ליים LIME - קורקינטים שיתופיים חדשים בפתח תקווה

ליים (LIME) זכתה במכרז לפריסת 400 קורקינטים ועמדות הטענה בפתח תקווה

הספקית הגדולה ביותר בעולם של אופניים וקורקינטים שיתופיים, הודיעה לאחרונה על חידוש השותפות עם עיריית פתח תקווה ותפרוס מאות קורקינטים ברחבי העיר. בשנה הקרובה.בנוסף יוקמו עמדות להחלפה עצמאית של סוללות קורקינטים ריקות. כל מי שישתמש בהן – ייזכה בתמורה לזיכוי של 15 ש"ח בנסיעה עתידית. איתי ראב"ד, מנכ"ל ליים ישראל: "פתח תקווה חשובה לקישוריות בגוש דן ומרכזי תעסוקה".

השבוע התבשרנו שליים תמשיך את פעילותה בפתח תקווה ותציע כ-400 קורקינטים חשמליים שייפרסו בעיר ויאפשרו לתושבי להתנייד גם לערים סמוכות ומרכזי עסקים – זאת לאחר שזכתה במכרז שניהלה החברה הכלכלית של העיר. ליים החלה את הפעילות שלה בעיר בשנת 2021 והיה לה חלק ממאמצים גדולים של העירייה להקים תשתית ניידות תחברותית חכמה עבור תושבי פתח תקווה, והוציאה מכרזים על מנת למצוא פתרונות טכנולוגיים האידיאלים להתניידות בטוחה.

Lime קורקינטים

הטענה מהירה, תנועה מהירה

על פי נתוני ליים, עד שנת 2023 בוצעו בכליה כ-17 מיליון נסיעות בישראל, והיא פועלת בכ-7 ערים כולל  תקווה: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון, אשדוד ואילת.  ליים פרסה גם עמדות הטענה של מוצר ה-SwapStation שלהם, הכולל סוללות ריקות של קורקינטים בעלות של 15 ש”ח בנסיעות עתידיות.

הפתרון של SwapStation ממוקם כיום בשני בתי כיום בשני בתי עסק בעיר ("לה וידה אקסטרים" – יעקב רבינוביץ' 1, קיוסק קלוק – רוטשילד 180). ליים מקווה להרחיב את מספר עמדות הטעינה בעיר בשיתוף עם בתי עסק נוספים. שיתוף הרוכבים בפעילות החלפת הסוללה מייצרת win-win גם עבור הרוכבים שמקבלים אפשרות להוזלה משמעותית בהתניידות יום-יומית, וגם מסייעת לליים לחסוך בפליטות הפחמן של רכב התפעול שמסתובב ברחבי העיר לתחזוק הכלים.

עמדות הטענה Lime

"אלטרנטיבית נוחה וירוקה"

"תושבי פתח תקווה אימצו את תחבורת המיקרו-מוביליטי השיתופית על מנת להתמודד עם האתגרים התחבורתיים של גוש דן וגילו תחבורה אלטרנטיבית נוחה וירוקה", מסר איתי ראב"ד, מנכ"ל ליים ישראל: "אנו שמחים על הזכייה הנוספת במכרז של פתח תקווה ועל הזכות להפעיל את השירות שלנו לשנה נוספת. כשוק השלישי בגודלו בישראל, פתח תקווה היא עיר חשובה מאוד בכל הנוגע לקישוריות בגוש דן ומרכזי תעסוקה, שהופכת משמעותית יותר ויותר עם התרחבות מגזרי תעשייה שונים מחוץ לעיר תל אביב".

Lime תחבורה

עוד ב-רכב ותחבורה

ליים LIME פתח תקווה ביום הבחירות

חברת ליים (Lime) קורקינטים חשמליים תאפשר נסיעה חינם בפתח תקווה ביום הבחירות

חברת הכלים החשמליים השיתופיים הגדולה בעולם, תעניק ביום שלישי הבא (27.2) לכל תושב עיר שרוצה להצביע לרשויות המקומיות (וגם לכאלה שרוצים לנצל את השבתון לשופינג), שתי רכיבות של עד 15 דקות בחינם, אותן ניתן לנצל במהלך טווח של שעתיים. "המטרה היא להוריד חסמים תחבורתיים עבור מצביעים פוטנציאליים בימי בחירות ולספק כלי תחבורה נגיש ויעיל", נמסר.

המשך קריאה »
פקקים בפתח תקווה - נת"צ בפתח תקווה

מרגישים את הפקק? דו"ח ארגון "15 דקות": פתח תקווה מקום 4 בישראל בסלילת נת"צים

ארגון צרכני התחבורה הציבורית בישראל, פרסם אתמול את הדו"ח השנתי שלו, שממנו עולה כי בעיר נסללו בין 2018 ל-2023 מסלולי נת"צ באורך של 6.1 ק״מ, לעומת 1.2 ק"מ שנסללו בשנים קודמות. חלק גדול מהמספר הזה שייך לנת"צ הארוך בדרך רבין. בנוסף, פתח תקווה דורגה במקום השני בתיכנון נתיבים לתחבורה ציבורית ונמנית על הערים המובילות בקידום תשתיות לתחבורה מקיימת ושבילי אופניים.

המשך קריאה »

כדאי להיערך: החל מה-1.3 תופסק תנועת הרכבת הכבדה בפתח תקווה למשך חודשיים

דוברות רכבת ישראל הודיעה לאחרונה כי תנועת הרכבות בעיר תופסק בחודש עד לתאריך 4.5.24 (כולל) בעקבות עבודות לצורך קידום פרויקט "המסילה המזרחית". במטרה לתת פתרון זמני לנוסעי הרכבת, יופעלו היסעים (אוטובוסים ומיניבוסים), אל מגוון יעדים, ביניהם אל ומתחנת הרכבת בקריית אריה. מטרת הפרויקט: לצמצם את הגודש בכבישים, את זיהום האוויר, ולהגביר את בטיחות משתמשי הדרך.

המשך קריאה »
מיצג טסלה פתח תקווה

צפו: כמעט שיא עולמי בפתח תקווה: כ-650 רכבי טסלה גדשו את החנייה ברחוב שחם

איזור הבילויים של פתח תקווה אירח אמש מיצג אורות ומוסיקה יוצא דופן מסוגו, ביוזמת קהילת טסלה ישראל ובשיתוף פעולה עם עיריית פתח תקווה במחווה לחטופים עם מסר אחד ברור: החזירו אותם הביתה. חובבי המכונית החשמלית הגיעו לעיר מכל קצוות הארץ במטרה לתמוך בהחזרת החטופים – ועל הדרך לשבור את השיא העולמי שעומד על 687 רכבים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading