ענבר הימן

הוריה של ענבר הימן מפתח תקווה: "מבינים שהיא נלקחה בחיים" (וידאו)

מטה המאבק למען החטופים במלחמת חרבות הברזל, פרסם את הסרטון המרגש, כחלק ממאמצי ההסברה הבינלאומיים, במטרה להביא לשחרורם המהיר של ענבר ועשרות רבים השבויים בתוך עזה – תחת ההאשטאג BringThemHomeNow (החזירו אותם הביתה עכשיו). ההורים, יפעת וחיים, סיפרו על ענבר ועל הרגע בו שמעו על חטיפתה: "איך הגיעה אלינו הזוועה הזאת"?, שאלה האם.

בשבוע שעבר, סיפרנו את סיפורה של ענבר הימן, 24, שנולדה והתגוררה בפתח תקווה עד לשנה האחרונה, כשעברה לחיפה לצורך לימודים. גם היא, כמו אלפי צעירים אחרים, נסעה למסיבת הטבע ברעים. מבוקר ה-7 באוקטובר, הוריה לא שמעו ממנה. נחמתם היחידה, אם ניתן לקרוא לזה כך, הוא סרטון שפורסם על ידי החמאס, בו היא נראית חיה ונחטפת לעזה.

צפו בהורי ענבר בסרטון עם תרגום לספרדית. הפיצו ושתפו בארץ ובחו"ל

@ptnews.tiktok הוריה של ענבר הימן,יפעת וחיים מי פתח תקווה, מספרים על ביתן שנחטפה לעזנ על ידי החמאס #bringthemhome ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS
במאי: ארי פולמן

היום, כעבור שבוע, אחרי שקיבלו הודעה רשמית שהיא אכן חטופה, הם חוזרים בקריאה נרגשת לעשות הכל על מנת להחזיר אותה ואת יתר החטופים הביתה בהקדם האפשרי, זאת במסגרת סרטון הסברה, בו רואיינו כ-40 משפחות, הנמצאות באותה סיטואציה בלתי אפשרית, כמו חיים ויפעת הימן, משכונת אם המושבות הישנה.

"אני ידעתי שהיא הולכת למסיבה, אבל לא ידעתי שהיא בדרום", מספרים ההורים בסרטון. "את ההקשר עשיתי כשראינו מה קורה בטלוויזיה. הבנו שהיא נחטפה כשדווח לנו על הסרטון שפורסם ממנו הבנו שהיא נלקחה בחיים. זו תחושה נוראה של הורים. ענבר היא ילדה מלאה באהבה. ילדה מחבקת ואוהבת. איך הגיעה אלינו הזוועה הזאת? אנחנו מבקשים שתחזירו את הילדה שלנו בריאה ושלמה".

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

מרגישים בטוחים? עיריית פתח תקווה החלה להפעיל את היחידה הטקטית (וידאו)

לפי הדיווח, בכל לילה יהיו ברחבי העיר לא פחות מ-15 לוחמים חמושים, שיצטרפו לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים ועשרות מתנדבים שפועלים בהכוונת העירייה. השדרוג מגיעה בעקבות דרישת התושבים להגביר את תחושת הביטחון, נוכח תקופת המלחמה והאירועים הפליליים הרבים שפקדו את העיר לאחרונה. בעירייה מדגישים כי לא מדובר בתחליף למשטרת ישראל, אלא רק בתגבור.

המשך קריאה »
אורלי גלבוע אמה של דניאלה גלבוע - בראיון מטלטל בחדשות 12

צפו: אורלי גלבוע מפתח תקווה בפנייה נרגשת לשרה נתניהו להשבת דניאלה מעזה (וידאו)

האם הפתח תקוואית, שביתה נמצאת בשבי החמאס כבר כמעט חצי שנה, סיפרה אמש במהדורה המרכזית של חדשות 12 על פגישה שהייתה לה לאחרונה עם אשת ראש הממשלה, יחד עם אמהות של חטופות נוספות. "ביקשתי משרה שהיא זו שתבשר לי לראשונה על שובה של דניאלה – ולא אף אחד אחר", אמרה בראיון לדני קושמרו. בנוסף, ביקשה מקבינט המלחמה "לתת מספיק חבל לצוות המו"מ".

המשך קריאה »
היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading