צדוק בן משה סגן ראש עיריית פתח תקווה מסיר שלטים ותולה שלטי בחירות

צפו בסגן ראש העיר תולה שלטי בחירות של גרינברג. צדוק בן משה: "הכל מאושר וחוקי"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

בסרטון שהופץ ברשת וצולם על ידי תושב העיר ברחוב בכפר גנים ג', נצפה בן משה מוריד שלט בחירות של סיעת "מחויבים", ובמקומו תולה שלט בחירות בראש העיר. לטענתו, קיבל את אישור הבניין בו נתלה השלט. "כבר תליתי כ-15 שלטים בשכונת מגוריי – הכל באישור הדיירים", מסר. "השלט של "מחויבים" נתלה ללא אישור. הם גם תולים שלטים על מעברי חציה, שמסכנים את הולכי הרגל".

הקמפיינים לבחירות המקומיות לעיריית פתח תקווה מעלים הילוך לקראת פתיחת הקלפיות בעוד כחודש וחצי, מה שמקבל ביטוי בימים האחרונים בעיקר ב"מלחמות" על שטחי השילוט, הפרוסים כמעט בכל פינה בעיר. להבדיל משלטי החוצות, שנתלים בצורה מסודרת על שטחי פרסום ממומנים, או כאלה שנתלים על מרפסות פרטיות, יש גם שלטים רבים הנתלים במקומות ציבוריים לא מוסדרים.

צדוק בן משה תולה שלטים של רמי גרינברג בכפר גנים ג'

כך היה גם במקרה בו צולם סגן ראש העיר, צדוק בן משה, בשכונת מגוריו, כפר גנים ג', מוריד שלט בחירות של סיעת "מחויבים"- לפתח תקווה ליברלית" ותולה במקומו שלטי בחירות התומכים בראש העיר, רמי גרינברג וסיעתו התחדשות. את הצילום צילם תושב העיר, שעבר במקום. לטענת גורמים בסיעת מחויבים, הוא פעל באופן לא חוקי, היות והוא נושא תפקיד ציבורי בעירייה, ועל פי חוק, חל איסור על השתתפות עובדי מדינה בתעמולת בחירות לרשויות המקומיות.

צפו בסרטון: צדוק בן משה מסיר ותולה שלטים (טיקטוק פ"ת ניוז)

(חומרים בשימוש לפי סעיף 27 של חוק זכויות יוצרים)​
@ptnews.tiktok סגן ראש עיריית פתח תקווה צדוק בן משה צולם תולה שלטי בחירות של רמי גרינברג בכפר גנים תוך שהוא מסיר שלטים של סיעת מחויבים. הכתבה המלאה ב PTNEWS.CO.IL #פתחקווה #רמיגרינברג #צדוקבןמשה #מחויבים #אוריאהד #כפרגניםג ♬ The Final Countdown - Europe

לא מסתיר ולא מתחבא

בן משה מצידו וטען כי אין כל פסול בפעולתו. "ראשית, תליתי את השלט במקום פרטי בזמני הפרטי כתושב השכונה", ציין סגן ראש העיר. "ביקשתי וקיבלתי אישור מדיירי הבניין – כפי שקרה עם עוד 15 שלטים שתליתי בשכונה. גם במקרה הזה שלחתי הודעה (ראו תמונה) וקיבלתי אישור טלפוני. אף אחד מהדיירים לא התנגד. מספיק שדייר אחד היה מביע התנגדות – והייתי מוריד את השלט. מנגד, ידוע לי שהשלט של "מחויבים" לא קיבל את אישור הדיירים ויכול להיות שהוא נתלה על ידי מישהו שהוא בכלל לא מהשכונה".

לא חששת שמישהו יצלם את זה?

"לא. אין לי מה להסתיר ואני לא מתחבא. לא חשבתי שינפחו דבר כזה. יש לי זכות מלאה כתושב לתלות שלטים בשטח המוגדר פרטי, כמובן אם זה באישור הדיירים. באופן אישי, אני גם לא אוהב את הלכלוך שהשלטים יוצרים ברחבי העיר – אבל ברגע שמישהו מחוץ לשכונה תולה שלטים ברחובות – כולם התחילו לשאול אותי למה לא תולים שלטים שלנו. לכן, תליתי".

ההודעה ששלח צדוק בן משה לדיירי הבניין

בשלב הזה, בן משה החל להפנות אצבע מאשימה כלפי "מחויבים", על כך שדווקא הם אלה שתולים שלטים בניגוד לחוק. "אני ועוד שני תושבים ראינו במו עינינו את אחד מחברי סיעת מחויבים תולה ביום שישי שלטי בחירות על גדר בטיחות ליד מעבר חציה בצומת העצמאות-וייצמן", אמר. "לא רק שאסור לו לעשות זאת – זה מגביל את שדה הראייה של הנהגים ועלול להיות מסוכן".

צדוק בן משה לפני הסרת השלט מחויבים
בסוף גם השלט של יש עתיד הוסר - ובמקומו שלט של רמי גרינברג
פעיל סיעת מחויבים תולה שלט במרכז המסחרי בשטח ציבורי בכפר גנים ג'
פעיל סיעת מחויבים תולה שלט במרכז המסחרי בשטח ציבורי בכפר גנים ג'

מחויבים: "מאכזב שסגן ראש עירייה מכהן משחית שלטים של רשימה אחרת"

לדברי בן משה, הפקחים של העירייה דואגים לפנות באופן מיידי כל שלט שנתלה במקום המוגדר כציבורי, "כולל שלטים של גרינברג שהוסרו באם המושבות", בן משה לא מסר לנו תיעוד שיגבה את טענתו כלפי תליית השלטים של "מחויבים", אך הפנה אותנו לשני תושבים, שלטענתם גם הם ראו את תליית השלט על גדר הביטחות סמוך למעבר החצייה.

גורמים בסיעת "מחויבים" מסרו: "מאוד מאכזבת אותנו העובדה שסגן ראש עירייה מכהן משחית שלטים של רשימה אחרת, שנתלו על גדר של בניין מגורים. צר לנו שאדם בגילו, שאמור לשמש דוגמא, פועל בדרך שכזו. אנו קוראים לו להתעשת ולפעול באופן מכבד כלפי מתמודדים נוספים".

תמונות שלטים של מחויבים והתחדשות רמי גרינברג - שנתלו בכפר גנים ג' ובנווה גן

צפו בכנס מחויבים מה-18.9

צפו בכנס התחדשות של רמי גרינברג (5 בספטמבר)

עוד ב-בחירות 2023

שילוט חוצות פתח תקווה

סופית: הבחירות לרשויות המקומיות נדחו. "שלטי בחירות יוסרו עד ה-31.10"

בצל המלחמה, הכנסת אישרה הערב בקריאה שנייה ושלישית את החוק לדחיית בחירות 2023 ל-30 בינואר 2024 – שלושה חודשים אחרי המועד המתוכנן, שאמור היה להיות בשלישי הבא. אם תהיתם מה יעלה בגורלם של עשרות רבות של שלטי קמפיינים, שעדיין פזורים ברחבי פתח תקווה, אז אלו שתלויים על שטחי חוצות הפרסום – יוסרו. "גם אם לא נמצא תחלופה, נסיר את השלטים", מסרו מחברת השילוט.

המשך קריאה »
רועי פן התחדשות רמי גרינברג

רועי פן מסיעת התחדשות של גרינברג: "אין סיבה ש'ביג' לא יהיה פתוח בשבת" (וידאו)

מקום שביעי בסיעה של ראש העיר לבחירות 2023, מבהיר את עמדתו, שהובעה בפוסט שכתב בקבוצת פייסבוק סגורה של נווה גן, בה הייתה התייחסות לפתיחת עסקים ותחבורה בפתח תקווה. למרות הפרסומים, הפוסט לא הוסר והמועמד למועצת העיר דבק בעמדתו ומוציא מסר: "יש איזורים שאין עוררין על כך שהפעילות שלהם בסופי שבוע לא פוגעת באף אחד, אבל הכל צריך לעשות ברגישות".

המשך קריאה »
ענת זנזורי: "המצב במרכז העיר גורם לי אי נוחות"

ענת זנזורי בפנייה למשטרה: קצרו את משך צו איסור הפרסום על פרשת רמי גרינברג

המועמדת לראשות עיריית פתח תקווה מטעם סיעה תקווה אחת, ביקשה באמצעות עורכי דינה, כי הצו יוסר עוד לפני ה-25.10 – המועד שהוא הוארך על ידי בית המשפט – שישה ימים בלבד לפני יום הבחירות המקומיות 2023. לטענתה, המידע צריך להגיע לידי הציבור בפרק זמן מוקדם יותר. "ייתכן שהתפתחות בפרשה, ככל שאכן חלה, עשויה להשפיע על יכולתו לשמש בעתיד כראש עירייה", נטען.

המשך קריאה »
גדי בשארי, יו"ר סיעת הליכוד פתח תקווה

גדי בשארי ירים את סיעת הליכוד במועצת העיר פתח תקווה? צפו בראיון וידאו

למרות שהוא בלי ניסיון בפוליטיקה המוניציפלית, המועמד של מפלגת השלטון למועצה בבחירות לרשויות המקומיות 2023, בטוח שיש לו את היכולת לחזק את כוחה, שעומד כיום על נציג אחד בלבד. לאחר שעשה דבר או שניים בחיים, בין היתר: הדלקת משואה ביום העצמאות, 100 קולות מלהיכנס לכנסת ב-2015 והרבה פעילות חברתית, הוא מוכן לאתגר הבא – להצליח ב-31.10 בקלפי ולהשפיע על העיר מבפנים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading