גדי בשארי, יו"ר סיעת הליכוד פתח תקווה

גדי בשארי ירים את סיעת הליכוד במועצת העיר פתח תקווה? צפו בראיון וידאו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

למרות שהוא בלי ניסיון בפוליטיקה המוניציפלית, המועמד של מפלגת השלטון למועצה בבחירות לרשויות המקומיות 2023, בטוח שיש לו את היכולת לחזק את כוחה, שעומד כיום על נציג אחד בלבד. לאחר שעשה דבר או שניים בחיים, בין היתר: הדלקת משואה ביום העצמאות, 100 קולות מלהיכנס לכנסת ב-2015 והרבה פעילות חברתית, הוא מוכן לאתגר הבא – להצליח ב-31.10 בקלפי ולהשפיע על העיר מבפנים.

בשארי מחובר לפתח תקווה מעמקי נשמתו, כאחד שנולד וגדל בשכונת שעריה וכיום מתגורר בכפר גנים – הוא מכיר את העיר על בוריה ויש לא מעט תושבים שמכירים אותו, בעיקר מהפעילויות החברתיות-התנדבותיות, אותן עשה לאורך השנים. לפני כ-25 שנים הקים את ״מתוק בלב״, מיזם הפועל למען חיילים ונוער במצוקה וב-14 השנים האחרונות, הוא היזם של "קייטנת מתוק בלב", לילדים ממשפחות קשות יום. בנוסף הוא מפעיל את "הפינה המתוקה" בתחנת הרכבת קרית אריה, שמפנקת את החיילים בכל יום ראשון עם קפה ומאפה.

צפו בראיון עם גדי בשארי

הפעולות ההתנדבותיות קיבלו את מלוא הערכה עם היבחרו להדליק משואה ביום העצמאות ה-63 (שנת 2011). בשארי, חבר מרכז ליכוד מזה שנים רבות, ניסה בבחירות 2015 להיבחר למפלגה לכנסת ה-20, אך כ-100 קולות בלבד הפרידו בינו לבין יואב קיש, כיום שר החינוך – מה שמנע ממנו כיסא במליאה.

במישור העסקי, ‏בשאיר הוא מזה שנים רבות בעלים ומנכ"ל חברת גד הפקות, תחתיה, בין היתר, הקים את מדריך הטלפונים הארצי ללימודים (מודפס, לפני עידן האינטרנט) – בשם לימודפון – שזכה בזמנו לפופולאריות רבה בקרב משתחררים שחיפשו אופציות להשכלה גבוהה. בשארי, בעל תואר במשפטים, עוסק בשנים האחרונות גם בעריכת דין.

ליו"ר סיעת הליכוד בבחירות למועצת העיר פתח תקווה הוא נבחר לפני שבוע ברוב קולות, ואם ייבחר – הוא צפוי להחליף בתפקיד אתה חבר המועצה משה משה, שרץ כיום בסיעה עצמאית. "השאיפה היא כמובן לחזק את כוח הליכוד במועצה", אמר בשארי. "אני מגיע לזירה המוניציפלית מהאהבה שלי לעיר וכדי לתרום מהידע והניסיון שלי – בעיקר בתחומים הקשורים לחינוך ולצעירים".

עוד ב-בחירות 2023

שילוט חוצות פתח תקווה

סופית: הבחירות לרשויות המקומיות נדחו. "שלטי בחירות יוסרו עד ה-31.10"

בצל המלחמה, הכנסת אישרה הערב בקריאה שנייה ושלישית את החוק לדחיית בחירות 2023 ל-30 בינואר 2024 – שלושה חודשים אחרי המועד המתוכנן, שאמור היה להיות בשלישי הבא. אם תהיתם מה יעלה בגורלם של עשרות רבות של שלטי קמפיינים, שעדיין פזורים ברחבי פתח תקווה, אז אלו שתלויים על שטחי חוצות הפרסום – יוסרו. "גם אם לא נמצא תחלופה, נסיר את השלטים", מסרו מחברת השילוט.

המשך קריאה »
רועי פן התחדשות רמי גרינברג

רועי פן מסיעת התחדשות של גרינברג: "אין סיבה ש'ביג' לא יהיה פתוח בשבת" (וידאו)

מקום שביעי בסיעה של ראש העיר לבחירות 2023, מבהיר את עמדתו, שהובעה בפוסט שכתב בקבוצת פייסבוק סגורה של נווה גן, בה הייתה התייחסות לפתיחת עסקים ותחבורה בפתח תקווה. למרות הפרסומים, הפוסט לא הוסר והמועמד למועצת העיר דבק בעמדתו ומוציא מסר: "יש איזורים שאין עוררין על כך שהפעילות שלהם בסופי שבוע לא פוגעת באף אחד, אבל הכל צריך לעשות ברגישות".

המשך קריאה »
ענת זנזורי: "המצב במרכז העיר גורם לי אי נוחות"

ענת זנזורי בפנייה למשטרה: קצרו את משך צו איסור הפרסום על פרשת רמי גרינברג

המועמדת לראשות עיריית פתח תקווה מטעם סיעה תקווה אחת, ביקשה באמצעות עורכי דינה, כי הצו יוסר עוד לפני ה-25.10 – המועד שהוא הוארך על ידי בית המשפט – שישה ימים בלבד לפני יום הבחירות המקומיות 2023. לטענתה, המידע צריך להגיע לידי הציבור בפרק זמן מוקדם יותר. "ייתכן שהתפתחות בפרשה, ככל שאכן חלה, עשויה להשפיע על יכולתו לשמש בעתיד כראש עירייה", נטען.

המשך קריאה »
צדוק בן משה סגן ראש עיריית פתח תקווה מסיר שלטים ותולה שלטי בחירות

צפו בסגן ראש העיר תולה שלטי בחירות של גרינברג. צדוק בן משה: "הכל מאושר וחוקי"

בסרטון שהופץ ברשת וצולם על ידי תושב העיר ברחוב בכפר גנים ג', נצפה צדוק בן משה מוריד שלט בחירות של סיעת "מחויבים", ובמקומו תולה שלט תמיכה בראש העיר ובסיעתו התחדשות. לטענתו, קיבל את אישור הבניין בו נתלה השלט. "כבר תליתי כ-15 שלטים בשכונת מגוריי – הכל באישור הדיירים" מסר "השלט של מחויבים נתלה ללא אישור. הם גם תולים שלטים על מעברי חציה, שמסכנים את הולכי הרגל".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading