ענבר הימן

הוריה של ענבר הימן מפתח תקווה: "מבינים שהיא נלקחה בחיים" (וידאו)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מטה המאבק למען החטופים במלחמת חרבות הברזל, פרסם את הסרטון המרגש, כחלק ממאמצי ההסברה הבינלאומיים, במטרה להביא לשחרורם המהיר של ענבר ועשרות רבים השבויים בתוך עזה – תחת ההאשטאג BringThemHomeNow (החזירו אותם הביתה עכשיו). ההורים, יפעת וחיים, סיפרו על ענבר ועל הרגע בו שמעו על חטיפתה: "איך הגיעה אלינו הזוועה הזאת"?, שאלה האם.

בשבוע שעבר, סיפרנו את סיפורה של ענבר הימן, 24, שנולדה והתגוררה בפתח תקווה עד לשנה האחרונה, כשעברה לחיפה לצורך לימודים. גם היא, כמו אלפי צעירים אחרים, נסעה למסיבת הטבע ברעים. מבוקר ה-7 באוקטובר, הוריה לא שמעו ממנה. נחמתם היחידה, אם ניתן לקרוא לזה כך, הוא סרטון שפורסם על ידי החמאס, בו היא נראית חיה ונחטפת לעזה.

צפו בהורי ענבר בסרטון עם תרגום לספרדית. הפיצו ושתפו בארץ ובחו"ל

@ptnews.tiktok הוריה של ענבר הימן,יפעת וחיים מי פתח תקווה, מספרים על ביתן שנחטפה לעזנ על ידי החמאס #bringthemhome ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS
במאי: ארי פולמן

היום, כעבור שבוע, אחרי שקיבלו הודעה רשמית שהיא אכן חטופה, הם חוזרים בקריאה נרגשת לעשות הכל על מנת להחזיר אותה ואת יתר החטופים הביתה בהקדם האפשרי, זאת במסגרת סרטון הסברה, בו רואיינו כ-40 משפחות, הנמצאות באותה סיטואציה בלתי אפשרית, כמו חיים ויפעת הימן, משכונת אם המושבות הישנה.

"אני ידעתי שהיא הולכת למסיבה, אבל לא ידעתי שהיא בדרום", מספרים ההורים בסרטון. "את ההקשר עשיתי כשראינו מה קורה בטלוויזיה. הבנו שהיא נחטפה כשדווח לנו על הסרטון שפורסם ממנו הבנו שהיא נלקחה בחיים. זו תחושה נוראה של הורים. ענבר היא ילדה מלאה באהבה. ילדה מחבקת ואוהבת. איך הגיעה אלינו הזוועה הזאת? אנחנו מבקשים שתחזירו את הילדה שלנו בריאה ושלמה".

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

אסף חממי

הותר לפרסום: אל"מ אסף חממי, שגדל בפתח תקווה, נהרג ב-7 באוקטובר. הלווייתו – מחרתיים

כמעט חודשיים מהשבת השחורה שהחלה את המלחמה, דובר צה"ל הודיע הערב כי מפקד החטיבה הדרומית באוגדת עזה נפל בקרבות של אותו יום. גופתו נחטפה לעזה, יחד עם שני חברי צוות מהחפ"ק שלו. חממי עבר לאחרונה לקריית אונו, אך במשך שנים הוא ומשפחתו, התגוררו בעיר והם נטועים בה עמוק. ראש העיר, רמי גרינברג: "סיפורה של משפחת חממי הוא סיפורה של המדינה"

המשך קריאה »
אירוע רכיבת אופניים פתח תקווה

אירוע רכיבת אופני שטח התקיים היום בפתח תקווה למען החטופים והחטופות בעזה

עשרות רוכבי אופניים עם חולצות לבנות ובלונים צהובים הגיעו הבוקר (שישי) לחניון אצטדיון "שלמה ביטוח", משם יצאו לרכיבת שטח בשבילי הירקון לאורך מסלול של 10 קילומטרים. מזג האוויר היה נעים והאווירה הייתה מרגשת ואופטימית, זאת למרות שפעימות שחרור החטופים הסתיימו אתמול וכך גם הפסקת האש. באירוע נשא דברים אלון נמרודי, בנו של תמיר החטוף: "שבוע לפני החטיפה, הוא התראיין לקצונה".

המשך קריאה »
כנס אגף ביטחון פתח תקווה

עיריית פתח תקווה נערכת: עשרות אוטובוסים, מובילים ומשאיות יתנו מענה בשעת חירום

נקווה שלא יהיה צורך: בכנס שקיים היום אגף הביטחון, הפיקוח והחירום של העירייה לחברות בעלות ציוד מכני הנדסי, הובלות והיסעים, סוכם כי אלו יהיו זמינות עבור תושבי העיר ולא עבור גורמים אחרים, במידה והמצב המלחמתי ידרוש זאת. ראש העיר, רמי גרינברג: "מדובר בהליך ייחודי, כאשר רק עיריות ורשויות מקומיות בודדות ביצעו הליך דומה".

המשך קריאה »

תמונות ראשונות: 8 מהחטופים הגיעו אמש לטיפול בבית החולים שניידר בפתח תקווה

המרכז לרפואת ילדים בעיר היה נרגש לקבל לידיו ארבעה ילדים, שלוש אמהות וסבתא אחת, שנחתו אמש במנחת הבי"ח במסוק, לאחר ששהו 49 יום בשבי החמאס בעזה. על מנת לתת להם את הטיפול הטוב ביותר ולשמור על פרטיותם, הוכנו להם חדרים מיוחדים בבניין הזכוכית החדש. ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת שניידר: "מצבם טוב. הם נמצאים סוף סוף בידיים הטובות והדואגות ביותר"

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading