י.ח. דמרי שכונת סירקין

י.ח. דמרי חזק גם בסירקין: זכתה במכרז עם מאות יחידות דיור על סך 68.8 מיליון ש"ח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

החברה, שלאחרונה תקעה יתד בפתח תקווה, גם עם פרויקט נווה פארק בנווה גן, עכשיו גם הולכת לכיוון מזרח. לפי התכנון, היא תקים פרויקט ייחודי בעל 339 דירות, כמחצית מהן יושכרו במסגרת שכיר דירה מפוקח לזכאים ומחצית ישווקו לשוק החופשי. הפרויקט גם יכלול שטחי מסחר ותעסוקה בהיקף של כ-1,850 מ"ר וכן שטחי ספורט ונופש, מבני ציבור ועוד. יגאל דמרי: " רואה ערך רב בפרוייקטי שכירות ארוכת טווח"

רק לפני כחודש דיווחנו לכם על השלב הראשון בכניסת היזמים לשכונת סירקין הענקית, שצפויה להיבנות על חורבות המחנה הצבאי הישן, כשתשע חברות זכו בתשעה מקטעים שונים – חלק מקטן יחסית, מתוך כל המתחם, שלפי התכנון של החברה הממשלתית לדיור ולהשכרה, יהיו בו 741 יחידות דיור מיועדות להשכרה מתוך כ-12 אלף יחידות הדיור, שיהיו בשכונה.

שכונת סירקין - הדמיה של רמ"י
שכונת סירקין - הדמיה של רמ"י

לפי הדיווח של חברת י.ח. דמרי, שמקימה בימים אלה פרויקט התחדשות עירונית הוסף בנווה גן (נווה פארק), עבור הזכייה במתחם, היא תשלם החברה כ-68.8 מיליון שקל + מע"מ וכן הוצאות פיתוח בסך של כ-37.7 מיליון שקל. לדבריה, היקף ההשקעה הצפוי לאחר רכישת הקרקע, עומד על כ-356 מיליון שקל. " אנחנו פועלים לקידום התכנון והוצאתו של הפרויקט לביצוע במהלך 2024", מסרו לפתח תקווה NEWS.

על פי תנאי המכרז, בתום תקופת ההשכרה החברה רשאית למכור את זכויותיה במתחם. לפי המכרז,
50% מהדירות יושכרו במסגרת שכר דירה מפוקח לזכאים ו-50% מהדירות יהיו מיועדות לשכירות בשוק החופשי. כמו כן, תקים החברה במסגרת הפרויקט, שטחי מסחר ותעסוקה בהיקף של כ-1,850 מ"ר וכן שטחי ספורט ונופש, מבני ציבור ועוד.

לפי התכנון, החברה פועלת להוציא את הפרויקט לביצוע כבר במהלך 2024. על פי תנאי המכרז, בתום תקופת ההשכרה החברה רשאית למכור את זכויותיה במתחם. יגאל דמרי, בעלי חברת י.ח דמרי, אמר: "זהו הפרויקט הראשון של החברה במסגרת מכרז של 'דירה להשכיר' ואנו מצפים לצאת לדרך בהקדם בסירקין פתח תקווה. החברה רואה ערך רב בפרוייקטי שכירות ארוכת טווח, המסייעים לזוגות צעירים ולמשפחות בפתרון דיור איכותי ויציב לאורך זמן.

עוד ב-נדלן

קטה גרופ סלנט 57-59 פתח תקווה

מתחדשים במרכז: פרויקט סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ אחרי שלב ההריסה

באחד הרחובות המתחדשים ביותר במרכז העיר, יקום בעוד שנתיים-שלוש בניין מגורים מודרני בן תשע קומות עם 54 דירות חדשות, שייבנה במקום שני בניינים ישנים ומוזנחים עם 18 דירות, שנהרסו בשבוע שעבר באירוע חגיגי. עלות הפרויקט מוערכת ב-75 מיליון ש"ח. "בימים אלה במיוחד, יש דחיפות של פרויקטי התחדשות עירונית, שהם פתרון מציל חיים עבור אוכלוסיית ישראל", נמסר מקטה.

המשך קריאה »
איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading