בהתחדשות עירונית

אם רציתם לראות פער מוחשי ברמת מגורים בפתח תקווה בין השכונות החדשות לשכונות הישנות של העיר, כדאי לכם לבקר בתחילת הרחוב הראשי של רמת ורבר במספרים האי-זוגיים. לטענת חלק מהדיירים, יש שם חריגות בנייה לא חוקיות, דירות מפוצלות ללא אישור, תוך הפקעת שטח ציבורי, זאת לצד הזנחה של ניקיון.

המשך קריאה »
פרויקט רח' ח"ן 8-10 פתח תקווה קטה גרופ

קטה גרופ ישקיעו כ-110 מיליון ש"ח בהתחדשות עירונית בח"ן 8-10 פתח תקווה

אירוע ההריסה בשכונת רמת ורבר, התקיים אתמול בנוכחות אנשי חברת הנדל"ן המוכרת בעיר, דיירים, תושבים ועורכי הדין המלווים את הפרויקט. במסגרת האירוע החלה הריסת 32 דירות שאיכלסו שני בניינים ישנים ומוזנחים, בני כ-50 שנה, שבמקומם צפויים לקום 2 בנייני מגורים חדישים ומודרניים בני 9 קומות כל אחד, שיאכלסו 96 דירות. צפי אכלוס: 2027. 95% מהדירות כבר נמכרו. מחירי הדירות בפנים.

המשך קריאה »
וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading