פרויקט רוטשילד-רינגלבלום-האחים בכר של האחים שמי

פרויקט רוטשילד-רינגלבלום-האחים בכר של האחים שמי – הומלץ לאישור ע"י עיריית פ"ת

הוועדה המקומית של פתח תקווה המליצה לאשר את תוכנית ההתחדשות העירונית במרכז העיר, במתחם הרחובות רוטשילד – האחים בכר ורינגלבלום, במסגרתה ייהרסו כ-6 בניינים ישנים, הכוללים 53 דירות ויוקמו כ-232 דירות חדשות בארבעה בניינים, שלושה מהם בני 10 קומות ועוד מגדל של כ-27 קומות. בנוסף, ייבנו שטחי מסחר, חניונים תת קרקעיים וגן ילדים. היזם של הפרויקט הוא חברת "שמי התחדשות עירונית".

התוכנית, בצירוף המלצתה של הוועדה המקומית, הועברה לאחרונה לוועדה המחוזית מרכז וכעת ממתינים לדיון בנושא. הדירות הקיימות נבנו ברובן בשנות ה-60 וחלקן בשנות ה-80 של המאה הקודמת, ושטחן הממוצע הוא כ-90 מ"ר. כ-20% מהדירות החדשות בפרויקט יהיו דירות קטנות של עד 75 מ"ר ושאר הדירות יהיו גדולות יותר, כולל דירות גן ופנטהאוז.

שטח הפרויקט בין הרח' רוטשילד, האחים בכר ורינגלבלום
שטח הפרויקט בין הרח' רוטשילד, האחים בכר ורינגלבלום

"לאחר דרך לא פשוטה - מברכים על ההחלטה"

עוה"ד זיו גרומן ועדי שרעבי ממשרד גרומן ושות', המייצגים חלק ניכר מהדיירים במתחם, אומרים שעד כה חתמו על הסכם הפרויקט למעלה מ-70% מבעלי הדירות: "לאחר דרך ארוכה ולא פשוטה, אנו מברכים על המלצתה של הוועדה המקומית והפקדת התוכנית בוועדה המחוזית".

שרטוט תכנית פרויקט האחים בכר- רוטשילד- רינגלבלום - - בניין אחד עגודל וגבוה + 3 מבנים קטנים יותר

חברת שמי ובניו בונה גם מבנה נוסף בקרבת מקום, ברח' פיק"א 5 השקט. הבניין העתידי, בן 29 דירות, שיהיו בנות 2.5 עד 4 חדרים – מוקם בימים אלה. בנוסף, החברה, בשיתוף עם חברת תדהר, מקימה את פרויקט אנסקי פתח תקווה, בו ייבנו כ-822 דירות חדשות בתמהיל מגוון, בתוכן 150 יח"ד בשטח של עד 55 מ"ר, ב-7 מבני מגורים חדשים.

עוד פרויקט של חיים שמי ובניו בפתח תקווה

חיים שמי ובניו היא חברת נדל”ן משפחתית הוקמה על-ידי אבלין וחיים שמי לפני למעלה מ-50 שנה וכיום מנוהלת על-ידי בניהם איל, יהורם וליאור. בין הפרויקטים של החברה שהוקמו כבר בפתח תקווה ניתן למנות את בניין הבוטיק QUALITY ברחוב מנחם רצון 16 פתח-תקווה, טולדנו 5, הבעל שם טוב 16 ועוד. החברה שואפת להרחיב ולהטמיע את עקרונות הבנייה הירוקה בפרויקטים השונים שבאחריותה.

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading