הכר את העובד - פתח תקווה NEWS

חדש בפתח תקווה NEWS: "הכר את העובד" – צפו באנשי ההייטק והטכנולוגיה של העיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

על פי הערכות של מינהל העסקים וההייטק בעירייה, יש לא פחות מ-200 אלף אנשים שעובדים במשרדי העיר, מתוכם כ-50 אלף בתעשיית הטכנולוגיה וההייטק המפותחת של פתח תקווה. חלק גדול מהם גם גרים בעיר עם משפחותיהם וחיים בה. אבל מה? לא כולם מכירים אותם – ובטוח לא מכירים את כולם. בשביל זה אנחנו כאן – במדור חדש שיתנו לכם הצצה לעובדים מעניינים וגם למשרדים, הלא פחות מעניינים. 

 הרעיון למדור נולד מעצם העובדה שמבחינתנו כל עובד מצליח בחברה מצליחה – הוא כוכב, ויש הרבה כאלה בעיר – ואת מי שכוכב, כדאי להכיר. בפתח תקווה יש עשרות חברות הייטק וטכנולוגיה מצליחות ברמה המקומית והבינלאומית, חלקן נסחרות בבורסאות נחשבות וחלקן הם יוניקורנים ששווים יותר מיליארד דולר. מי העובדים מאחורי החברות המצליחות האלה? תוכלו לגלות את זה בסדרת כתבות הוידאו שימלאו את המדור.

המדור כולל היום אייטמים של שלוש חברות, שהכירו לנו את עובדיהם: "קבוצת מלם תים", חברת טכנולוגיוה IT ותיקה מהעיר, שעברה לא מזמן למשרדים חדשים (ושווים, כפי שתוכלו לראות) בפארק גיסין. השנייה היא "אינטל פתח תקווה", הסניף הישראלי של ענק הטכנולוגיה העולמית וגם לה יש משרדים מפנקים בבית הכי חכם בארץ ולא רק בקריית אריה פתח תקווה. השלישית היא "גילת רשתות לווין", שמהקמתה (לפני כ-40 שנים), קיבעה את מקומה בפתח תקווה – שם פיתחה לה שם עולמי ומצליח.

הכר את העובד: קבוצת מלם תים פתח תקווה - מיכל בן-חור - מנהלת פרויקטים - Michal Ben-Hur

הכר את העובד: אינטל פתח תקווה - אליאור יעקובי Elior Yaakobi - אנליסטית אבטחת מידע

הכר את העובד: גילת רשתות לווין - Ilya Plakhov - Regional TS Manager. איליה פלחוב

עוד ב-טכנולוגיה

תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »
חברות מסחריות בקמפיין שלטי חוצות בשיתוף עם עיריית פתח תקווה

פנגו, תדיראן, גילת, הדיה, לקסוס ואליין – חברו לעיריית פ"ת בקמפיין שילוט מאסיבי

החברות הפתח תקוואיות, הקטר של העיר, שיתפו פעולה עם העירייה במהלך שנועד לחזק את המיתוג של שני הצדדים עם הסלוגן: "גם הם בחרו בפתח תקווה" – כשברקע תמונות צוות של אנשי החברות מחייכים. לכל חברה הקצו שלטים, שפוזרו בעיקר באזורי התעשייה ובאזורים המסחריים של העיר, על הדרכים הראשיות ובצמתים מרכזיים. בפ"ת 10,000 חברות עם מעל ל-200 אלף עובדים – והיד עוד נטויה

המשך קריאה »

צפו בכנס נשות העסקים של פתח תקווה שנערך בחברת Cadence בשיתוף העירייה

חברת Cadence (קיידנס) הפתח תקוואית אירחה בשבוע שעבר את קהילת נשות העסקים של פתח תקווה בכנס אותו יזמה יחד עם עיריית פתח תקווה ומינהלת העסקים וההייטק. בין מארגני הכנס: שלמה בנימין וחגית רז ממינהלת העסקים של העירייה, רחל אלון, יועצת ראש העיר למעמד האישה, שוויון מגדרי וחדשנות, שירלי צור רגב, מנהלת הקהילה ומיכל צולה, מנהלת התפעול ב-Cadence ישראל.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading