הכר את העובד - פתח תקווה NEWS

חדש בפתח תקווה NEWS: "הכר את העובד" – צפו באנשי ההייטק והטכנולוגיה של העיר

על פי הערכות של מינהל העסקים וההייטק בעירייה, יש לא פחות מ-200 אלף אנשים שעובדים במשרדי העיר, מתוכם כ-50 אלף בתעשיית הטכנולוגיה וההייטק המפותחת של פתח תקווה. חלק גדול מהם גם גרים בעיר עם משפחותיהם וחיים בה. אבל מה? לא כולם מכירים אותם – ובטוח לא מכירים את כולם. בשביל זה אנחנו כאן – במדור חדש שיתנו לכם הצצה לעובדים מעניינים וגם למשרדים, הלא פחות מעניינים. 

 הרעיון למדור נולד מעצם העובדה שמבחינתנו כל עובד מצליח בחברה מצליחה – הוא כוכב, ויש הרבה כאלה בעיר – ואת מי שכוכב, כדאי להכיר. בפתח תקווה יש עשרות חברות הייטק וטכנולוגיה מצליחות ברמה המקומית והבינלאומית, חלקן נסחרות בבורסאות נחשבות וחלקן הם יוניקורנים ששווים יותר מיליארד דולר. מי העובדים מאחורי החברות המצליחות האלה? תוכלו לגלות את זה בסדרת כתבות הוידאו שימלאו את המדור.

המדור כולל היום אייטמים של שלוש חברות, שהכירו לנו את עובדיהם: "קבוצת מלם תים", חברת טכנולוגיוה IT ותיקה מהעיר, שעברה לא מזמן למשרדים חדשים (ושווים, כפי שתוכלו לראות) בפארק גיסין. השנייה היא "אינטל פתח תקווה", הסניף הישראלי של ענק הטכנולוגיה העולמית וגם לה יש משרדים מפנקים בבית הכי חכם בארץ ולא רק בקריית אריה פתח תקווה. השלישית היא "גילת רשתות לווין", שמהקמתה (לפני כ-40 שנים), קיבעה את מקומה בפתח תקווה – שם פיתחה לה שם עולמי ומצליח.

הכר את העובד: קבוצת מלם תים פתח תקווה - מיכל בן-חור - מנהלת פרויקטים - Michal Ben-Hur

הכר את העובד: אינטל פתח תקווה - אליאור יעקובי Elior Yaakobi - אנליסטית אבטחת מידע

הכר את העובד: גילת רשתות לווין - Ilya Plakhov - Regional TS Manager. איליה פלחוב

עוד ב-טכנולוגיה

ביקור רמי גרינברג בבזק בינלאומי פתח תקווה

בזק בינלאומי TECH אירחה את ראש העיר רמי גרינברג במשרדי החברה בפתח תקווה

הביקור אצל חברת התקשורת במשרדים ברח' שחם התקיים עוד לפני הבחירות, שהסתיימו בניצחון מוחץ של גרינברג. קובי מזרחי, מנהל השיווק בחברה, הציג לראש העיר את כלל פעילותה בהיבט המקצועי ובהיבט הקהילתי, כולל שיתופי פעולה חדשים עם מיקרוסופט וחברות מובילות בתחום ה-IT, לצד פעילות התנדבותית ענפה של עובדות ועובדי החברה עם קהילות שונות בעיר.

המשך קריאה »
סאן ספארק פתח תקווה

"סאן ספארק" תפתח בקרוב מרכז טכנולוגי לילדים בפתח תקווה ברח' מבצע קדש

המרכז ייפתח כחלק משיתוף פעולה של רשת מרכזי הידע, יחד עם עיריית פתח תקווה ומקפ"ת, מתוך שאיפה לקדם בקרב הדור הצעיר חינוך טכנולוגי חדשני, המשלב מקצועות סייבר והייטק בעולם הדיגיטלי. המרכז החדש צפוי לקיים עשרות פעילויות, חוגים וקורסים באווירה המותאמת לילדי הגן, היסודי והתיכון – בו הילדים ירכשו ידע ומיומנות לטכנולוגיה ופיתוח חשיבה אינטלקטואלית.

המשך קריאה »
תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading